הלוואות בערבות מדינה – קייטרינג בצמיחה ☝️ הכי מקצוענים סל יועצים

יזם בעל עסק קייטרינג שנמצא בצמיחה קיבל הלוואות בערבות מדינה, זהו עסק שנמצא בתהליכי צמיחה משמעותיים, מטרת הלוואות בערבות מדינה לקייטרינג היא רכישת ציוד שנדרש לבעל העסק.

יעקב אלון | סל יועצים 

מי זכאי לקבל הלוואות בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

  תקציר התכנית העסקית 

  קורות חיים

  מדובר על יזם שעבד בווינה באוסטריה בשיווק מוצרים ישראלים בהצלחה רבה עם הרבה אהבה ותשוקה לעבודתו, וכך הוא זכה לשבחים רבים על עבודתו המקצועית, היזם החל לעבוד בישראל כטבח שכיר באחת מרשתות המסעדות הידועות בתל אביב, ברשת זו היזם למד בפועל את הבסיס איך לייצר מנות ברמה גבוהה: ספגטי, פיצות וקינוחים.

  לאחר לימודיו היזם החל לעבוד באחד מבתי המלון הגדולים והידועים בתל אביב בתור טבח  ושם הוא למד בעיקר איך מכינים מטבח גורמה ומטבח של סלטים, וכך המנהלים והלקוחות אהבו מאוד את הבישולים שלו, בהמשך היזם מונה להיות השף במלון בתחום החלבי עם אחראיות על המטבח, וכך היזם עבר לבית מלון אחר גדול וידוע בתל אביב וצבר ניסיון וידע ועבד כשף בתחום החלבי, עם ייצור מוצרים כגון: פסטות, פשטידות, קינוחים, סלטים ועוד מוצרים כיד הדמיון, בהמשך היזם עבר לעבוד כסו שף בגן אירועים ואולם גדול מאוד בראשון לציון , העבודה שם היא משמעותית עם ייצור יומי של כ-1,000 מנות יוקרתיות בכל יום

  הפעילות העסקית

  היזם החליט לפתוח עסק חדש מאחר והוא הבין שכעצמאי הוא יכול להשתכר בצורה גבוהה לאור הידע והניסיון שצבר, הלקוחות אהבו את המוצרים ואת הבישולים ומוצרי המאפה שהוא הכין, וכל היזם הקים שני מותגים אותם הפעיל מהמטבח שלו.

  העסק הראשון – הקייטרינג הכין אוכל ביתי שמיועד לכלל האוכלוסייה הקמעונאית, מבוסס על משלוחים: אוכל אסייתי, מקסיקני, אמריקאי, בוכרי וישראלי

  היזם עובד עם גופים  רבים שמביאים לו עבודה, עם חברות קופונים, חברות משלוחים, מדובר בחברות עם תנאים נוקשים מצד אחד מצד שני הם מביאים ליזם עבודה גדולה של 120 מנות בכל יום באופן קבוע, והם מספקים את מה שהיזם שלנו מייצר לחברות אחרות, לקוחותיו של היזם הם חברות ענק ידועות בתל אביב, קניונים, חברות ביטוח, בנקים ומוסדות גדולים שצורכים ממנו באופן יומי כמויות גדולות של מנות.

  הרעיון העסקי של המותג השני של היזם  – כאן הרעיון הוא להקים זכיינות של מנות שיכולות להיות נגישות לכל אחד, המיוחד של הפסטה הוא בייצור עצמי של הפסטה, הפסטה טרייה ולא יבשה, בגודל מיוחד גדול שניתן לחיתוך ואכילה נוחה, כולל סוגי רטבים מיוחדים לכל מיני מגזרים, מקסיקנה, קארי, טריאקי, מיטבול, ציליקון קרמה, סלמה טוסקנה

