הלוואות לפתיחת עסק חדש

יועץ הלוואות לפתיחת עסק חדש מנוסה שמלווה שכירים בדרכם לעסק חדש.

✅ בשיטה ובסגנון שלי הכל מהיר.

✅ צפו בעדויות לקוחותיי בכתבה הבאה!

יעקב אלון עודכן 17/11/2019 

מי זכאי לקבל הלוואה לפתיחת עסק חדש

להשארת פנייה זריזה

אורטל שולחת מכתב המלצה חם ליעקב אלון לאור קבלת הלוואה בערבות מדינה לפתיחת עסק גן ילדים

אורטל שולחת מכתב המלצה חם ליעקב אלון לאור קבלת הלוואה בערבות מדינה

 

מחשבון "הלוואות בערבות מדינה לפתיחת עסק חדש"

סכום ההלוואה בערבות מדינהתקופהגרייסריבית ממוצעת של הלוואות בערבות מדינהסכום לתשלום חודשי בשקליםסה"כ ריבית בשקלים
100,0005 שנים6 חודשיםפריים+2.7%1,86011,600
150,0005 שנים6 חודשיםפריים+2.7%2,79017,400
200,0005 שנים6 חודשיםפריים+2.7%3,72023,200
250,0005 שנים6 חודשיםפריים+2.7%4,64928,940
300,0005 שנים6 חודשיםפריים+2.7%5,57934,740
350,0005 שנים6 חודשיםפריים+2.7%6,50940,540
400,0005 שנים6 חודשיםפריים+2.7%7,43946,340
450,0005 שנים6 חודשיםפריים+2.7%8,36952,140
500,0005 שנים6 חודשיםפריים+2.7%9,29957,940

המחשבון מציג את סכומי הלוואות בערבות מדינה הנפוצים ביותר לפתיחת עסק חדש, המחשבון מציג את הנתונים בהתאם לריבית הממוצעת של כלל העסקים שקיבלו הלוואות בערבות מדינה לפתיחת עסק חדש, המחשבון מעודכן בהתאם לפרסום האחרון של הקרן בערבות מדינה.

להשארת פנייה זריזה

מי זכאי לקבל הלוואה לפתיחת עסק חדש?

לכאורה, כל אחד יכול לבדוק אם אתה זכאי לקבל הלוואה לפתיחת עסק חדש, מכניסים את מספר תעודת הזהות למערכת BDI, או למערכת נתוני האשראי המפורטת של בנק ישראל ורואים שאתה זכאי. נשמע פשוט. אז זהו שממש לא התחלת אפילו בבדיקה, רק יועץ מומחה בתחום שעשה זאת מאות פעמים יוכל לענות לך בצורה נכונה. אנחנו מנסים כאן לפצח את השאלה בכדי לתת תשובה ברורה לכל יזם שמעוניין לפתוח עסק חדש, על מנת שתוכלו באמת לפתוח את עסק חלומותיכם, לי ידוע וברור שההפרש בין הגשמת החלום של העסק החדש לבין היזם נמצאת המשוכה הקטלנית אישור הלוואה לפתיחת עסק חדש לבין לא, כי גם אם נראה לכם שאתם זכאים אז ישנם נקודות רבות שאתם צריכים לבחון לפני הגשת הבקשה, נציין רק שכל אחת מהנקודות שאנחנו מזכירים הן מהותיות, ואי אפשר להגיד טוב אז רק משהו קטן לא בסדר אצלי, אני אגיש ונסתדר, לגזור ולשמור.

ואסים פותח מינימרקט ולאחר מכן רוצה לפתוח קונדיטוריה, סל יועצים מלווה את ואסים והוא מקבל הלוואה בערבות מדינה פעמיים

ואסים פותח מינימרקט ולאחר מכן פותח קונדיטוריה, סל יועצים מלווה את ואסים פעמיים והוא מקבל הלוואה בערבות מדינה פעמיים

להשארת פנייה זריזה

ניסיון – כדי לקבל הלוואה לפתיחת עסק חדש אתה צריך להיות בעל ניסיון בתחום שאתה מעוניין לעסוק בו, מהו אותו ניסיון שדורשים? הפשוט ביותר זה כאשר טבח עם שנתיים ניסיון רוצה לפתוח חנות לבורקס, או שמנהלת חנות אופנה מעוניינת לפתוח חנות אופנה, אבל כמו שאנחנו יודעים החיים שולחים אותנו למקומות שהם על גבול האישור, לדוגמא מנהל בחנות תבלינים רוצה לפתוח חנות למזון בעלי חיים, הרי ברור שליזם יש ניסיון בניהול חנות, ואולם הוא אינו מכיר את המוצרים של חנות מזון בעלי החיים, הוא אינו מכיר את הספקים של מזון בעלי חיים, והוא אינו מכיר את מחירי הקניה של המוצרים, והוא עלול לא להצליח בעסק החדש מאחר ויכולות לקרות לו תקלות כמו לקנות את המוצרים במחירים גבוהים מידי ולהסתכן בחוסר רווחיות שבר שיגרום לו לסגור את החנות, או שהוא לא יביא את המוצרים הנכונים לחנות ויבזבז את כספו ברכישת מלאי מת שהלקוחות לא דורשים, ולכן יזם כזה שיגיע עם ליווי של רשת מזון בעלי חיים שתתמוך בו ותמכור לו זיכיון בכל הנושא של ספקים, מחירי קניה, בחירת המוצרים וכדומה יקבל אישור מהקרן לקבל הלוואה לפתיחת עסק חדש, לעומת יזם אחר שלא יקבל בגלל חוסר התאמה. 

יעקב אלון & אביטל דברת המקצוענית, הלוואה בערבות מדינה לפתיחת עסק

מסעדת חוף דולפינריום החדשה בתל אביב:

להשארת פנייה זריזה

התנהלות פיננסית בנקאית –  כאן יש חשיבות לכל ההיסטוריה צשל בעל העסק, הקרנות שמאשרות את ההלוואות ללא יוצא מהכלל מניחות שאם היזם שחולם לפתוח עסק התנהל עד היום בצורה שקולה ומאוזנת אז סביר להניח שהוא יודע לכלכל את צעדיו קדימה בפתיחת העסק החדש. יש לשים לב שהיום יש מערכות משוכללות ביותר שמחוברות בחיבור מקוון וכל בעיה שיש ליזם תקפוץ לנציגי הקרנות ותפסול את הבקשה, אז נא לא להתעלם בבקשה מנתונים כאלה ואחרים ולומר רק אני יודע שיש לי בעיה – זה יעבור. לא פשוט לא. תתייעצו בכל שאלה מהסוג הזה שעולה, יזמים רבים מגיעים אלי אם שאלה כגון חזרו לי שני צ'קים לפני חודשיים מה עלי לעשות, במקרה כזה אני נותן תשובה פשוטה בואו ונמתין עוד חודש אחד. והקרנות יתעלמו מנקודה זו, משום שלעתים קורים דברים לאנשים כולנו בני אדם, איך אמר לי פעם המנהל בקרן בערבות מדינה "אז מה, גם לי חזר צ'ק אחד כולנו בני אדם" 

ישנם חריגים להראות התנהלות פיננסית בנקאית תקינה, ניתן לקרוא על חריגים אלו למטה בסוף הכתבה

