פירעון הלוואות בערבות מדינה לעסק – הכי מקצוענים סל יועצים

ישנן הלוואות בערבות מדינה לעסקים, למי שמעוניין לפתוח עסק, או לפתח עסק קיים, צריך לתכנן גם את פירעון הלוואה בערבות מדינה. אנחנו כאן בשבילכם.

יעקב אלון | סל יועצים

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

להשארת פנייה זריזה

יעקב אלון עוזר לתומר מלכה לפתוח את דייליפטס העסק החדש באמצעות הלוואה לפתיחת עסק חדש 

תומר מלכה מעצב תמונת פנים שלו עם ברכה חמה והמלצה חמה על יעקב אלון שהשיג לו הלוואה לפתיחת עסק חדש, על התמונה מודפסת המלצה

אורטל שולחת מכתב המלצה חם ליעקב אלון לאור קבלת הלוואה בערבות מדינה

אורטל שולחת מכתב המלצה חם ליעקב אלון לאור קבלת הלוואה בערבות מדינה

 

להשארת פנייה זריזה

מחשבון הלוואות בערבות מדינה – הגדלה ופיתוח עסק + הלוואות לפתיחת עסק חדש (לא קורונה)

סכום –  הלוואה בערבות מדינהתקופה – הלוואה בערבות מדינהגרייס – הלוואה בערבות מדינהריבית ממוצעת 2018 – הלוואות בערבות מדינהסכום לתשלום חודשי בשקלים – הלוואה בערבות מדינהסה”כ ריבית בשקלים – הלוואה בערבות מדינה
100,0005 שניםחצי שנהP+2.7%1,86011,600
150,0005 שניםחצי שנהP+2.7%2,79017,400
200,0005 שניםחצי שנהP+2.7%3,72023,200
250,0005 שניםחצי שנהP+2.7%4,64928,940
300,0005 שניםחצי שנהP+2.7%5,57934,740
350,0005 שניםחצי שנהP+2.7%6,50940,540
400,0005 שניםחצי שנהP+2.7%7,43946,340
450,0005 שניםחצי שנהP+2.7%8,36952,140
500,0005 שניםחצי שנהP+2.7%9,29957,940

המחשבון מציג את הסכומים הנפוצים ביותר של הלוואות בערבות מדינה, בהתאם לריבית הממוצעת של כלל העסקים שקיבלו הלוואות בערבות מדינה, ומעודכן בהתאם לפרסום האחרון של הקרן בערבות מדינה.

פירעון הלוואה – סוף מעשה במחשבה תחילה 

תמיד עלינו לתכנן את מעשינו מראש בכדי למנוע תקלות, אולם מה אפשר לעשות אין לאדם הרגיל והמנוסה את הידע בכדי להתכונן קדימה. כאן נציג בפניכם את היתרון הגדול של קבלת הלוואה בערבות מדינה או מכל קרן אחרת כגון קרן פועלים לעסקים מזווית שונה.

כאשר אתה פונה אל הבנק לקבלת הלוואה מהבנק, אזי הבנק בודק נושאים שמעניינים אותו שהם יכולת ההחזר של העסק ובטחונות בלבד, הבנק הוא גוף עסקי שמעוניין למכור כסף בטוח וכמה שיותר על מנת להרוויח, אין לבנק אפשרות להיכנס ולבדוק האם באמת יש לך עסק טוב שיאפשר באמת את פירעון ההלוואה שאתה לוקח. הבנק מעוניין לקבל את כספו בחזרה ותו לא.

לעומת זאת כאשר אתה פונה לקבל הלוואות בערבות מדינה מתבצע מערך שלם של בדיקות שעוזר לך לקבל החלטה נבונה לגבי נטילת ההלוואה, והבדיקות בעצם מנסות לצפות האם תוכל לפרוע את ההלוואה שאתה מנסה לקבל. וזה חשוב מאוד לך, יותר מאשר לקבל את הכסף ולהתקדם בתהליך ולהסתכן בכך שלא תוכל להחזיר את ההלוואה לעסק, בוא נראה כמה “ידיים” מקצועיות הבקשה שלך עוברת:

