הלוואה בערבות מדינה – כל מה שחשוב לדעת

למי מתאימה הלוואה בערבות מדינה? אילו יתרונות היא מציעה, ומה חשוב לדעת על אפיק הלוואה זה?

יש לכם עסק בתחום כלשהו ואתם מתקשים לגייס סכום כסף מסוים שיעזור לעסק שלכם "להמריא"? הלוואה בערבות מדינה יכולה להיות פתרון מצוין עבורכם, ובעיקר כדי לייצב את העסק שלכם ואולי גם להרחיב אותו. הלוואה זו, וכפי שניתן להסיק משמה, ניתנת לכם תחת ערבות המדינה, כחלק מעידודה ורוצה לסייע לחברות מתחילות, בראשית דרכן. הלוואה זו מאפשרת לעסק ולחברה בכל תחום ליהנות מהסכום הנדרש לו/לה וללא הצורך להתמודד עם קשיים או בעיות אחרות, הקשורות בקבלת ההלוואה.

איך זה עובד

הלוואה בערבות מדינה הינה הלוואה הניתנת לעסקים ולחברות בראשית דרכן. כדי לעודד עסקים כאלה, חברות חדשות שזה עתה הצטרפו לשוק, ואפילו עסקים בתחומים שונים אך כאלה הנחשבים לקטנים, החליטה המדינה להציע מסלול מיוחד של הלוואה מיוחדת, שעבורה היא משמשת כערבה. כדי לקבל את הלוואה לעסק חדש יש להציג בפני המערכות המדיניות השונות, האחריות על כך, תכנית עסקית מסודרת, המפרטת את אופן התנהלותו של העסק ובעיקר אם המטרות שאותן הוא רוצה להגשים. הצגה נכונה של נתונים אלה משפיעה כמובן לטובה על החלטתה של המדינה לאפשר לעסק הפונה אליה לקבל את ההלוואה וליהנות מסכום הכסף הנדרש לו. הגשת תכנית עסקית, המציגה את כל יתרונותיו של העסק ואת כל הכלים העומדים לרשותו, מוסיפים לכך לא מעט והופכים אותו לראוי יותר.

 

איך עושים את זה נכון

ראשית יש להכין תכנית עסקית מסודרת, שתוכל לשכנע את המדינה להעניק ערבות כזו להלוואה כל כך חשובה. הדבר נכון לכל עסק, קטן וגדול כאחד, אך האמת היא שכשמדובר על הלוואה בערבות מדינה, הכנת התכנית העסקית המתאימה לצורך קבלת ההלוואה הנה המכשול העיקרי שעומד בפני משקיעים ובעלי עסקים רבים.

מסיבה זו בדיוק חשוב להיעזר בחברה, המתמחה בהכנת תכניות כאלו, חברה שיכולה לסייע לעסק לגייס את כל הכסף שלו הוא דרוש ובכך גם להצליח יותר. בחזרת חברה זו נבחנים היבטים שונים הקשורים לעסק – הן הביטים פיננסיים והן היבטים שיווקיים. יחד עם צוות החברה בונים תכנית פיננסית נכונה יותר, העוזרת לשכנע את המדינה שהעסק הוא המקום הנכון להשקיע בו כסף ולאפשר לו לקבל את הערבות הנדרשת לו להלוואה. תהליך העבודה, הכולל את הכנת התכנית העסקית, כולל לא מעט שלבים ועבודה מול גורמים שונים. הוא כולל תהליך של ייעוץ, התנהלות משותפת מול הבנקים המלווים וכמובן גם מול המדינה והסבר מדויק לבעליו של העסק כיצד עליו לפעול.

3 מסלולים לקבלת הלוואה בערבות המדינה

הלוואה בערבות מדינה מוצעת במסגרת של שלושה מסלולים – מסלול הון חוזר, מסלול השקעות ומסלול להקמת חברות ועסקים חדשים. כל מסלול כזה מתאים לצרכים שונים ולשלבים שונים בהקמתו ובהתנהלותו של העסק. מסלול הון חוזר הינו מסלול המיועד לעסקים שנמצאים בצמחיה, הזקוקים לסכום כסף מסוים לפעילותם השוטפת. מסלול ההשקעות מיועד לעסקים קיימים, המעוניינים להתרחב ולהוסיף סניפים חדשים או לרכוש ציוד חדש לעסק. המסלול השלישי מיועד לחברות ולעסקים חדשים הזקוקים לכסף כדי להקים את העסק.

הלוואה בערבות מדינה – כדי להצליח יותר!

אנו, בסל יועצים, מעמידים לרשותכם צוות מקצועי ומיומן שישמח לעמוד לרשותכם וללוות אתכם לאורך כל הדרך, עד לקבלת ההלוואה שלה אתם זקוקים. אנו נעזור לכם לקבל הלוואה בערבות המדינה, שתאפשר לכם לפתוח את העסק או החברה שחלמתם עליה, לרכוש ציוד חדשני ומתקדם לעסק הקיים או להמשיך את פעילותו השוטפת של העסק שלכם ללא דאגות מיותרות.

אנו מציעים לכם אחד מתוך שלושה מסלולי הלוואות לעסקים, המותאמים לצרכים שונים וכוללים את הפתרונות הנדרשים לעסק. אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר בטלפון 03-6323349 או להגיע אלינו לפגישת ייעוץ מקדימה.