יעקב אלון & הנא עזאם מעצבת אופנה מדהימה מטייבה

הלוואה לפתיחת עסק חדש

להשארת פנייה זריזה

עסק טוב וריווחי – נו, אז איזה מין שאלות הם שואלים, מי יכול לדעת אם חנות מסוימת במיקום מסוים תצליח? איך אפשר להוכיח שגנן שמבקש הלוואה לרכישת ציוד גינון יצליח עם העסק החדש שלו? הרי הוא עדיין לא פתח אותו ומי יודע אם הלקוחות יבואו, או שהלקוחות לא ייכנסו לחנות והיא תיכשל. התפקיד שלנו הוא להביא רמת בטחון גבוהה לנציגי הקרנות ויותר מזה עבורנו שהרי אנחנו הולכים להשקיע בחנות החדשה סכום כסף גדול שאנחנו צריכים להתחייב לגביו למינימום של חמש שנים. מה שאנחנו עושים זה אנחנו מבקשים מהגנן הפוטנציאלי שיביא מספר מכתבים פשוטים בכתב יד מלקוחות שמעוניינים לרכוש את שירותיו, מכתבים אלו מהווים בסיס לקבלת הלוואה לפתיחת עסק חדש, גם עבורנו וגם עבור מנהל הקרנות, משום שכולם מניחים שמי שמעוניין בשירותים שלנו עשה בדיקות לגבינו והוא למד שיש לנו ערך מוסף ביכולות שלנו. אבל איך מוכיחים שחנות מחשבים ברחוב מרכזי בפתח תקווה תצליח? כאן אנחנו מזכירים בתכנית העסקית את קיומם של "חנויות וגופי עוגן" שגורמים לתנועה רבה של אנשים, לדוגמא חנות של סופר פארם בקרבת החנות שלנו, סניף של בנק גדול, משרדים של הדואר, מס הכנסה, ביטוח לאומי, מעבר חצייה גדול שגורם לאנשים לעצור ליד החנות שלנו, וכך הלוואה. כמובן שאם היזם נמצא בקשרים מתקדמים עם לקוחות שמכניסים הזמנות לקוח אז זו הוכחה ניצחת, אבל אלה הם המקים שבדרך כלל אינם קיימים.

הלוואה לפתיחת עסק חדש – יעקב אלון עם  ענאן האלוף עם ניסיון ניהולי גדול בפתיחת קונדיטוריה שני עזריאלי בעכו

להשארת פנייה זריזה

הון עצמי מהבית – כאן צריך להבדיל בין הלוואה לפתיחת עסק בערבות מדינה שדורשת 15-20 אחוז הון עצמי מהבית לפתיחת העסק , לבין קרנות של נדבנים פילנתרופים שאינם מקשיחים עמדות בנקודה זו. גם אם אין לכם הון עצמי לפתיחת עסק תתקשרו אלינו וניתן לכם פתרון בקרנות שנותנות הלוואות ללא ריבית לפתיחת עסק  

התהליך שלי לפתרון הנדרש שלך לקבלת הלוואה לפתיחת עסק חדש

אני יועץ שמלווה אתכם בכל תהליך קבלת הלוואה לפתיחת עסק חדש, המחויבות שלי ליזם היא מוחלטת, כלומר אני מלווה את היזם עד לקבלת הלוואה לפתיחת עסק, אני לא מוותר על היזם, אם אני החלטתי בשלב הראשון של ההיכרות בינינו שאני יכול לעזור לו, מכאן והלאה אני עושה כל מה שאני יכול בכדי שהיזם יפתח עסק, אני אומר ליזם את המשפט הזה: " שים לב, אן אתה מתחיל לעבוד איתי אז תיזהר, משום שאני אפתח לך עסק!, אם אתה בטוח שאתה רוצה לפתוח עסק אז תתקדם איתי, אם לא אז אתה מוזמן לברוח עכשיו, כי אם אני לוקח את היזם אז הסבירות היא מאוד גבוהה שהוא יקבל את ההלוואה לפתיחת עסק, ומדוע, משום שכל מנהלי הקרנות, מנהלי הבנק והבודקים הכלכליים של הקרנות מכירים אותי ויודעים שאם אני בוחר לקוח אז בדקתי היטב שניתן לתת לו הלוואה לפתיחת עסק, ומכאן הדרך קצרה לקבלת הלוואה לפתיחת עסק. אני בונה לכל יזם חליפה שתאפשר לו לקבל הלוואה לפתיחת עסק חדש שתהיה מתאימה רק לו, לכל יזם יש נתונים אחרים ולכל אחד נדרש לתת פתרון אחר בהתאם למי שהוא , זה נכון שכדאי ללכת תמיד ולהגיש בקשה לקרן בערבות מדינה ולבקש הלוואה בערבות מדינה לפתיחת עסק, ואולם ישנם מגבלות של הקרן בערבות מדינה שהן ידועות ליועצים שימנעו את הצלחת הבקשה המוגשת לקרן בערבות מדינה, במקרים כאלה אני מדלג על הגשת בקשה לקרן בערבות מדינה, ואני ממשיך לקרן פועלים או קרן נתן או קרן סולם יעקב או קרן עוגן, אני בונה שילובים של בקשות בין מספר קרנות על מנת להבטיח את הצלחת הבקשה ולהגשים ליזם את החלום של פתיחת עסק חדש.

רועי אוחיון ממליץ על יעקב אלון סל יועצים, הוא עבד בעבר עם יועצים אחרים ומי שעזר לו לפתוח עסק חדש זה יעקב אלון

רועי אוחיון ממליץ על יעקב אלון סל יועצים, הוא עבד בעבר עם יועצים אחרים ומי שעזר לו בסוף זה יעקב אלון

להשארת פנייה זריזה

כיום קיימות שתי קרנות מרכזיות שניתן לגשת אליהן בשלב הראשון ובמקביל בכדי לקבל הלוואה לעסק חדש באמצעות הלוואה לפתיחת עסק חדש, אנחנו עושים זאת על מנת לחסוך זמן מיותר של המתנה לתשובות.

  • הקרן הזמינה הראשונה שעומדת לרשותכם היא הקרן בערבות מדינה
  • הקרן הזמינה השנייה שעומדת לרשותכם היא קרן פועלים לעסקים

יזמים רבים חושבים שבמידה והם קיבלו תשובה שלילית משתי הקרנות המובילות בישראל לקבלת הלוואה לפתיחת עסק חדש אז נגמרה דרכם וחלומם לפתוח עסק נגוז, ✅ אולם כאן נפתח ליזמים חלון הזדמנויות נפלא לקבל הלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמי ללא ריבית, הסיבה היא שהקרנות הנדבניות מצפות שהיזם יפנה אליהן רק במידה והוא יקבל סירוב משתי הקרנות המרכזיות, שלוש הקרנות הנוספות והטובות מוגשות לכם כאן לפי הסדר הנכון להגשה:

  • קרן נתן
  • קרו סולם יעקב
  • קרן עוגן ( האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית)

שמחה גדולה: יש הלוואה לפתיחת עסק חדש משאית עם מנוף 

וגם מכתב תודה של שריף חסנין ליעקב אלון

שמחה גדולה: יש הלוואה לפתיחת עסק חדש וגם מכתב המלצה של שריף חסנין משאית עם מנוף

להשארת פנייה זריזה

פירוט הקרנות המעניקות הלוואה לפתיחת עסק

  • הקרן הראשונה והזמינה שנותנת הלוואות לפתיחת עסק חדש היא "הקרן בערבות מדינה"

