קרן עוגן – הלוואות לעסקים קטנים חברתית

יועץ קרן עוגן הלוואות לעסקים מקצועי ומנוסה, להגדלת העסק או לפתיחת עסק

✅עוגן הלוואות לעסקים בתנאים מצוינים

✅צלצלו לזכאות 🙂

✅צפו בהמלצות >>

יעקב אלון | סל יועצים

עודכן בתאריך: 15בינואר 2020 בשעה 23:43

מי זכאי לקבל הלוואה לעסק מקרן "עוגן הלוואות לעסקים"

להשארת פנייה זריזה

אורטל שולחת מכתב המלצה חם ליעקב אלון לאור קבלת הלוואה בערבות מדינה

אורטל שולחת מכתב המלצה חם ליעקב אלון לאור קבלת הלוואה בערבות מדינה

 

מחשבון הלוואות לעסקים – קרן עוגן 

סכום ההלוואה    קרן עוגןתקופהגרייסריבית קרן עוגןסכום לתשלום חודשי בשקליםסה"כ ריבית בשקלים
100,00045 תשלומיםאין5%2,4429,890 שקלים
150,00045 תשלומיםאין5%3,66314,835 שקלים
200,00045 תשלומיםאין5%4,88319,735 שקלים

המחשבון מציג את סכומי הלוואות לעסקים פעילים של קרן עוגן מתאריך 1 בינואר 2020, ההלוואות מיועדות לעסקים עם מחזור של עד 3 מיליון שקלים וגם לפתיחת עסק חדש

עוגן – קרן שהיא גם בנק חדש להלוואות חברתיות פועלת כקרן חברתית ללא מטרת רווח, המושג של קרן חברתית מטעה משום שהיום בעולם שלנו קמו קרנות חברתיות רבות שהשם "חברתי" נולד מעצם גיוס הכסף מאנשים או בעלי עסקים ולא כמו שקרן עוגן מאפשרת בעצם "חלוקת הכסף לעסקים בריבית חברתית שהיא ריבית נמוכה ביותר"

להשארת פנייה זריזה

עוגן – קרן להלוואות חברתיות מעוניינת להפוך לבנק החברתי הראשון בישראל, וכבר נמצאת בשלב מתקדם בתהליך הרישוי של בנק "עוגן" מול בנק ישראל, בסיומו של תהליך עוגן תהפוך תהפוך לבנק החברתי הראשון בישראל, מדובר על בנק החברתי אשר יאפשר לכלל אזרחי ישראל ליהנות משירות בנקאי דיגיטלי ללא כוונת רווח מצד אחד ומצד שני גם להשתתף באופן פעיל בשיפור המצב של העסקים בישראל.

הקבוצה הנמצאת בשלבי הקמה של הבנק החברתי הראשון בישראל שאינו למטרות רווח, מעניקה הלוואות לעסקים זעירים וקטנים בהיקף של עד 200 אלף שקל כנגד העמדת ערב אחד וללא צורך בבטוחות

יש לשים לב שנדרש לבדוק זכאות להלוואה לפני הגשת בקשה לקרן, סרטון זה מגדיר באופן מדויק

 

שני האלופים של מסעדת הדוקטור בנתניה

קיבלו הלוואה בערבות מדינה

להשארת פנייה זריזה

ייחודה של עוגן לעסקים קטנים שהיא קרן הלוואות חברתית, הוא בכך שהיא נותנת הלוואות לעסקים קטנים עם מחזור מקסימלי של 250 אלף ש"ח בחודש ועם ריבית חברתית של 5 אחוז שהיא נחשבת מינימלית, וגם הלוואות לפתיחת עסק ללא הון עצמי ועם ריבית חברתית מינימלית של 5 אחוז

“עוגן – קרן להלוואות לעסקים בריבית חברתית” נותנת הלוואות לפתיחת עסק ושהן עוזרות להקים עסקים חדשים בישראל, או הלוואות לעסקים פעילים עם מחזור שנתי קטן מ 3 מיליון שקלים, המטרה של קרן עוגן הלוואות לעסקים היא שונה ממטרות של קרנות אחרות, מטרתן היא ליצור מקומות תעסוקה ובריבית נמוכה, יש לשים לב שהקרן נותנת הלוואות לעסקים שהן בריבית גבוהה רק במעט מהריבית של ה קרן בערבות מדינה שעומדות על כ- 4 אחוז, שזה יכול להיחשב לדבר מוזר שהמדינה שהיא גוף גדול יותר ובעל אפשרויות גדולות יותר.