 1. אם בחרת יועץ מקצועי בעל ניסיון של שנים בייעוץ לעסקים, יועץ שראה אלפי עסקים, יועץ שראה כבר טעויות רבות של אנשים שפתחו עסקים או ניהלו את העסק שלהם בצורה לא נכונה ולא רווחית , אנשים שלקחו הלוואות לא נכונות, עם תנאים לא נכונים, בעלי עסקים שנטלו הלוואות מגופים לא נכונים כגון חברות כרטיסי אשראי, קרנות שאינן מתאימות לצרכים של בעל העסק, יזמים שלקחו הלוואות מהבנקים ולא היו צריכים לקחת, כאן כמובן צריך שיהיה לך יועץ שיש לו אינטגריטי, וגם יודע את העבודה מצד אחד וגם מחליט לספר לך את האמת שגלומה בסיכון של העסק שלך, היועץ כותב לך את התכנית העסקית מזווית מקצועית ובודק את העסק שלך מעיר לך הערות ששוות הרבה מאוד כסף ויכולות למנוע תקלות עתידיות בניהול העסק, יועץ שמלמד אותך כיצד לחשב את הרווח של העסק שלך, מהו רווח גולמי, מהן הוצאות קבועות, מה ההשפעה של הוצאות קבועות גבוהות על הרווח של העסק, מה ההשפעה של קליטת עובדים לא מבוקרת על הרווח של העסק והישרדותו, מה ההשפעה על הרווח שלך כאשר אתה בוחר מבנה עם שטח גדול מידי. ההבנה הזו עבורך חוסכת לך שנים רבות של ניסיון עסקי שעדיף שתלמד אותו בדרך לנטילת ההלוואה ולא אחרי שנטלת את ההלוואה. כי התכנון הוא הכי חשוב בתהליך, היועץ גם ילמד אותך מהי הלוואה נכונה לעסק, היועץ ילמד אותך את החשיבות של נטילת הלוואה לחמש שנים לעומת הלוואות קצרות “שחונקות” את העסק שלך וגורמות לך להתנהל בצורה לחוצה עם החזרים חודשיים גבוהים בשנים הראשונות של נטילת ההלוואה לעסק במקום לפזר את התשלומים לחמש שנים, שהרי הלוואה של חמש שנים היא ההלוואה הנכונה לבעל עסק שיש לו יכולת החזר של ההלוואה. לעתים היועץ יכול למנוע ממך לקחת הלוואה ארוכה מידי שגם היא לא נכונה עבור העסק. יש ניסיון וצריך להשתמש בו.

2. הכלכלן שבודק את בקשות הלוואות בערבות מדינה הוא מקצוען שכבר בדק מאות ואלפי עסקים, יש לו ניסיון גדול וכאשר הוא רואה ובודק את הבקשה שלך הוא נותן המלצה חיובית או שלילית למנהל הגוף המתאם, לגבי בקשת הלוואה בערבות מדינה שעברה כבר יועץ מקצוען, ההמלצה הזאת הינה מכרעת בתהליך אישור הלוואה בערבות מדינה, ולכן חשוב שתבין שאם קיבלת תשובה שלילית של הלוואה בערבות מדינה אזי ישנה עלולה להיות בעסק שלך בעיה שאתה לא ראית בידע שיש לך, אתן דוגמא של בקשת הלוואה בערבות מדינה של לקוח שרצה לפתוח סניף של רשת שווארמה מיוחדת וידועה וגדולה מאוד עם המון סניפים, אבל מה שקרה בקרן שהידע שהצטבר בקרן הראה שהרשת הזו נמצאת בקשיים עקב הסתבכות קשה של פשיטת רגל של בעל הרשת. הבקשה בערבות מדינה קיבלה תשובה שלילית לגבי הבקשה של הלוואה בערבות מדינה לרשת השווארמה, ומה שהזכיין שרצה לקבל זיכיון מרשת עשה זה שהוא החליף את הבקשה לבקשה חדש לרשת מוצלחת אחרת שאין לבעלים שלה בעיות פיננסיות או אחרות שמוכרת “שניצל בזיכיון”, כלומר במקרה הזה נמנעה מהזכיין אכזבה גדולה שהייתה מתגלה רק אחרי פתיחת הסניף שהוא רצה לפתוח.

 3. “היד” הבאה שבודקת הלוואות בערבות מדינה היא מנהל הגוף המתאם, שיש לו ניסיון עצום של אלפי בקשות, הוא מכיר מקרים רבים והוא פגש אלפי עסקים, שגם הוא מקבל החלטה שיכולה לעזור לך למנוע בעיה בפירעון ההלוואה שאתה רוצה לקחת.

