הלוואות בערבות מדינה: יצרן אלומיניום ☝️ הכי מקצוענים סל יועצים

בעל מפעל לייצור דלתות, חלונות ומעקים מאלומיניום קיבל הלוואות בערבות מדינה, ליזם יש את חלקת האלוהים הקטנה שלו שהוא בנה בעשר אצבעותיו.

יעקב אלון | סל יועצים 

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

  היזם הקים מפעל קטן שבו הוא מייצר את ההזמנות ומתקין אותם בבתי לקוחות, כאשר כל הפעילות מבוצעת על ידו ללא עובדים, על מנת לחסוך בהוצאות ולהיות יעיל.

  המהות של העסקים היא מצד אחד לקבל הכנסות יפות מעבודות שאנחנו מבצעים, ומצד שני “לשמור על הכסף” בכדי להיות רווחיים, הכי קל זה לקלוט עובדים ולהרגיש “גדול”, אבל זו לא מטרת העסק. מטרת העסק היא “רווח” בלבד, כל השאר לא מעניין, אנחנו לא עוסקים בכבוד, אנחנו עוסקים בהכנסות שמביאות יכולת להתפרנס, מה הרעיון להקים עסק ולהרוויח כמו שכיר? לא שווה לבנות מפעל, להיכנס להתחייבויות בנקאיות או של הלוואות בערבות מדינה, ובסופו של דבר להרוויח כמו סטודנט, או מלצר שעובד בבית קפה ומקבל טיפים וחוזר הביתה עם משכורת סבירה. 

  לצורך הקמת העסק היזם רכש ציוד וכלים בסכום כולל של 300 אלף שקלים, מסור מיוחד לחיתוך אלומיניום, תבניות, פטישונים ומברגות.

  היזם מייצר במפעל מאלומיניום חלונות, תריסים, דלתות, פרגולות ומעקים הלקוחות של היזם מרוצים עבודתו ומשבחים אותו, ולכן הלקוחות מגיעים מפה לאוזן היתרון היחסי של היזם הוא בשירות, איכות וזמינות. השם והמוניטין של היזם עובר מפה לאוזן ובין לקוחותיו יש לקוחות פרטיים מצד אחד, ומצד שני קבלנים שבונים מבנים או בניינים, ויש להם פרויקטים גדולים שבהם ההכנסות החודשיות הן גבוהות מאוד. וזו תמצית העסק של היזם.

   להשארת פנייה זריזה

   תמונת אילוסטרציה של אלומיניום בבניין משרדים - הלוואות בערבות מדינה - הכי מקצוענים סל יועצים

   תמונת אילוסטרציה של אלומיניום בבניין משרדים – הלוואות בערבות מדינה – הכי מקצוענים סל יועצים

   היזם הוא איש של תקשורת ושירות מושלמים, לקוחותיו זוכים למענה נעים ומהיר, היזם עונה ללקוחותיו במשך 24 שעות ביממה, וכאשר מתקבלת עבודה הוא נותן לה עדיפות מידית, וזאת לעומת שאר היצרנים שנותנים זמני תגובה ארוכים של שבוע ויותר. כך היזם שומר על לקוחותיו קרוב ללבו, והם שומרים לו אמונים, ורוצים לעבוד איתו גם אם המחיר טיפה יותר גבוה. שווה להם.

   מטרת ההלוואה: היזם חתם הסכם שכירות במפעל עם שטח גדול יותר, היום הוא לא יכול לעבוד על מספר עבודות במקביל מאחר ואין מקום המצב כיום הוא שיש במפעל מקום פיזי לשתי עבודות גדולות במקביל, ומסיבה הזו היזם לא מקבל הזמנות נוספות מאחר ואין לו מקום לאחסן עבודות בתהליך.

    להשארת פנייה זריזה

    הכסף נדרש עבור: רכישת פרופילים לפני צבע למלאי כלים חדשים שיפוץ – חשמל טיח , המקום עבר שיפוץ כתוצאה מקבלת הלוואה בערבות מדינה, הרווחיות של העסק הגיעה למקומה הנכון כפי שהיזם רצה, וגם ההכנסות עלו. מבחינת עלויות שכר לעובדים תהיה עלייה של 20 אחוז בהוצאות שכר.

    ההכנסות בשנה הקרובה במפעל החדש יגדלו ברגע שיהיה ליזם את השטח הנדרש במפעל החדש, והוא יוכל להכפיל במינימום את ההכנסות מלקוחות.

