בעל פיצרייה קיבל הלוואה בסיוע קרן פועלים לעסקים – הכי מקצוענים סל יועצים

רבות אנחנו כותבים כאן על פניות של יזמים בעלי עסקים שעובדים קשה על מנת להרוויח, העסק שלהם רושם בספרים רווחים יפים מאוד, ומצד שני בעל העסק חי את חייו “חנוק” ואינו מבין איך זה יכול להיות שרשום בספרים שהוא מרוויח רווח נקי של 40 אלף שקלים

יעקב אלון | סל יועצים 

מי זכאי לקבל הלוואה לפתיחת עסק חדש

  להשארת פנייה זריזה

   

  איך אני לא גומר את החודש? 

  אבל בפועל הוא לא “גומר את החודש” ? איך זה יכול להיות. וניתן לכם רמז, זה לא קורה בגלל שההוצאות מחייה שלו גדולות. אז “לאן נעלם הכסף?”, וכאן אנחנו מעלים על הכתב את סיפורו של בעל פיצרייה ודוכני מזון שקיבל הלוואה מקרן הלוואות לפתיחת עסק חדש של 250 אלף שקלים באמצעות קרן פועלים לעסקים, מדובר בבעל עסק שעבד בפעילות של דוכני מזון לחברות הייטק

   להשארת פנייה זריזה

    

   מה התכנית של בעל העסק, מדוע הוא פנה אליך בכלל?

   בעל העסק רצה לפתוח פיצרייה חדשה, שהוא חשב שהיא תעזור לו לקבל תזרים מזומנים חיובי, מצד אחד בעל העסק צודק. יהיה לו תזרים מצוין, אבל מצד שני אם לו פותרים לו את הבעיה של הון חוזר הוא יישאר תקוע עם שני עסקים מרוויחים, ובלי כסף. ולכן אנחנו פותרים לבעל העסק גם את הבעיה שהייתה לו בעסק הראשון וגם עוזרים לו לממש את הרצון שלו לפתוח עסק נוסף ריווחי חדש, כלומר מטרת ההלוואה היא לתמוך בגידול של העסק של דוכני המזון, וגם את רצונו לפתוח פיצרייה חדשה.

   סרטון הדרכה לכתיבת תכנית עסקית ומילוי טפסים בשיטת עשה זאת בעצמך לקבלת הלוואות בערבות מדינה

    להשארת פנייה זריזה

     

    הבעיה של בעל העסק

    בעל העסק מקבל הזמנות חדשות לבקרים, והיה זקוק להלוואה על מנת לגשר על התשלומים שמתקבלים מחברות ההייטק בתנאי תשלום שוטף פלוס 60, כמו כן בעל העסק יצר הלוואות קטנות שגרמו לו להחזרים חודשיים גבוהים של הלוואות, וכך הוא מוצא את עצמו ללא כסף, משום שהוא רוכש את המזון, מעסיק עובדים בדוכני המזון, משלם לעובדים ולספקי המזון בתנאי תשלום של 15 ימים בממוצע, ומצד שני מקבל את הכסף מהלקוחות בזמן ממוצע של 75 ימים, הדבר יצר עליו עומס תזרימי בלתי נסבל ולכן הוא נזקק לקחת כל פעם הלוואות קטנות, שבסופו של דבר הביאו אותו להחזרים חודשיים מאוד גבוהים, מה שנדרש מאיתנו היה בעצם לרכז ליזם את כל ההלוואות להלוואה אחת לטווח ארוך של יותר מחמש שנים, לתת לו גרייס אוויר בכדי שיוכל להפעיל את הפיצרייה החדשה   תקופת הרצה שתביא אותה למחזורים יפים ורווחים יפים, ולהזכירכם לפיצרייה יש לקוחות מצוינים שמשלמים במזומן וכרטיסי אשראי, ולא צריך כלל לממן את הפיצרייה, אבל כן צריך לרכוש ציוד, לבצע שיפוץ למבנה, לשים שלט גדול, לעשות מבצעי פרסום ראשוניים על מנת שתושבי הסביבה יכירו אותו, ואז לאחר תקופת ההרצה להתחיל לשלם את תשלומי ההלוואה. וכך, מוחזרו הלוואות בבנקים אחרים ובחברות כרטיסי אשראי, מהלוואות לזמנים קצרים להלוואה אחת לעסק, ההלוואה ניתנה למשך זמן של שש שנים עם גרייס של שנה מה שאפשר לו להתבסס גם עם הלקוחות הישנים וגם עם הלקוחות החדשים של הפיצרייה.