  שוק אספקת המזון המוסדי וארוחות לחברות היי טק נשלט על ידי חברות שמאפשרות דרך אתר האינטרנט שלהן להזמין ארוחות במחירים מוזלים . שוק זה נמצא בפריחה ובגידול, והיזם החליט להתמקד בשוק זה . מחזורי המכירות שלו קפצו באופן משמעותי בעקבות ההתמקדות שלנו בשוק זה . בנוסף היזם הקים  קו ליצור קינוחים אסייתיים בעיקר לאוכלוסייה שעלתה מאזור קווקז ורוסיה

  חישוב רווח גולמי :

  מחיר ללקוח: 125 ₪

  עלות חומרי  גלם: 50 ₪

  עובדים + משלוח: 25 ₪

  רווח גולמי: 50  ₪

  אחוז רווח גולמי: 40  אחוז

  הציוד שנדרש לעסק הוא שולחנות, כיסאות וציוד, ובנוסף נדרש לקייטרינג הון חוזר למימון תשלומים קבועים לעובדים ודלק, כמו כן נדרש לקייטרינג מלאי להפעלה וזאת לאור הביקוש לאירועים שגדל בצורה משמעותית

  הלוואות לעסק ניתנו לחמש שנים, עם גרייס של שישה חודשים

  מהן הטעויות שצריך להימנע מהן בהגשת בקשות הלוואות בערבות מדינה

  הגשה של בקשות הלוואות הן לא מוצר של “שגר ושכח” , נדרשת הכנה מדוקדקת ותכנון זהיר של הבנה ראשונה של בעל העסק באם הוא זכאי לקבל הלוואות בערבות מדינה, זו טעות מרכזית של כל בעל עסק שניגש בכוחות עצמו, לאחר בדיקה עמוקה של הקריטריונים הבסיסיים של ניסיון, התנהלות ופיננסית, יש לבצע בדיקה עמוקה האם העסק עומד בדרישות של הלוואות בערבות מדינה, הנקודות החשובות הן: 

  1. האם אתה בעל העסק, ולא סתם “קוף” שממלא מקום של תעודת זהות, בקשות כאלו נפסלות כמעט מידית ללא בדיקה. אז חשוב להימנע מטעות זו.
  2. בדיקה האם לא חזרו צקים או הוראות קבע “בטעות” בלי לשים צלב בששת החודשים האחרונים, ישנה החמרה בהתייחסות של הלוואות בערבות מדינה ליזמים שקלו להם “תקלות קטנות”, היחס אל תקלות קטנות הוא כמו תקלות גדולות, אז נא לשים לב.
  3. בדיקה נוספת האם רמת ההלוואות בעסק ובחשבונות הפרטיים אינה גבוהה מידי, והאם העסק אינו “ממונף”, בדיקה חשובה מאין כמוה, אף אחד לא ייתן לכם הלוואות בערבות מדינה אם אתם ממונפים.
  4. נקודה חשובה מאין כמוה היא להגיש בקשות הלוואות בערבות מדינה עם מטרות ברורות, לעיתים אתה יכול להגיש בקשת הלוואות בערבות מינה במסלול אחד, ואם יש חוסר התאמה למסלול הבקשה נפסלת , למרות שאם היית מגיש את הבקשה במסלול הנכון היית מקבל כסף, אז זהירות!
  5. חשיבות הגשת בקשה עם יועץ היא קריטית, יועץ טוב מלווה את התהליך, מקצר אותו, מכיר את הבורות שניתן ליפול בהם. ויעזור לך לעבור את המשוכה הכול כך חשובה לך בהצלחה.
  6.  

  סרטון הדרכה לכתיבת תכנית עסקית ומילוי טפסים בשיטת עשה זאת בעצמך לקבלת הלוואות בערבות מדינה

   להשארת פנייה זריזה

   אפשר להתרשם כאן מסיפורי הצלחה של סל יועצים.

   ניתן ליצור קשר להתייעצות  עם יעקב אלון,

   מנכ”ל,

   בטלפון 050-762-7623

   או למלא פרטים כאן ונחזור אליך מיד