הקרן הגדולה שעומדת לרשותכם היא הקרן בערבות מדינה. שנותנת הלוואות לפתיחת עסק חדש בערבות מדינה, משרד האוצר והכלכלה תומך בסיוע להקמת עסקים חדשים בעלי פוטנציאל כלכלי למדינת ישראל. לשם כך הוקם מסלולי הלוואות לפתיחת עסק בערבות המדינה. מסלול זה מאפשר לקבל הלוואה לפתיחת עסק בתנאים הטובים ביותר לבעל העסק החדש, המדינה היא זו אשר נותנת את הערבות לבנק ופותר את הבעיה גם ליזם שמעוניין לקבל הלוואה בערבות מדינה לפתיחת עסק, וגם לבנק שמעוניין לתת את ההלוואה אבל הבנק מפחד להסתכן ללא בטחונות , ולכן במידה שהעסק הוא נראה טוב מצד אחד ומצד שני הבעלים עומדים בקריטריונים ניתן לקבל את ההלוואה בערבות מדינה לפתיחת עסק בזמן של שלושה עד ארבעה שבועות בלבד, יש לשים לב שזמן זה הוא במידה ואתם עובדים עם יועץ מקצוען שיודע לנהל את התהליך, יועץ שהוא מחויב לכם, עובד אתכם בשיתוף פעולה צמוד, מעדכן אתכם בכל שלב כיצד הוא מתקדם ומה נדרש כדי לקדם את השלב הבא, במידה והתהליך לא מנוהל הבקשה יכולה לקחת שלושה חודשים בקלות. יש לשים לב שאם פנית אל בנק בבקשת הלוואה לפתיחת עסק, זמן האישור ארוך הרבה יותר, אם בכלל יהיה אישור כאשר סיכוי להלוואה בנקאית מסחרית רגילה שואף לאפס. יש לשים לב שתנאי ההחזר של הלוואה בערבות מדינה לפתיחת עסק הם הרבה יותר נוחים לעומת מסלולי הלוואה לפתיחת עסק אחרים שקיימים בשוק, ההלוואה ניתנת לחמש שנים, בעל העסק החדש מקבל גרייס של חצי שנה שמאפשר לו לפתח את העסק, להתחיל להרוויח, ורק אז להתחיל לשלם את החזרי ההלוואה, הריבית בקרן בערבות מדינה היא הריבית הנמוכה ביותר שאפשרית לאדם שמעוניין לפתוח עסק, כך שאין ספק שזו האפשרות המושלמת לפתיחת עסק חדש.

שני האלופים של מסעדת הדוקטור בנתניה קיבלו

הלוואה בערבות מדינה 

להשארת פנייה זריזה

נקודה חשובה שצריך להבהיר לכל היזמים שמעוניינים לפתוח עסק חדש היא שהסכום המקסימלי שיזם יכול לקבל מהקרן בערבות מדינה  בצורת הלוואה בערבות מדינה הוא 300-200 אלף ש"ח, ישנם אתרי אינטרנט רבים שמבטיחים 500 אלף ש"ח, זה לא נכון וחבל שמבטיחים ליזמים דברים שלא יכולים לעמוד בהם, יותר מזה בקשות רבות נפסלות מאחר וסכום הבקשה הוא גדול מידי ואז מנהל הקרן מפחד לתת הלוואה קטנה יותר שלא תספיק ליזם.

נקודת הגיל בקרן בערבות מדינה היא חשובה, ישנם אתרי אינטרנט שמבטיחים הלוואות בערבות מדינה לקהל של צעירים מגיל 18, זו טעות חמורה והטעייה.

משיחות עם מנהל הגוף המתאם בקרן בערבות מדינה הובהר שהגיל הנכון לקבלת הלוואה הוא מעל גיל 22 במינימום, אבל צריך לשים לב שנדרש ניסיון בתחום של מספר שנים, וברור לחלוטין שזה נדיר ולא סביר שלבחור בן 18 יהיה ניסיון ניהולי ומקצועי של מספר שנים.

אא

יעקב אלון & פריאל פרץ הקליבר

הלוואה בערבות מדינה לפתיחת עסק למוצרים חד פעמיים

להשארת פנייה זריזה

  • הקרן השנייה והטובה שנותנת הלוואות לפתיחת עסק חדש היא "קרן פועלים לעסקים"

קרן פועלים לעסקים הוקמה על ידי בנק פועלים וחברת כלל ביטוח בחודש אפריל 2016 מאחר ובנק לאומי החליף אותו בקרן בערבות מדינה, בנק פועלים שהוא היום הבנק הגדול במדינה החליט להקים קרן מקבילה לקרן בערבות מדינה בכדי לא לאבד את הקשר עם בעלי העסקים החדשים והקיימים באמצעות קרן מצליחה שעוזרת לפתיחת עסקים חדשים בישראל.

התנאים בקרן זו הם מצוינים, אמנם לא כמו בקרן בערבות מדינה אבל עדיין קיים הפרש, ישנם תנאים שהם יותר טובים מהתנאים בקרן בערבות מדינה וישנם תנאים שהם פחות טובים מהקרן בערבות מדינה, ניתן פה את ההבדלים בקצרה: משך ההלוואה בקרן פועלים הוא שש שנים לעומת חמש שנים בקרן בערבות מדינה, הגרייס עומד על שש שמנים לעומת חמש שנים, והריבית יקרה יותר באחוז אחד מהקרן בערבות מדינה.

הסכום המקסימלי שניתן לקבל בצורת הלוואה לפתיחת עסק חדש הוא בין 200-300 אלף ש"ח, בדומה לקרן בערבות מדינה, אסור להאמין  לאתרי האינטרנט שמבטיחים 500 אלף ש"ח, המלצה זו היא לא מקצועית ונובעת מחוסר ידע של יועצים.

לאחרונה במהלך 2019, הסתמן שינוי במגמה של קרן פועלים וראינו מספר הלוואות שאושרו בסכומים גבוהים מהממוצע של 250 אלף שקלים שכלל הקרנות אפשרו עד היום, הסכומים שהתקבלו בהלוואות עמדו על 500 – 400 אלף שח לפתיחת עסק חדש, מקרה אחד של חנות פיצוציה פעילה  שנרכשה, החנות עבדה עם מחזור יפה ורווח יפה, מקרה שני של יזם בעל נכסים רבים שהקרן לא פחדה לתת לו הלוואה שהיא מעבר לממוצע.

יש לשים לב שמדובר במקרים קיצוניים ומיוחדים, והם אינם משנים את התמונה הכוללת שהיא: הלוואה לפתיחת עסק ממוצעת של כ250 אלף ש"ח

מקרה נזכיר כאן שוב, חברות כרטיסי אשראי כגון MAX אינן נותנות הלוואות בסדרי גודל של 250 אלף ש"ח ליזמים שרוצים לפתוח עסק, ההלוואות שהן נותנות עומדות על כ20-40 אלף ש"ח במקסימום לפתיחת עסק.

