הלוואות לפתיחת עסק חדש

שמי יעקב אלון  אני יועץ פיננסי ועסקי שמלווה שכירים בדרכם לעסק חדש, השמחה הגדולה ביותר שלי היא לבשר על אישור הלוואה לפתיחת עסק חדש, אשמח לצרף אותך לאלפי לקוחותי שהפכו לידידי האישיים

מי זכאי לקבל הלוואה לפתיחת עסק חדש

להשארת פנייה זריזה

למה לבחור בי

השירות והליווי הוא עד לקבלת הלוואה לפתיחת עסק

הניסיון שלי, עשיתי זאת בהצלחה ליותר מאלף לקוחות

אני עובד רק עם מי שבדקתי שהוא זכאי

אורטל שולחת מכתב המלצה חם ליעקב אלון לאור קבלת הלוואה בערבות מדינה

אורטל שולחת מכתב המלצה חם ליעקב אלון לאור קבלת הלוואה בערבות מדינה

להשארת פנייה זריזה

הלוואה לפתיחת עסק חדש – יעקב אלון עם  ענאן האלוף עם ניסיון ניהולי גדול בפתיחת קונדיטוריה שני עזריאלי בעכו

להשארת פנייה זריזה

הקריטריונים לקבלת הלוואות לפתיחת עסק חדש

כדי לקבל הלוואה לפתיחת עסק אתה צריך להיות בעל ניסיון בתחום שאתה מעוניין לעסוק בו, להראות התנהלות פיננסית בנקאית תקינה ולהציג תכנית עסקית לעסק בריא ורווחי. כמו כן, כדי לקבל הלוואה מקרנות של הלוואות לפתיחת עסק עליך להוכיח את קיומם של לקוחות שמעוניינים בשירותים שלכם, או שהפעילות של העסק החדש תהיה במקום מרכזי שיבטיח את הצלחתו.

רועי אוחיון ממליץ על יעקב אלון סל יועצים, הוא עבד בעבר עם יועצים אחרים ומי שעזר לו בסוף זה יעקב אלון

רועי אוחיון ממליץ על יעקב אלון סל יועצים, הוא עבד בעבר עם יועצים אחרים ומי שעזר לו בסוף זה יעקב אלון

להשארת פנייה זריזה

שני האלופים של מסעדת הדוקטור בנתניה קיבלו

הלוואה בערבות מדינה 

להשארת פנייה זריזה

חמש הקרנות שמעניקות הלוואות לפתיחת עסק

כיום קיימות שתי קרנות מרכזיות שניתן לגשת אליהן בשלב הראשון ובמקביל בכדי לקבל הלוואה לעסק חדש באמצעות הלוואה לפתיחת עסק חדש, אנחנו עושים זאת על מנת לחסוך זמן מיותר של המתנה לתשובות.

  • הקרן הראשונה שעומדת לרשותכם היא הקרן בערבות מדינה
  • הקרן השנייה שעומדת לרשותכם היא קרן פועלים לעסקים

במידה וקיבלתם תשובה שלילית משתי הקרנות הראשונות רק אז ניתן לגשת לשלושת הקרנות הנוספות שנותנות הלוואות ללא ריבית לפתיחת עסק , זאת מאחר והקרנות הפילנתרופיות מצפות שהיזם יפנה אליהן רק במידה והוא יקבל סירוב משתי הקרנות המרכזיות, שלוש הקרנות הנוספות והטובות מוגשות לכם כאן לפי הסדר הנכון להגשה:

  • קרן נתן
  • קרו סולם יעקב
  • קרן עוגן ( האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית)

שמחה גדולה: יש הלוואה לפתיחת עסק חדש וגם מכתב המלצה של שריף חסנין משאית עם מנוף

שמחה גדולה: יש הלוואה לפתיחת עסק חדש וגם מכתב המלצה של שריף חסנין משאית עם מנוף

להשארת פנייה זריזה

יעקב אלון & הנא עזאם מעצבת אופנה מדהימה מטייבה

הלוואה לפתיחת עסק חדש

מי זכאי ומי נותן הלוואות לפתיחת עסק חדש

פירוט הקרנות המעניקות הלוואה לפתיחת עסק

  • הקרן הראשונה והטובה שנותנת הלוואות לפתיחת עסק חדש היא "הקרן בערבות מדינה"

