קרן עוגן לעסקים – הכי מקצוענים סל יועצים

יועץ קרן עוגן לעסקים מספר 055744833 מקצועי ומנוסה, להגדלת העסק או לפתיחת עסק

✅עוגן לעסקים בתנאים הכי טובים 

✅צלצלו לזכאות 🙂

✅צפו בהמלצות >>

יעקב אלון | סל יועצים

מי זכאי לקבל הלוואה מקרן עוגן

  להשארת פנייה זריזה

  אורטל שולחת מכתב המלצה חם ליעקב אלון לאור קבלת הלוואה בערבות מדינה

  אורטל שולחת מכתב המלצה חם ליעקב אלון לאור קבלת הלוואה בערבות מדינה

   

  עוגן – קרן שהיא גם בנק חדש להלוואות חברתיות פועלת כקרן חברתית ללא מטרת רווח, המושג של קרן חברתית מטעה משום שהיום בעולם שלנו קמו קרנות חברתיות רבות שהשם “חברתי” נולד מעצם גיוס הכסף מאנשים או בעלי עסקים ולא כמו שקרן עוגן מאפשרת בעצם “חלוקת הכסף לעסקים בריבית חברתית שהיא ריבית נמוכה ביותר”

   להשארת פנייה זריזה

   עוגן הלוואות לעסקים – מסלול קורונה ​

   קרן עוגן פורצת דרך גם בהתמודדות שלה מול מדינת ישראל, הקרן ששמה דגל להיות מובילה ולשנות את המשק הישראלי בהתייחסות של הבנקים ושלשאר הגופים הפיננסיים, מצליחה להדהים מחדש בכל פעם, בעוד שכל הגופים במשק “סגרו את הדלת של הלוואות לעסקים” מיד עם פרוץ משבר קורונה, עוגן מביאה רוח חדשה ונותנת הלוואות לעסקים שנפגעו ממשבר קורונה, קרן עוגן הלוואות לעסקים נותנת הלוואות ב 3 אחוז ריבית, כאשר מדינת ישראל נותנת הלוואות בערבות מדינה קורונה בסיוע של הבנקים הגדולים בישראל בריבית פריים + 1.5 אחוז, משמעו של עניין שקרן עוגן נותנת הלוואות לעסקים בריבית יותר נמוכה ממדינת ישראל במסלול הלוואות בערבות מדינה קורונה . מדהים. לא פחות. התנאים של ההלוואות לעסקים הם:

   • הלוואות לעסקים קטנים של עד 100,000 ₪
   • הלוואות ללא ערבים. גם זו פריצת דרך משום שהלוואות בערבות מדינה נותנות הלוואות לעסקים קטנים כאשר אשתו של העוסק המורשה נדרשת לחתום ערבות אישית. 
   • הלוואות קורונה לעסקים עד 60 חודשים עם גרייס של חצי שנה
   • 3% ריבית!!

   מחשבון הלוואות קורונה לעסקים – קרן עוגן 

   סכום ההלוואה    קרן עוגן תקופה גרייס ריבית קרן עוגן קורונה סכום לתשלום חודשי בשקלים סה”כ ריבית בשקלים
   50,000 60 תשלומים חצי שנה 3% 898 3,880 שקלים
   100,000 60 תשלומים חצי שנה 3% 1,797 7,820 שקלים

   המחשבון מציג את סכומי הלוואות לעסקים פעילים של קרן עוגן מתאריך 9 ביוני 2020, ההלוואות מיועדות לעסקים עם מחזור של עד 3 מיליון

   יש לשים לב שניתן להגיש את הבקשה רק בסיוע של יועץ מוסמך כדוגמת יעקב אלון שקיבל מספר יועץ, היועץ מחווה את דעתו על הבקשה, ולא רק מגיש תכנית עסקית, חוות הדעת היא בנוגע למצב העסקי של העסק, להזכירכם הסרטון “מי זכאי לקל הלוואה בערבות מדינה / מקרן עוגן” מסביר בצורה מדויקת מה צריך להיות מצבו בזמן הבקשה של העסק וגם של בעל העסק – חשוב ביותר לבדוק לפני התחלת תהליך!! 