מחשבון "הלוואות קרן פועלים לפתיחת עסק חדש"

סכום ההלוואה    קרן פועליםתקופהגרייסריבית ממוצעת של קרן פועלים לעסקיםסכום לתשלום חודשי בשקליםסה"כ ריבית בשקלים
100,0006 שניםשנהפריים+3.5%1,62016,640
150,0006 שניםשנהפריים+3.5%2,43024,960
200,0006 שניםשנהפריים+3.5%3,24033,280
250,0006 שניםשנהפריים+3.5%4,04941,528
300,0006 שניםשנהפריים+3.5%4,85949,848
350,0006 שניםשנהפריים+3.5%5,66958,168
400,0006 שניםשנהפריים+3.5%6,47966,488
450,0006 שניםשנהפריים+3.5%7,28974,808
500,0006 שניםשנהפריים+3.5%8,09983,128

המחשבון מציג את סכומי הלוואות קרן פועלים לעסקים לפתיחת עסק חדש הנפוצים ביותר, המחשבון מציג את הנתונים בהתאם לריבית הממוצעת של כלל העסקים שקיבלו הלוואות לפתיחת עסק חדש בסיוע קרן פועלים לעסקים, המחשבון מציג את הנתונים ומעודכן בהתאם לפרסום האחרון של קרן פועלים לעסקים.

להשארת פנייה זריזה

הלוואה לפתיחת עסק חדש

יעקב אלון & ואסים גיזאווי התכשיטן:

ואסים מדגים כיצד הוא מייצר טבעת זהב 14 קראט

אתן כאן דוגמא ליזם שפנה אלי בבקשה לקבל הלוואה של 440 אלף ש"ח, מיד אמרתי לו שהמקסימום שלו עומד על 200 אלף ש"ח, ושהוא יצטרף להסתפק במשאית משומשת בשלב הראשון של פתיחת העסק שלו, בסופו של דבר היזם קיבל 210 אלף ש"ח לפתיחת העסק החדש שלו ללא הון עצמי, וכך אני והיזם שמחנו שמחה גדולה בפתיחת העסק שלו, תמיד היזם יוכל להמשיך ולהתקדם כאשר העסק שלו יצמח. 

להשארת פנייה זריזה

אוראל לוינשטיין האשף מקבל

הלוואה לפתיחת עסק בסיוע קרן פועלים

להשארת פנייה זריזה

  • הקרן השלישית והכי טובה ליזמים שנותנת הלוואות לפתיחת עסק חדש היא "קרן נתן"

יזמים רבים חושבים שהלוואה בערבות מדינה היא ההלוואה הטובה ביותר לפתיחת עסק חדש, ובכן, קרן נתן נותנת הלוואות לפתיחת עסק חדש ללא הון עצמי וגם ללא ריבית שהן עדיפות משמעותית ליזם שמעוניין לפתוח עסק, יזמים רבים מופתעים לשמוע על הפתרון של קרן נתן, קרן נתן נתנה עד היום מעל 1,000 הלוואות ללא ריבית וללא הון עצמי, מכאן ש- קרן נתן היא ללא עוררין! הקרן הגדולה והטובה ביותר מבין כל הקרנות שנותנות הלוואות לפתיחת עסק או הלוואות לפתיחת עסק חדש.

הרי ברור לחלוטין שכל יזם בישראל יעדיף לקחת הלוואה לפתיחת עסק חדש ללא ריבית ללא הון עצמי מקרן נתן , ולא לקחת הלוואה בערבות מדינה שמעניקה הלוואות לפתיחת עסק בערבות מדינה בריבית ממוצעת של פריים + 2.7%.

נקודה נוספת שמצדיקה את העליונות של קרן נתן בנושא הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית ללא הון עצמי היא נקודת ההון העצמי, יש לשים לב שהקרן בערבות מדינה דורשת מהיזם להביא 20 אחוז הון עצמי, דבר לא פשוט. לא לכל אחד יש בבית 40 אלף ש"ח לפתוח עסק  חדש, קרן נתן המהממת נותן את ההלוואה לפתיחת עסק ללא תנאי מקשה זה כלומר היא נותנת הלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמי.

אז מדוע יועצים רבים אומרים שהקרן בערבות מדינה נותנת הלוואות יותר טובות? משום שהם אינם מכירים את קרן נתן, או שהם מתעצלים לכתוב תכנית עסקית נוספת אחרי התכנית שנכתבה לקרן בערבות מדינה.

מעבר לזה התהליך בקרן נתן דורש ממני היועץ לכתוב תכנית עסקית מיוחדת ושונה, ודרך אגב הרבה יותר מדויקת מהתכנית שנכתבת לקרן בערבות מדינה, ובנוסף קרן נתן דורשת ממני כיועץ להכין תזרים מזומנים לפתיחת העסק החדש של היזם, דבר זה מקשה עלי כיועץ. אבל אצלי המטרה מקדשת את האמצעים, אנחנו רוצים לפתוח עסק ליזם שסמך עלינו בתחילת  התהליך ואני עושה כל מה שאפשרי על מנת שהיזם יפתח את העסק שהוא חלם עליו בלילות חודשים רבים. הסברנו כבר שאצלי הלקוח משלם "הכל כלול" ולכן ההגשה לקרן נתן לא עולה לו כסף נוסף

קרן נתן היא קרן של נדבן מדרום אפריקה, הקרן נותנת הלוואה לפתיחת עסק חדש ללא הון עצמי ללא ריבית, קרן זו נותנת הלוואה משמעותית שמאפשרת ליזם לפתוח את העסק ללא הון עצמי

הקרן היא של נדבן מדרום אפריקה שמעוניין לפתוח עסקים חדשים בישראל, עד היום הקרן נתנה יותר מאלף הלוואות לפתיחת עסק חדש בישראל, זו קרן מדהימה עם אנשים מדהימים שמעוניינים לעזור ליזמים לפתוח עסק, קרן נתן נותנת הלוואות לפתיחת עסק קטן ללא ריבית ללא הון עצמי, מדובר ההלוואות לעסק חדש עד 240 אלף ש"ח – יש לשים שהלוואות לפתיחת עסק חדש ניתנות רק לאנשים שהם עכשיו אינם  עצמאים, יש לשים לב שקרן נתן נותנת הלוואות לפתיחת עסק ליזמים שהיה להם עסק בעבר והם סגרו אותו בעבר.

