הלוואות בערבות מדינה: לעסק לביצוע מדידות – הכי מקצוענים סל יועצים

סיפורו של עסק לביצוע מדידות כבישים, בתים ועבודות עפר שקיבל הלוואה בערבות מדינה , העסק קיבל ליווי מקצועי צמוד עד להשגת המטרה, על מנת שבעל העסק יוכל לבצע את הפרויקטים של מדידות שטח ללא הפרעות פיננסיות של תשלומי משכורות לעובדים, ועוד. 

יעקב אלון | סל יועצים 

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

  תקציר התכנית העסקית שהוגשה להלוואות בערבות מדינה

  קורות חיים

  זהו סיפורו של יזם שעבד כשכיר שלוש וחצי שנים בחברות לביצוע מדידות בשטח, היזם התמחה בביצוע מדידות כבישים, בתים, ארנונה, עבודות פתוח ועבודות עפר, המדידות מבוצעות לפני העלייה השטח, וגם בפועל מדידות ביצוע. היזם הוא איש טוב לב, עומד בלוח זמנים, עושה עבודה במהירות מקסימלית, עובד 24 שעות ביממה הלקוחות אוהבים אותו, והיזם דואג לפתח את העסק, מנהל את העובדים ומפקח אחרי כל פעולה שמבוצעת, מבצע כל פעולה שהוא נדרש בצורה מידית וללא דיחוי.

   להשארת פנייה זריזה

   הרעיון העסקי

   החברה שהיזם הקים לפני חמש שנים עוסקת בתחום שהוא עבד בו שנים רבות והוא מכיר מצוין: ביצוע מדידות כבישים בתים עבודות פיתוח ועבודות עפר. העסק של היזם מלווה את הלקוח מתחילת העבודה עד סיום הפרויקט, ליזם יש לקוחות רבים. כל עבודת המשרד נעשית בצורה ממוחשבת, כולל: הפקת מפות, אורטופוטו, סריקות וכל הדרוש לביצוע שרטוט בצורה המיטבית.

   השירותים הניתנים על ידי החברה:

   מדידת המצב הקיים בשטח, לאחר מכן התהליך הוא לבצע סימון וביצוע אם זה לבתים, כבישים ולעבודות עפר, הכנת המפות לצורכי רישום במקומות הנדרשים בחוק. ביצוע מדידות פנים וחזיתות של המבנים לצורך שיפוץ או שימור מבנים. ביצוע בדיקות פוטוגרמטריה כולל אורטופוטו. ביצוע מדידות בשטח של מערכות הביוב, הניקוז של המים. וביצוע סקר תשתיות

   • תכנון כבישים וחניות, עבודות עפר.
   • תכנון תנועתי להסדרי תנועה קבועים וזמניים.
   • תכנון תשתיות ניקוז.
   • תכנון תשתיות תקשורת עירוניות ובין עירוניות, כולל קבלת אישורי רשויות.

    להשארת פנייה זריזה

    מטרת ההלוואה: 350 אלף

    • היזם מעוניין לרכוש ציוד מדידה, בהיקף של 200 אלף שקלים
    • מימון תנאי התשלום של הספקים מול הלקוחות, ליזם יש חוסר של מזומנים מאחר והוא מקבל תשלומים מהלקוחות של בתנאי תשלום של שוטף + 60 וישם גם לקוחות שמשלמים בתנאי תשלום של שוטף + 90, יש להבין שחוסר של 30 אלף ש”ח בחודש אחד אם מחשבים אותו לאורך תקופה של שוטף פלוס 90 = 30 אלף ש”ח כפול 3.5 חודשים = חוסר של 105 אלף ש”ח בחשבונות הבנק של היזם, דבר שיש לו השפעה קריטית על התנהלותו של היזם, ולכן הפתרון של הלוואות בערבות מדינה הוא חשוב ביותר ללקוח שלחוץ מלחץ של הבנק על סגירת מינוסים בחריגות בחשבונות.

