ייעוץ עסקי במסגרת הלוואות בערבות מדינה – הכי מקצוענים סל יועצים

בעל עסק או בעל חברה נאלץ לקבל החלטות הרות גורל מדי יום, מדי שעה, מדי דקה. במסגרת עבודתי עם לקוח שמעוניין לקבל הלוואות בערבות מדינה אני מסייע לו בייעוץ לגבי החלטות עסקיות, פיננסיות ושיווקיות וגם מנהליות, הייעוץ ניתן במסגרת העבודה וללא חיוב נוסף של הלקוח

יעקב אלון | סל יועצים

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

  יועץ הלוואות בערבות מדינה מקצועי יכול להשפיע בצורה דרמטית על ההבנה העסקית שלכם, זכור לי בעל מינימרקט שהתקשר אלי לשאול לאחר שקיבל הלוואות בערבות מדינה האם כדאי לו להגדיל את המלאי ולהיכנס לחנק כלכלי בבית, או לגדול בצורה איטית ומדורגת בלי לחנוק את הבית , התשובה שלי אליו הייתה ברורה. אתה חייב לדאוג לתזרים המזומנים שלך, חנק כלכלי בבית הוא הרס העסק, אם יחזור לך צ’ק חד אתה מאבד את האמון שלך בספקים שמספקים לך סחורה, אתה מאבד אמון במערכת הבנקאית שהוא מאוד נוקשה בדברים האלו, אתה מאבד אמון במערכת נתוני האשראי שמספקת עליך מידע באונליין על כל תקלה שיש לך, בקיצור כל המוניטין של העסק שלך נפגע. וצריך להבין אני לא יועץ פיננסי שוטף של בעל העסק, אני לא מלווה אותו. הוא עשה שיחת טלפון קצרה לאחר קבלת הלוואות בערבות מדינה. וקיבל את עצת הזהב לשמור על העסק שלו. עצת זהביכולה להיות משמעותית מאוד וכל הוצאה יכולה להיות מיותרת ולהשפיע רבות על הרווחיות של החברה או העסק. יועץ עסקי מומלץ ומקצועי ומיומן יכול, בעזרת הכוונות חכמות ספורות וללא ליווי צמוד, לייעל מאוד את העבודה, להביא לרווחים גבוהים יותר בפחות זמן ולהתנהלות תקינה יותר ממה שהיה עד עכשיו. 

  במקרה שלנו, אומרים שאורח לרגע רואה כל פגע. הדברים נכונים מאוד כאשר מדובר ביועץ עסקי שכבר אחרי כמה דקות יכול לזהות דפוסי התנהגות או שגרה כלכלית מוטעית מהיסוד. אני תמיד אומר את המשפט הזה: “מהרגע שאני נכנס לדלת הכניסה של העסק שאני נפגש איתו בפעם הראשונה, ועד שאני מגיע למשרדו של הבעלים אני מזהה חולשות מרכזיות בעסק, ולאחר ראיון קצר אני מזהה את כל הפתרונות שבעל העסק נזקק להם”. זה מגיע בזכות ניסיון ין סופי של ייעוץ לעסקים. כמו שאני אומר תמיד : ” ראיתי כבר את כל סוגי המקרים” וכל אחד נוסף שאני נפגש איתו הוא רק המשך של מה שאני מכיר ויודע. אני רואה את תפקידי ללמד את לקוחותי כיצד להשתמש בכסף נכון, כיצד להתנהל נכון, לקוחות רבים מבקשים ממני ליווי צמוד, ואולם אני תמיד אומר שליווי צמוד הוא בעייתי לבעל העסק. משום שאם מטרתו של היועץ העסקי היא לקבל 400 ש”ח לשעה פעם בשבוע, אזי אין ליועץ העסקי שום מטרה “לגלות את הבעיות” לבעל העסק. ובעצם ליצור תלות ביועץ העסקי. לכן אני אומר ללקוחותיי תמיד. עדיף לכם שאני אבצע ניתוח של העסק שלכם, אתן לכם מסקנות ואשלח אתכם לבצע את המשימות. תתקשרו אלי ותעדכנו אותי בשינויים שביצעתם.

  אני אמשיך לייעץ לכם מרחוק וללא תשלום לאחר קבלת הלוואה לעסק.

  זו הדרך הנכונה שיותר שבאמצעותה תגיעו לתוצאות הטובות ביותר שאתם מעוניינים להגיע אליהן.  לעתים בשל העובדה שהעובדים, המנהלים ובעיקר בעלי החברה כבר התרגלו לעבוד כך במשך תקופה ארוכה הם אינם מצליחים לזהות את הבעיה.

  יועץ עסקי מטעם סל יועצים עשוי להיות הגורם המאזן, האיש שבהחלטה אחת יכול לשנות תפיסה של שנים ובעזרת מספר עצות מעשיות, שנובעות כמובן מהניסיון והידע הנרחב שלי, תוכלו להגיע  לרווחים גבוהים בהרבה ממה שהייתם רגילים עד עכשיו.