במקום זה חשוב להתייחס למספר חברות כרטיסי אשראי שמציינות שהן נותנות הלוואות לפתיחת עסק חדש, מבחינתי כיועץ זו בדיחה טובה ולא יותר מזה, כולנו יודעים שחברות כרטיסי אשראי אוהבות לתת הלוואות לאנשים פרטיים ולא לעסקים, כמו כן חברות כרטיסי אשראי אוהבות לתת הלוואות של 20 אלף ש"ח בממוצע, חברות כרטיסי אשראי אינן מעוניינות להסתכן במתן סכום של 200 אלף ש"ח שהוא הסכום הממוצע שנדרש לפתיחת עסק בישראל, שהרי אם יזם פותח חנות הוא צריך לרכוש מלאי של כ-100 אלף ש"ח, תוסיפו "זמן אוויר ראשוני לפתיחת העסק" שנדרש ליזם שהוא כולל מחייה של כעשרת אלפים שח בחודש, שכירות ממוצעת של 7 אלף ש"ח בחודש, תוסיפו הוצאות חשמל, מים ורואה חשבון תגיעו לסכום נוסף של 40 אלף ש"ח לשלושת החודשים הראשונים של העסק, תוסיפו מקררים, מדפים, שיפוץ, ציוד, שלט, קופה, ויטרינה יפה, הוצאות פרסום ותגיעו לסכום של 200 אלף ש"ח, אז נו באמת יש לי שאלה: אם חברת כרטיסי אשראי נתנה ליזם הלוואה של 20 אלף ש"ח מהיכן הוא יביא את הסכום העיקרי הנוסף של כ-180 אלף ש"ח שנדרש לו לפתוח את העסק? וכאן הקשר לקרן נתן, שהיא נותנת הלוואות לפתיחת עסק חדש של עד 240 אלף ש"ח, זו הלוואה משמעותית ללא ריבית שכורכת בחובה את כל הסיכונים האפשריים לקרן נתן, אז אל תספרו לי שחברות כרטיסי אשראי נותנות הלוואות לפתיחת עסק חדש, זה פשוט שטויות במיץ עגבניות. עם 20 אלף ש"ח אפשר אולי ללכת לקנות מקרר טוב וטלוויזיה טובה לבית, אבל לא ניתן לפתוח עסק עם סכום כזה מצחיק, אז נסכם את העניין בצורה פשוטה, חברות כרטיסי האשראי רוצות למכור הלוואות פרטיות כמה שיותר ובסכומים קטנים ולא לתת כסף לפתיחת עסק חדש. 

מחשבון "הלוואות קרן נתן לפתיחת עסק חדש"

סכום ההלוואה    קרן נתןתקופהגרייסריבית קרן נתןסכום לתשלום חודשי בשקליםסה"כ ריבית בשקלים
80,0005 שנים2 חודשים0%1,3330 שקלים!

הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית

100,0005 שנים2 חודשים0%1,6660 שקלים!

הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית

120,0005 שנים2 חודשים0%2,0000 שקלים!

הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית

140,0005 שנים2 חודשים0%2,3330 שקלים!

הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית

160,0005 שנים2 חודשים0%2,6660 שקלים!

הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית

180,0005 שנים2 חודשים0%3,0000 שקלים!

הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית

200,0005 שנים2 חודשים0%3,3330 שקלים!

הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית

220,0005 שנים2 חודשים0%3,6660 שקלים!

הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית

240,0005 שנים2 חודשים0%4,0000 שקלים!

הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית

המחשבון מציג את סכומי הלוואות לפתיחת עסק חדש של קרן נתן הנפוצים ביותר, המחשבון מציג את הנתונים בהתאם לריבית של כלל העסקים שקיבלו הלוואות לפתיחת עסק חדש בסיוע קרן נתן, המחשבון מציג את הנתונים ומעודכן בהתאם לפרסום האחרון של קרן נתן שנותנת הלוואות לפתיחת עסק ללא הון עצמי וללא ריבית.

להשארת פנייה זריזה

 

שריף חסנין המצטיין מקבל הלוואה לעסק חדש

בסיוע קרן נתן

שריף חסנין הלוואה לפתיחת עסק בסיוע קרן נתן

להשארת פנייה זריזה

  • הקרן הרביעית והטובה שנותנת הלוואות לפתיחת עסק חדש היא "עוגן" (האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית)

עוגן היא קרן הלוואות של נדבנים ללא ריבית שנותנת הלוואות לפתיחת עסק ללא הון עצמי וללא ריבית עד 90 אלף ש"ח, יש לשים לב שניתן להגיש לקרן זו בקשות רק באמצעות יועץ מורשה, קרן עוגן מאפשרת ליזמים או שכירים לקבל הלוואה לפתיחת עסק כאשר החיסרון הגדול שלה היום הוא שתנאי שדורש הבאה של שלושה ערבים, ידוע לנו שבתקופה הקרובה נושא זה עומד להשתנות והקרן תדרוש רק ערב אחד להלוואה וגם הסכום של ההלוואה יגדל עד ל 200 אלף שקלים, קרן עוגן מייעדת את ההלוואות עבור מי שמעוניין להקים עסק או לפתוח עסק, יתרון נוסף של קרן זו הוא שהיא מעניקה את ההלוואות גם לאחר תקופת ההרצה של העסק, מה שנמנע מכם בקרן נתן או בקרן סולם יעקב, ותוכלו לקבל את ההלוואה גם אם אתם זקוקים להון חזר על מנת להפעיל את העסק ולחזק אותו

מחשבון "הלוואות קרן עוגן לפתיחת עסק חדש"

סכום ההלוואה    קרן עוגןתקופהגרייסריבית קרן עוגןסכום לתשלום חודשי בשקליםסה"כ ריבית בשקלים
10,00045 תשלומיםאין0%2440 שקלים!

הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית

20,00045 תשלומיםאין0%4440 שקלים!

הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית

30,00045 תשלומיםאין0%6660 שקלים!

הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית

40,00045 תשלומיםאין0%8880 שקלים!

הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית

50,00045 תשלומיםאין0%1,1110 שקלים!

הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית

60,00045 תשלומיםאין0%1,3330 שקלים!

הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית

70,00045 תשלומיםאין0%1,5550 שקלים!

הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית

80,00045 תשלומיםאין0%1,7770 שקלים!

הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית

90,00045 תשלומיםאין0%2,0000 שקלים!

הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית

המחשבון מציג את סכומי הלוואות לפתיחת עסק חדש של קרן עוגן הנפוצים ביותר, המחשבון מציג את הנתונים בהתאם לריבית של כלל העסקים שקיבלו הלוואות לפתיחת עסק חדש בסיוע קרן עוגן, המחשבון מציג את הנתונים ומעודכן בהתאם לפרסום האחרון של קרן עוגן שנותנת הלוואות לפתיחת עסק ללא הון עצמי וללא ריבית.

להשארת פנייה זריזה

רועי אוחיון הקליבר מקבל שלוש הלוואות לפתיחת עסק חדש!: קרן פועלים לעסקים, קרן עוגן וגם קרן סולם יעקב 

רועי אוחיון מקבל שלוש הלוואות לפתיחת עסק!!! - כי לא הספיק הכסף לפתיחת העסק: קרן פועלים לעסקים, עוגן, סולם יעקב

רועי אוחיון מקבל שלוש הלוואות לפתיחת עסק! – כי לא הספיק הכסף לפתיחת העסק: קרן פועלים לעסקים, עוגן, וגם סולם יעקב

להשארת פנייה זריזה

  • הקרן החמישית והטובה שנותנת הלוואות לפתיחת עסק חדש היא "סולם יעקב"

קרן סולם יעקב היא הקרן המהירה ביותר מבין כל הקרנות שנותנות הלוואות לפתיחת עסק ללא הון עצמי וללא ריבית, ניתן לקבל את הכסף תוך מספר ימים בודד בהליך מהיר, ההליך הוא מקצועי ורציני כאשר בעל העסק והעסק נבדקים היטב, יחד עם זאת המהירות כאן היא יתרון גדול, הקרן נותנת הלוואות לפתיחת עסק קטן או הלוואה לעסק חדש ללא ריבית עד 100 אלף ש"ח – יש לשים שהלוואות לפתיחת עסק חדש ניתנות בקרן סולם יעקב לכל מי שפותח עסק חדש, גם אם הוא היה עצמאי בעבר או שהוא עצמאי היום שפותח עסק נוסף חדש.

