יזם קיבל הלוואה בערבות מדינה לפתיחת עסק חדש של חנות קלייה ובריאות של 200 אלף שקלים

יזם קיבל הלוואות בערבות המדינה לפתיחת עסק חדש של חנות קלייה ובריאות של 200 אלף שקלים

היזם רכש זיכיון של רשת פעילה ורווחית, כאשר הרעיון הוא להשתמש בידע והניסיון של הרשת ברכש המוצרים, שיטות פרסום ושיווק, ומחירי מוצרים אטרקטיביים .

הקונספט של "הקולה בעיר" הא מכירת תבלינים, פירות יבשים, חמוצים, קטניות, ממתקים, סיגריות, גומי, שוקולד, קפה שחור, אספרסו, חליטות תה, חליטות בריאות, מוצרי מכולת, אלכוהול ויינות איכותיים.

אגוז מלך

גם בתחום הקלייה – סל יועצים כאן בשבילך

הרעיון שלך היזם הוא לתת ללקוח סל מוצרים , כאשר מוצרי התמרים ואגוזי המלך הם המוצרים הזולים שמושכים את הלקוח לחנות, מושכים את הקהל דרך מוצרי הבסיס, ולכן לחנות יש שם של רשת זולה והרווחיות בפועל היא גבוהה, כמו גן כוח הקניה של הרשת מביא מחירי קניה זולים יותר של המוצרים

שיטת הפרסום והשיווק של הרשת הוא דרך פה לאוזן, שירות טוב, , בנוסף הרשת מפרסמת גם דרך פייסבוק, עושים פרסום בפליירים עם מבצעים, יוצרים כרטיסיה עם נקובים כדי לשמר את הלקוחות ולהפוך אותם ללקוחות חוזרים .

הנראות של החנות היא ברמה גבוהה, המקום נפתח ברחוב מרכזי בעיר, בלב שורת חנויות שוקקת, ליד החנות יש מאפיה גדולה, סופר מרקט פעיל וגדול, חנות ירקות וחנות צעצועים גדולה, כמו כן נפתח מתחם אורגנו חדש 100 מטר מהחנות החדשה,

באזור יש בנייה חדשה ותושבים רבים עוברים במקום

היזם השקיע בעסק 33 אלף שקלים וקיבל הלוואה לפתיחת עסק חדש  של 200 אלף שקלים דרך הקרן בערבות מדינה ההלוואה ניתנה לחמש שנים, עם גרייס של שישה חודשים.