    הכנסות וביקוש

    ליזם יש ביקוש גדול לעבודות והוא אינו מסוגל לבצע אותה, מאחר ואין לו ציוד מספק לעובדים

    קיימת הפרעה לעבודה השוטפת בשל חוסר ציוד

    הכנסות לאחר קבלת הלוואה

    לאחר קבלת ההלוואה צפויה הכפלה מינימלית פי 2-3 של המחזור לאור האפשרות לבצע עבודה יעילה ובאתרים שונים , כלומר יהיה מינימום של 200 אלף ₪ הכנסה חודשית

     להשארת פנייה זריזה

     הלקוח קיבל הלוואה לעסק שתשולם במשך חמש שנים עם גרייס של שישה חודשים להתחלת תשלומי הקרן

     הרווח בהלוואות בערבות מדינה

     חשוב לעמוד כאן על מנקודת הרווח של הלוואות בערבות מדינה, יזמים רבים חושבים שאם יש לך יועץ טוב, אז גם אם “העסק שלך לא מי יודע מה” תקבל אישור לקבל הלוואות בערבות מדינה, לא ולא! , שים לב  אפילו יש לך רווח מצוין שעונה על הקריטריונים המסורתיים של עשרת אלפי שקלים רווח חודשי + היכולת של העסק שלך להחזיר הלוואות נוספות מעבר להחזרים שיש לך היום, אם לדוגמא יש לך החזרים חודשיים של הלוואת בגובה חודשי של ארבעת אלפי שקלים, כמו כן דרושים לך עוד כעשרת אלפי שקלים לצורך מחיה חודשית , אז כבר אנחנו עומדים על ארבע אלף שקלים רווח מינימלי שצריך להחזיק אותך, תצורף לזה עוד הלוואה קטנה של מאה אלף שקלים שדרושה לך לפתח את העסק, ואנחנו מגיעים כבר לרווח חודשי של שש עשרה אלף שקלים מינימלי שהעסק שלך צריך להעמיד לאחר כל תשלומים והוצאות שהעסק שלך מוציא מידי חודש. וכמובן הכול חייב להיות בדוחות מבוקרים של מס הכנסה, ולא ביזה דוח שרואה חשבון “תיקן” כי עדיין לא הוגש למס הכנסה. תבוא ותאמר “אבל מה עם התכנית העסקית שלי, “הרי יש לי פיצוץ של תכנית ואני עומד להכניס עשרת אלפי שקלים בחודש”, כאן צריך לשים לב שהלוואות בערבות מדינה רוצות לעזור לך לקדם את העסק, אבל מצד שני אינן מוכנות לקחת סיכון שאתה לא תצליח לעמוד בתכנית העסקית שלך ואז לא יהיה לך יכולת החזר. אז שים לב! וחזק מאוד על נקודה זו!

     סרטון הדרכה לכתיבת תכנית עסקית ומילוי טפסים בשיטת עשה זאת בעצמך לקבלת הלוואות בערבות מדינה

      להשארת פנייה זריזה

       

      סרטון הדרכה חתימות עורך דין ורואה חשבון ומסמכים נדרשים להגשת בקשות הלוואות בערבות מדינה

      לנוחותכם, מצורף סרטון הדרכה שנותן לכם הסבר מפורט כיצד לחתום על מסמכי הבקשה של הלוואות בערבות מדינה, ניתן להתקשר לצורך קבלת הסבר, זה הכי פשוט והכי קל.

      טלפון הנייד: 050-762-7623

       להשארת פנייה זריזה

        

       אפשר להתרשם כאן מסיפורי הצלחה מוכחים בשטח של יזמים שקיבלו הלוואות בערבות מדינה לפתיחת עסק חדש בסיוע של יעקב אלון סל יועצים.

       ניתן ליצור קשר להתייעצות  עם יעקב אלון,

       מנכ”ל,

       בטלפון 050-762-7623

       או למלא פרטים כאן ונחזור אליך מיד