יזם קיבל הלוואה בערבות מדינה לפתיחת עסק חדש לקלייה – הכי מקצוענים סל יועצים

יזם קיבל הלוואות בערבות מדינה לפתיחת עסק חדש של חנות קלייה ובריאות של רשת רשת פעילה ורווחית, כאשר הרעיון הוא להשתמש בידע והניסיון של הרשת ברכש המוצרים, שיטות פרסום ושיווק, ומחירי מוצרים אטרקטיביים .

יעקב אלון | סל יועצים 

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

להשארת פנייה זריזה

 

היזם השקיע מהונו הפרטי בעסק 30 אלף שקלים וקיבל הלוואה לפתיחת עסק חדש  דרך הקרן בערבות מדינה, הלוואות בערבות מדינה ניתנות לחמש שנים, עם גרייס של שישה חודשים.

קורות חיים:

היזם עבד בתחום המסעדנות במשך שמונה שנים, ניהל מסעדות בתל אביב מגלגלות מחזורים גדולים מאוד, ניהל עשרות עובדים כולל חלוקת משכורות, בקרה על רווח והפסד, מיתוג שיווק ופרסום של המסעדות, ניהול משמרות, ניהול כל הספקים, ניהול מחירים, ניהול חיי מדף של המוצרים למניעת נפל, וניהל הכשרות של עובדים.

היזם הוא איש משכיל ולמד מקצועות רבים של מינהל עסקים וניהול משאבי אנוש וקיבל מיומנויות גבוהות שניהול, נכמו כן היזם מתייעץ עם יועצים באופן סדיר.

היזם עובד כיום ברשת “הרשת שנותנת ליזם את הזיכיון ” בעיר,  בתפקידי מכירות, שיווק, ניהול חיי המדף של המוצרים, סידור, גביה, הפקדות צקים ועוד

היזם מאמין במוצר הקלייה, ובחנויות מהענף, בתור המשך טבעי של תעסוקתו היום, הוא יצר קשר עם מנהלי הרשת וסיכם אתם על זיכיון בלעדי בעיר להקמת סניף של “הרשת שנותנת ליזם את הזיכיון “, וזאת מתוך הבנה של העסקים מתחום המזון והיכרותו עם האוכל הזה שהוא אוכל בריא עלה הרעיון של להקים סניף של “הרשת שנותנת ליזם את הזיכיון ” המצליח בעיר מגוריו, היזם  החליט להביא את הידע שלו להצלחה של הסניף “הרשת שנותנת ליזם את הזיכיון “.

 

הרעיון העסקי:

הקונספט של “הרשת שנותנת ליזם את הזיכיון היא לשווק מוצרי בריאות שאנשים אוהבים לאכול תמיד, לא משנה התקופה בשנה, אנשים חשוב להם לאכול קטניות איכותיות וטעימות, ברמת טריות הכי גבוהה שישי כגון תבלינים, פירות יבשים, חמוצים, קפה שחור, אספרסו, חליטות תה, חליטות בריאות, מוצרי מכולת, אלכוהול ויינות איכותיים.

החנויות הן מתוחזקות היטב, המוצרים נשמרים בשיטות אחסון הכי טובות שישמרו על טריות המוצרים כל לקוח מקבל יחס אישי, לכל לקוח שמבקש יש את המוצרים שלו לפי דרישה אישית, הרשת מקפידה על תמחור זול של המוצרים שכולם קונים תמרים ואגוזי המלך, וכך הרשת רוכשת כמויות גדולות ומקבלת מחיר קניה זולים יותר, והרווחיות של החנות היא גבוהה.

החנות נבחרה במיקום מרכזי בעיר: יש בקרבת מקום משרדים של של חברות הייטק גדולות, במקום יש מיני מרקט וקיוסק, שתי מספרות, בקרבת מקום יש בית ספר, יש מסעדות, מכון טיפוח וחנות סלולרית, כך שהמקום הומה בני אדם, הרשת מפורסמת בעיקר  דרך פה לאוזן, והפרסום נעשה גם דרך פייסבוק,

אחוז רווח גולמי ממוצע 38%

 

תכנית ההשקעה: 262 אלף

מלאי – 120 אלף ₪

שיפוץ – 50 אלף ₪

נגר – 60 אלף ₪

ציוד (תנור פיצוחים) – 25 אלף ₪

שלט – 12 אלף ₪

בקשת הלוואה : 240 אלף

הוצאות מכירה ושיווק חודשיות:

1,000 ₪ בחודש

עובדים לאחר קבלת ההלוואה: לא נדרש

הוצאות הנהלה וכלליות:

מהות הוצאהסכום חודשי בש”ח
שכר עבודה לאנשי הנהלה 
שכר דירה וארנונה4,000 + 800
טלפון וסלולר150
הנהלת חשבונות350
ביטוח200
חשמל ומים50 + 300
רו”ח, ייעוץ מקצועי ואחר
רכב, ליסינג, דלק וטיפולים
משרדיות ואחרות
אחר (שילוט שנתי)65

 

  1. סה”כ הוצאות הנהלה וכלליות בחודש : 6,850

 

תחזיות פיננסיות:

 

דוח רווח והפסד מינימלי ל-3 השנים הקרובות:

שם הסעיף / שניםשנה ראשונהשנה שנייהשנה שלישית
מכירות בש”ח באלפי שקלים1,3101,5201,730
הוצאות עלות המכירות8119421,073
רווח גולמי497577657
הוצאות הנהלה וכלליות ופרסום838383
רווח תפעולי414494574
הוצאות מימון101010
רווח לפני מס404484564
רווח נקי322387451
אחוז רווח גולמי 38 אחוז  38אחוז  38אחוז
אחוז רווח תפעולי 31 אחוז 32 אחוז 33 אחוז
אחוז רווח נקי 24 אחוז 25 אחוז 26 אחוז

————————

**

בסיפורי לקוחות שאנחנו מביאים אליכם, אנחנו דואגים לשמור על חסיונם של לקוחותינו, ולכן אנחנו לא נותנים פרטים מזהים של הלקוח, מדובר על סודות עסקיים, שיטות תמחיר, ונקודות עסקיות שאיננו רוצים לחשוף וגם לקוחותינו אינם מעוניינים לחשוף, אנחנו בחברת סל יועצים דואגים לשמור על חסיונם של לקוחותיה בצד העסקי ולשמור על הצלחתם בעתיד.

**