הקרן הגדולה והראשונה שעומדת לרשותכם היא הקרן בערבות מדינה. משרד האוצר והכלכלה תומך בסיוע להקמת עסקים חדשים בעלי פוטנציאל כלכלי למדינת ישראל. לשם כך הוקמו מסלולי הלוואות לפתיחת עסקים בערבות המדינה. מסלולים אלו מאפשרים לקבל הלוואות באמצעות גופים אשר נותנים הלוואות לעסקים חדשים בתנאים נוחים ביחס לשוק, כאשר המדינה היא זו אשר נותנת את הערבות, במידה שהעסק והבעלים עומדים בקריטריונים, הקרן להלוואות בערבות מדינה מאשרת את ההלוואות תוך שלושה עד ארבעה שבועות בלבד, בעוד שבבנקים זמן האישור ארוך הרבה יותר. תנאי ההחזר נוחים לעומת מסלולי הלוואה לפתיחת עסק אחרים, ההלוואה ניתנת לחמש שנים, בעל העסק החדש מקבל גרייס של חצי שנה שמאפשר לו לפתח את העסק, להתחיל להרוויח, ורק אז להתחיל לשלם את החזרי ההלוואה, הריבית בקרן בערבות מדינה היא הריבית הנמוכה ביותר שאפשרית לאדם שמעוניין לפתוח עסק, כך שאין ספק שזו האפשרות המעניינת ביותר לפתיחת עסק חדש.

נקודה חשובה שצריך להבהיר לכל היזמים שמעוניינים לפתוח עסק חדש היא שהסכום המקסימלי שיזם יכול לקבל מהקרן בערבות מדינה  בצורת הלוואה בערבות מדינה הוא 300-200 אלף ש"ח, ישנם אתרי אינטרנט רבים שמבטיחים 500 אלף ש"ח, זה לא נכון וחבל שמבטיחים ליזמים דברים שלא יכולים לעמוד בהם, יותר מזה בקשות רבות נפסלות מאחר וסכום הבקשה הוא גדול מידי ואז מנהל הקרן מפחד לתת הלוואה קטנה יותר שלא תספיק ליזם.

נקודת הגיל בקרן בערבות מדינה היא חשובה, ישנם אתרי אינטרנט שמבטיחים הלוואות בערבות מדינה לקהל של צעירים מגיל 18, זו טעות חמורה והטעייה.

משיחות עם מנהל הגוף המתאם בקרן בערבות מדינה הובהר שהגיל הנכון לקבלת הלוואה הוא מעל גיל 22 במינימום, אבל צריך לשים לב שנדרש ניסיון בתחום של מספר שנים, וברור לחלוטין שזה נדיר ולא סביר שלבחור בן 18 יהיה ניסיון ניהולי ומקצועי של מספר שנים.

להשארת פנייה זריזה

  • הקרן השנייה והטובה שנותנת הלוואות לפתיחת עסק חדש היא "קרן פועלים לעסקים"

קרן פועלים לעסקים הוקמה על ידי בנק פועלים וחברת כלל ביטוח בחודש אפריל 2016 מאחר ובנק לאומי החליף אותו בקרן בערבות מדינה, בנק פועלים שהוא היום הבנק הגדול במדינה החליט להקים קרן מקבילה לקרן בערבות מדינה בכדי לא לאבד את הקשר עם בעלי העסקים החדשים והקיימים באמצעות קרן מצליחה שעוזרת לפתיחת עסקים חדשים בישראל.

התנאים בקרן זו הם מצוינים, אמנם לא כמו בקרן בערבות מדינה אבל עדיין קיים הפרש, ישנם תנאים שהם יותר טובים מהתנאים בקרן בערבות מדינה וישנם תנאים שהם פחות טובים מהקרן בערבות מדינה, ניתן פה את ההבדלים בקצרה: משך ההלוואה בקרן פועלים הוא שש שנים לעומת חמש שנים בקרן בערבות מדינה, הגרייס עומד על שש שמנים לעומת חמש שנים, והריבית יקרה יותר באחוז אחד מהקרן בערבות מדינה.