מחשבון "הלוואות קרן סולם יעקב לפתיחת עסק חדש"

סכום ההלוואה    קרן סולם יעקבתקופהגרייסריבית קרן נתןסכום לתשלום חודשי בשקליםסה"כ ריבית בשקלים
20,0005 שנים2 חודשים0%3330 שקלים!

הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית

30,0005 שנים2 חודשים0%5000 שקלים!

הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית

40,0005 שנים2 חודשים0%6660 שקלים!

הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית

50,0005 שנים2 חודשים0%8330 שקלים!

הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית

60,0005 שנים2 חודשים0%10000 שקלים!

הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית

70,0005 שנים2 חודשים0%1,1660 שקלים!

הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית

80,0005 שנים2 חודשים0%1,3330 שקלים!

הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית

90,0005 שנים2 חודשים0%1,5000 שקלים!

הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית

100,0005 שנים2 חודשים0%1,6660 שקלים!

הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית

המחשבון מציג את סכומי הלוואות לפתיחת עסק חדש של קרן סולם יעקב הנפוצים ביותר, המחשבון מציג את הנתונים בהתאם לריבית של כלל העסקים שקיבלו הלוואות לפתיחת עסק חדש בסיוע קרן סולם יעקב, המחשבון מציג את הנתונים ומעודכן בהתאם לפרסום האחרון של קרן סולם יעקב שנותנת הלוואות לפתיחת עסק ללא הון עצמי וללא ריבית.

להשארת פנייה זריזה

מי זכאי לקבל הלוואה לעסק חדש

להשארת פנייה זריזה

שאלות שכדאי לשאול בכדי לקבל הלוואה לפתיחת עסק חדש

כמה זמן זה לוקח?

כפי שהבנתם היטב מכל הסרטונים שהעליתי, אז הלוואה לפתיחת עסק היא בקשה מקצועית מאוד, הגופים שמאשרים ליזם לפתוח עסק רוצים לדעת על היזם ועל העסק שלו מידע רב מאוד, ואין להם אפשרות לתת הלוואה מהירה תוך ימים בודדים או שבוע (למעט קרן סולם יעקב, שהיא נותנת סכום מקסימלי של 100 אלף ש"ח).

כל בקשה בקרנות הגדולות עוברות בדיקה של שישה אנשים לפחות, כך שמשך הזמן הצפוי לבדיקה בקרן פועלים לעסקים הוא בדרך כלל 3 שבועות, לעומת זאת משך הבדיקה בקרן בערבות מדינה הוא בדרך כלל 4 שבועות, יש לשים לב שבמידה ובעל העסק מעכב את הבאת המסמכים הבדיקה נעצרת עד לקבלת המסמכים הנדרשים, ואז משך הבדיקה מתארך מאוד, לכן התהליך יכול להתקצר כאשר אתם מלווים על ידי יועץ מקצועי צמוד בתהליך.

לכמה זמן ההלוואות ניתנות?

קרן פועלים לעסקים מאפשרת החזר תוך 6 שנים, לעומת הקרן בערבות המדינה המציעה החזר תוך 5 שנים.

האם קיימת תקופת גרייס להלוואות?

קרן פועלים לעסקים מאפשרת החזר עם גרייס לשנה , לעומת הקרן בערבות מדינה המציעה גרייס של חצי שנה.

ואסים מומחה בחסד עליון מקבל הלוואה בערבות מדינה לפתיחת עסק

שמחה גדולה ומכתב המלצה: ואסים אברהים מקבל הלוואה בערבות מדינה לפתיחת עסק בעזרת הקרן בערבות מדינה

להשארת פנייה זריזה

מה קורה עם הריבית?

הריבית בקרן פועלים לעסקים היא גבוהה באחוז אחד לעומת הקרן בערבות מדינה המציעה הלוואות זולות יותר.

למה יש קרנות שנותנות הלוואות ללא הון עצמי וגם ללא ריבית – זה לא הגיוני?!

כל אחד היה מעדיף לקבל הלוואה ללא ריבית לפתיחת עסק והקרנות שנותנות הלוואות ללא ריבית רוצות להיות הגוף המרכזי שיעזור ליזם לפתוח את העסק ושלא יהוו גלגל חמישי לפתיחתו.

קרנות הלוואות לפתיחת עסק ללא הון עצמי או ללא ריבית – קרנות אלו מלוות ליזמים שביקשו הלוואות מהבנקים והקרנות השונות וקיבלו מענה שלילי, לאור חשיבותו הגדולה של הנושא ליזמים שמעוניינים לפתוח עסק נפרט כאן את הנושא בהרחבה:  

שלושת הקרנות שנותנות הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית הן "המפלט" האחרון שיש לשכיר יזם שמעולם לא היה עוסק מורשה לפתוח עסק חדש, וזאת לאור הסיכון שקיים בפתיחת עסקים חדשים, יש מספר גופים מצומצם שמוכן לדון באפשרות של מתן הלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמי או ללא ריבית, ומה שקורה זה שהקרנות מסרבות לתת הלוואה לפתיחת עסק ליזמים ואז נשארת ליזם האפשרות של הלוואות ללא הון עצמי או ללא ריבית מקרן נתן, סולם יעקב ועוגן, רק יזמים ש"קיבלו סירוב" בקרן בערבות מדינה, ובקרן פועלים לעסקים נפתחת האפשרות לקבל הלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמי וללא ריבית מהקרנות קרן נתן, סולם יעקב ועוגן.

קרנות אלו נותנות הלוואות לפתיחת עסק קטן ללא הון עצמי וללא ריבית עד 240 אלף ש"ח – ההלוואות הן מיועדות אך ורק לפתיחת עסק חדש.

הדרישות בקרנות שנותנות הלוואות לפתיחת עסק ללא הון עצמי וללא ריבית הם : ניסיון ומקצועיות ללא פשרות בתחום הפעילות של העסק החדש, היסטוריה בנקאית פיננסית תקינה, והעסק חייב להיות טוב וריווחי, הדבר החשוב ביותר בקרנות אלו הוא שהיזם צריך להכיר היטב את העסק החדש שהוא מעוניין לפתוח , היזם צריך להכיר את המתחרים, להכיר את המוצרים, המחירים, הספקים ואת הסיכונים של העסק שהוא מעוניין לפתוח, היזם צריך לשלוט היטב בנתוני העסק החדש: תזרים מזומנים,תנאי התשלום של הספקים, תנאי תשלום של הלקוחות עונתיות של העסק.

בקרנות אלו החשיבות של המקצועיות והבנת העסק החדש היא קריטית, ובמידה ועמדת בתנאים של הקרן – קיבלת את ההלוואה

להשארת פנייה זריזה

עלא המקצוען עובר מסטטוס שכיר לעצמאי – קיבל

הלוואה לפתיחת עסק חדש

הבנתי שכולם נותנים הלוואות לפתיחת עסק – זה נכון?

