מסלול ריבית להלוואה: הלוואות לעסקים קטנים – הכי מקצוענים סל יועצים

בעל עסק קטן, גם בימים קשים. מדינת ישראל, מסייעת לעסק בצורות שונות כולן תחת מטרייה אחת שהיא הלוואות בערבות מדינה שהן הלוואות משתלמות במיוחד, ויש עוד פתרונות!

מי זכאי, ומי לא זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

  כל בעל עסק שמעוניין לפתח את בית העסק, או שנקלעו בקשיים בגלל תשלומי לקוחות ארוכים או גבייה שעדיין לא התבצעה . ניתן למצוא הלוואות בערבות מדינה עם מסלול ריבית מצוינת להלוואה בערבות מדינה או פתרונות אחרים, יועץ הלוואות בערבות מדינה מקצועי יוכל לעזור לכם למצוא את המסלול המשתלם ביותר עבורכם. בעל עסק חדש, נדרש להשקיע הון עצמי בגובה של עשרה אחוז מסכום ההלוואות , מכלל סכום הקרן כך שסכום ההלוואה יהיה תשעים אחוז מסכום ההלוואה. אם שמעתם את המושג הלוואות בערבות מדינה ללא ריבית, יש לדעת כי לא קיים מסלול כזה. ההלוואה בערבות מדינה מתבצעת מול מספר בנקים שהם מורשים בערבות המדינה להעניק הלוואות לעסק קטן, כך שהריבית תהיה אמנם נמוכה יותר משאר מקורות המימון הקיימים בשוק, אך בכל זאת מסלול ריבית להלוואה יהיה בריבית נמוכה משאר גורמי המימון הקיימים בשוק.

   להשארת פנייה זריזה

   הדברים הטובים שהלוואות בערבות מדינה נותנים לעסק או לעסק חדש

   ניתן למצוא דברים רבים טובים בקבלת הלוואות בערבות מדינה, המיועדות לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים. יש  לציין, כי מסלול ריבית להלוואה יהיה ארוך והריבית נמוכה יותר, ניתן לגייס סכומים של עד חמש מאות אלף שקלים, או שמונה אחוז ממחזור המכירות של העסק. המסלול של החזר ההלוואה יהיה עד לחמש שנים, עם אפשרות לגרייס של חצי שנה ההלוואה, ישנה אסכולה של בעלי עסק שטוענים שהלוואות בערבות מדינה אינן פוגעות באובליגו הבנקאי של בעל העסק, מה שבעל עסק חושב זה שהוא יוכל לקבל הלוואה פעמיים, הלוואה ראשונה של הלוואות בערבות מדינה, ולאחר מכן הוא ילך לבנק שלו וייקח תוספת, טעות ביסודה היא, היום יש במדינת ישראל את מערכת נתוני האשראי של בנק ישראל, מערכת זו מדווחת על כל הלוואה, כל סכום שיורד לך בכרטיס האשראי. הכול נכנס לאובליגו! כמו כן, כפי שאני מסביר תמיד ללקוח, הלוואות בערבות מדינה ייתנו לך את ההלוואות הגדולות ביותר, האופטימליות ביותר, ועם ריבית הכי נמוכה שיכולה להיות עבור בעל עסק, ברור לחלוטין שיש הלוואות יותר זולות, לדוגמא הלוואות על נכסים, שם לבנק או לגוף שנותן הלוואות קל לתת את ההלוואות, אין לו סיכון, כספו מובטח, והוא אוהב לתת את ההלוואות האלו. מדובר על הלוואה שיש בה עמלות נמוכות בבנק, מה שמאפשר לבעל העסק לבצע פירעון  מוקדם בכל זמן שיוכל, כאשר יהיו לו מזומנים בתקופה שהעסק יהיה רווחי יותר בתוך תקופת ההלוואה כדאי כי יועץ עסקי יכוון את בעלי העסקים שמעוניינים בהלוואה משתלמת בערבות מדינה בריבית הנמוכה ביותר מקרנות בערבות המדינה לעסקים הקטנים והבינוניים וזאת בעזרת תכנית עסקית ויועץ הלוואות בערבות מדינה שלכם. כמו כן תמיד אני מדגיש לכל בעל עסק ששכח שעסק הוא לא “בייבי” שצריך לטפל בו, אלא הפוך, עסק בהדרתו הוא “עסק” שצריך לשרת את בעליו, העסק הוא כמו עץ מניב פירות, בעל העסק משקה אותו, מטפח אותו, והעץ מניב את הפירות שבעל העסק צריך ליהנות מפירותיו, משמעות העניין היא שבעל עסק תמיד צריך לדאוג למשוך את הרווח מהעסק ולהשתמש בכספי הלוואות על מנת לפתח את העסק, כאשר העסק צריך להניב רווח נאה שיכסה את החזרי הלוואות בערבות מדינהמצד אחד, ומצד שני ידאג לפרנסתו ומחייתו של בעל העסק בצורה המקסימלית האפשרית, יש לשים לב לעניין זה, הרבה יזמים חושבים שהם צריכים לשרת את העסק שלהם, ושהוא יגדל, אבל בדרך הם שוכחים את עצמם 

    

   תמונת אילוסטרציה - מסלול ריבית להלוואות בערבות מדינה

   תמונת אילוסטרציה – מסלול ריבית להלוואות בערבות מדינה

    להשארת פנייה זריזה

    למצוא את מסלולי בריבית להלוואה המשתלמת ביותר לעסקים- סל יועצים

    יעקב אלון , הוא יועץ ותיק של הלוואות בערבות מדינה שסייע רבות לבעלי עסקים קטנים וליווה אותם עד שהעסקים הניבו פירות, יעקב אלון מבצע זאת באמצעות הלוואה לעסק מקרנות הלוואות בערבות מדינה או אחרות, אחד מהדרכים לניהול של עסק, במיוחד שהוא זקוק לתזרים מזומנים בתקופות מסוימות, יעקב אלון יידע למצוא עבורך את הפתרון היעיל ביותר למקורות מימון אמינים ומשתלמים עבורכם, תוך הכנת תכנית עסקית מסודרת שתהיה מיועדת לגוף המממן, מאח והיום לגל גוף שנותן הלוואות יש דרישות שונות, מערכות שונות לבדיקתן וגם קריטריונים שונים עם הדגשים שונים בהתאם לחשיבות הנושאים כפפי שהוגדו המטרות הקרן, כמו לדוגמא או שיש לפתח אותו אפשרית בסיוע של קרן עוגן הלוואות לעסקים שהיא קרן חברתית שמטרתה היא “לקפל” את ההגמוניה הבנקאית במדינת ישראל, הוא מעוניין לתת לעסקים הלוואות בריביות משתלמות וטובות יותר מהנהוגות במערכת הבנקאית, לטובת אזרחי ישראל. כל בעל משק פרטי מחפש כל הזמן את המוצרים שהא אוהב וקונה במקומות חדשים שיאפשרו לו לקבל מוצר איכותי וזול, כך גם לגבי מסלול ריבית להלוואה מגורמי המימון השונים. רק שימוש ביועץ מקצועי יאפשר לכם להכיר את מגוון הפתרונות, ובוודאי לבחור את הפתרון שהוא הכי מתאים לך.

     להשארת פנייה זריזה