שגיא בלשה, מנכ"ל עוגן הלוואות לעסקים אומרת בכתבה שעלתה באתר ביז פורטל בתחילת 2020 שמטרתה של עוגן הוא להמשיך את פעילות הברוכה שהופעלה באגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית וממשיכה לפעול להכנסת 'משחק הוגן' לשוק הפיננסי בישראל. פתרון האשראי של עוגן הלוואות לעסקים יהווה תשובה לעסקים שלא הייתה להם גישה לאשראי הוגן עד כה, ושתביא ליותר עסקים לשגשג

 

קרן עוגן נותנת הלוואה לפתיחת עסק,

רועי אוחיון ממליץ על יעקב אלון סל יועצים

רועי אוחיון ממליץ על יעקב אלון סל יועצים, הוא עבד בעבר עם יועצים אחרים ומי שעזר לו בסוף זה יעקב אלון

להשארת פנייה זריזה

ניתן לקרוא התייחסות נוספת לנושא של הכתבת רחלי בינדמן בכתבה שהתפרסמה לאחרונה  באתר כלכליסט ובה היא שואלת האם קרן עוגן הלוואות לעסקים תצליח לעשות את מה שבנק ישראל לא הצליח ? האם התחרות בבנקים תגיע דווקא מהגוף החברתי המדהים – "עוגן" ?

נקודה אחת מפריעה לבעלי עסקים לקבל את ההלוואה, שהיא מותנית בערב אחד בעל הכנסה חודשית בהיקף של לפחות 5,000 ₪ ויש לו רצף תעסוקה של שנה לפחות במקום העבודה הנוכחי, ישנה אפשרות להביא ערב עצמאי בעל ותק מינימלי של שנה, מניסיוננו ידוע לנו שאנשים רבים בישראל לא מעוניינים לבקש מחברים או משפחה ערב, או שאם הם בכל זאת ביקשו ממישהו ערבות הם נתקלים בסירוב, נקודה זו מעיקה מעט על בעלי עסקים ויכולה למנוע מהם את קבלת ההלוואה הטובה הזו

ההלוואות בעוגן ניתנות לעסקים שמחזור המכירות השנתי שלהם בשנה האחרונה לא עלה על 3 מיליון ₪, ועסקים שיש להם תכנית עסקית אשר הוכנה על ידי יועץ עסקי.

להשארת פנייה זריזה

יש לשים לב לשינוי הגדול בסכום ההלוואות לעסקים קטנים מ-90 אלף ש"ח הסכום עלה ל 200 אלף ש"ח בריבית קבועה של 5 אחוז 

המטרה של הקרן היא לעשות טוב לעולם העסקים ובעלי העסקים בפרט במדינת ישראל שסובל מגופים גדולים כגון בנקים, חברות ביטוח, חברות כרטיסי אשראי, או הקרנות שמכנות את עצמם קרנות חברתיות לעסקים כגון BTB או טריא והן בעצם מגייסות את הכסף בצורה חברתית אבל עובדות עם ריביות גבוהות מאוד יחסית לקרן החברתית עוגן הלוואות לעסקים

מטרתה של קרן עוגן הלוואות לעסקים היא להביא צדק ושוויון הזדמנויות לבעלי עסקים בזירה הפיננסית בישראל ולתרום להתקדמות של החברה בצורה חיובית. קרן עוגן מציעה הלוואות לעסקים בתנאים נוחים ובריבית נמוכה באופן יחסי, הקרן מיועדת לעסקים שמתקשים לקבל הלוואות מבנקים וממקורות חוץ בנקאיים, ואז הם נאלצים לקחת הלוואות בריבית גבוהה יחסית לבעלי העסקים המבוססים בישראל שהקרנות והבנקים "רודפים" אחריהם כדי לתת להם הלוואות בריביות נמוכות

קרן עוגן הלוואות לעסקים פועלת ומתנהלת בשקיפות ויעילות תפעולית בעלויות נמוכות ביותר, עוגן הלוואות לעסקים פועלת באופן מקצועי ואחראי ולאורך שנים רבות ( להזכירכם, המשך של הפעילות הישנה של האגודה הישראלית ללא ריבית)

עוגן נוסדה ונוהלה על ידי פרופסור אליעזר דוד יפה זיכרונו לברכה, חזונו וערכיו החברתיים,  ותשוקתו לשינוי חברתי מהווים את עמוד האש שמוביל את הארגון המדהים הזה. 

