עידוד עסקים של המדינה – הלוואות בערבות מדינה – הכי מקצוענים סל יועצים

אתם זקוקים להלוואה מסודרת לפתיחת העסק או לקדם עסק קיים בתנאי הלוואה מעולים מהמדינה? המדינה עוזרת לכם, המדינה מעודדת פתיחת עסקים וחברות ותומכת בהם באמצעות מתן הלוואות בערבות מדינה בתנאים הכי טובים שיש.

יעקב אלון | סל יועצים 

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

   

  מדינת ישראל הקימה קרן הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים ובינוניים, זהו כלי סיוע ממשלתי ביצועי, מטרת הקרן היא לסייע לפתיחת עסק חדש ולהגדלת והרחבת הפעילות הכלכלית של עסקים קיימים, מנגנון הלוואות בערבות מדינה בודק את האפשרות של כל בעל עסק או יזם לקבל הלוואות בערבות מדינה כאשר מתקיימת בדיקת זכאות פרטנית לכל יזם שמבקש הלוואות בערבות מדינה, כאשר המטרה היא לפתח וליצור מקומות עבודה חדשים.

  מנגנון הלוואות בערבות מדינה מעמיד בסכום של עד 8  מיליון שקלים לעסק שזה מייצג 8 אחוז מהמחזור של העסק, המדינה מעמידה ערבות של 75-90 אחוז כאשר היזם מעמיד בין 10 ל25 אחוז הכל בהתאם לסוג העסק וחוזקו הכלכלי. ישנם חמישה בנקים זכיינים שקיבלו מהמדינה את הזיכיון, סיבת כניסתה של המדינה לבור הפעור שהבנקים במדינה השאירו על ידי חוסר תמיכתם בעסקים. המדינה מעניקה לעסקים את הביטחונות בכדי שהבנקים יתרצו ויעתנו לעסקים חדשים וקיימים להתפתח בצורה כפי שמדינת ישראל רוצה, את הבדיקה הכלכלית קיבלו שני גופי תיאום שהם משרדי רואי חשבון גדולים שמבצעים את הבדיקות הראשונות והמשמעותיות, ולאחר מכן הם “מאכילים” את המערכת הבנקאית בבקשות שיש להם לוח זמנים מוקצב. וכך העסקים בישראל יוצאים נשכרים. יש לציין שסיומה של קבלת ההחלטה הוא בוועדת אשראי המשותפת עם נציגי הבנק, הגוף המתאם ונציג משרד האוצר שמפקח על סוף התהליך באופן  אישי כל בקשה ובקשה. 

  המדינה תעניק לכם הלוואות בסוגים שונים לפי התאמה ובחירה:

   הלוואות בערבות המדינה המיועדות למימון הון חוזר לעסקים אשר זקוקים לכסף ראשוני למימון הפעילות השוטפת שלהם.

  הלוואות בערבות מדינה המיועדות להרחיב עסקים קיימים, ושיפור המצב הקיים של העסק.

  הלוואות בערבות המדינה המיועדות להקמת עסקים וחברות חדשות.

  אילוסטרציה של גיוס הלוואות בערבות מדינה - סופרים את הכסף שקיבלנו - - הכי מקצוענים סל יועצים

  אילוסטרציה של גיוס הלוואות בערבות מדינה – סופרים את הכסף שקיבלנו – הכי מקצוענים סל יועצים

   

  תנאי הלוואות בערבות מדינה

  • סכום הלוואה המקסימלי לעסקים עומד על חצי מיליון ש”ח, זה מיועד לעסקים שהם בתהליך הקמה או לעסקים פעילים עם מחזור נמוך ל-6.2 מיליון ש”ח בשנה, לעסקים עם מחזור גדול מ-6.25 מיליון ש”ח, ניתן לבקש עד 8% מהמחזור השנתי האחרון, וזה לעסקים עד גודל שך 100 מיליון שקלים בשנה 
  • תקופת ההלוואה היא לחמש שנים, עם חצי שנה גרייס. הריבית נקבעת על ידי נציג המדינה.
  • ביטחונות נדרשים להעמדה בין 10% ל-25% תלוי בסוג העסק וגם בחוזק הפיננסי שלו. ערבות המדינה הפרטנית להלוואה היא בין 75% ל-90% בהתאם לעסק
  • חשוב לא לשכוח שישנה אגרה בסך 250 ש”ח ללא תוספת מע”מ  למשרד האוצר.

  אני יעקב אלון בסל יועצים מזמין אתכם לקבוע פגישת ייעוץ מקצועית ונכונה לשם הקמה והגדילה של העסק שלכם, אני נותן שירות ויחס אישי חם ומקצועי, כולל ייעוץ וליווי הלקוח בכול השלבים הראשונים והאחרונים והחשובים בפתיחת עסק או פיתוח עסק ועד לקבלת הלוואה.

   

  אפשר להתרשם כאן מסיפורי הצלחה של סל יועצים

  ניתן ליצור קשר להתייעצות  עם יעקב אלון,

  מנכ”ל,

  בטלפון 050-762-7623

  או למלא פרטים כאן ונחזור אליך מיד

   

  מידע נוסף אודות הלוואה לעסק