יצרן אלומיניום קיבל הלוואה בערבות מדינה

בעל מפעל לייצור דלתות, חלונות ומעקים מאלומיניום קיבל הלוואה בערבות המדינה, ליזם יש את חלקת האלוהים הקטנה שלו שהוא בנה בעשר אצבעותיו.

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

להשארת פנייה זריזה

 

היזם הקים מפעל קטן שבו הוא מייצר את ההזמנות ומתקין אותם בבתי לקוחות, כאשר כל הפעילות מבוצעת על ידו ללא עובדים, על מנת לחסוך בהוצאות ולהיות יעיל. המהות של העסקים היא מצד אחד לקבל הכנסות יפות מעבודות שאנחנו מבצעים, ומצד שני "לשמור על הכסף" בכדי להיות רווחיים, הכי קל זה לקלוט עובדים ולהרגיש "גדול", אבל זו לא מטרת העסק. מטרת העסק היא "רווח" בלבד, כל השאר לא מעניין, אנחנו לא עוסקים בכבוד, אנחנו עוסקים בהכנסות שמביאות יכולת להתפרנס, מה הרעיון להקים עסק ולהרוויח כמו שכיר? לא שווה לבנות מפעל, להיכנס להתחייבויות בנקאיות או של הלוואות בערבות מדינה, ובסופו של דבר להרוויח כמו סטודנט, או מלצר שעובד בבית קפה ומקבל טיפים וחוזר הביתה עם משכורת סבירה. צלא לשלם זה היזם הקים את העסק שלו. 

לצורך הקמת העסק היזם רכש ציוד וכלים בסכום כולל של 300 אלף שקלים, מסור מיוחד לחיתוך אלומיניום, תבניות, פטישונים ומברגות.

היזם מייצר במפעל מאלומיניום חלונות, תריסים, דלתות, פרגולות ומעקים הלקוחות של היזם מרוצים עבודתו ומשבחים אותו, ולכן הלקוחות מגיעים מפה לאוזן היתרון היחסי של היזם הוא בשירות, איכות וזמינות. השם והמוניטין של היזם עובר מםפה לאוזן ובין לקוחותיו יש לקוחות פרטיים מצד אחד, ומצד שני קבלנים שבונים מבנים או בניינים, ויש להם פרויקטים גדולים שבהם ההכנסות החודשיות הן גבוהות מאוד. וזו תמצית העסק של היזם.

להשארת פנייה זריזה

 

פיגומי אלומיניום מחוץ לביניין

גם בתחום האלומיניום – סל יועצים יעזרו לך לקבל הלוואה בערבות מדינה

היזם הוא איש של תקשורת ושירות מושלמים, לקוחותיו זוכים למענה נעים ומהיר, היזם עונה ללקוחותיו במשך 24 שעות ביממה, וכאשר מתקבלת עבודה הוא נותן לה עדיפות מידית, וזאת לעומת שאר היצרנים שנותנים זמני תגובה ארוכים של שבוע ויותר. כך היזם שומר על לקוחותיו קרוב ללבו, והם שומרים לו אמונים, ורוצים לעבוד איתו גם אם המחיר טיפה יותר גבוה. שווה להם.

מטרת ההלוואה: היזם חתם הסכם שכירות במפעל עם שטח גדול יותר, היום הוא לא יכול לעבוד על מספר עבודות במקביל מאחר ואין מקום המצב כיום הוא שיש במפעל מקום פיזי לשתי עבודות גדולות במקביל, ומסיבה הזו היזם לא מקבל הזמנות נוספות מאחר ואין לו מקום לאחסן עבודות בתהליך.

להשארת פנייה זריזה

 

ניתן לקרוא סיפורי לקוח נוספים באתר שלנו כאן 

הכסף נדרש עבור: רכישת פרופילים לפני צבע למלאי כלים חדשים שיפוץ – חשמל טיח , המקום עבר שיפוץ כתוצאה מקבלת הלוואה בערבות מדינה, הרווחיות של העסק הגיעה למקומה הנכון כפי שהיזם רצה, וגם ההכנסות עלו. מבחינת עלויות שכר לעובדים תהיה עלייה של 20 אחוז בהוצאות שכר.

ההכנסות בשנה הקרובה במפעל החדש יגדלו ברגע שיהיה ליזם את השטח הנדרש במפעל החדש, והוא יוכל להכפיל במינימום את ההכנסות מלקוחות.

להשארת פנייה זריזה