גם כאן, הסכום המקסימלי שניתן לקבל בצורת הלוואה לפתיחת עסק חדש הוא בין 200-300 אלף ש"ח, בדומה לקרן בערבות מדינה, אסור להאמין  לאתרי האינטרנט שמבטיחים 500 אלף ש"ח, המלצה זו היא לא מקצועית ונובעת מחוסר ידע של יועצים.

יעקב אלון & פריאל פרץ הקליבר הלוואה בערבות מדינה לפתיחת עסק למוצרים חד פעמיים

להשארת פנייה זריזה

הלוואה לפתיחת עסק חדש

יעקב אלון & ואסים גיזאוי האומן:

ואסים מדגים כיצד הוא מייצר טבעת זהב 14 קראט – כל התהליך.

אתן כאן דוגמא ליזם שפנה אלי בבקשה לקבל הלוואה של 440 אלף ש"ח, מיד אמרתי לו שהמקסימום שלו עומד על 200 אלף ש"ח, ושהוא יצטרף להסתפק במשאית משומשת בשלב הראשון של פתיחת העסק שלו, בסופו של דבר היזם קיבל 210 אלף ש"ח לפתיחת העסק החדש שלו ללא הון עצמי, וכך אני והיזם שמחנו שמחה גדולה בפתיחת העסק שלו, תמיד היזם יוכל להמשיך ולהתקדם כאשר העסק שלו יצמח. 

להשארת פנייה זריזה

ואסים פותח מינימרקט ולאחר מכן פותח קונדיטוריה, סל יועצים מלווה את ואסים פעמיים והוא מקבל הלוואה בערבות מדינה פעמיים

ואסים פותח מינימרקט ולאחר מכן פותח קונדיטוריה, סל יועצים מלווה את ואסים פעמיים והוא מקבל הלוואה בערבות מדינה פעמיים

אוראל לוינשטיין האשף מקבל הלוואה לפתיחת עסק בסיוע קרן פועלים

להשארת פנייה זריזה

  • הקרן השלישית והטובה שנותנת הלוואות לפתיחת עסק חדש היא "קרן נתן"

קרן נתן היא הקרן הגדולה ביותר מבין הקרנות של הפילנתרופים שנותנים הלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמי וללא ריבית, קרן זו נותנת הלוואה משמעותית שמאפשרת ליזם לפתוח את העסק ללא הון עצמי

הקרן היא של נדבן מדרום אפריקה שמעוניין לפתוח עסקים חדשים בישראל, עד היום הקרן נתנה יותר מאלף הלוואות לפתיחת עסק חדש בישראל, זו קרן מדהימה עם אנשים מדהימים שמעוניינים לעזור ליזמים לפתוח עסק, קרן נתן נותנת הלוואות לפתיחת עסק קטן ללא ריבית או הלוואות לעסק חדש עד 240 אלף ש"ח – יש לשים שהלוואות לפתיחת עסק חדש ניתנות רק לאנשים שלא היו מעולם עצמאיים או שהיה להם תעודת עוסק מורשה

שריף חסנין המצטיין מקבל הלוואה לעסק חדש

בסיוע קרן נתן

שריף חסנין הלוואה לפתיחת עסק בסיוע קרן נתן

להשארת פנייה זריזה

  • הקרן הרביעית והטובה שנותנת הלוואות לפתיחת עסק חדש היא "עוגן" (האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית)

