אנחנו זמינים לשאלות בטלפון נייד 050-762-7623
תל אביב, מגדל אלקטרה רחוב יגאל אלון 98 - טלפון: 03-632-3349
חיפה, פארק תעשייה מת"מ בניין 25 - טלפון: 04-8111-322

Facebook Twitter Google linkedin

הלוואות לעסקים – איך לממן הלוואות לעסקים

בעלי עסקים מגיעים לעתים למצבים לא פשוטים מבחינה כספית ונאלצים לקחת הלוואה כדי שהעסק או החברה שלהם ימשיכו לתפקד. פנייה לאפיק של הלוואות לעסקים הוא צעד חשוב ומשמעותי, יש שיגידו אפילו קריטי לעסק ולכן חובה לעשות נכון את התהליך כדי לא הגיע לסיטואציות לא נעימות שיכולות להגיע גם לסגירת העסק.

סל יועצים מציעה ללקוחותיה פתרונות מותאמים אישית בהתאם לסוג העסק ובעליו:

קרן הלוואות בערבות מדינה – עד 500 אלף ש"ח או יותר

קרן פועלים לעסקים – עד 500 אלף ש"ח או יותר

קרן של אנשי עסקים – עד 500 אלף ש"ח

קרן של נדבנים – הלוואה לפתיחת עסק חדש – עד 250 אלף ש"ח

קרן של נדבנים ללא ריבית – עד 90 אלף ש"ח

קרן של חברת ביטוח – עד 200 אלף ש"ח

את ההלוואות לעסקים מומלץ לקחת כאשר יש חברה מתמחה שמלווה אתכם לאורך כל התהליך, סל יועצים צברה לאורך פעילותה ניסיון רב וביכולתנו לסייע לכם לקבל את ההלוואה בדרך הנכונה ביותר עבורכם.

הלוואה לעסקים

הלוואה לעסק – כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון

נכנסתם לחובות לא קטנים והחלטתם שחייבים לקחת הלוואה מה עושים עכשיו?

  • ראשית, מומלץ לקחת את ההלוואה ממקור מוסמך ואמין אשר אתם יכולים להיות בטוחים שבחרתם נכון. הלוואה מחברים, בני משפחה היא אינה מומלצת (בלשון המעטה) וכשמדובר במלווים חיצוניים שאינם עושים עליכם רושם חיובי עדיף להתרחק מלכתחילה ולא לקחת סיכונים מיותרים.
  • אחרי שבחרתם את מקור המימון יש לבדוק את התנאים הכוללים את גובה הריבית, אופן ההחזר, מספר התשלומים ועוד.
  • הגעתם למסקנה שגם המקור המממן אמין ורציני וגם התנאים טובים? עכשיו נותר לבדוק במה כרוכה ההלוואה והאם יש לשעבד רכוש ונכסים לטובתה או שיש לגייס ערבים כתנאי לקבלת ההלוואה.

הלוואות לעסקים הוא תחום מורכב, חברה בעלת ניסיון כמו סל יועצים תפנה אתכם לאנשים הנכונים, לתנאים המתאימים ותוכל למנוע מכם כאב ראש מיותר. בהתאם לכך, הלוואות המיועדות לעסקים לוקחים רק אחרי שבדקתם וחקרתם לעומק את כל הנתונים, אחרת אתם לוקחים הימור לא קטן, והימורים יכולים להסתיים בחגיגה גדולה אבל עלולים להיגמר גם בכישלון והפסד צורבים במיוחד.

 

הלוואות לעסקים גם לעסקים בתחילת דרכם

אם אתם מרגישים שמיציתם את עבודתכם כשכירים ואתם מעוניינים לפתוח עסק חדש ולהיות המנהלים של עצמכם, אתם ודאי זקוקים לסכום כסף ראשוני כדי להניע את התהליך. אחרי שבחרתם ופיתחתם את המוצר או השירות החדש שלכם, הגיע הזמן לגייס את הכספים ולקפוץ למים. פתיחת עסק חדש מצריכה סכום נכבד ואם אתם צריכים הלוואות לעסקים רצוי שתעשו זאת בצורה הנכונה.

 

צעד חדש בעסקים פרק חדש בחיים

בעל עסק קיים שאכן מצליח בעסקיו כבר מכיר את ההתנהלות, יודע לרוב למי לפנות ומהם התנאים המועדפים. אולם ישנם בעלי עסקים חדשים או כאלו שלא מצליחים לעמוד ביעדים שהציבו לעצמם כנראה לא מוצאים את הידיים והרגליים – ולהם לא מומלץ לצאת לבד למלחמה.

פתיחת עסק חדש זו התרגשות ושמחה גדולה, פרק חדש בחיים עבור רבים שהחליטו לעשות שינוי ולא תמיד אנחנו מודעים לכל מה שכרוך בכך. ובנקודה זו חשוב להבין כי בגלל טעות אחת בלקיחת ההלוואה זה יכול להסתיים בכעס ועצב גדול מאוד מהר.

חברת סל יועצים תסייע לכם גם לקבל הלוואות לעסקים וגם לבחור את המסלול הנכון והמתאים ביותר עבורכם לעשות זאת.

 

הלוואה לעסקים 2

 

הלוואות לעסקים אין תחליף לניסיון

אז איך בוחרים חברה שתסייע לכם לקחת הלוואות לעסקים?

ובכן, כמו בתחומים רבים, אין תחליף לניסיון וחברה שכבר צברה את הניסיון הדרוש לאורך השנים יש לה יתרון עצום על פני החברות האחרות. בנוסף לניסיון, שימו דגש על היחס האישי ועל האכפתיות מצד החברה. בהתחלה יכול מאוד להיות שכולם יהיו נחמדים ואדיבים אליכם אבל לאחר הכניסה לתהליך לא תרגישו שאתם הלקוחות המועדפים. חברה רצינית ומקצועית מעניקה ללקוחותיה את היחס הכה חשוב הנחוץ לבעלי עסקים בשלבים קריטיים אלו של התנהגותן. ולבסוף, נסו למצוא המלצות וחוות דעת על החברה. לא תמיד מה שטוב לאחד יהיה גם טוב לאחר ואז אולי לא תקבלו את התמונה האמיתית אבל עדיין מומלץ לברר ולבחון לקראת איזה תהליך אתם הולכים ועם איזו חברה הכי מומלץ לעשות זאת.

לקיחת הלוואה לעסקים זו החלטה חשובה ומכרעת עבור עסק שלכם, בין אם מדובר בעסק חדש ובין אם מדובר בעסק קיים. אם תבחרו נכון את החברה שתסייע לכם בתהליך אתם בדרך הנכונה.