תזרים לעסק – הלוואות בערבות מדינה – הכי מקצוענים סל יועצים

תזרים מזומנים הוא הזרימה של המזומנים לעסק שלכם. יש לנהל את תזרים המזומנים של העסק בקפידה ובמידה ורואים בתזרים המזומנים “בורות אדומים” נדרש מיד להתכונן ולבקש הלוואות בערבות המדינה לפני שיהיה מאוחר.

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

   

  החמצן של העסק שלכם- תזרים מזומנים

  היות ותזרים מזומנים שלילי, עשוי לגרום לקריסת העסק והכוונה היא לכספים שיוצאים מהעסק והם גבוהים מהכנסותיו. יש לדאוג כי תזרים לעסק יהיה קבוע ואם ישנן תקופות של שפל, לדאוג למצוא מקורות מימון בערבות המדינה, אשר ישתלמו לכם  מבחינת החזר ההלוואה. יש לדאוג תמיד לתזרים מזומנים חיובי- ההכנסות של העסק וכך לנהל אותו ביעילות שלא יגיע למצב של חוסר בתזרים הכספים לבית העסק שלכם.

  הגבייה בפועל, היא זו שתשפיע על תזרים המזומנים לבית העסק שלכם. אם יש זמן בין מועד המכירה למועד הגבייה והכוונה היא לאשראי לקוחות, המכירות, לא ייהפכו לכסף מזומן שהוא בעצם תזרים לעסק שלכם.

  קיימות אינספור דוגמאות של עסקים רווחיים וחברות שונות, אשר נקלעו לקשיים לאור העובדה, שלא ניהלו מכון את תזרים לעסק. מדובר על מצב עגום הנקרא “חדלות פירעון” כלומר פשיטת רגל. מצב זה, נגרם בגלל תכנון לקוי של הגבלה שחייבת להיות חיובית בין התזרים החיובי, לבין התזרים השלילי של המזומנים.

   

  אילוסטרציה של העברת כסף מיד ליד, תזרים המזומנים מקבל את הכספים גם במזומן, לא משנה איך תשמור על התזרים חיובי מזומן, אשראי, צקים, והעברות בנקאיות - הלוואות בערבות מדינה - הכי מקצוענים סל יועצים

  אילוסטרציה של העברת כסף מיד ליד, תזרים המזומנים מקבל את הכספים גם במזומן, לא משנה איך תשמור על התזרים חיובי מזומן, אשראי, צקים, והעברות בנקאיות

  על מנת לנהל נכון תזרים חיובי שהוא החמצן של העסק שלכם, יש לנקוט בכמה פעולות הכרחיות ואלה הן:

  • מכירות ללקוח במזומן
  • גבייה של שיקים וכרטיסי אשראי בגלל מכירות בהקפה
  • מכירת נכסים קבועים של העסק כמו רכב, ציוד ועוד.
  • תזרים מרשויות המס
  • הלוואה מהבנק וגורמי מימון אחרים
  • תקבולים של חברות הביטוח בגין נזקים שנגרמו לעסק

   להשארת פנייה זריזה

    

   הקטנת הסיכון לתזרים שלילי- הכיצד?

   על מנת להגיע למצב שבו יהיה לכם תזרים חיובי יש לנהל אותו באופן שוטף וכך, להקטין את הסיכוי להיקלע למשבר פיננסי. יש לערוך בירור מעמיק של המצב הפיננסי של העסק ולהכין תחזית נכונה של תזרים מזומנים בעתיד. יש להשוות תחזית זו, אל מול נתוני התזרים ולטפל בכל חריגה הנראית לכם.

    

   סל יועצים – היועצים היעילים ביותר לשמירה על תזרים מזומנים נכון בעזרת הלוואות בערבות מדינה 

   כל עסק, זקוק לייעוץ הלוואות בערבות מדינה בסיוע של יועץ עסקי ופיננסי שזו התמחותו, יועץ זה לא יעזור לבעל העסק בניהול  תזרים לעסק אשר ממנו תוכלו לקחת אוויר, אלא כאשר העסק נמצא תקופה מסוימת בקשיים, אם בגלל התחרות הרבה בשוק ואם בגלל מצב כלכלי ירוד במשק, או אז נדרש לשקול כל צעד בניהול נכון של העסק ולהכין את תזרים המזומנים.

   אנחנו חברת סל יועצים, מובילים את תחום גיוס הלוואות בערבות מדינה בישראל, מקצועיות היא שם המשחק, מקצועיות זו תסייע לכם, בעלי העסקים הקטנים והבינוניים לקבל הלוואות בערבות מדינה הכי סטנדרטיות שיש לפיתוח העסק, או להסתייע בעזרת קרנות אחרות כגון קרן פועלים לעסקים,

   כלי הנשק שלנו הוא ידע מקצועיות ותכנית עסקית מתאימה בדיוק לעסק שלך, תוכלו באמצעותנו לקבל הלוואה לעסק נכונה בערבות המדינה מול הבנקים המשתתפים במכרז זה.  כמו כן, חברת סל יועצים, יכולה למצוא עבורכם מקורות מימון אחרים של:

   • קרן בנקאית
   • קרן אנשי עסקים
   • קרן נדבנים

   חברת סל יועצים, עוסקת שנים רבות בניהול פיננסי וייעוץ עסקי של עסקים קטנים ובינוניים חדשים וישנים ומסייעת להם במגוון דרכים יעילות להקמת עסק חדש ופיתוח של עסק קיים. לחברת סל יועצים, יש את הכלים הנכונים על מנת לגרום לעסק שלכם לשגשוג כלכלי.