עוגן היא קרן הלוואות של נדבנים ללא ריבית שנותנת הלוואות לפתיחת עסק ללא הון עצמי וללא ריבית עד 90 אלף ש"ח, יש לשים לב שניתן להגיש לקרן זו בקשות רק באמצעות יועץ מורשה, קרן עוגן מאפשרת ליזמים או שכירים לקבל הלוואה לפתיחת עסק כאשר החיסרון הגדול שלה היום הוא שתנאי שדורש הבאה של שלושה ערבים, ידוע לנו שבתקופה הקרובה נושא זה עומד להשתנות והקרן תדרוש רק ערב אחד להלוואה וגם הסכום של ההלוואה יגדל עד ל 200 אלף שקלים, קרן עוגן מייעדת את ההלוואות עבור מי שמעוניין להקים עסק או לפתוח עסק, יתרון נוסף של קרן זו הוא שהיא מעניקה את ההלוואות גם לאחר תקופת ההרצה של העסק, מה שנמנע מכם בקרן נתן או בקרן סולם יעקב, ותוכלו לקבל את ההלוואה גם אם אתם זקוקים להון חזר על מנת להפעיל את העסק ולחזק אותו

רועי אוחיון הקליבר מקבל שלוש הלוואות לפתיחת עסק חדש!: קרן פועלים לעסקים, קרן עוגן וגם קרן סולם יעקב 

רועי אוחיון מקבל שלוש הלוואות לפתיחת עסק!!! - כי לא הספיק הכסף לפתיחת העסק: קרן פועלים לעסקים, עוגן, סולם יעקב

רועי אוחיון מקבל שלוש הלוואות לפתיחת עסק! – כי לא הספיק הכסף לפתיחת העסק: קרן פועלים לעסקים, עוגן, וגם סולם יעקב

להשארת פנייה זריזה

  • הקרן החמישית והטובה שנותנת הלוואות לפתיחת עסק חדש היא "סולם יעקב"

קרן סולם יעקב היא הקרן המהירה ביותר מבין כל הקרנות שנותנות הלוואות לפתיחת עסק ללא הון עצמי וללא ריבית, ניתן לקבל את הכסף תוך מספר ימים בודד בהליך מהיר, ההליך הוא מקצועי ורציני כאשר בעל העסק והעסק נבדקים היטב, יחד עם זאת המהירות כאן היא יתרון גדול, הקרן נותנת הלוואות לפתיחת עסק קטן או הלוואה לעסק חדש ללא ריבית עד 100 אלף ש"ח – יש לשים שהלוואות לפתיחת עסק חדש ניתנות בקרן סולם יעקב לכל מי שפותח עסק חדש, גם אם הוא היה עצמאי בעבר או שהוא עצמאי היום שפותח עסק נוסף חדש.

מי זכאי לקבל הלוואה לעסק חדש

להשארת פנייה זריזה

שאלות שכדאי לשאול בכדי לקבל הלוואה לפתיחת עסק חדש

כמה זמן זה לוקח?

כפי שהבנתם היטב מכל הסרטונים שהעליתי, אז הלוואה לפתיחת עסק היא בקשה מקצועית מאוד, הגופים שמאשרים ליזם לפתוח עסק רוצים לדעת על היזם ועל העסק שלו מידע רב מאוד, ואין להם אפשרות לתת הלוואה מהירה תוך ימים בודדים או שבוע (למעט קרן סולם יעקב, שהיא נותנת סכום מקסימלי של 100 אלף ש"ח).

כל בקשה בקרנות הגדולות עוברות בדיקה של שישה אנשים לפחות, כך שמשך הזמן הצפוי לבדיקה בקרן פועלים לעסקים הוא בדרך כלל 3 שבועות, לעומת זאת משך הבדיקה בקרן בערבות מדינה הוא בדרך כלל 4 שבועות, יש לשים לב שבמידה ובעל העסק מעכב את הבאת המסמכים הבדיקה נעצרת עד לקבלת המסמכים הנדרשים, ואז משך הבדיקה מתארך מאוד, לכן התהליך יכול להתקצר כאשר אתם מלווים על ידי יועץ מקצועי צמוד בתהליך.

לכמה זמן ההלוואות ניתנות?

קרן פועלים לעסקים מאפשרת החזר תוך 6 שנים, לעומת הקרן בערבות המדינה המציעה החזר תוך 5 שנים.

האם קיימת תקופת גרייס להלוואות?

קרן פועלים לעסקים מאפשרת החזר עם גרייס לשנה , לעומת הקרן בערבות מדינה המציעה גרייס של חצי שנה.