   עוגן – קרן להלוואות חברתיות מעוניינת להפוך לבנק החברתי הראשון בישראל, וכבר נמצאת בשלב מתקדם בתהליך הרישוי של בנק “עוגן” מול בנק ישראל, בסיומו של תהליך עוגן תהפוך תהפוך לבנק החברתי הראשון בישראל, מדובר על בנק החברתי אשר יאפשר לכלל אזרחי ישראל ליהנות משירות בנקאי דיגיטלי ללא כוונת רווח מצד אחד ומצד שני גם להשתתף באופן פעיל בשיפור המצב של העסקים בישראל.

   שני האלופים של מסעדת הדוקטור בנתניה

   קיבלו הלוואה בערבות מדינה

    להשארת פנייה זריזה

    קרן עוגן הלוואות לעסקים קטנים – מסלול הרחבת עסק, השקעות והון חוזר

    גם במסלול פיתוח והגדלת עסק קרן עוגן בצם מכה את מדינת ישראל “שוק על ירך”, אם המדינה נותנת הלוואות במסלול זה בריבית ממוצעת של פריים + 2.7 אחוז = 4.3 אחוז ריבית ממוצעת לכלל העסקים שמגישים בקשות של הלוואות בערבות מדינה לפיתוח והגדלת עסק, כאן אנחנו נפגשים עם גוף שהכוח שלו קטן מהכוח של המדינה והוא נותן הלוואות בריבית של 3 אחוז. כלומר הלוואה לעסק בריבית שהיא נמוכה מהריבית של המדינה ביותר מאחוז שלם. הגיוני? לא. מדהים? כן.
    התנאים של הלוואות לעסקים בקרן עוגן הם: 
    • הלוואת לעסקים קטנים עד 200,000 ₪
    • הלוואות לעסקים ללא ערבים. שוב מדהים. המדינה דורשת תימה של ערב אחד שהיא אשתו של יזם עוסק מורשה שהוא בעל עסק קטן.
    • הלוואות לחמש שנים
    • כאן יועץ קרן עוגן חייב להגיש תכנית עסקית מלאה לפי כל כללי כתיבת תכניות עסקיות, כפי שהן מוגשות בבקשות הלוואות בערבות מדינה לעסקים.

    מחשבון הלוואות להרחבת והגדלת עסק או הון חוזר – קרן עוגן 

    סכום ההלוואה    קרן עוגן תקופה גרייס ריבית קרן עוגן קורונה סכום לתשלום חודשי בשקלים סה”כ ריבית בשקלים
    100,000 60 תשלומים חצי שנה 3% 1,797 שקלים 7,820 שקלים
    150,000 60 תשלומים חצי שנה 3% 2,695 שקלים 11,700 שקלים
    200,000 60 תשלומים חצי שנה 3% 3,594 שקלים 15,640 שקלים

    המחשבון מציג את סכומי הלוואות לעסקים פעילים של קרן עוגן מתאריך 9 ביוני 2020, ההלוואות מיועדות לעסקים עם מחזור של עד 3 מיליון

    קרן עוגן – מסלול הלוואות לפתיחת עסק חדש

    עוגן פורצת דרך בכל הממדים, ויצרה מסלול הלוואות לפתיחת עסק חדש לשכירים שרוצים לפתוח עסק חדש בישראל, הקרן נותנת הלוואות לפתיחת עסק בתנאים הבאים:
    • הלוואות לפתיחת עסק חדש עד 200,000 ₪
    • קרן עוגן דורשת חתימה של ערב אחד. 
    • הלוואות ניתנות לחמש שנים.
    • הריבית היא קבועה ולא צמודה ועומדת על 5 אחוזים
    • ההגשה מתאפשרת רק בסיוע של יועץ עסקי מוסמך ומורשה של קרן עוגן, בעל מספר יועץ וסיסמה אישית, היועץ מגיש לקרן תכנית עסקית מלאה לצורך קבלת אישור מהקרן להלוואה.  

    מחשבון הלוואות לפתיחת עסק חדש – קרן עוגן 

    סכום ההלוואה    קרן עוגן תקופה גרייס ריבית קרן עוגן קורונה סכום לתשלום חודשי בשקלים סה”כ ריבית בשקלים
    100,000 60 תשלומים אין 5% 1,887 שקלים 13,220 שקלים
    150,000 60 תשלומים אין 5% 2,831 שקלים 19,860 שקלים
    200,000 60 תשלומים אין 5% 3,774 שקלים 26,440 שקלים

    המחשבון מציג את סכומי הלוואות לעסקים פעילים של קרן עוגן מתאריך 9 ביוני 2020, ההלוואות מיועדות לעסקים עם מחזור של עד 3 מיליון

     

    הלוואות בערבות מדינה קורונה – קרן עוגן הלוואות לעסקים

    סוף סוף, קרן עוגן קיבלה בימים אלו את הזיכיון של המדינה למתן הלוואות בערבות מדינה קורונה לעסקים. חיכינו להחלטה החשובה הזו של מדינת ישראל, והנה היא הגיע.  

