קרן בערבות מדינה – קרן בערבות המדינה – סל יועצים ניסיון ומקצוענות

קרן בערבות מדינה – למרות שהמצב בישראל עדיין רחוק מלהיות אידאלי, לא ניתן להפריז בחשיבות הסיוע לעסקים הקטנים. אי לכך, מקבלי ההחלטות במדינת ישראל החליטו על הקמת קרן בערבות מדינה, על מנת שכל בעל עסק קטן יוכל לעשות את הצעד הנכון ויוכל לקבל הלוואה דרך קרן בערבות מדינה

כיום קרן בערבות מדינה היא ברירת המחדל של בעלי עסקים קטנים ובינוניים, קרן בערבות המדינה נותנת הלוואות זולות לבעלי עסקים, כיום ארבעת הבנקים שמתמודדים על לקוחות קרן בערבות מדינה מורידים את הריבית ללקוחות מאחר והלקוח יכול לפנות לבנק שהוא מעוניין בו, בנוסף קרן בערבות המדינה נותנת תנאים טובים שמתאימים לעסקים מבחינת החזר, לדוגמא גרייס של שישה חודשים לצורך מימוש פיתוח העסק שלצרכו נלקחה ההלוואה

מומלץ לבעל העסק לפנות לחברה שמגישה בקשות באמצעות קרן בערבות המדינה בשלב מוקדם ככול האפשר וזאת על מנת שיימנע מביצוע טעויות, חשוב להדגיש כי בשלב הראשוני הכוונה היא לסיוע במובן של הייעוץ המקצועי, ההדרכה והתמיכה המקצועית.

קרן בערבות המדינה

קרן בערבות מדינה – היתרונות בפנייה מקצועית

בניית תכנית עסקית באופן מקצועי – בעלי עסקים קטנים נוטים לקפוץ למים העמוקים של עולם העסקים תוך שהם סומכים על מזלם הטוב בעיניים עצומות, מבלי להכין תכנית עסקית. מדובר כמובן בטעות שלעתים קרובות עולם לכל אותם בעלי עסקים אופטימיים. חברה מקצועית המסייעת לעסקים קטנים להגיש בקשה באמצעות קרן בערבות המדינה  תסייע לבעל העסק לבנות תכנית עסקית בצורה מסודרת ומאורגנת, על מנת שיוכל לקבל הלוואה בערבות מדינה.

קןר בערבות במדינה – בחירת אפיק המימון הכדאי ביותר והמתאים ביותר לעסק – נכון לכתיבת שורות אלה ישנם גורמי מימון רבים המציעים לעסקים קטנים לקבל הלוואות או מסגרת אשראי. הבחירה באפיק המתאים ובהלוואה הנכונה אינה פשוטה כלל וכלל וישנן לא מעט טעויות שניתן לבצע בהקשר זה. חברה המסייעת לעסקים קטנים יכולה להתאים לעסק את האפיק הרלוונטי ביותר עבורו, בהתאם לתחום העיסוק שלו, המחזור הנוכחי או הצפוי, יכולת ההחזר ועוד.

ליווי שוטף של העסק – במסגרת ההתנהלות של כל עסק באשר הוא, צריך בעל העסק לקבל אינספור החלטות מדי יום ביומו. חברה המעניקה סיוע לעסקים קטנים תוכל לסייע לבעל העסק לקבל החלטות נכונות בהגשה באמצעות קרן בערבות המדינה ולהבין את ההשלכות של כל החלטה והחלטה. במקרים מסוימים, דווקא ההחלטות שנראות שוליות או בלתי חשובות, הן ההחלטות החשובות ביותר.