בעל מפעל רהיטים קיבל הלוואה בערבות מדינה ליבוא פרזול – הכי מקצוענים סל יועצים

אנחנו מביאים כאן את סיפורו של בעל מפעל רהיטים אשר קיבל הלוואה בערבות מדינה , את הליווי וההדרכה בתהליך הוא קיבל ביחד איתי

יעקב אלון | סל יועצים 

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

   

  יצרן הרהיטים אשר מייצר רהיטים לבית כגון: מזנונים, שולחנות, פינות אוכל, חדרי שינה וסלונים ברמה גבוהה, מדובר ביצרן בעל מוניטין וניסיון רב שנים שמייצר רהיטים חדשים ומגוונים, שומר על חדשנות ויש לו כל הזמן דוגמאות חדשות שהוא מציג לבעלי החנויות שאתם הוא עובד.
  המפעל נמצא באזור התעשייה, והוא עובד רק עם חנויות ועסקים גדולים, היצרן אינו משווק ללקוחות פרטיים.
  היצרן מקבל הזמנות מהחנויות , מוצרים סטנדרטיים או מוצרים מותאמים ללקוחות, ותוך שבועיים ההזמנה מוכנה היצרן מספק את המוצר ללקוח ישירות.

  קרש עץ על שולחן חיתוך

  גם בתחום הרהיטים  – סל יועצים  – הלוואה בערבות מדינה

  תקציר התכנית העסקית של הלוואה בערבות מדינה עבור בעל מפעל רהיטים :

  בעל העסק אדם נעים הליכות ויודע לעבוד בצורה מצוינת עם לקוחותיו, במסגרת התכנית העסקית הוצג היתרון היחסי של העסק ושל בעל העסק בתחום הפעילות שלו: כאשר למוצרים שבעל העסק מייצר יש איכות, גימור וסטייל שהלקוחות אוהבים, היצרן נחשב לאחד מהיצרנים הטובים בארץ, המוצרים של העסק נחשבים למותג, בעל העסק בוחן את השוק גם מבחינת מוצרים ומחירים, ומביא מוצרים איכותיים במחירי שוק, ולכן הלקוחות שלו רוכשים ממנו את המוצרים.
  נקודה חשובה היא שבעל העסק לא נדרש לתת שירות, מאחר והמוצרים שלו איכותיים וברמת גימור גבוהה, כך שהלקוחות מרוצים ואינם מתלוננים – ופה נמצא גם הרווח.

  בעל העסק משקיע את כל מרצו בעסק, הוא יצירתי ובעל חוש טכני מצוין, כך שהוא יודע היטב את המגבלות של המכונות שלו, את המגבלות של העובדים שלו. זה מאפשר לבעל העסק שליטה מלאה על כל תהליך הייצור, שיווק ושינוע ללקוחות. כמו כן בעל העסק הוא מאוד יצירתי, והלקוחות יודעים שכאשר יש להם פתרון שהם זקוקים לו, יש להם אוזן קשבת, ולקוחות אוהבים כאשר בעל העסק יצירתי ויודע להתאים את המוצרים שלו לבקשות שלהם. 

  מטרת ההלוואה: בעל העסק מעוניין לייבא ריהוט, מחירי היבוא של העץ והפרזול הוא שליש מהמחיר שהוא רוכש בישראל, ולכן הוא זקוק להון חוזר למימון עובדים, חשמל ודלק שמשולמים מידי חודש, כאשר מוצרי היבוא וחומרי גלם, משולמים מראש לספק בחו”ל. ההכנסות והרווחיות של העסק יגדלו בשנה הקרובה כתוצאה מקבלת ההלוואה בצורה הבא: היצרן יגדיל את המחזור שלו במינימום של עשרים אחוז, ואחוז הרווח שלו יגדל בעשרה אחוזים לפחות בגלל פערי המחירים בין היבוא למחירים בישראל.
  הלקוח קיבל הלוואה לחמש שנים עם גרייס לחצי שנה. הלוואה זו תאפשר לו להגדיל את המכירות וגם את הרווחיות של החברה באופן משמעותי.

   

  אם יש לך רצון לפתח את העסק או שיש לך רצון לפתוח עסק, אני כאן בשביל לעזור לך להבין את האפשרויות שלך להתקדם. או שהדרך חסומה בפני. צור קשר להבנת האפשרויות שלך.

   

  הלוואה בערבות המדינה – רק עם יעקב אלון סל יועצים.

  צור קשר איתי עוד היום.

  בהצלחה 

   

  ————————

  **

  בסיפורי לקוחות שאנחנו מביאים אליכם, אנחנו דואגים לשמור על חסיונם של לקוחותינו, ולכן אנחנו לא נותנים פרטים מזהים של הלקוח, מדובר על סודות עסקיים, שיטות תמחיר, ונקודות עסקיות שאיננו רוצים לחשוף וגם לקוחותינו אינם מעוניינים לחשוף, אנחנו בחברת סל יועצים דואגים לשמור על חסיונם של לקוחותיה בצד העסקי ולשמור על הצלחתם בעתיד.