בואו נדייק, באופן ישיר הבנקים וחברות כרטיסי האשראי הרבות בשוק לא  נותנים הלוואות לפתיחת עסק חדש, אני רואה בתוצאות החיפוש בגוגל בדף הראשון בנקים וחברות כרטיסי אשראי, אל תבזבזו את זמנכם לריק – הם לא נותנים הלוואות לפתיחת עסק.

רק חמשת הקרנות שציינו כאן נותנות הלוואות לפתיחת עסק – "הקרן בערבות מדינה", "קרן פועלים לעסקים", "קרן נתן", "סולם יעקב" ואחרונה חביבה "עוגן".

 מי זכאי ומי נותן הלוואות לפתיחת עסק חדש

תפקידו של יועץ מקצוען בליווי שכירים או עצמאים שמעוניינים לקבל הלוואה לפתיחת עסק חדש

התהליך של קבלת הלוואה לפתיחת עסק הוא המורכב ביותר מבין כל גיוסי ההלוואות לפתיחת עסק חדש, המורכבות קיימת בגלל ההגבלות שהקרנות מטילות על היזמים שמעוניינים לפתוח עסק חדש, כאן חשיבותו של היועץ היא קריטית ביותר משום שכל טעות קטנה שנובעת מחוסר ניסיונו של היזם בדרישות של הקרנות והקריטריונים יפילו את הבקשה,  היועץ נדרש ללווות את בעל העסק החדש בכל צעד קטן שקורה בתהליך, אנחנו מדברים על שלבים רבים בתהליך ורק יועץ מומחה מקצוען בתחום הלוואת לפתיחת עסק חדש יכול לנווט את הספינה ליעד החלומי של פתיחת עסק חדש, כמו כן המחויבות של היועץ ללקוח היא קריטית, משום שהיועץ יכול להודיע ליזם שהבקשה שלו נפסלה בקרן מסוימת והוא לא רואה אפשרות לקדם אותו יותר, אולם לי ידוע שאם אני בחרתי לקוח שאני יעזור לו בתהליך, אז אני בחרתי בלקוח בדיוק כפי שהלקוח בחר בי, היועץ צריך להאמין שהיזם החדש שרוצה לפתוח עסק מסוגל לנהל עסק חדש ולא ליפול, שהרי משמעותה של הלוואה לפתיחת עסק שייפתח עסק, ועסק שמנוהל לא על ידי בעל מקצוע טוב כישלונו הוא מובטח בעסק.

לא אחת קרה לי שיזמים נפסלו בקרן אחת וגם בקרן שנייה, והנחישות שלי לפתוח להם עסק באמצעות הלוואה גרמה לי להמשיך ולהגיש אותם לקרנות נוספות שכן יאמינו ביזם ויתנו לו הלוואה לפתיחת עסק ויגשימו לו את החלום, כמו כן ידוע לי שבקרנות הלוואות לפתיחת עסק ללא ריבית יש משקל מכריע ליועץ המלווה, מאחר והקרן ללא ריבית זקוקה לעוגן מקצועית שתמליץ על היזם, ברגע שנוצרים קשרי אמון בין הקרן לבין היועץ הדרך להצלחת הבקשות היא יותר קצרה, מכאן שיש אמון גבוה יותר באמינות הנתונים בין הקרן ליזם הנרגש שרוצה לקבל הלוואה לפתיחת עסק חלומותיו 

היועץ צריך להבין היטב מי בעל העסק שעומד מולו, מה היתרונות שלו ומה החסרונות שלו, היועץ צריך לדעת לנתח את העסק החדש ותכונותיו, מה היתרונות של העסק החדש, היועץ צריך לנצל את הידע שלו על מנת שיוכל לכתוב תכנית עסקית נבונה תגיש בצורה נכונה את העסק בפני מנהלי הקרנות, ושמנהלי הקרנות יוכלו לעמוד על היתרונות של העסק החדש במהירות ויוכלו לאשר את הבקשה בלי לחפש יותר מידי בתוך הבקשה, הרי ידוע שאם יש מחט בערימת שחת ז אף אחד לא ימצא אותה, ואם צריך לחפש את המחט והיא אינה בולטת אז הסיכוי לאבד אותה ולאבד את האישור להלוואה לפתיחת עסק הדרך קצרה.

בכל התהליך הזה היועץ צריך לעזור ללקוח לבחור נכון את הבק ואת הגוף המתאם הנכון שיסכים לעזור ליזם לפתוח תא העסק, מי כמונו יודע שיש הבדלים בין בני אדם, לכל אדם יש רמת פחדים ברמה אחרת, וישנם מנהלי בנקים או קרנות שלא מאמינים בעסקים חדשים, ומכאן הדרך להצלחה או כישלון הבקשה שמוגשת לקרן היא קצרה, זהו ים סוער עם גלים ענקיים ורק מלחים מקצוענים יודעים לנווט בתוך הגלים האלה לטובתו של היזם שרק מחכה בכל רגע ברעד להודעה המשמחת של אישור הלוואה לפתיחת עסק חדש

כמו כן תפקידו של היועץ הוא לשווק את היזם והיכולות שלו לקרן הנכונה מתוך מגוון הקרנות הקיים, ולהתאים את הפתרון הנכון לקרן הנכונה.

תפקידו של היועץ הוא לבנות תהליך נכון לפתיחת העסק, מי הקרן הראשונה שתקבל את בקשת ההלוואה, להכין תכניות מילוט של מה יקרה אם קרן מסוימת תדחה את הבקשה, מדובר כאן על ידע עצום שהיועץ חייב לשלוט בו לפני שהוא מבטיח ללקוח הבטחות שהוא לא יוכל לעמוד בהן.

אני מאמין שחלק מעבודת הייעוץ היא בחינת העסק החדש, קורה לא פעם שאני כותב תכנית עסקית ואני מגלה שאין לעסק החדש ריווחיות נכונה, אז אני ממליץ ליזם לשנות מרכיבים מסוימים בתכנית העסקית כגון בתמחור, בשיטת שיווק, המלצות על מספר עובדים מקסימלי שיעזרו לבעל העסק להגיע לרווחיות נכונה שתאפשר לו להפעיל את העסק שנים רבות

מכאן שהמסקנה הסופית פשוטה: בעל עסק חייב לפנות ליועץ שיעזור לו לקבל את ההחלטות הנכונות בכדי לקבל הלוואה לפתיחת עסק חדש .

אנחנו מזמינים אתכם להתקשר או לשלוח הודעה ולהתייעץ איתנו, מטרתנו היא לעזור לכל יזם להגיע ליעד שלו שהיא פתיחת עסק חדש, אנחנו לא ניקח כל יזם שרוצה לשלם לנו, אנחנו נבחר את היזמים הטובים שאנחנו מאמינים בהם ויודעים שמגיע להם להיות בעלי עסקים בישראל, כאשר אנחנו יודעים ברמת ודאות הגבוהה ביותר שהבקשה לקבלת הלוואה לפתיחת עסק חדש שנגיש לקרנות תצליח.

בהצלחה !!

להשארת פנייה זריזה

האם בנקים, חברות כרטיסי אשראי, קרנות של אנשי עסקים, קרנות חברתיות של אנשי עסקים וחברות הביטוח? האם הן נותנים הלוואות לפתיחת עסק  או הלוואות לעסק חדש?

 התשובה היא פשוטה: לא!

