אנחנו זמינים לשאלות בטלפון נייד 050-762-7623
תל אביב, מגדל אלקטרה רחוב יגאל אלון 98 - טלפון: 03-632-3349
חיפה, פארק תעשייה מת"מ בניין 25 - טלפון: 04-8111-322

Facebook Twitter Google linkedin

איך להשיג הלוואות לעסקים בתנאים מעולים ומתי אתם זקוקים לאשראי?

 

shutterstock_226608856 (1)

איך משיגים הלוואות לעסקים בתנאים מעולים? ומתי כדאי לבקש הלוואה כזו?

סל יועצים עם כל התשובות לכל השאלות הנוגעות להלוואות המיועדות לבתי עסק.
בעלי עסקים רבים מוצאים עצמם, בין אם בתחילת הדרך ובין אם בהמשך, נקלעים לקושי כלכלי שממנו הם מתקשים לצאת. בעלי עסק אחרים מחפשים פתרונות מימון שיעזרו להם לפתוח עסק או אולי להרחיב אותו (במידה ומדובר בעסק קיים).

אפשר למצוא כיום מסלולים שונים של הלוואות, אולם לא כל מסלול בהכרח אטרקטיבי לעסק. חיפוש מעמיק והתייחסות למספר פרמטרים שונים יכולים לעזור במציאת הלוואה לעסקים בתנאים מעולים, הלוואה שתספק מענה מדויק לצרכים הקיימים.

איך למצוא הלוואה לעסקים בתנאים מצוינים?

יש לכם עסק? אם כן, סביר שפניתם בעבר לבנק או לכל גוף אחר כדי לקבל הלוואה לעסקים. ייתכן גם שהלוואה זו לא היתה אטרקטיבית כל כך עבורכם אולם נאלצתם להתפשר מחוסר ברירה.

מהיום אתם לא צריכים להתפשר יותר ותוכלו למצוא מסלולים של הלוואה לעסקים המאפשרים לכם ליהנות מתנאים מצוינים. איך תוכלו למצוא את ההלוואה הטובה ביותר? הנה כמה פרמטרים שכדאי לכם לקחת בחשבון:

הגדירו את הצרכים שלכם

לפני שאתם בוחרים הלוואה לעסקים, מומלץ לכם להגדיר תחילה את הצרכים שלכם: לשם מה אתם זקוקים להלוואה? לשם מה אתם זקוקים לאשראי? האם אתם רוצים להרחיב את העסק שלכם? האם נקלעתם לחובות או למשבר כלכלי ואתם זקוקים לפתרון מידי שיעזור לכם להתמודד עם זה?

אולם אתם רוצים להקים עסק חדש ואין לכם את כל הכסף הנדרש לשם כך, או שמא אתם מעוניינים לערוך שיפוצים בעסק וגם לקלוט עובדים חדשים? הגדרת הצרכים וסכום הכסף המדויק שיענה עליהם יעזרו לכם לאתר את ההלוואה המשתלמת ביותר ובמסלול הטוב והנכון עבורכם.

 

ערכו סקר שוק

לא משנה באיזה סכום מדובר, לפני שאתם בוחרים את מסלול ההלוואה, ערכו סקר שוק. בדקו אילו סוגים שונים של הלוואות לעסקים יש כיום ומה מאפיין כל מסלול.

תוכלו למצוא הלוואה לעסק קטן, הלוואה לעסקים גדולים, הלוואה בסכומים נמוכים או בסכומים גבוהים. לכל הלוואה תנאים אחרים וכדאי להשוות בין כמה אפשרויות לפני שבוחרים את ההלוואה עצמה.

בחנו את גובה הריבית

גובה הריבית הוא פרמטר חשוב ומרכזי מאד המצריך התייחסות רבה כשבוחנים מסלולים שונים של הלוואות. אם אתם רוצים הלוואה לעסקים בתנאים מעולים, בדקו מה גובה הריבית בהלוואה זו.

ישנם גופים שונים המציעים כיום הלוואות בערבות מדינה אטרקטיביות לעסקים בתנאים מצוינים ובריביות נמוכות. לעומת זאת, ישנם אחרים שממשיכים לדרוש ריבית גבוהה במיוחד, מה שהופך את ההצעה לפחות רלוונטית ולא בהכרח מתאימה. בדקו היטב מה גובה הריבית המוצעת במסגרת ההלוואה וגם את ההשלכות לכך.

הלוואה לעסקים – ליהנות מהפתרון המתאים ביותר

אנחנו, בסל יועצים, חברה המתמחה במתן פתרונות מימון לעסקים, נעזור לכם לאתר את המסלול המתאים לכם ביותר וליהנות מתנאים אטרקטיביים. אנו מציעים לכם הלוואה לעסקים בתנאים מעולים ובריביות נמוכות, הלוואה שתאפשר לכם לצאת מהמשבר הכלכלי שאליו נקלעתם או אולי להרחיב את העסק שלכם כפי שחלמתם לעשות שנים.

אנו מעמידים לרשותכם צוות מקצועי ומיומן של יועצים שילוו אתכם לאורך כל הדרך וגם לא מעט ניסיון וידע. אנו נעזרים בטכנולוגיות חדשניות כדי לבנות הלוואה לעסקים בהתאמה מלאה ולאתר את המסלול המשתלם ביותר לעסק עצמו. לא משנה באיזה שלב אתם ובמה מתמחה עסק שלכם, אנו כאן ונשמח לסייע לכם.
רוצים לשמוע עוד על הלוואה לעסק בתנאים מצוינים? הלוואה בערבות מדינה ? קרן פועלים לעסקים?

התקשרו לסל יועצים עוד היום לטלפון 03-632-3349 כדי שנוכל למסור לכם פרטים נוספים.

shutterstock_46174024 (1)