יזם קיבל הלוואה בערבות מדינה לפתיחת עסק חדש לקלייה – הכי מקצוענים סל יועצים

יזם קיבל הלוואות בערבות מדינה לפתיחת עסק חדש של חנות קלייה ובריאות של רשת רשת פעילה ורווחית, כאשר הרעיון הוא להשתמש בידע והניסיון של הרשת ברכש המוצרים, שיטות פרסום ושיווק, ומחירי מוצרים אטרקטיביים .

יעקב אלון | סל יועצים 

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

   

  היזם השקיע מהונו הפרטי בעסק 30 אלף שקלים וקיבל הלוואה לפתיחת עסק חדש  דרך הקרן בערבות מדינה, הלוואות בערבות מדינה ניתנות לחמש שנים, עם גרייס של שישה חודשים.

  קורות חיים:

  היזם עבד בתחום המסעדנות במשך שמונה שנים, ניהל מסעדות בתל אביב מגלגלות מחזורים גדולים מאוד, ניהל עשרות עובדים כולל חלוקת משכורות, בקרה על רווח והפסד, מיתוג שיווק ופרסום של המסעדות, ניהול משמרות, ניהול כל הספקים, ניהול מחירים, ניהול חיי מדף של המוצרים למניעת נפל, וניהל הכשרות של עובדים.

  היזם הוא איש משכיל ולמד מקצועות רבים של מינהל עסקים וניהול משאבי אנוש וקיבל מיומנויות גבוהות שניהול, נכמו כן היזם מתייעץ עם יועצים באופן סדיר.

  היזם עובד כיום ברשת “הרשת שנותנת ליזם את הזיכיון ” בעיר,  בתפקידי מכירות, שיווק, ניהול חיי המדף של המוצרים, סידור, גביה, הפקדות צקים ועוד

  היזם מאמין במוצר הקלייה, ובחנויות מהענף, בתור המשך טבעי של תעסוקתו היום, הוא יצר קשר עם מנהלי הרשת וסיכם אתם על זיכיון בלעדי בעיר להקמת סניף של “הרשת שנותנת ליזם את הזיכיון “, וזאת מתוך הבנה של העסקים מתחום המזון והיכרותו עם האוכל הזה שהוא אוכל בריא עלה הרעיון של להקים סניף של “הרשת שנותנת ליזם את הזיכיון ” המצליח בעיר מגוריו, היזם  החליט להביא את הידע שלו להצלחה של הסניף “הרשת שנותנת ליזם את הזיכיון “.

   

  הרעיון העסקי:

  הקונספט של “הרשת שנותנת ליזם את הזיכיון היא לשווק מוצרי בריאות שאנשים אוהבים לאכול תמיד, לא משנה התקופה בשנה, אנשים חשוב להם לאכול קטניות איכותיות וטעימות, ברמת טריות הכי גבוהה שישי כגון תבלינים, פירות יבשים, חמוצים, קפה שחור, אספרסו, חליטות תה, חליטות בריאות, מוצרי מכולת, אלכוהול ויינות איכותיים.

  החנויות הן מתוחזקות היטב, המוצרים נשמרים בשיטות אחסון הכי טובות שישמרו על טריות המוצרים כל לקוח מקבל יחס אישי, לכל לקוח שמבקש יש את המוצרים שלו לפי דרישה אישית, הרשת מקפידה על תמחור זול של המוצרים שכולם קונים תמרים ואגוזי המלך, וכך הרשת רוכשת כמויות גדולות ומקבלת מחיר קניה זולים יותר, והרווחיות של החנות היא גבוהה.

  החנות נבחרה במיקום מרכזי בעיר: יש בקרבת מקום משרדים של של חברות הייטק גדולות, במקום יש מיני מרקט וקיוסק, שתי מספרות, בקרבת מקום יש בית ספר, יש מסעדות, מכון טיפוח וחנות סלולרית, כך שהמקום הומה בני אדם, הרשת מפורסמת בעיקר  דרך פה לאוזן, והפרסום נעשה גם דרך פייסבוק,

  אחוז רווח גולמי ממוצע 38%

   

  תכנית ההשקעה: 262 אלף

  מלאי – 120 אלף ₪

  שיפוץ – 50 אלף ₪

  נגר – 60 אלף ₪

  ציוד (תנור פיצוחים) – 25 אלף ₪

  שלט – 12 אלף ₪

  בקשת הלוואה : 240 אלף

  הוצאות מכירה ושיווק חודשיות:

  1,000 ₪ בחודש

  עובדים לאחר קבלת ההלוואה: לא נדרש

  הוצאות הנהלה וכלליות:

  מהות הוצאה סכום חודשי בש”ח
  שכר עבודה לאנשי הנהלה  
  שכר דירה וארנונה 4,000 + 800
  טלפון וסלולר 150
  הנהלת חשבונות 350
  ביטוח 200
  חשמל ומים 50 + 300
  רו”ח, ייעוץ מקצועי ואחר
  רכב, ליסינג, דלק וטיפולים
  משרדיות ואחרות
  אחר (שילוט שנתי) 65

   

  1. סה”כ הוצאות הנהלה וכלליות בחודש : 6,850

   

  תחזיות פיננסיות:

   

  דוח רווח והפסד מינימלי ל-3 השנים הקרובות:

  שם הסעיף / שנים שנה ראשונה שנה שנייה שנה שלישית
  מכירות בש”ח באלפי שקלים 1,310 1,520 1,730
  הוצאות עלות המכירות 811 942 1,073
  רווח גולמי 497 577 657
  הוצאות הנהלה וכלליות ופרסום 83 83 83
  רווח תפעולי 414 494 574
  הוצאות מימון 10 10 10
  רווח לפני מס 404 484 564
  רווח נקי 322 387 451
  אחוז רווח גולמי  38 אחוז   38אחוז   38אחוז
  אחוז רווח תפעולי  31 אחוז  32 אחוז  33 אחוז
  אחוז רווח נקי  24 אחוז  25 אחוז  26 אחוז

  ————————

  **

  בסיפורי לקוחות שאנחנו מביאים אליכם, אנחנו דואגים לשמור על חסיונם של לקוחותינו, ולכן אנחנו לא נותנים פרטים מזהים של הלקוח, מדובר על סודות עסקיים, שיטות תמחיר, ונקודות עסקיות שאיננו רוצים לחשוף וגם לקוחותינו אינם מעוניינים לחשוף, אנחנו בחברת סל יועצים דואגים לשמור על חסיונם של לקוחותיה בצד העסקי ולשמור על הצלחתם בעתיד.

  **