סל יועצים מברכת את קרן עוגן החברתית האמיתית היחידה שתורמת להגדלת מעגל התעסוקה בישראל מצד אחד, ומצד שני דואגת לבעלי העסקים שמקבלים פתרון תחרותי ברמה הגבוהה ביותר, שכעת פורצת דרך חדשה חברתית שאינה מוכרת במחוזותינו.

אנחנו כמובן נעדכן מיד בהתפתחויות החדשות שצפויות לנו מהארגון הפיננסי חברתי הראשון, והכי מדהים במדינת ישראל!

להשארת פנייה זריזה

 האם יש קנס לשבירת הלוואה?

עוגן ששמה לה מול העיניים את טובת המשק הישראלי כגוף שהוא תחרותי מול הלוואות בערבות מדינה או מול קרן פועלים לעסקים , אינה דורשת תשלום קנס לשבירת הלוואות של ידי יזמים שהם בעלי עסקים או יזמים שפתחו עסק, אין ספק שמה שקורה כאן ב"עוגן" נחשב בעיני פלא חברתי. ופשוט, אין קנס על שבירת הלוואה.

האם נדרש הון עצמי לצורך בקשת הלוואה מקרן  עוגן הלוואות לעסקים?

לא נדרש להביא הון עצמי לצורך קבלת הלוואה מקרן עוגן הלוואות לעסקים. פשוט וקל.

האם ההלוואות של האגודה הישראלית ללא ריבית (עוגן) עדיין תקפות?

לא.

בעבר ניתנו הלוואות של 90 אלף ש"ח ללא ריבית, מקבל ההלוואה היה צריך להביא שלושה ערבים שכל אחד מהם היה צריך להיות עם תלוש משכורת של 5 אלף ש"ח נטו, זה היה דבר כמעט בלתי אפשרי, והיום זה כבר לא קיים. היום קיים בקרן עוגן מסלול הלוואות לעסקים חדש שמחליף לחלוטין את המסלול הישן ניתן לקבל סכום גבוה יותר ועם ריבית של 5 אחוז, שהיא נחשבת ריבית תחרותית ביותר לבעלי עסקים בשוק הישראלי.

קרא עוד: 

צור קשר – שלח הודעה אל יעקב אלון

מי אני

מכתבים וסרטוני לקוחות ממליצים

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

הבלוג שלי

קרן פועלים לעסקים

הלוואות לעסקים בערבות מדינה

הלוואה לפתיחת עסק

הלוואה בערבות מדינה

איך להפוך משכיר לעצמאי באמצעות הלוואה לעסק חדש

כל הפתרונות של הלוואות לעסקים בישראל

 

*** אנחנו בחברת סל יועצים משתדלים לתת לכם את המידע הנכון ביותר, המעודכן ביותר, מידע שמבוסס על ניסיוננו בטיפול מול הקרנות השונות, אנחנו מקבלים עדכונים ישירים מכל הקרנות שאנחנו עובדים איתם, אנחנו עומדים בקשר ישיר ורציף עם כל הקרנות שאנחנו עובדים איתם ומנסים לתת לכם את הפתרון הנכון בהתאם למי שאתם, לא פעם מתקשרים אלינו מקרן זו או אחרת ומודיעים לנו על טעויות שנפלו, אנחנו בודקים כל מידע שמתקבל ומעלים אותו לאתר באותו היום, ללא עיכובים.

***אם נפלה טעות כזו או אחרת, אתם מוזמנים להתקשר ישירות לטלפון הנייד של יעקב אלון שמופיע באתר במקומות רבים או פשוט לחייג בתוך מדינת ישראל ( +972) לטלפון 050-762-7623, לשלוח הודעה באתר בדף צור קשר , או לשלוח מייל ישיר אל יעקב אלון jacob@sal1.co.il  , אנחנו זמינים עבורכם תמיד. תודה.

להשארת פנייה זריזה