מסלול ריבית להלוואה – הלוואות לעסקים קטנים – הכי מקצוענים סל יועצים

ישנם עסקים קטנים ובינוניים שעליהם להתקיים גם בזמנים הקשים. מדינת ישראל, מסייעת לעסקים אלה בצורות שונות כולן תחת מטרייה אחת שהיא קרנות בערבות המדינה. הלוואות משתלמות במיוחד

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

  עבור בעלי עסקים המעוניינים לפתח את בית העסק שלהם, או שנקלעו בקשיים בגלל האטה בלקוחות או גבייה שעדיין לא התבצעה . ניתן למצוא הלוואות בערבות מדינה עם מסלול ריבית מצוינת להלוואה בערבות מדינה או פתרונות אחרים, יועץ הלוואות בערבות מדינה מקצועי יוכל לעזור לכם למצוא את המסלול המשתלם ביותר עבורכם.

  בעלי עסקים חדשים, יידרשו להשקיע הון עצמי בגובה של 20% מכלל סכום הקרן כך שסכום ההלוואה יהיה 80% מסכום ההלוואה. אם שמעתם את המושג הלוואות בערבות מדינה ללא ריבית, יש לדעת כי לא קיים מסלול כזה. ההלוואה בערבות מדינה מתבצעת מול מספר בנקים שהם מורשים בערבות המדינה להעניק הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים, כך שהריבית תהיה אמנם נמוכה יותר משאר מקורות המימון הקיימים בשוק, אך בכל זאת מסלול ריבית להלוואה יהיה בריבית נמוכה משאר גורמי המימון הקיימים בשוק.

   להשארת פנייה זריזה

    

   היתרונות ב- הלוואה בערבות המדינה

   ניתן למצוא יתרונות רבים בקבלת הלוואות מהקרנות בערבות המדינה, המיועדות לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים. יש  לציין, כי מסלול ריבית להלוואה יהיה ארוך יותר והריבית נמוכה יותר, ניתן לגייס סכומים של עד 500,000 ₪  או 8% ממחזור המכירות של העסק. המסלול של החזר ההלוואה יהיה עד ל-5 שנים, עם אפשרות לגרייס של חצי שנה ההלוואה, אינה פוגעת באובליגו הבנקאי של בעל העסק. מדובר על הלוואה שיש בה עמלות נמוכות בבנק, מה שמאפשר לבעל העסק לבצע פירעון  מוקדם בכל זמן שיוכל, כאשר יהיו לו מזומנים בתקופה שהעסק יהיה רווחי יותר בתוך תקופת ההלוואה כדאי כי יועץ עסקי יכוון את בעלי העסקים שמעוניינים בהלוואה משתלמת בערבות מדינה בריבית הנמוכה ביותר מקרנות בערבות המדינה לעסקים הקטנים והבינוניים וזאת בעזרת תכנית עסקית ויועץ הלוואות בערבות מדינה שלכם.

    

   תמונת אילוסטרציה - מסלול ריבית להלוואות בערבות מדינה

   תמונת אילוסטרציה – מסלול ריבית להלוואות בערבות מדינה

    להשארת פנייה זריזה

     

    למצוא את מסלולי בריבית להלוואה המשתלמת ביותר לעסקים- סל יועצים

    כפי שאתם מחפשים מוצר מסוים שיהיה איכותי וזול, כך גם לגבי מסלול ריבית להלוואה מגורמי המימון השונים. יש להסתייע ביועצי הלוואות בערבות מדינה פיננסיים ועסקיים שמתחמים בתחום, על מנת שתוכלו להשיג ביתר קלות את ההלוואה המבוקשת במסלול הדרוש לכם ובריבית הנמוכה. הלוואה כידוע יש להחזיר ולכן בעלי עסקים קטנים ובינוניים שעושים הכל על מנת להקים את העסק שלהם ולגרום לו להיות רווחי,
    זקוקים להלוואה זו.
    סל יועצים, הנה חברה וותיקה שסייעה להרבה בעלי עסקים קטנים ובינוניים וליוותה אותם עד שהעסקים הניבו פירות, אנחנו מבצעים זאת באמצעות הלוואה לעסק מקרנות במימון המדינה או אחרות, אחד מהדרכים לניהול של עסק, במיוחד שהוא זקוק לתזרים מזומנים בתקופות מסוימות או שיש לפתח אותו אפשרית בסיוע של קרן פועלים לעסקים .

    אנחנו בחברת סל יועצים נמצא את הפתרון היעיל ביותר למקורות מימון אמינים ומשתלמים עבורכם, תוך הכנת תכנית עסקית לבנק שממנו מעוניינים ליטול את ההלוואה.

     להשארת פנייה זריזה