"שחקן נשמה" – הלוואות בערבות מדינה – הכי מקצוענים סל יועצים

עמיקם שקיבל הלוואה בערבות מדינה מקסימלית אפשרית עבור העסק שלו, גובה ההלוואה בערבות מדינה הוא של 500 אלף שקלים, זה הסכום שהוא רצה בתחילת הדרך, עמיקם כותב על יעקב אלון את המילים "שחקן נשמה"

עמיקם כותב "שחקן נשמה" – הלוואה בערבות מדינה

צילום מסך של דירוג גוגל - חמישה כוכבים מנצנצים של גוגל + הערה פשוטה לכאורה " שחקן נשמה"

צילום מסך של דירוג גוגל – חמישה כוכבים מנצנצים של גוגל + הערה פשוטה לכאורה " שחקן נשמה"

להשארת פנייה זריזה

מהו "שחקן נשמה" לפי מילון עברי עברי – מילוג?

בכדי להבין את משמעות המילים שלא נאמרו סתם חיפשתי במילון עברי עברי את ההגדרה ל"שחקן נשמה" וזה מה שקיבלתי:

אדם בחברה או בארגון, שמשקיע הרבה מאמצים כדי להביא להצלחתם"

מהו   "שחקן נשמה" לפי יעקב אלון סל יועצים

תקרא את מה שכתבתי בדף אודות שלי, יש לי ניסיון עצום, יש לי מקצועיות עצומה, אבל מעל לכל יש לי לב עצום שרוצה את מה שאתה רוצה בדיוק, ולכן אני משקיע את כל המחשבה שלי בהצלחה שלך, בדיוק כמו שזה העסק שלי. ואכן מה שכתוב בדף "אודות" שלי הם הדברים שמייצגים בדיוק את מה שאני רוצה, מרגיש ונלחם על "החיים של הלקוח שלי", אלו הם לא מילים, זה בדיוק מה שאני עושה, הניסיון והמקצועיות, היושר והכנות נפגשים יחד עם הרצון האין סופי כדי שאוכל לבשר לך הלקוח שלי את הבשורה שאתה צריך "אושרה לך הלוואה בערבות מדינה" 

 

ציטוט מתוך דף אודות על יעקב אלון:

"המחויבות שלי ◀

אני נלחם על הצלחתו של הלקוח שבחר בי, אני עובד עם עשר קרנות שונות על מנת להגיע למטרתי שהיא השגת הלוואה לעסק המיוחלת שהלקוח כה מצפה לה, המחויבות מתבטאת בעבודה משותפת עם הלקוח עד להצלחה"

להשארת פנייה זריזה

מה מקבל מי שבוחר בי

בתוצאות גוגל מוצאים בראש התוצאות גופים גדולים כגון הגופים צשלך המדינה, או בנקים שיש להם כוחות עצומים שאין ליועץ בודד, הגופים האלה "נדחפים" לראש התוצאות לא בזכות, אלא בגלל שיש להם חוזקות שמגיעות מעצם גודלם.

אבל אם תנתח את היכולות של אותם גופים אזי אתה תלוי בפקיד בנק שבמקסימום יש לו חמש דקות להשקיע בך, כי פקיד בנק יושב ברחוב, ויש לו תור, והמנהלים שלו מקצים לו זמן לכל לקוח. או שתבחר בגוף ענק של יועצים, ולעתים תקבל יועץ מצוין ולעתים תקבל יועץ לא הכי במילים עדינות, שהרי בגופים הגדולים האלה צריך לספק את הסחורה, והסחורה היא כמות, לא איכות, האם אתה רוצה ללכת לגוף שתהיה נתון לחסדי איש מכירות שיבחר עבורך את היועץ שיעשה עבורך אתך העבודה. לך תדע מה תקבל – יועץ טוב או יועץ גרוע? מה שיש כאן על המאזניים זה "החלום שלך כאשר פתחת את העסק, או את החלום שלך עכשיו לפתוח עסק"

הבחירה ביועץ היא בחירה מכרעת וחשובה להצלחת העסק הפעיל שלך או לעסק החדש שלך, זו החלטה חשובה מאין כמוה.

ולכן – תחליט נכון!

יעקב אלון | סל יועצים

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה?

להשארת פנייה זריזה