יועץ עסקי מומלץ לשיפור המצב בעסק

בעל עסק או בעל חברה נאלץ לקבל החלטות הרות גורל מדי יום, מדי שעה, מדי דקהכל החלטה עסקית, שיווקית או מנהלית יכולה להיות משמעותית מאוד וכל הוצאה יכולה להיות מיותרת ולהשפיע רבות על הרווחיות של החברה או העסק. יועץ עסקי מומלץ ומקצועי ומיומן יכול, בעזרת הכוונות חכמות ספורות ובליווי צמוד, לייעל מאוד את העבודה, להביא לרווחים גבוהים יותר בפחות זמן ולהתנהלות תקינה יותר ממה שהיה עד עכשיו, או לגייס הלוואה לעסק

אומרים שאורח לרגע רואה כל פגע. הדברים נכונים מאוד כאשר מדובר ביועץ עסקי שכבר אחרי כמה דקות יכול לזהות דפוסי התנהגות או שגרה כלכלית מוטעית מהיסוד אך בשל העובדה שהעובדים, המנהלים ובעיקר בעלי החברה כבר התרגלו לעבוד כך במשך תקופה ארוכה הם אינם מצליחים לזהות את הבעיה. יועץ עסקי מטעם סל יועצים עשוי להיות הגורם המאזן, האיש שבהחלטה אחת יכול לשנות תפיסה של שנים ובעזרת הברקה אחת, שנובעת כמובן מהניסיון והידע הנרחב שלו להביא לרווחים גבוהים בהרבה ממה שהייתם רגילים עד עכשיו.

 

ייעוץ עסקי

ייעוץ שיווקי ופיננסי

ייעוץ כלכלי

שניים מהגורמים העיקריים להצלחת כל עסק או חברה הם ההתנהלות הפיננסית ודרך השיווק. יועץ עסקי שמגיע אל החברה או העסק שלכם יוכל לחשוב ביחד אתכם כיצד ניתן לחתוך בהוצאות ובמקביל להעלות את ההכנסות. עלייה בהכנסות ניתנת להשגה בכמה וכמה אופנים ואיש מקצוע רציני ויסודי יוכל ללוות אתכם בתהליך שיוביל לצמצם את הוצאותיכם ולהגדיל את הכנסותיכם.

משכורות שלא מצדיקות את עצמן, הוצאות שוטפות גבוהות מהרגיל, בזבוז כספים מיותר ובלתי מורגש בפעילויות השוטפות אלו רק חלק מדוגמאות שיכולות להיות הסיבה לכך שהעסק שלכם אולי מכניס את ההכנסה הצפויה, אך עקב ההוצאות המיותרות לא מצליח להתרומם לגבהים שאתם מצפים.

ייעוץ שיווקי

יש כאלה שיאמרו ששיווק זה הכל ואם תדעו להציג בצורה הנכונה והמדויקת ביותר את המוצר או השירות שלכם אזי חצי מהעבודה כבר נעשתה. מערך שיווק שעובד בצורה נכונה לא מכין תכנית עבודה על רגל אחת, יש לחשוב היטב על כל מהלך ולא פחות חשוב על הטיימינג הנכון. יועץ עסקי מומלץ מטעם חברת סל יועצים שיגיע אליכם יעזור לכם רבות גם מבחינה שיווקית.

 

ייעוץ כלכלי

ייעוץ ארגוני ותפעולי

חברת סל יועצים שמה לעצמה למטרה לסייע לכם גם בהיבטים המקצועיים והארגונייםתפעולים. קיצור זמן ההכשרה, העצמת עובדים שעתידיים להתקדם בחברה, הגדלת הפעילות בעזרת ניהול כוח אדם חכם יותר, העסקה של עובדים איכותיים ממגוון מגזרים ועוד אלו רק דוגמאות בודדות כיצד להפוך את העסק או החברה שלכם למצליחה יותר ומסודרת יותר מבחינה ארגונית ותפעולית. אך על מנת שזה יעבוד, יש להגיע עם ראש פתוח ולבחון ברצינות את יישום העצות והמסקנות אחרת יועץ עסקי, או אפילו כמה יועצים עסקיים פשוט לא יוכלו לסייע לכם להתקדם.

יועץ שמלווה את העסק שלכם יד ביד

הדרך הנכונה לגבש תכנית שיווקית, כלכלית ותפעולית חדשה היא עבודת צוות בין הצוות הניהולי שלכם לבין היועץ העסקיהמטרה שלכם היא להעצים את העסק או החברה, זו גם המטרה של יועץ עסקי מומלץ, שמגיע אליכם ולכן עבודה משותפת והבנה כי האינטרס הוא משותף תוביל לדברים טובים. גיבוש התכנית החדשה חייבת להיעשות בהסכמה ובאופן הדדי כאשר כל אחד מביע את נקודת מבטו, ולבסוף מגבשים תכנית עבודה סדורה הנוגעת בכל המסקנות ולצורך הגשת בקשה ל- הלוואה בערבות מדינה

ולבסוף, זכרו: יועץ עסקי מומלץ יכול להיות ההבדל בין עסק מצליח לעסק כושל, בין חברה שמנצלת את מלוא הפוטנציאל שלה לחברה שלא מתרוממת ובין בעלים של חברה אשר מסיים כל יום עבודה עם חיוך רחב על פניו לבין בעלים של חברה שיוצא מהמשרד שלו מתוסכל ומיואש בכל סוף יום עבודה.