ואסים מומחה בחסד עליון מקבל הלוואה בערבות מדינה לפתיחת עסק

שמחה גדולה ומכתב המלצה: ואסים אברהים מקבל הלוואה בערבות מדינה לפתיחת עסק בעזרת הקרן בערבות מדינה

להשארת פנייה זריזה

מה קורה עם הריבית?

הריבית בקרן פועלים לעסקים היא גבוהה באחוז אחד לעומת הקרן בערבות מדינה המציעה הלוואות זולות יותר.

למה יש קרנות שנותנות הלוואות ללא הון עצמי וגם ללא ריבית – זה לא הגיוני?!

כל אחד היה מעדיף לקבל הלוואה ללא ריבית לפתיחת עסק והקרנות שנותנות הלוואות ללא ריבית רוצות להיות הגוף המרכזי שיעזור ליזם לפתוח את העסק ושלא יהוו גלגל חמישי לפתיחתו.

קרנות הלוואות לפתיחת עסק ללא הון עצמי או ללא ריבית – קרנות אלו מלוות ליזמים שביקשו הלוואות מהבנקים והקרנות השונות וקיבלו מענה שלילי, לאור חשיבותו הגדולה של הנושא ליזמים שמעוניינים לפתוח עסק נפרט כאן את הנושא בהרחבה:  

שלושת הקרנות שנותנות הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית הן "המפלט" האחרון שיש לשכיר יזם שמעולם לא היה עוסק מורשה לפתוח עסק חדש, וזאת לאור הסיכון שקיים בפתיחת עסקים חדשים, יש מספר גופים מצומצם שמוכן לדון באפשרות של מתן הלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמי או ללא ריבית, ומה שקורה זה שהקרנות מסרבות לתת הלוואה לפתיחת עסק ליזמים ואז נשארת ליזם האפשרות של הלוואות ללא הון עצמי או ללא ריבית מקרן נתן, סולם יעקב ועוגן, רק יזמים ש"קיבלו סירוב" בקרן בערבות מדינה, ובקרן פועלים לעסקים נפתחת האפשרות לקבל הלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמי וללא ריבית מהקרנות קרן נתן, סולם יעקב ועוגן.

קרנות אלו נותנות הלוואות לפתיחת עסק קטן ללא הון עצמי וללא ריבית עד 240 אלף ש"ח – ההלוואות הן מיועדות אך ורק לפתיחת עסק חדש.

הדרישות בקרנות שנותנות הלוואות לפתיחת עסק ללא הון עצמי וללא ריבית הם : ניסיון ומקצועיות ללא פשרות בתחום הפעילות של העסק החדש, היסטוריה בנקאית פיננסית תקינה, והעסק חייב להיות טוב וריווחי, הדבר החשוב ביותר בקרנות אלו הוא שהיזם צריך להכיר היטב את העסק החדש שהוא מעוניין לפתוח , היזם צריך להכיר את המתחרים, להכיר את המוצרים, המחירים, הספקים ואת הסיכונים של העסק שהוא מעוניין לפתוח, היזם צריך לשלוט היטב בנתוני העסק החדש: תזרים מזומנים,תנאי התשלום של הספקים, תנאי תשלום של הלקוחות עונתיות של העסק.

בקרנות אלו החשיבות של המקצועיות והבנת העסק החדש היא קריטית, ובמידה ועמדת בתנאים של הקרן – קיבלת את ההלוואה

להשארת פנייה זריזה

עלא המקצוען עובר מסטטוס שכיר לעצמאי – קיבל

הלוואה לפתיחת עסק חדש

הבנתי שכולם נותנים הלוואות לפתיחת עסק – זה נכון?

בואו נדייק, באופן ישיר הבנקים וחברות כרטיסי האשראי הרבות בשוק לא  נותנים הלוואות לפתיחת עסק חדש, אני רואה בתוצאות החיפוש בגוגל בדף הראשון בנקים וחברות כרטיסי אשראי, אל תבזבזו את זמנכם לריק – הם לא נותנים הלוואות לפתיחת עסק.