    מחשבון הלוואות בערבות מדינה קורונה – קרן עוגן הלוואות לעסקים

    סכום –  הלוואה בערבות מדינה קורונה תקופה – הלוואה בערבות מדינה קורונה גרייס – הלוואה בערבות מדינה קורונה ריבית ממוצעת 2018 – הלוואות בערבות מדינה קורונה סכום לתשלום חודשי בשקלים – הלוואה בערבות מדינה קורונה סה”כ ריבית בשקלים – הלוואה בערבות מדינה קורונה
    100,000 5 שנים שנה בלי ריבית P+1.5% 1,808 8,480
    150,000 5 שנים שנה בלי ריבית P+1.5% 2,712 12,720
    200,000 5 שנים שנה בלי ריבית P+1.5% 3,616 16,960
    250,000 5 שנים שנה בלי ריבית P+1.5% 4,520 28,940
    300,000 5 שנים שנה בלי ריבית P+1.5% 5,424 25,440
    350,000 5 שנים שנה בלי ריבית P+1.5% 6,328 29,680
    400,000 5 שנים שנה בלי ריבית P+1.5% 7,232 33,920
    450,000 5 שנים שנה בלי ריבית P+1.5% 8,136 38,160
    500,000 5 שנים שנה בלי ריבית P+1.5% 9,040 42,400

    המחשבון מציג את הסכומים כפי שפורסמו על ידי המדינה בתאריך 30 במרץ 2020

     להשארת פנייה זריזה

      

     ייחודה של עוגן לעסקים קטנים שהיא קרן הלוואות חברתית, הוא בכך שהיא נותנת הלוואות לעסקים קטנים עם מחזור מקסימלי של 250 אלף ש”ח בחודש ועם ריבית חברתית של 5 אחוז שהיא נחשבת מינימלית, וגם הלוואות לפתיחת עסק ללא הון עצמי ועם ריבית חברתית מינימלית של 5 אחוז

     “עוגן – קרן להלוואות לעסקים בריבית חברתית” נותנת הלוואות לפתיחת עסק ושהן עוזרות להקים עסקים חדשים בישראל, או הלוואות לעסקים פעילים עם מחזור שנתי קטן מ 3 מיליון שקלים, המטרה של קרן עוגן הלוואות לעסקים היא שונה ממטרות של קרנות אחרות, מטרתן היא ליצור מקומות תעסוקה ובריבית נמוכה, יש לשים לב שהקרן נותנת הלוואות לעסקים שהן בריבית גבוהה רק במעט מהריבית של ה קרן בערבות מדינה שעומדות על כ- 4 אחוז, שזה יכול להיחשב לדבר מוזר שהמדינה שהיא גוף גדול יותר ובעל אפשרויות גדולות יותר.

     שגיא בלישה, מנכ”ל עוגן הלוואות לעסקים אומרת בכתבה שעלתה באתר ביז פורטל בתחילת 2020 שמטרתה של עוגן הוא להמשיך את פעילות הברוכה שהופעלה באגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית וממשיכה לפעול להכנסת ‘משחק הוגן’ לשוק הפיננסי בישראל. פתרון האשראי של עוגן הלוואות לעסקים יהווה תשובה לעסקים שלא הייתה להם גישה לאשראי הוגן עד כה, ושתביא ליותר עסקים לשגשג

      

     קרן עוגן נותנת הלוואה לפתיחת עסק,

     רועי אוחיון ממליץ על יעקב אלון סל יועצים

     רועי אוחיון ממליץ על יעקב אלון סל יועצים לאחר שקרן עוגן נותנת לו הלוואה לפתיחת עסק חדש הוא עבד בעבר עם יועצים אחרים ומי שעזר לו בסוף זה יעקב אלון