 4. “היד הבאה שבודקת” את הבקשה שלך היא של מנהל בנק + מנהל מחלקה עסקית שהם בודקים בעיקר נתונים של יכולת החזר ובטחונות יש להם כבר אז שה יותר קל להם.

 5. “היד הבאה שבודקת” היא הועדה של הלוואות בערבות מדינה ששם משתתפים המנהל של הגוף המתאם, מנהל מטעם משרד האוצר ומנהל בכיר של הבנק שמקבל אותך לזרועותיו במקרה של אישור, וגם כאן ברור שהבדיקה היא ח\שובה עבורך לצורך קבלת החלטה של נטילת הלוואה עם רצון אמיתי של כל בעל עסק “נורמלי” להחזיר את ההלוואה. והכי חשוב להרוויח!!! בעסק 

הלוואות לעסק צריך להחזיר, משום שאף אחד לא מעוניין להסתבך ולמצוא את עצמו בתוך בור שאין ממנו יציאה. ולכן, יש לברר את כל הפרטים על הריבית, מסלול ההלוואה, פירעון להלוואה ואת שאר הפרטים החשובים שעליכם לדעת ולשקול היטב, לפני שתיקחו הלוואה.

הדרך החכמה היא שממש כמו בחיפוש אחר מוצר מסוים, גם הלוואות יש לברר עליהן בכמה גורמי מימון. השוואה בין הלוואות מקרנות שונות היא במספר פרמטרים כגון: ריבית, משך הלוואה, גרייס, כמה זמן לוקח לקבל את ההלוואה ברמת הזמינות וההתאמה לצרכים שלי, כאשר ידוע שהלוואה בערבות מדינה היא הפתרון הנכון ביותר עבור עסקים, אבל מצד שני קיימים פתרונות אחרים, מתחרים טובים או פחות טובים, עם יתרונות כאלו ואחרים.

על מנת להיות בטוחים ולמצוא את ההלוואה שתשתלם לכם, כדאי להתייעץ עם היועץ העסקי שמלווה את העסק שלכם. הקשרים של יועצים עסקיים ופיננסיים, עשויים לסייע לכם רבות, בבחירת גוף המימון, מסלול ההלוואה וכן זמן פירעון להלוואה. את כל הגורמים הללו, יש לקחת בחשבון.

להשארת פנייה זריזה

לא מבינים בהלוואות?- התייעצו עם היועץ העסקי שלכם

רבים אינם מבינים בהלוואות ולכן, יש תמיד להגיע ליועץ פיננסי או ליועץ עסקי, כך שבאמצעות הידע הנרחב שלו והקשרים שלו עם גופים פיננסיים רבים, תוכלו למצוא הלוואה שתשתלם לכם אם מבחינת המסלול, הריבית פירעון להלוואה שיתאים לזמנים שלכם ועוד. הסיבה לפנייה ליועץ מוסמך היא התועלת מההלוואה שתתאים להכנסות שלכם כבעלי עסק עם בהווה ואם בעתיד, כאשר ישנו איזה שהוא צפי בעתיד לרווחים גבוהים יותר, על פי התכנית העסקית שאתם עוקבים אחריה בקפידה. יועץ עסקי, תמיד ימליץ לכם על הלוואות בערבות המדינה, כאשר בנקים ידועים פועלים ומוסמכים במתן הלוואה זו מהמדינה.

הלוואות אלה, ניתנות בריבית נמוכה, אך כמובן שקיימות אופציות אחרות  באמצעות קרנות שונות שאינן קשורות למוסדות בנקאים כמו הקרן לבעלי עסקים, קרן נדבנים ועוד.

להשארת פנייה זריזה

 

דברים שיש לדעת עליהם לפני לקיחת הלוואה

כאשר אתם מעוניינים ליטול הלוואה מהבנק או מכל גורם אחר, כדאי כי תבררו לגבי פירעון להלוואה היות ובחלק מהגופים הפיננסיים, הכוללים את הבנקים ישנו קנס במידה והלווה, יהיה מעוניין לשלם את ההלוואה מוקדם יותר.
כדאי לקרוא היטב את “האותיות הקטנות” של חוזה ההלוואה לפני שתמהרו לחתום, או לבקש כי במידה ותהיו מעוניינים לשלם את ההלוואה לפני תום המסלול, בקשו כי יהיה סעיף שלא ייגבה מכם קנס על פירעונה המוקדם של ההלוואה שנטלתם.