רק חמשת הקרנות שציינו כאן נותנות הלוואות לפתיחת עסק – "הקרן בערבות מדינה", "קרן פועלים לעסקים", "קרן נתן", "סולם יעקב" ואחרונה חביבה "עוגן".

רוצים לבדוק יחד איתי טלפונית זכאות לקבלת הלוואה בערבות מדינה ללא התחייבות? 

להשארת פנייה זריזה

האם בנקים, חברות כרטיסי אשראי, קרנות של אנשי עסקים, קרנות חברתיות של אנשי עסקים וחברות הביטוח? האם הן נותנים הלוואות לפתיחת עסק  או הלוואות לעסק חדש?

 התשובה היא פשוטה: לא!

כולם לא נותנים הלוואות לפתיחת עסק חדש –  למרות הפרסומים שלהם! הם נותנים הלוואות רק דרך הקרנות. 

לא נותנים הלוואות לפתיחת עסק, אלא רק במקרים בודדים ורק עם בטחונות מלאים – זה לא רלוונטי ל-99 אחוז מהיזמים שמעוניינים לפתוח עסק.

חברות כרטיסי האשראי

לא נותנות הלוואה לפתיחת עסק / הלוואה לעסק חדש.

קרנות של אנשי עסקים

לא נותנות הלוואה לפתיחת עסק / הלוואה לעסק חדש.

קרנות חברתיות  של אנשי עסקים

לא נותנות הלוואה לפתיחת עסק / הלוואה לעסק חדש.

קרנות של חברות ביטוח

לא נותנות הלוואה לפתיחת עסק / הלוואה לעסק חדש.

להשארת פנייה זריזה

אז למה הם לא נותנים הלוואות לפתיחת עסק ללא הון עצמי

כל רשימת הגופים שצוינו כאן לא נותנים הלוואות לפתיחת עסק ללא הון עצמי או ריבית, וזאת למרות הצהרתם של הגופים שהם כן נותנים הלוואות לפתיחת עסק, הגופים הנ"ל מסרבים לתת ליזם החדש הלוואה לפתיחת עסק, ורק במקרים יוצאי דופן יתנו הלוואות לפתיחת עסק, מקרה יוצא דופן הוא כאשר היזם מביא איתו בטחונות של נכסים שיש לו ושישמשו כערבות להלוואה, דבר שהוא לא סביר שהוא קיים בידי היזם, בנוסף הגופים שציינו דורשים מינימום שנתיים פעילות של העסק, דבר שהוא לא הגיוני, שהרי היזם רוצה לפתוח עסק ויש לו אפס זמן פעילות.

הלוואה לפתיחת עסק באופן עצמאי

וללא עזרת יועץ מלווה

אם לאחר כל ההסברים שלנו הבנתם שכדאי לכם להגיש את הבקשה בכוחות עצמכם, אז אתם מוזמנים לקרוא את הכתבה הבאה, שמאפשרת לכל יזם להגיש בקשת הלוואה לעסק חדש או הלוואה לפתיחת עסק באופן עצמאי , לדעתנו הסיכוי שלכם הוא אפסי לעשות זאת לבד, אך בכל זאת צירפנו כאן לינק לכתבה בכדי שתתנסו בכוחות עצמכם, אנחנו חייבים לומר לכם שאם תקבלו סירוב בקרנות הנ"ל תאלצו להמתין שישה חודשים בין מועד הסירוב למועד הבקשה החדשה.

אנחנו ממליצים לכם לקרוא את הפרק הנכון בכתבה הבאה על חשיבותו של יועץ בליווי בקשת הלוואה מקרנות מדינה או שאר הקרנות שהמלצנו עליהן כאן.

