הלוואות בערבות מדינה בנק הפועלים – גרירת מכוניות ☝️ הכי מקצוענים סל יועצים

בעל עסק שעוסק בתחום גרירת מכוניות, נותן שירות ללקוחות מסחריים ופרטיים, כולל שירות של קבלנות משנה עבור עסקי גרירה אחרים, היזם קיבל הלוואה באמצעות קרן הלוואות בערבות מדינה בנק הפועלים לעסק

יעקב אלון | סל יועצים 

מי זכאי לקבל הלוואות בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

  היזם שלנו עבד כנהג מנוף בעסק למכירת חומרי בניין במשך שלוש שנים, זו עבודה אחראית שדורשת מיומנות גבוהה, דיוק גבוה, אחריות גבוהה לחיי אדם. היזם הוא איש מקצועי, אמין, עבודתו מבוצעת  בזמן, זמינותו גבוהה, השירות שלו טוב, יש לו יחס טוב ללקוחות, הלקוחות אוהבים לעבוד איתו, הלקוחות דורשים תמיד שהיזם שלנו יגיע לעבוד ולא בעלי עסקים אחרים, זה כתוצאה מהיכרותם איתו וידיעתם שכל פעולה שיבקשו תתבצע מיד ועל הצד הטוב ביותר.

  ליזם יש קשרים מצוינים לענף גרירת מכוניות, והוא יודע שכאשר לקוח מחכה לגורר המכונית הוא עצבני, חם לו, חסר מנוחה, ורוצה לסיים עם הסיפור הזה כמה שיותר מהר. ולכן הוא מבין שיש משמעות חשובה ביותר לזמינות של הגורר. 

  הרעיון העסקי

  היזם נותן שירותי גרירת מכוניות ללקוחות מסחריים הכי גדולים בישראל, ויש לו ביקוש עודף, ועבודתו היא מלאה ויום יומית ללא הפסקות. בנוסף היזם נותן שירותי גרירת מכוניות ניתנים לרכבים מסחריים, רכבים פרטיים.

  רווחיות 50% גולמי

  החברות הגדולות משלמות ליזם על גרירת מכוניות מקומית מאה שקלים, העלות עבור גרירת מכוניות היא כוללת דלק, ופחת של חמישים שקלים

  הכנסות:

  העסק נפתח ופועל בצורה יפה, ההכנסות של העסק יציבות בין שלושים לבין חמישים אלף ש”ח בכל חודש, בתקופה האחרונה שתי החברות הגדולות שעובדות עם היזם מבקשות ממנו הגדלה של פעילות גרירת מכוניות בצורה משמעותית ולכן ההכנסות יגדלו למינימום של 50 אלף ₪ בחודש

  מטרת ההלוואה:

  מימון ההוצאות השוטפות החודשיות של: הון חוזר של עובדים, דלק וכדומה מול ההכנסות שמגיעות מהלקוחות בשוטף 30, שוטף 60

  בקשת הלוואות בערבות מדינה בנק הפועלים של מאה אלף שקלים:

  סל יועצים עוזרת לבעלי עסקים לקבל הלוואות בערבות מדינה בנק הפועלים

  עובדים לאחר קבלת ההלוואה: 2,500 ₪ בחודש

  הוצאות הנהלה וכלליות:

  מהות הוצאהסכום חודשי בש”ח
  שכר עבודה לאנשי הנהלה
  שכר דירה וארנונה
  טלפון וסלולר400
  הנהלת חשבונות300
  ביטוח  גרר, העברת סחורה1,200
  חשמל ומים
  רו”ח, ייעוץ מקצועי ואחר
  רכב, ליסינג, דלק וטיפולים9,000+500
  משרדיות ואחרות 
  אחר 
  סה”כ 

  סה”כ הוצאות הנהלה וכלליות בחודש : 13,900 ₪

  תחזיות פיננסיות: דוח רווח והפסד מינימלי לשלושת השנים הקרובות:

  שם הסעיף / שניםשנה ראשונהשנה שנייהשנה שלישית
  מכירות בש”ח באלפי שקלים600690780
  הוצאות עלות המכירות300345390
  רווח גולמי300345390
  הוצאות הנהלה וכלליות ופרסום000
  רווח תפעולי300345390
  הוצאות מימון101010
  רווח לפני מס290335380
  רווח נקי232268304
  אחוז רווח גולמי50 אחוז50 אחוז50 אחוז
  אחוז רווח תפעולי50  אחוז50  אחוז 50  אחוז
  אחוז רווח נקי39 אחוז39 אחוז39 אחוז

  הלקוח, פנה לבקשת הלוואה לעסק לאור הביקוש לשירותים שהוא מספק – דבר שגורם לו לחוסר בתזרים המזומנים

  צ’יק צא’ק להבין מה זה הלוואות בערבות מדינה

  בואו נבין במהירות מה זה הלוואות בערבות מדינה,  מה עושה מדינה כאשר היא מרגישה תקועה? וזה היה המצב לפני הלוואות בערבות מדינה, המדינה הבינה שהבנקים בישראל שמים קצוץ על בעלי העסק בישראל, לא משנה אם מדובר ביזם שרוצה לפתוח עסק חדש, או בבעל עסק מנוסה שצריך כסף להתרחבות, המדינה הקימה את הלוואת בערבות מדינה בכדי לעקוף את הממסד הבנקאי השמרני, וזאת למרות שמגיעים אליו עסקים טובים, ערבות מדינה היא בעצם הביטחון של הבנק שהכסף של הלוואות בערבות מדינה יחזור אליו, בצורה ישירה הבנק אינו מוכן להסתכן בעסק חדש שיפתח או בעסק שעכשיו נמצא בכאבי גדילה וזקוק להון בכדי “לגשר” על התקופה שלל ההשקעות שנדרשות לביצוע בעסק ועד לקבלת כספים מלקוחות שיאפשרו לעסק להתגלגל.  

  הלוואות בערבות מדינה ניתנות ליזמים שרוצים לפתוח עסק ולבעלי עסק פעילים במספר מסלולים מגוונים: מסלול של השקעות בעסק, מסלול של פתיחת עסק חדש ומסלול מימון הון חוזר. ישנו גם מסלול משולב בין שני מסלולים, חשוב מאוד להגדיר נכון את המסלול, תנאי הלוואות בערבות מדינה באופן כללי הם: הלוואות למשך של חמש שנים, גרייס חצי שנה לפיתוח העסק חדש או פעיל, וריבית נמוכה באופן משמעותי לבעלי עסק שהיו יכולים לקבל הלוואות יקרות בבנק. או שלא היו מקבלים כפי שרשמנו בתחילת דברינו. 

   

  אפשר להתרשם כאן מסיפורי הצלחה של סל יועצים.

  ניתן ליצור קשר להתייעצות  עם יעקב אלון,

  מנכ”ל,

  בטלפון 050-762-7623

  או למלא פרטים כאן ונחזור אליך

   **

  בסיפורי לקוחות שאנחנו מביאים אליכם, אנחנו דואגים לשמור על חסיונם של לקוחותינו, ולכן אנחנו לא נותנים פרטים מזהים של הלקוח, מדובר על סודות עסקיים, שיטות תמחיר, ונקודות עסקיות שאיננו רוצים לחשוף וגם לקוחותינו אינם מעוניינים לחשוף, אנחנו בחברת סל יועצים דואגים לשמור על חסיונם של לקוחותיה בצד העסקי ולשמור על הצלחתם בעתיד.