להשארת פנייה זריזה

ייעוץ להלוואות לעסקים קטנים ובינוניים שישתלם לכם – סל יועצים

בכדי שתהיו בטוחים, כי לקחתם הלוואה משתלמת עבור העסק החדש שלכם, או פיתוח העסק הקיים, יש לפנות ליועצים פיננסיים או יועצים עסקיים, כך שיעניקו לכם את ההכוונה והמידע היעיל והעדכני ביותר, על שוק ההלוואות שממומן ע”י קרנות בערבות המדינה, קרנות למימון עסקים קטנים ובינוניים והבנקים.
אמנם הריבית עשויה להיות משתלמת, אך ייתכן ואם תהיו מעוניינים פירעון של הלוואה בתאריך מוקדם יותר, תיתקלו בתשלום של קנס. כאן עליכם לדעת שישנו חוק של בנק ישראל שמאפשר לכם “לשבור כל הלוואה” תמורת סכום של 60 שקלים “קנס סימלי” והמתנה של עשרה ימים לביצוע הפעולה על ידי הבנק או הגוף שממנו לקחתם את ההלוואה. כאן הבנק מרוויח מעט ריבית בעשרת הימים האלו, אבל זה זניח.

חברת סל יועצים בעלת ניסיון רב ומוניטין להשגת הלוואות בערבות מדינה, ועוסקת שנים בייעוץ וליווי עסקים קטנים ובינוניים, אנחנו נייעץ לכם ונלווה אתכם בכל השלבים בדרך לקבלת הלוואה לעסק, נכין עבורכם תכנית עסקית לקבלת הלוואה נכונה שאתם זקוקים לה. החברה מכירה היטב את קרנות המימון והבנקים השונים שעובדים מול הקרנות לעידוד עסקים קטנים ובינוניים, כך שנוכל לסייע לכם בכל הפרטים, ותקבלו הלוואה שתשתלם לכם, כך שתוכלו לפרוע אותה בזמן שיתאים לכם.

להשארת פנייה זריזה

קרא עוד: 

הלוואות לפתיחת עסק חדש

הלוואות בערבות מדינה – איך בוחרים וכמה זה עולה

קרן פועלים לעסקים

הלוואות בערבות מדינה

צור קשר – שלח הודעה אל יעקב אלון

מי אני

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

הלוואות בערבות מדינה – קורונה

הבלוג שלי

קרן פועלים לעסקים

הלוואות בערבות מדינה בנק לאומי

הלוואות לעסקים בערבות מדינה

מי נותן הלוואה לפתיחת עסק – ומי זכאי לקבל

חשיבותו של יועץ בליווי בקשת הלוואה בערבות מדינה

איך להפוך משכיר לעצמאי באמצעות הלוואה לעסק חדש 

כל הפתרונות – הלוואות לעסקים קטנים – בישראל

מה שחשוב לדעת על הלוואות בערבות מדינה 

מקורות מידע לקבלת הלוואה בערבות מדינה:

פרופיל יועץ הלוואות בערבות מדינה מקצועי יעקב אלון עם +20 שנים בייעוץ לעסקים

איש המקצוע שיעזור לכם לקבל הלוואה בערבות מדינה

עשה זאת בעצמך וקבל הלוואה בערבות מדינה

קידום עסקים קטנים בעזרת הלוואה בערבות מדינה

קרן עוגן הקרן הכי חברתית בישראל – הלוואות לעסקים 200 אלף ש”ח תוך עשרה ימים 

הלוואות בערבות מדינה דפי זהב

הלוואות בערבות מדינה בטוויטר

הלוואות בערבות מדינה לתעשיינים – שיתוף פעולה עם סל יועצים

עידוד עסקים קטנים בעזרת הלוואות בערבות מדינה כנסת ישראל

הלוואות לפתיחת עסק חדש

עשר קרנות נותנות הלוואות לעסקים – מי הן 

ראיון באתר של אופיר מנחם על הלוואות בערבות מדינה וגם הלוואות לפתיחת עסק חדש

הלוואות בערבות מדינה – תנאי סף לקבלת הלוואה 

להשארת פנייה זריזה