      להשארת פנייה זריזה

      ואכן ניתן לקרוא סוף סוף לבוא ולהגיד, קרן עוגן לעסקים מכניסה תחרות עזה עם רוח חדשה מלהיבה לעולם העסקים הקטנים בישראל, אם עד היום העסקים הקטנים נאנקו תחת משקלה של הבנקאות הישראלית, עכשיו יש תחרות! ואפשר לומר בוודאות שזו הובלה של קרן עוגן בעולם הפיננסים של מדינת ישראל, וכא ניתן לומר שהכתבת רחלי בינדמן באתר כלכליסט חזתה באופן מדויק את המקום של קרן עוגן במתן לוואות לעסקים, והקרן אכן הצליחה לעשות את מה שבנק ישראל לא הצליח. והתחרות בבנקים מגיעה בסופו של דבר לא בין הבנקים אלא מגוף חיצוני שהתפתח למשהו מדהים במשק הישראלי.

      ההלוואות בעוגן ניתנות לעסקים שמחזור המכירות השנתי שלהם בשנה האחרונה לא עלה על 3 מיליון ₪, ועסקים שיש להם תכנית עסקית אשר הוכנה על ידי יועץ עסקי.

       להשארת פנייה זריזה

       המטרה של הקרן היא לעשות טוב לעולם העסקים ובעלי העסקים בפרט במדינת ישראל שסובל מגופים גדולים כגון בנקים, חברות ביטוח, חברות כרטיסי אשראי, או הקרנות שמכנות את עצמם קרנות חברתיות לעסקים כגון BTB או טריא והן בעצם מגייסות את הכסף בצורה חברתית אבל עובדות עם ריביות גבוהות מאוד יחסית לקרן החברתית עוגן הלוואות לעסקים

       מטרתה של קרן עוגן הלוואות לעסקים היא להביא צדק ושוויון הזדמנויות לבעלי עסקים בזירה הפיננסית בישראל ולתרום להתקדמות של החברה בצורה חיובית. קרן עוגן מציעה הלוואות לעסקים בתנאים נוחים ובריבית נמוכה באופן יחסי, הקרן מיועדת לעסקים שמתקשים לקבל הלוואות מבנקים וממקורות חוץ בנקאיים, ואז הם נאלצים לקחת הלוואות בריבית גבוהה יחסית לבעלי העסקים המבוססים בישראל שהקרנות והבנקים “רודפים” אחריהם כדי לתת להם הלוואות בריביות נמוכות

       קרן עוגן הלוואות לעסקים פועלת ומתנהלת בשקיפות ויעילות תפעולית בעלויות נמוכות ביותר, עוגן הלוואות לעסקים פועלת באופן מקצועי ואחראי ולאורך שנים רבות ( להזכירכם, המשך של הפעילות הישנה של האגודה הישראלית ללא ריבית)

       עוגן נוסדה ונוהלה על ידי פרופסור אליעזר דוד יפה זיכרונו לברכה, חזונו וערכיו החברתיים,  ותשוקתו לשינוי חברתי מהווים את עמוד האש שמוביל את הארגון המדהים הזה. 

       סל יועצים מברכת את קרן עוגן החברתית האמיתית היחידה שתורמת להגדלת מעגל התעסוקה בישראל מצד אחד, ומצד שני דואגת לבעלי העסקים שמקבלים פתרון תחרותי ברמה הגבוהה ביותר, שכעת פורצת דרך חדשה חברתית שאינה מוכרת במחוזותינו.

        להשארת פנייה זריזה

         האם יש קנס לשבירת הלוואה?

        עוגן ששמה לה מול העיניים את טובת המשק הישראלי כגוף שהוא תחרותי מול הלוואות בערבות מדינה או מול קרן פועלים לעסקים , אינה דורשת תשלום קנס לשבירת הלוואות של ידי יזמים שהם בעלי עסקים או יזמים שפתחו עסק, אין ספק שמה שקורה כאן ב”עוגן” נחשב בעיני פלא חברתי. ופשוט, אין קנס על שבירת הלוואה.

        האם נדרש הון עצמי לצורך בקשת הלוואה מקרן  עוגן הלוואות לעסקים?

        לא נדרש להביא הון עצמי לצורך קבלת הלוואה מקרן עוגן הלוואות לעסקים. פשוט וקל.

        האם ההלוואות של האגודה הישראלית ללא ריבית (עוגן) עדיין תקפות?

        לא.

