בעל עסק ליבוא עצים קיבל הלוואה בערבות מדינה – הכי מקצוענים סל יועצים

הלוואות ליבואנים, בעל עסק ליבוא ושיווק עצים קיבל הלוואה בערבות מדינה בזכות העזרה המקצועית של סל יועצים.

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

   

  רבות אנחנו כותבים על הדרישה החד משמעית של הלוואות בערבות מדינה, שהיזמים שפונים אליה יהיו מנוסים בתחום הפעילות של העסק שלהם, כאן אנחנו רואים יזם שלקח את העניין של מקצועיות לקצה שלו, מדובר על בעל העסק שנסע ללמוד את תחום העץ בשבדיה במשך שלושה חודשים על מנת לקבל את הידע ממקור ראשון, חזר לישראל עם צוות משבדיה לישראל שעזר לו וייעץ לו כיצד כדאי לו לבנות ולהקים את המחסן, וכל זאת על מנת ולצורך בניית המחסן וההדרכה, הצוות עזר לו לבנות את המחסן, הצוות המקצועי לימד אותו את שיטות האחסון הנכונות לפי סוגי העצים, את ההבדל בין עצים רכים לעצים קשים, התאמת העץ לשימושים השונים, העמידות של עצים, חומרי איטום מתאימים, ואת סוגי הציפויים לצורך הגנה על רקמת העץ בשלבים השונים של חיי העץ.

  בעל העסק הפך לבעל מקצוע מהשורה הראשונה בתחום העץ, וכיום הוא נחשב מומחה בכיר בתחום, הוא יודע לזהות את העץ במהירות, יודע כמה הוא שווה, מה האיכות שלו, ובאיזה מחיר הוא שווה לקניה ולמכירה. וזו בדיוק מהות העסקים המצליחים, הלקוח מעוניין לרכוש מוצר, ולקבל ידע שיצור לו יתרון מול צהמתחרים שלו, הלקוח מבין היטב מי יכול לתת לו פתרון וידע, והלקוח גם מוכן לשלם יותר עבור אותו ידע ומקצועיות. וכך בונים מתכון נכון לעסק מצליח. וכך גם זוכים להערכת בודקי וכלכלני הלוואות בערבות מדינה בכל השלבים והתחנות בדרך לקבלת הלוואות בערבות מדינה. 

  בעל העסק פנה אל סל יועצים לצורך קבלת הלוואות ליבואנים. בעל העסק קיבל את מבוקשו. התקדם. וזו מהות העבודה שלנו.

  תמונת אילוסטרציה של משאית להובלת עצים - הלוואה בערבות מדינה - הכי מקצוענים סל יועצים

  תמונת אילוסטרציה של משאית להובלת עצים – הלוואה בערבות מדינה – הכי מקצוענים סל יועצים

   להשארת פנייה זריזה

    

   בצורה הזו בעל העסק יכול לקנות עצים בצורה חכמה ולמכור במחיר מתאים את העצים בעל החברה השקיע מליוני שקלים לצורך הקמת מחסן העצים, רכישת המלאי ובניית משרד מכובד הנמצא בצד המערבי של העיר סוגי הלקוחות של החברה : קבלני בנין, פרגולות, מדרגות ונגרים.

    

   מטרת ההלוואה :

   לבעל העסק יש מצד אחד ביקוש גדול לעצים, ומצד שני הוא זקוק למלאי זמין, הזמינות חשובה מאחר והלקוח רוצה את המלאי באותו היום בעל העסק מקבל את הכסף מהלקוח תוך 5-6 חודשים, הלקוח משלם לבעל העסק באופן ממוצע בתנאי תשלום שוטף פלוס 90 כתוצאה מכך אין לבעל העסק מלאי הוא לא יכול למכור סחורה ללקוחות. בעזרת הלוואות ליבואנים בעל העסק יוכל לרכוש את המלאי במזומן ולקבל מהספקים 15 אחוז הנחה.

    להשארת פנייה זריזה

     

    ההכנסות והרווחיות לאחר קבלת הלוואות ליבואנים:

    הרעיון של בעל העסק היה להגדיל את המלאי הזמין ללקוחות שפונים אליו, אם היו מצבים שבהם לקוחות היו זקוקים לעצים לצורך ביצוע העבודות שלהם, ולא היה לו מלאי זמין, ולכן הלקוחות הלכו לרכוש מלאי מעסקים אחרים, ובעל העסק היה מפסיד עסקאות רבות בגלל חוסר זמינות הלאי ללקוחות המעוניינים שלו. וכך האפשרות להחזיק מלאי זמין מצד אחד, ומצד שני האפשרות לשלם במזומן לספקים תאפשר לבעל העסק להגיע לרמות חדשות של הכנסות ורווחיות. התכנית העסקית שלו אומרת שההכנסות שלו יגדלו במעל 50 אחוז בשנה שלמה, והרווח הנקי יגדל במינימום של שישה אחוזים!

    בזכות הליווי והייעוץ של סל יועצים הלקוח קיבל הלוואה לחמש שנים עם גרייס לחצי שנה. חברתנו ייעצה וליוותה את בעל העסק בתהליך גיוס ההלוואה לעסק מתחילתו ועד סופו בהצלחה.

     להשארת פנייה זריזה