כולם לא נותנים הלוואות לפתיחת עסק חדש –  למרות הפרסומים שלהם! הם נותנים הלוואות רק דרך הקרנות. 

לא נותנים הלוואות לפתיחת עסק, אלא רק במקרים בודדים ורק עם בטחונות מלאים – זה לא רלוונטי ל-99 אחוז מהיזמים שמעוניינים לפתוח עסק.

חברות כרטיסי האשראי

לא נותנות הלוואה לפתיחת עסק / הלוואה לעסק חדש.

קרנות של אנשי עסקים

לא נותנות הלוואה לפתיחת עסק / הלוואה לעסק חדש.

קרנות חברתיות  של אנשי עסקים

לא נותנות הלוואה לפתיחת עסק / הלוואה לעסק חדש.

קרנות של חברות ביטוח

לא נותנות הלוואה לפתיחת עסק / הלוואה לעסק חדש.

להשארת פנייה זריזה

אז למה הם לא נותנים הלוואות לפתיחת עסק ללא הון עצמי

כל רשימת הגופים שצוינו כאן לא נותנים הלוואות לפתיחת עסק ללא הון עצמי או ריבית, וזאת למרות הצהרתם של הגופים שהם כן נותנים הלוואות לפתיחת עסק, הגופים הנ"ל מסרבים לתת ליזם החדש הלוואה לפתיחת עסק, ורק במקרים יוצאי דופן יתנו הלוואות לפתיחת עסק, מקרה יוצא דופן הוא כאשר היזם מביא איתו בטחונות של נכסים שיש לו ושישמשו כערבות להלוואה, דבר שהוא לא סביר שהוא קיים בידי היזם, בנוסף הגופים שציינו דורשים מינימום שנתיים פעילות של העסק, דבר שהוא לא הגיוני, שהרי היזם רוצה לפתוח עסק ויש לו אפס זמן פעילות.

הלוואה לפתיחת עסק באופן עצמאי

וללא עזרת יועץ מלווה

אם לאחר כל ההסברים שלנו הבנתם שכדאי לכם להגיש את הבקשה בכוחות עצמכם, אז אתם מוזמנים לקרוא את הכתבה הבאה, שמאפשרת לכל יזם להגיש בקשת הלוואה לעסק חדש או הלוואה לפתיחת עסק באופן עצמאי , לדעתנו הסיכוי שלכם הוא אפסי לעשות זאת לבד, אך בכל זאת צירפנו כאן לינק לכתבה בכדי שתתנסו בכוחות עצמכם, אנחנו חייבים לומר לכם שאם תקבלו סירוב בקרנות הנ"ל תאלצו להמתין שישה חודשים בין מועד הסירוב למועד הבקשה החדשה.

אנחנו ממליצים לכם לקרוא את הפרק הנכון בכתבה הבאה על חשיבותו של יועץ בליווי בקשת הלוואה מקרנות מדינה או שאר הקרנות שהמלצנו עליהן כאן.

להשארת פנייה זריזה

הלוואות לפתיחת עסק חדש ללא הון עצמי

יזמים רבים פונים אלינו בשאלה האם ניתן לקבל הלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמי – ובכן, כל הקרנות דורשות להביא מהבית סכום של עשרה עד עשרים אחוזים מסה"כ תכנית ההשקעה, יחד עם זה יזם שמעוניין לקבל הלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמי צריך להוכיח לקרן שהוא מוכן להשקיע מכספו האישי ושהוא לא בא עם כיסים ריקים, דבר זה סותר את הכותרת של המאמר, מאחר וכל הקרנות שנותנות הלוואות לעסק חדש דורשות שהיזם יביא מהבית הון עצמי שנע בין עשרה לעשרים וחמש אחוז מהיקף ההשקעה הכולל שנדרש להקמתו של העסק, אנחנו בסל יועצים נבחן ביחד את מצבך ונציע לך הצעות מעשיות כיצד לפתור בעיה זו, יחד עם זאת צריך להבין שלא לכל סוג עסק יש אפשרות להגיש בקשת הלוואה לפתיחת עסק עד לסכום מקסימלי, כאן בא לידי ביטוי חישוב שמשקלל את סה"כ החובות הקיימים של בעל העסק החדש במערכות הבנקאיות והפיננסיות,  אנחנו נוכל לבדוק את הנתונים שלך ולהסביר לך באופן אישי איזה סכום כדאי לך לבקש, מאחר ואתה עלול לקבל תשובה שלילית אם הקרן תחשוב שאתה צריך סכום גדול מהסכום שביקשת מהקרן, אנחנו ממליצים לכם לפנות אלינו בכדי שנלמד ונבין את העסק החדש שלכם, וכך נוכל להדריך אתכם כיצד לקבל הלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמי.

רוצים לבדוק יחד איתי טלפונית זכאות לקבלת הלוואה בערבות מדינה ללא התחייבות? 

להשארת פנייה זריזה

לפנות לחברה מקצועית

חברת סל יועצים היא חברה מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום הלוואות לפתיחת עסק, אנחנו נעזור לכם בתהליך בחירת הגופים המתאימים לכם לצורך פתיחת עסק חדש, אנחנו נבצע בדיקת התאמה לקבלת הלוואה לפתיחת עסק שתכלול ליווי והדרכה בשלב הגשת המסמכים והכנה לקראת הועדה אשר תקבע את זכאותכם לקבלת ההלוואה,  יחד אתכם נבנה תכנית להחזר תשלומים בהתאם לתנאי ההלוואה, מתן ייעוץ פיננסי נכון יאפשר לכם קבלת הלוואות לפתיחת עסק באמצעות בחירת קרן מתאימה לכם: קרן בערבות המדינה, קרן פועלים לעסקים או קרנות של נדבנים ללא ריבית עד 240,000 ₪.

אנחנו עובדים יחד איתך להשגת המטרה של פתיחת עסק, וזמינים עבורך ולכן אתה מוזמן ליצור קשר אנחנו מלווים אותך ומדריכים אותך בכל השאלות הבוערות כגון: האם לפתוח עוסק מורשה, האם לחתום חוזה שכירות, האם לבצע השקעות לפני קבלת ההלוואה, כמה כסף כדאי לבקש, עם איזה בנק מתאים לך יותר לעבוד ועוד.

אנחנו נלך איתך רק אם אנחנו חושבים שיש לך סיכוי גבוה לקבל הלוואה לפתיחת עסק מאחת הקרנות. אם נחשוב אחרת – לא יעבוד איתך, יש לנו אחוזי הצלחה גבוהים והרוב המוחלט של לקוחותינו מגיע למטרתו שהיא פתיחת עסק.

להשארת פנייה זריזה

קרא עוד

צור קשר – שלח הודעה אל יעקב אלון

מי אני

חשיבותו של יועץ בליווי בקשת הלוואה בערבות מדינה

מכתבים וסרטוני לקוחות ממליצים

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

הבלוג שלי

קרן פועלים לעסקים

הלוואות לעסקים בערבות מדינה

הלוואה בערבות מדינה

איך להפוך משכיר לעצמאי באמצעות הלוואה לעסק חדש

כל הפתרונות של הלוואות לעסקים בישראל

ראיון באתר של אופיר מנחם על הלוואות בערבות מדינה וגם הלוואות לפתיחת עסק חדש

להשארת פנייה זריזה