אנחנו זמינים לשאלות בטלפון נייד 050-762-7623
תל אביב, מגדל אלקטרה רחוב יגאל אלון 98 - טלפון: 03-632-3349
חיפה, פארק תעשייה מת"מ בניין 25 - טלפון: 04-8111-322

Facebook Twitter Google linkedin

מימון לעסק

הדלק של כל בית עסק, הוא המשאבים הכספיים. בחודשים הראשונים, בתי עסק אינם רווחיים, ההוצאות הן גבוהות וישנן הוצאות נוספות ורבות על שיווק העסק שכפי הידוע אינו עולה מעט. יש לבקש מימון לעסקים מקרנות שמסייעות לעסקים בינוניים וקטנים שלרוב אלה ה קרנות הממומנות מהמדינה ומעוניינות לסייע לעסקים קטנים ובינוניים, היות ובדרך זו תהיה עבודה לאנשים רבים וכן כסף לקופת המדינה כמו מס הכנסה ומע"מ.

ההון החוזר הדרוש להקמת עסק קטן או בינוני הוא 4 חודשי פעילות. מדינת ישראל, מקצה בכל שנה מיליארדים של שקלים להלוואות עבור מימון עסק שהוא בסדר גודל קטן עד בינוני. כספי הקרן בערבות המדינה לעסקים, ניתנת באמצעות פתיחת חשבון בבנקים מסוימים שהם: בנק לאומי, בנק אוצר החייל, בנק מזרחי ובנק מרכנתיל. מה שיפה הוא שמדובר בעצם בהלוואה חוץ בנקאית שאינה פוגעת באובליגו של בעל העסק.

אילו קרנות מסייעות להלוואה עבור עסקים קטנים ובינוניים?

כיום בישראל, ישנן כמה קרנות  שחלקן בערבות המדינה, המסייעות לממון הלוואות של עסקים קטנים ובינוניים ואלה הן:

  • קרנות במימון המדינה
  • קרנות במימון פרטי של גופים אישים או פילנטרופיים שמעוניינים לעזור לבעלי עסקים הנמצאים בתחילת דרכם
  • קרנות בנקאיות עצמאיות

מימון לעסק תמונת מרכז

אין צורך בפתיחת חשבון פעיל נוסף בכדי ליטול מימון לעסק ובעל העסק המבקש הלוואה זו, יכול להמשיך להתנהל בחשבון הבנק שאליו הוא רגיל כבר שנים. יש לבדוק כמה כסף יצטרך בעל העסק וכיצד ניתן לארגן סכום זה, כך שתוכלו להסתדר עם סכום זה. ארגון הכסף בתחילת דרכו של העסק, הינו חשוב להמשך הפעילות התקינה של עסק ויש להיות כל העת, עם האצבע על הדופק בכדי שתוכלו להתנהל נכון ולא להילחץ כאשר יש מחסור במזומנים.

אפשרויות להלוואות ארוכות טווח למימון העסק

ישנן אופציות שונות שלמתן הלוואה עבור המימון של העסק. למשל הלוואת שפיצר יש להחזיר את ההלוואה בשיעור נומינלי בתוספת של ריבית. דרך זהה הנה ליטול הלוואה באמצעות קרן שמעניקה שיעור קבוע של ריבית המשולמת לבנק, בניגוד לאופציה של הלוואת שפיצר, שתשלום הקרן יורד יותר לאט מאשר תשלומי הריבית הגבוהים בקרן המלווה.

 מציאת מימון לעסקים משתלם- סל יועצים

עסקים קטנים ובינוניים, גם בשלבי הפתיחה שלהם, זקוקים לייעוץ והכוונה במיוחד כאשר הם נמצאים בהוצאות של רכישה מספקים או עסק שכבר קיים ומעוניין להתפתח יותר, כאשר הוא נוכח שהעסק מתחיל להיות רווחי.. על מנת למצוא הלוואה לעסק יש לפנות ליועצים עסקיים וותיקים המכירים היטב את השוק ועשויים לסייע לבעלי העסקים למצוא תנאי מימון טובים כמו באמצעות גופי מימון בערבות המדינה.. סל יועצים, הינה חברה מובילה מזה שנים, המלווה עסקים קטנים ובינוניים רבים ומסייעת במציאת הלוואות בערבות מדינה או קרן פועלים לעסקים משתלמות, הכנת תכנית עסקית לגופי המימון שבחרו ומצאו כי הם מתאימים בתנאים שיהיו משתלמים לבעל העסק. סל יועצים, יעשו הכל למען לקוחותיהם, כי ההצלחה של בית העסק שהם מלווים היא ההצלחה והמוניטין של חברת סל יועצים.

 

אפשר להתרשם כאן מסיפורי הצלחה של סל יועצים

ניתן ליצור קשר להתייעצות  עם יעקב אלון,

מנכ"ל,

בטלפון 050-762-7623

או למלא פרטים כאן ונחזור אליך מיד

 

סל יועצים – הלוואות בערבות מדינה ברשתות החברתיות :

אתם מוזמנים לתת לנו לייק בפייסבוק

לצפות בפרופיל שלנו  ב – LinkedIn

סל יועצים ב –  טוויטר