הלוואות ליבואנים – עסק ליבוא עצים קיבל הלוואה בערבות מדינה

הלוואות ליבואנים, בעל עסק ליבוא ושיווק עצים קיבל הלוואה בערבות מדינה בזכות העזרה המקצועית של סל יועצים.

בעל העסק שנסע ללמוד את תחום העץ בשבדיה במשך שלושה חודשים על מנת לקבל את הידע ממקור ראשון, חזר לישראל עם צוות משבדיה לישראל לצורך בניית המחסן וההדרכה, הצוות עזר לו לבנות את המחסן, לימד אותו שיטות אחסון נכונות לפי סוגי העצים, את ההבדל בין עצים רכים לעצים קשים, התאמת העץ לשימושים השונים, העמידות של עצים, חומרי איטום מתאימים, ואת סוגי הציפויים לצורך הגנה על רקמת העץ בשלבים השונים של חיי העץ.

בעל העסק הפך לבעל מקצוע מהשורה הראשונה בתחום העץ, וכיום הוא נחשב מומחה בכיר בתחום, הוא יודע לזהות את העץ במהירות, יודע כמה הוא שווה, מה האיכות שלו, ובאיזה מחיר הוא שווה לקניה ולמכירה.

בעל העסק פנה אל סל יועצים לצורך קבלת הלוואות ליבואנים

 

 

הלוואה בערבות מדינה

גם בתחום העצים – סל יועצים מביאים אותכם להצלחה

 

בצורה הזו בעל העסק יכול לקנות עצים בצורה חכמה ולמכור במחיר מתאים את העצים בעל החברה השקיע מליוני שקלים לצורך הקמת מחסן העצים, רכישת המלאי ובניית משרד מכובד הנמצא בצד המערבי של העיר סוגי הלקוחות של החברה : קבלני בנין, פרגולות, מדרגות ונגרים.

מטרת ההלוואה : לבעל העסק יש מצד אחד ביקוש גדול לעצים, ומצד שני הוא זקוק למלאי זמין, הזמינות חשובה מאחר והלקוח רוצה את המלאי באותו היום בעל העסק מקבל את הכסף מהלקוח תוך 5-6 חודשים, הלקוח משלם לבעל העסק באופן ממוצע בתנאי תשלום שוטף פלוס 90 כתוצאה מכך אין לבעל העסק מלאי הוא לא יכול למכור סחורה ללקוחות. בעזרת הלוואות ליבואנים בעל העסק יוכל לרכוש את המלאי במזומן ולקבל מהספקים 15 אחוז הנחה.

ההכנסות והרווחיות לאחר קבלת הלוואות ליבואנים: האפשרות להחזיק מלאי זמין מצד אחד, ומצד שני האפשרות לשלם במזומן לספקים תאפשר לבעל העסק להגיע לרמות חדשות של הכנסות ורווחיות. ההכנסות יגדלו במעל 50 אחוז בשנה שלמה, והרווח הנקי יגדל במינימום של שישה אחוזים!בזכות ההתערבות והייעוץ של סל יועצים הלקוח קיבל הלוואה לחמש שנים עם גרייס לשנה. חברתנו ייעצה וליוותה את בעל העסק בתהליך גיוס ההלוואה לעסק מתחילתו ועד סופו בהצלחה.