    עובדים לאחר קבלת ההלוואה:

    עובד אחד – תשלום של 7,000 ₪ בחודש

    הוצאות הנהלה וכלליות:

    מהות הוצאהסכום חודשי בש”ח
    שכר עבודה לאנשי הנהלה0
    שכר דירה וארנונה1,500+750
    טלפון וסלולר300
    הנהלת חשבונות500
    ביטוח 
    חשמל ומים400
    רו”ח, ייעוץ מקצועי ואחר 
    רכב, ליסינג, דלק וטיפולים3,000
    משרדיות ואחרות 
    אחר 
    סה”כ 

    סה”כ הוצאות הנהלה וכלליות בחודש : 13,450 ₪

    תחזיות פיננסיות:

    דוח רווח והפסד מינימלי ל-3 השנים הקרובות:

    שם הסעיף / שניםשנה ראשונהשנה שנייהשנה שלישית
    מכירות בש”ח באלפי שקלים1,5801,7381,911
    הוצאות עלות המכירות9961,0941,204
    רווח גולמי584643707
    הוצאות הנהלה וכלליות ופרסום162162162
    רווח תפעולי422481545
    הוצאות מימון151515
    רווח לפני מס407464530
    רווח נקי325371424
    אחוז רווח גולמי 37 אחוז  37אחוז  37אחוז
    אחוז רווח תפעולי26  אחוז 27 אחוז 28 אחוז
    אחוז רווח נקי 20 אחוז 21 אחוז 22 אחוז

    ניתן לקרוא סיפורי לקוח נוספים באתר שלנו כאן 

    הסיבות הנכונות לבקשת הלוואות בערבות מדינה

    כל מי שעבר תהליך של בקשת הלוואות בערבות מדינה מבין היטב שישנו מסלול, נקרא לכך כביש 6 מסודר שבסופו יודעים שניתן להגיע ליעד של קבלת הלוואות בערבות מדינה בתהליך מסודר קבוע וידוע. כל יזם כזה ולא משנה אם הוא ביקש הלוואות בערבות מדינה לפתיחת עסק חדש או הלוואות בערבות מדינה למימון הון חוזר, וכמובן אם יזם מסוים רצה להרחיב את העסק שלו באמצעות רכישת ציוד כלשהוא, או ביצוע שיפוץ או השקעה בעסק מבין שהוא יכול לקבל הלוואות בערבות מדינה בסכומים מקסימליים אפשריים, משום שיש כאן מערכת חישובים מדויקת להפליא שמאפשר דיון ענייני ורציני על צרכיו של בעל העסק הפעיל עובד ובועט, או של היזם שהחליט עכשיו לקפוץ לעגלת החיים של העצמאיים בישראל. אין ספק שמסלול הלוואות בערבות מדינה הוא הפתרון הכי טוב בצורתו האופטימלית לכל בעל עסק שמעוניין לפתח את העסק שלו או לפתוח עסק חדש, ומה זה אומר אופטימלי? ובכן אין בשום מקום במדינת ישראל מנגנון שמבין את הצורך האמיתי של בעל עסק במזומנים לפיתוח עסק או לפתיחת עסק למעט הלוואות בערבות מדינה, ולכן הוגדר מראש שבעל העסק יקבל חצי שנה תקופה שבה בוא יכול לפתח ולהרחיב את העסק שלו, בהתאם לתוכנית העסקית שהוא בנה במוחו הקודח. ולמה זה חשוב החצי שנה הזו? ובכן, שום בעל עסק לא מבצע שיפוץ ביום אחד, וגם עד שבעל העסק נפגש עם “הכסף החדש” שהוא מרוויח כתוצאה מההשקעה שלו אורך במינימום ארבעה חודשים, ולכן אורך הנשימה הזה הוא חשוב מאין כמוהו, אין היום שום גוף פיננסי שיאפשר לבעל עסק חדש או קיים לקבל חי שנה גרייס. ובנוסף הריבית שהיזם מקבל נקבעת על ידי נציג של משרד האוצר, ולא על ידי פקיד בנק שצריך ורוצה לדווח למנהלים שלו כמה כסף הוא הרוויח והצליח להוציא מהלקוח שיצא זה עתה מהסניף . 

     להשארת פנייה זריזה