תזרים מזומנים נכון לעסק – הלוואות בערבות מדינה ☝️ הכי מקצוענים סל יועצים

על מנת לשמור על תזרים מזומנים חיובי ולא שלילי, כך שחשבון הבנק תמיד יהיה תקין מומלץ לדאוג לקבלת הלוואות בערבות מדינה, לעוד פרטים צרו קשר! תזרים מזומנים הוא הזרימה של המזומנים לעסק שלכם. ובמידה ורואים בתזרים המזומנים “בורות אדומים” נדרש מיד להתכונן ולבקש הלוואות בערבות המדינה לפני שיהיה מאוחר.

מי זכאי, ומי לא זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

  החמצן של העסק שלכם – תזרים מזומנים נכון לעסק

  היות ותזרים מזומנים שלילי, עשוי לגרום לקריסת העסק והכוונה היא לכספים שיוצאים מהעסק והם גבוהים מהכנסותיו. יש לדאוג כי תזרים מזומנים לעסק יהיה קבוע ואם ישנן תקופות של שפל, לדאוג למצוא מקורות מימון בערבות המדינה, אשר ישתלמו לכם  מבחינת החזר ההלוואה. יש לדאוג תמיד לתזרים מזומנים חיובי- ההכנסות של העסק וכך לנהל אותו ביעילות שלא יגיע למצב של חוסר בתזרים מזומנים לבית העסק שלכם.

  הגבייה בפועל, היא זו שתשפיע על תזרים המזומנים לבית העסק שלכם. אם יש זמן בין מועד המכירה למועד הגבייה והכוונה היא לאשראי לקוחות, המכירות, לא ייהפכו לכסף מזומן שהוא בעצם תזרים המזומנים לעסק שלכם. קיימות אינספור דוגמאות של עסקים רווחיים וחברות שונות, אשר נקלעו לקשיים לאור העובדה, שלא ניהלו מכון את תזרים המזומנים לעסק. מדובר על מצב עגום הנקרא “חדלות פירעון” כלומר פשיטת רגל. מצב זה, נגרם בגלל תכנון לקוי של הגבלה שחייבת להיות חיובית בין התזרים החיובי, לבין התזרים השלילי של המזומנים.

  על מנת לנהל נכון תזרים חיובי שהוא החמצן של העסק שלכם, יש לנקוט בכמה פעולות הכרחיות ואלה הן:

  • מכירות ללקוח במזומן
  • גבייה של שיקים וכרטיסי אשראי בגלל מכירות בהקפה
  • מכירת נכסים קבועים של העסק כמו רכב, ציוד ועוד.
  • תזרים מרשויות המס
  • הלוואה מהבנק וגורמי מימון אחרים
  • תקבולים של חברות הביטוח בגין נזקים שנגרמו לעסק

   להשארת פנייה זריזה

   הקטנת הסיכון לתזרים שלילי- הכיצד?

   על מנת להגיע למצב שבו יהיה לכם תזרים חיובי יש לנהל אותו באופן שוטף וכך, להקטין את הסיכוי להיקלע למשבר פיננסי. יש לערוך בירור מעמיק של המצב הפיננסי של העסק ולהכין תחזית נכונה של תזרים מזומנים בעתיד. יש להשוות תחזית זו, אל מול נתוני התזרים ולטפל בכל חריגה הנראית לכם.

   יעקב אלון יועץ יעיל ביותר לשמירה על תזרים מזומנים נכון בעזרת הלוואות בערבות מדינה 

   כל עסק, זקוק לייעוץ הלוואות בערבות מדינה בסיוע של יועץ עסקי ופיננסי שזו התמחותו, יועץ זה לא יעזור לבעל העסק בניהול  תזרים לעסק אשר ממנו תוכלו לקחת אוויר, אלא כאשר העסק נמצא תקופה מסוימת בקשיים, אם בגלל התחרות הרבה בשוק ואם בגלל מצב כלכלי ירוד במשק, או אז נדרש לשקול כל צעד בניהול נכון של העסק ולהכין את תזרים המזומנים.

   אני יעקב אלון מחברת סל יועצים, יועץ הלוואות בערבות מדינה לעסק, מודיע לכם ששם המשחק הוא מקצועיות בהגשת הלוואות בערבות מדינה, רק מקצועיות תסייע לכם, בעל עסק קטן, רוצה לקבל הלוואות בערבות מדינה לעסק? תתקשר, תתייעץ, זה לא עולה כסף. רק אדגיש ואומר שהלוואות בערבות מדינה הן הכי סטנדרטיות והכי נכונות לעסק ברמה האופטימלית, הן אם זה לצורך פיתוח עסק, או לפתוח עסק חדש, וישנן אפשרויות נוספות שניתן להסתייע בהן, בעזרת קרנות אחרות כגון קרן עוגן הלוואות לעסק, הקרנות הן כלי הנשק שלי, ותוסיפו לכך את הידע, ניסיון רב שנים ואלפי לקוחות + מקצועיות ותכנית עסקית מתאימה בדיוק לעסק שלך ישתנו לך את הפתרון המקסימלי, בהשקעה מינימלית, תוכלו באמצעותי לקבל הלוואה לעסק נכונה בערבות המדינה או מול קרנות ואו בנקים המשתתפים במכרז זה.  ישנו מבחר קרנות שאני פועל בסיוען , וכך אני אוכל למצוא עבורך את מקור המימון הנכון: הלוואות בערבות מדינה,  קרן בנקאית, קרן אנשי עסקים, קרן נדבנים ועוד.

   דע מה טוב לעסק שלך! הלוואות בערבות מדינה. 

   כל בעל עסק חייב להכיר היטב את מנגנון הלוואות בערבות מדינה, חשוב מאוד להשתמש במנגנון זה של הלוואות בערבות מדינה משום שהוא יאפשר לך להוציא לפועל את הביצוע של החלטה נכונה לקבל הלוואות בערבות מדינה, כאשר אני אומר לך שהלוואות בערבות מדינה יעשו דברים טובים לעסק שלך , אזי זה לא נכון לכל בעל עסק. ומדוע? 

   אתה חייב כבעל עסק לבצע בדיקות שונות שיאפשרו לך לדעת אם כדאי לך לפנות לערוץ הזה, על מנת שבאמת תוכל לבצע את כל מה שתרצה בשקט על פי תזרים מזומנים מתוכנן היטב, שיאפשר לך לקבל רוגע בעסק ועם שקט נפשי לניהול חיי המשפחה שלך. הבדיקות ששעליך לבצע הן בדיקות כגון: האם הרווח של העסק שלך הוא מאפשר לך לבצע את הפיתוח של העסק בצורה נכונה, ובלי להיכנס לסיכונים מיותרים. שהרי אם התכנית העסקית שלך לא תצא לפועל עדיין יישארו לך החזרי הלוואת בערבות מדינה  שלא תוכל להחזיר, במידה והרווח מספק, בוודאי כדאי לבחון את האפשרות להמשיך בבדיקות ולהתקדם בתהליך, אחד הדברים החשובים שמבצעים בתזרים המזומנים הוא בדיקת תזרים המזומנים מול הון חוזר שמגיע לעסק מהלקוחות וכאשר רואים שנוצר חוסר בתזרים המזומנים של העסק בגלל חוסר של כסף לשלם לעובדים או להוצאות קבועות כדאי לבקש הלוואות בערבות מדינה. תפנו אלי ואבחן בצורה מקצועית ורצינית את האפשרות שלכם להתקדם בחיים.