להשארת פנייה זריזה

הלוואות לפתיחת עסק חדש ללא הון עצמי

יזמים רבים פונים אלינו בשאלה האם ניתן לקבל הלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמי – ובכן, כל הקרנות דורשות להביא מהבית סכום של עשרה עד עשרים אחוזים מסה"כ תכנית ההשקעה, יחד עם זה יזם שמעוניין לקבל הלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמי צריך להוכיח לקרן שהוא מוכן להשקיע מכספו האישי ושהוא לא בא עם כיסים ריקים, דבר זה סותר את הכותרת של המאמר, מאחר וכל הקרנות שנותנות הלוואות לעסק חדש דורשות שהיזם יביא מהבית הון עצמי שנע בין עשרה לעשרים וחמש אחוז מהיקף ההשקעה הכולל שנדרש להקמתו של העסק, אנחנו בסל יועצים נבחן ביחד את מצבך ונציע לך הצעות מעשיות כיצד לפתור בעיה זו, יחד עם זאת צריך להבין שלא לכל סוג עסק יש אפשרות להגיש בקשת הלוואה לפתיחת עסק עד לסכום מקסימלי, כאן בא לידי ביטוי חישוב שמשקלל את סה"כ החובות הקיימים של בעל העסק החדש במערכות הבנקאיות והפיננסיות,  אנחנו נוכל לבדוק את הנתונים שלך ולהסביר לך באופן אישי איזה סכום כדאי לך לבקש, מאחר ואתה עלול לקבל תשובה שלילית אם הקרן תחשוב שאתה צריך סכום גדול מהסכום שביקשת מהקרן, אנחנו ממליצים לכם לפנות אלינו בכדי שנלמד ונבין את העסק החדש שלכם, וכך נוכל להדריך אתכם כיצד לקבל הלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמי.

רוצים לבדוק יחד איתי טלפונית זכאות לקבלת הלוואה בערבות מדינה ללא התחייבות? 

להשארת פנייה זריזה

לפנות לחברה מקצועית

חברת סל יועצים היא חברה מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום הלוואות לפתיחת עסק, היועצים העסקיים והפיננסיים שלנו ידעו לעזור לכם בתהליך ההשוואה בין הגופים השונים לצורך קבלת הלוואה להקמת עסק, בדיקת התאמתכם לקבלת הלוואה לפתיחת עסק שיכלול ליווי והדרכה בשלב הגשת המסמכים והכנה לקראת הועדה אשר תקבע את זכאותכם לקבלת ההלוואה,  יחד אתכם נבנה תכנית להחזר תשלומים בהתאם לתנאי ההלוואה, מתן ייעוץ פיננסי נכון יאפשר לכם קבלת הלוואות לפתיחת עסק באמצעות בחירת קרן מתאימה לכם: קרן בערבות המדינה, קרן פועלים לעסקים או קרנות של נדבנים ללא ריבית עד 240,000 ₪.

אנחנו עובדים יחד איתך להשגת המטרה של פתיחת עסק, וזמינים עבורך ולכן אתה מוזמן ליצור קשר אנחנו מלווים אותך ומדריכים אותך בכל השאלות הבוערות כגון: האם לפתוח עוסק מורשה, האם לחתום חוזה שכירות, האם לבצע השקעות לפני קבלת ההלוואה, כמה כסף כדאי לבקש, עם איזה בנק מתאים לך יותר לעבוד ועוד.

אנחנו נלך איתך רק אם אנחנו חושבים שיש לך סיכוי גבוה לקבל הלוואה בערבות מדינה. אם נחשוב אחרת – לא נגיש אותך.

יש לנו אחוזי הצלחה גבוהים והרוב המוחלט של לקוחותינו מגיע למטרתו שהיא פתיחת עסק.

להשארת פנייה זריזה

קרא עוד

צור קשר – שלח הודעה אל יעקב אלון

מי אני

חשיבותו של יועץ בליווי בקשת הלוואה בערבות מדינה

מכתבים וסרטוני לקוחות ממליצים

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

הבלוג שלי

קרן פועלים לעסקים

הלוואות לעסקים בערבות מדינה

הלוואה בערבות מדינה

איך להפוך משכיר לעצמאי באמצעות הלוואה לעסק חדש

כל הפתרונות של הלוואות לעסקים בישראל

ראיון באתר של אופיר מנחם על הלוואות בערבות מדינה וגם הלוואות לפתיחת עסק חדש

להשארת פנייה זריזה