מימון עסקים – הלוואות בערבות מדינה – הכי מקצוענים סל יועצים

אחרי יותר מדי שנים של הזנחה, ניתן לאחרונה לזהות מגמה ברורה של עלייה במודעות לחשיבות האדירה של העסקים הקטנים והבינוניים לכלכלה הישראלית. עדות לכך ניתן לראות באפשרויות המימון הרבות שהופיעו כאילו יש מאין כפטריות אחרי הגשם. 

יעקב אלון | סל יועצים 

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

   

  בין היתר מדובר בחברות האשראי החוץ בנקאיות, בבנקים כמובן (המגלים פתיחות מרשימה לאחרונה), בקרנות פילנתרופיות שונות או בקרנות של הלוואות בערבות המדינה וכמובן שגם לא ניתן שלא להזכיר את אתרי מימון ההמונים, המהווים את התוספת המיוחדת ביותר לאפשרויות המימון הרבות. באתר שלפניכם נספק לכם מספר טיפים חשובים שיסייעו לכם למקסם את הסיכויים שלכם להשיג מימון לעסקים. קריאה נעימה ובהצלחה!

   

  הכירו את השחקנים הראשיים והמשניים בעולם המימון

  מאחר וכפי שציינו, ישנם כיום לא מעט מקורות מימון לעסקים, אין זה מן הנמנע שתמצאו את עצמכם מבזבזים זמן באפיקים הלא נכונים, תוך שאתם מפספסים מקורות שהיו יכולים להתאים למימון העסק שלכם כמו כפפה ליד. כך לדוגמה ישנם מקורות הרלוונטיים יותר לעסקים בתחום ההייטק, אחרים מתאימים יותר למימון עסקים בתחום המזון והמשקה וישנם מקורות מימון לעסקים שמראש לא מומלץ לפנות אליהם, אם המחזור הצפוי שלכם נמוך או גבוה מסכום מסוים.

  כפי שניתן להבין כבר בשלב הבסיסי הזה, שצריך להתבצע מן הסתם עוד לפני הפנייה הראשונית למי מהגורמים, צריך בעל העסק להשקיע זמן רב ולא מעט אנרגיה בחיפושים ובאיסוף מידע. את כל הזמן היקר הזה ניתן לחסוך פשוט על ידי פנייה לחברת יעוץ פיננסי העוסקת בסיוע לעסקים קטנים ובינוניים. החברות המקצועיות הפועלות בתחום זה נמצאות בקשר שוטף עם גופי מימון שונים ומסוגלות לפיכך להתאים לבעל העסק את האפיק המושלם ביותר עבור העסק שלו באופן ספציפי.

  אין ספק שהשחקן הראשי בתחום הוא הלוואות בערבות מדינה, וזה לא משנה אם אתה רוצה להרחיב את העסק שלך, לקבל מימון להון חוזר, לפתוח עסק חדש או לקבל הלוואה בשעת משבר.

   להשארת פנייה זריזה

    

   הכינו שיעורי בית

   מה שחשוב להבין בכל הקשור לתחום של מימון עסקים הוא שכאשר אתם פונים לגוף כזה או אחר בבקשה לקבלת אשראי או הלוואה, אתם למעשה מבקשים ממנו לקחת על עצמו סיכון. גם אם אתם בטוחים שהעסק שלכם צפוי להיות הדבר הגדול הבא וגם אם אתם מאמינים שבעצם זה שפניתם לגורם המממן הלכה למעשה עשיתם עמו חסד, עדיין מדובר בסיכון שהוא צריך להחליט האם כדאי לו לקחת על עצמו או שמא מוטב לו שיוותר על ההרפתקה.

   אי לכך, חשוב ביותר שתכינו את שיעורי הבית שלכם לפני שתיגשו לכל גורם שהוא. הכוונה היא לכך שעליכם להבין ראשית כמה כסף אתם בדיוק צריכים ולשם מה אתם זקוקים לכסף. ככול שהתכנית העסקית שלכם תהיה יותר מפורטת, כך הרושם שתצרו בעיני הגורם המממן, יהיה טוב יותר. לצורך כך מומלץ בהחלט להיעזר באנשי מקצוע המיומנים בהכנת תכנית עסקית מפורטת ואיכותית. כמו כן עליכם להתכונן לכך שיקשו עליכם עם שאלות לא פשוטות ולהבין שבאופן כללי הדרך לקבלת המימון לא תהיה פשוטה מבחינה נפשית.

    

   תמונת אילוסטרציה של מימון עסקים

   תמונת אילוסטרציה של מימון עסקים

    להשארת פנייה זריזה

    בחינת הכדאיות של המימון ומידת הגמישות של הלוואה בערבות המדינה או קרן פועלים לעסקים

    חשוב ביותר להימנע מביצוע של צעדים תחת לחץ, מתוך תחושת בהילות. הכוונה היא לכך שעליכם להימנע מחתימה על הסכמי מימון והלוואות מבלי שבחנתם לעומק את מידת הכדאיות של האפיק שהוצע לכם. גם אם כרגע הצורך הבוער שלכם במימון מסמא את עיניכם וגם אם אתם מרגישים שאתם עם הגב לקיר ואין לכם ברירה אלא לקבל את ההצעה שהוגשה לכם, בכל תנאי שהוא, קחו בחשבון שייתכן מאוד שההצעה שתקבלו עשויה להוביל אתכם למקום הרבה פחות טוב מזה שאתם נמצאים בו כעת.

    מעבר לזה, חשוב במיוחד לשים לב למידת הגמישות של ההלוואה שאתם מקבלים ולתת עדיפות להלוואות הניחנות בגמישות רבה ככול האפשר מבחינת תנאי ההחזר. גמישות בתנאי ההחזר תאפשר לכם לבצע שינויים במהלך הזמן ולשמור על דינמיות מרבית תוך התאמה בין ההכנסות להחזרים החודשיים. הלוואה עם תנאי החזר נוקשים היא לא אחת בחירה אומללה שמכניסה עסקים לצרות צרורות.

     

     

    אילוסטרציה של קבלת הכסף מימון עסקים

    אילוסטרציה של קבלת הכסף מימון עסקים

     להשארת פנייה זריזה

      

     גם כאן, ניתן לראות את החשיבות שבפנייה לגורם מקצועי כדי שיעשה סדר בדברים. גורם מקצועי המכיר את התחום מאחור ומלפנים יכול לראות את הנולד ולהסביר לכם כיצד המימון שאתם מתעניינים לגביו עתיד להשפיע על ההתנהלות העסקית שלכם.

     חברה לייעוץ עסקי וכלכלי יכולה לבחון את ההצעות השונות, לנתח את יכולת ההחזר דרך הלוואות לעסקים שלכם, לחזות מקרים לא צפויים שעשויים להתרחש ולהתאים לעסק שלכם את ההלוואה האידאלית עבורו.

      להשארת פנייה זריזה