        בעבר ניתנו הלוואות של 90 אלף ש”ח ללא ריבית, מקבל ההלוואה היה צריך להביא שלושה ערבים שכל אחד מהם היה צריך להיות עם תלוש משכורת של 5 אלף ש”ח נטו, זה היה דבר כמעט בלתי אפשרי, והיום זה כבר לא קיים. היום קיים בקרן עוגן מסלול הלוואות לעסקים חדש שמחליף לחלוטין את המסלול הישן ניתן לקבל סכום גבוה יותר ועם ריבית של 5 אחוז, שהיא נחשבת ריבית תחרותית ביותר לבעלי עסקים בשוק הישראלי.

        קרא עוד: 

        הלוואות לפתיחת עסק חדש

        הלוואות בערבות מדינה – איך בוחרים וכמה זה עולה

        מה עדיף? הלוואות בערבות מדינה או קרן עוגן לעסקים

        המתחרה הכי טוב מול הלוואות בערבות מדינה – עוגן הלוואות לעסקים

        הקרן העולה וכי חברתית בישראל – קרן עוגן הלוואות לעסקים 

        קרן פועלים לעסקים

        הלוואות בערבות מדינה

        צור קשר – שלח הודעה אל יעקב אלון

        מי אני

        מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

        הלוואות בערבות מדינה – קורונה

        הבלוג שלי

        קרן פועלים לעסקים

        הלוואות בערבות מדינה בנק לאומי

        הלוואות לעסקים בערבות מדינה

        מי נותן הלוואה לפתיחת עסק – ומי זכאי לקבל

        חשיבותו של יועץ בליווי בקשת הלוואה בערבות מדינה

        איך להפוך משכיר לעצמאי באמצעות הלוואה לעסק חדש 

        כל הפתרונות  של הלוואות לעסקים קטנים בישראל

        מה שחשוב לדעת על הלוואות בערבות מדינה 

         

        מקורות מידע לקבלת הלוואה בערבות מדינה:

        פרופיל יועץ הלוואות בערבות מדינה מקצועי יעקב אלון עם +20 שנים בייעוץ לעסקים

        איש המקצוע שיעזור לכם לקבל הלוואה בערבות מדינה

        עשה זאת בעצמך וקבל הלוואה בערבות מדינה

        קידום עסקים קטנים בעזרת הלוואה בערבות מדינה

        קרן עוגן הקרן הכי חברתית בישראל – הלוואות לעסקים 200 אלף ש”ח תוך עשרה ימים 

        הלוואות בערבות מדינה דפי זהב

        הלוואות בערבות מדינה בטוויטר

        הלוואות בערבות מדינה לתעשיינים – שיתוף פעולה עם סל יועצים

        עידוד עסקים קטנים בעזרת הלוואות בערבות מדינה כנסת ישראל

        הלוואות לפתיחת עסק חדש

        עשר קרנות נותנות הלוואות לעסקים – מי הן 

        ראיון באתר של אופיר מנחם על הלוואות בערבות מדינה וגם הלוואות לפתיחת עסק חדש

        הלוואות בערבות מדינה – תנאי סף לקבלת הלוואה 

         להשארת פנייה זריזה

         *** אנחנו בחברת סל יועצים משתדלים לתת לכם את המידע הנכון ביותר, המעודכן ביותר, מידע שמבוסס על ניסיוננו בטיפול מול הקרנות השונות, אנחנו מקבלים עדכונים ישירים מכל הקרנות שאנחנו עובדים איתם, אנחנו עומדים בקשר ישיר ורציף עם כל הקרנות שאנחנו עובדים איתם ומנסים לתת לכם את הפתרון הנכון בהתאם למי שאתם, לא פעם מתקשרים אלינו מקרן זו או אחרת ומודיעים לנו על טעויות שנפלו, אנחנו בודקים כל מידע שמתקבל ומעלים אותו לאתר באותו היום, ללא עיכובים.

         ***אם נפלה טעות כזו או אחרת, אתם מוזמנים להתקשר ישירות לטלפון הנייד של יעקב אלון שמופיע באתר במקומות רבים או פשוט לחייג בתוך מדינת ישראל ( +972) לטלפון 050-762-7623, לשלוח הודעה באתר בדף צור קשר , או לשלוח מייל ישיר אל יעקב אלון jacob@www.sal1.co.il  , אנחנו זמינים עבורכם תמיד. תודה.

          להשארת פנייה זריזה