   

  ייעוץ שיווקי ופיננסי וייעוץ כלכלי לבעל העסק במסגרת הלוואות בערבות מדינה

  ייעוץ שיווקי ופיננסי וייעוץ כלכלי לבעל העסק במסגרת הלוואות בערבות מדינה

   

  ייעוץ שיווקי ופיננסי וייעוץ כלכלי

  שניים מהגורמים העיקריים להצלחת כל עסק או חברה הם ההתנהלות הפיננסית ודרך השיווק. יועץ עסקי שמגיע אל החברה או העסק שלכם יוכל לחשוב ביחד אתכם כיצד ניתן לחתוך בהוצאות ובמקביל להעלות את ההכנסות. עלייה בהכנסות ניתנת להשגה בכמה וכמה אופנים ואיש מקצוע רציני ויסודי יוכל ללוות אתכם בתהליך שיוביל לצמצם את הוצאותיכם ולהגדיל את הכנסותיכם.

  משכורות שלא מצדיקות את עצמן, הוצאות שוטפות גבוהות מהרגיל, בזבוז כספים מיותר ובלתי מורגש בפעילויות השוטפות אלו רק חלק מדוגמאות שיכולות להיות הסיבה לכך שהעסק שלכם אולי מכניס את ההכנסה הצפויה, אך עקב ההוצאות המיותרות לא מצליח להתרומם לגבהים שאתם מצפים.

   

  ייעוץ שיווקי

  יש כאלה שיאמרו ששיווק זה הכול ואם תדעו להציג בצורה הנכונה והמדויקת ביותר את המוצר או השירות שלכם אזי חצי מהעבודה כבר נעשתה. מערך שיווק שעובד בצורה נכונה לא מכין תכנית עבודה על רגל אחת, יש לחשוב היטב על כל מהלך ולא פחות חשוב על הטיימינג הנכון. יועץ עסקי מומלץ מטעם חברת סל יועצים שיגיע אליכם יעזור לכם רבות גם מבחינה שיווקית.

   

  ייעוץ כלכלי פיננסי

   

  ייעוץ ארגוני ותפעולי

  יעקב אלון מביא איתו ניסיון עשיר של ייעוץ עסקי, ייעוץ פיננסי לאלפי עסקים שטופלו תחת ידיו, זהו ניסיון של 25 בייעוץ לחברות מובילות כמו אינטל, סופר פארם, יזמקו, כאן מדובר בחברות ענקיות עם פתרונות לניהול תהליכים אוטומטיים, שיפור פעילות תפעולית, שיפר פעילות אינטגרטיבית פיננסית, הקמת מערכי שיווק, מכירות ושירות המורכבים ביותר, ניהול מערכי ייצור בחברות ענק בקנה מידה ישראל, ובמקביל ייעוץ עסקי ופיננסי לארגונים הקטנים ביותר כגון : מוכר דגים בשוק, נהג משאית,  בעל קו חלוקה, ועוד ועוד ועוד…. בסה”כ מדובר על מעל 4,000 בעלי עסקים במדינת ישראל, ההובלה של יעקב אלון זוכה להערכה בכל גוף איתו הוא נפגש.

  חברת סל יועצים שמה לעצמה למטרה לסייע לכם גם בהיבטים המקצועיים והארגונייםתפעולים. קיצור זמן ההכשרה, העצמת עובדים שעתידיים להתקדם בחברה, הגדלת הפעילות בעזרת ניהול כוח אדם חכם יותר, העסקה של עובדים איכותיים ממגוון מגזרים ועוד אלו רק דוגמאות בודדות כיצד להפוך את העסק או החברה שלכם למצליחה יותר ומסודרת יותר מבחינה ארגונית ותפעולית. אך על מנת שזה יעבוד, יש להגיע עם ראש פתוח ולבחון ברצינות את יישום העצות והמסקנות אחרת יועץ עסקי, או אפילו כמה יועצים עסקיים פשוט לא יוכלו לסייע לכם להתקדם.

   

  יועץ שמלווה את העסק שלכם יד ביד

  הדרך הנכונה לגבש תכנית שיווקית, כלכלית ותפעולית חדשה היא עבודת צוות בין הצוות הניהולי שלכם לבין היועץ העסקיהמטרה שלכם היא להעצים את העסק או החברה, זו גם המטרה של יועץ עסקי מומלץ, שמגיע אליכם ולכן עבודה משותפת והבנה כי האינטרס הוא משותף תוביל לדברים טובים. גיבוש התכנית החדשה חייבת להיעשות בהסכמה ובאופן הדדי כאשר כל אחד מביע את נקודת מבטו, ולבסוף מגבשים תכנית עבודה סדורה הנוגעת בכל המסקנות ולצורך הגשת בקשה ל- הלוואה בערבות מדינה

  ולבסוף, זכרו: יועץ עסקי מומלץ יכול להיות ההבדל בין עסק מצליח לעסק כושל, בין חברה שמנצלת את מלוא הפוטנציאל שלה לחברה שלא מתרוממת ובין בעלים של חברה אשר מסיים כל יום עבודה עם חיוך רחב על פניו לבין בעלים של חברה שיוצא מהמשרד שלו מתוסכל ומיואש בכל סוף יום עבודה.