     

    הוצאות מכירה ושיווק: זאפ – 1,300

    עובדים לאחר קבלת ההלוואה: 45 אלף ש”ח

    הוצאות הנהלה וכלליות:

    מהות הוצאהסכום חודשי בש”ח
    שכר עבודה לאנשי הנהלה
    שכר דירה וארנונה3,700-1,000
    טלפון וסלולר1,400
    הנהלת חשבונות500
    ביטוח500
    חשמל ומים400+2,000
    רו”ח, ייעוץ מקצועי ואחר
    רכב, ליסינג, דלק וטיפולים אופנוע משלוחים600+1,000+200
    משרדיות ואחרות
    אחר

     

    1. סה”כ הוצאות הנהלה וכלליות בחודש : 57,600

    תחזיות פיננסיות:

    דוח רווח והפסד מינימלי ל-3 השנים הקרובות

    שם הסעיף / שניםשנה ראשונהשנה שנייה שנה שלישית
    מכירות בש”ח באלפי שקלים2,4622,7223,007
    הוצאות עלות המכירות1,3301,4701,624
    רווח גולמי1,1321,2521,383
    הוצאות הנהלה וכלליות ופרסום691723766
    רווח תפעולי441529617
    הוצאות מימון17.517.517.5
    רווח לפני מס423511600
    רווח נקי338408480
    אחוז רווח גולמי46 אחוז46 אחוז46 אחוז
    אחוז רווח תפעולי18 אחוז19 אחוז21 אחוז
    אחוז רווח נקי14 אחוז15 אחוז16 אחוז

     

     להשארת פנייה זריזה

      

     הרעיון המרכזי של הפתרון של סל יועצים

     הרעיון המרכזי שאנחנו מציגים כאן הוא שצריך להוציא את “הבשורה” שלנו לבעלי עסקים, שישימו לב להתנהלות של העסק חוץ מאשר תפעולו של העסק, לעתים שינוי אחד קטן הופך את לחייו של בעל העסק מחיים קשים בתזרים לחוץ, לעסק שפועל בצורה מסודרת על מי מנוחות. ולכן המלצתנו היא פשוטה וקלה לביצוע: תתייעצו. תתייעצו. תתייעצו. 

     זה לוקח במקסימום  חצי שעה טלפונית איתי, וזנה נעשה מתוך רצון אמיתי וכנה לעזור לכם, ואם בסופו של דבר גם לעסק שלי יהיה עוד לקוח מרוצה, ואתה בתור בעל עסק תהיה מרוצה. אז השכר של שנינו הוא בצידנו, מה שנקרא win win

     סרטון הדרכה חתימות עורך דין ורואה חשבון ומסמכים נדרשים להגשת בקשות הלוואות בערבות מדינה

     לנוחותכם, מצורף סרטון הדרכה שנותן לכם הסבר מפורט כיצד לחתום על מסמכי הבקשה של הלוואות בערבות מדינה, ניתן להתקשר לצורך קבלת הסבר, זה הכי פשוט והכי קל.

     טלפון הנייד: 050-762-7623

      להשארת פנייה זריזה

       

      אפשר להתרשם כאן מסיפורי הצלחה של סל יועצים

      ניתן ליצור קשר להתייעצות  עם יעקב אלון,

      מנכ”ל,

      בטלפון 050-762-7623

      או למלא פרטים כאן ונחזור אליך מיד

      ————————

      **

      בסיפורי לקוחות שאנחנו מביאים אליכם, אנחנו דואגים לשמור על חסיונם של לקוחותינו, ולכן אנחנו לא נותנים פרטים מזהים של הלקוח, מדובר על סודות עסקיים, שיטות תמחיר, ונקודות עסקיות שאיננו רוצים לחשוף וגם לקוחותינו אינם מעוניינים לחשוף, אנחנו בחברת סל יועצים דואגים לשמור על חסיונם של לקוחותיה בצד העסקי ולשמור על הצלחתם בעתיד.

      **