אנחנו זמינים לשאלות בטלפון נייד 050-762-7623
תל אביב, מגדל אלקטרה רחוב יגאל אלון 98 - טלפון: 03-632-3349
חיפה, פארק תעשייה מת"מ בניין 25 - טלפון: 04-8111-322

Facebook Twitter Google linkedin

מימון לעסקים | סל יועצים ניסיון ומקצוענות בהשגת מימון לעסק

מימון לעסק הוא הדלק לפיתוח של של כל בית עסק, קיימות מטרות שונות לקבלת הלוואה לעסק :

  1. עסק שקיבל הזמנות גדולות ותנאי התשלום של הלקוחות הם הרבה יותר ארוכים מתנאי התשלום של הספקים
  2. עסק שעוסק ביבוא – כאן התשלום לספק שנמצא מחוץ לישראל הוא במזומן בנמל המקור, כאשר את התשלום מהלקוח היבואן יקבל לאחר תקופה ארוכה, כאן נהוג לחשב את מספר "גלגלי היבוא" שבעל העסק נדרש לממן
  3. עסק שקיבל פרויקט גדול –  כאן אנחנו מחשבים את היקף ההשקעות שנדרש בתקופה קצרה, לעומת ההכנסות שמתפרסות על פני תקופה, תקופה זו יכולה להיות עם מספר חודשים בודד וגם להגיע לתקופה של שנתיים או יותר
  4. עסק חדש – יזמים שמעוניינים לפתוח עסק חדש וזקוקים להלוואה לפתיחת עסק

עזרה לעסקים אלה יכול להגיע מקרנות בערבות מדינה שמסייעות לעסקים בינוניים וקטנים,  היות ובדרך זו המדינה יוצרת מעגל עבודה לאנשים רבים וכן כסף לקופת המדינה כמו מס הכנסה ומע"מ.

עזרה לעסקים על ידי המדינה – מדינת ישראל מקצה בכל שנה מיליארדים של שקלים להלוואות עבור מימון לעסקים שהוא בסדר גודל קטן עד בינוני. כספי הקרן בערבות המדינה לעסקים, ניתנת באמצעות פתיחת חשבון בבנקים מסוימים שהם: בנק לאומי, בנק אוצר החייל, בנק מזרחי ובנק מרכנתיל. מה שיפה הוא שמדובר בעצם בהלוואה חוץ בנקאית שאינה פוגעת באובליגו של בעל העסק.

מימון לעסקים: הקרנות שמסייעות 

כיום בישראל, ישנן כמה קרנות  שחלקן בערבות המדינה, המסייעות לממון הלוואות של עסקים קטנים ובינוניים ואלה הן:

  • הלוואה בערבות המדינה
  • קרנות של אנשי עסקים למימון עסקים
  • קרנות בנקאיות כגון קרן פועלים לעסקים
  • קרנות של חברות כרטיסי אשראי

מימון לעסק

אין צורך בפתיחת חשבון פעיל נוסף בכדי ליטול הלוואה לעסק, בעל העסק המבקש הלוואה זו יכול להמשיך להתנהל בחשבון הבנק שאליו הוא רגיל כבר שנים. יש לבדוק כמה כסף יצטרך בעל העסק וכיצד ניתן לארגן סכום זה, כך שתוכלו להסתדר עם סכום זה.

אפשרויות להלוואות ארוכות טווח למימון עסק

ישנן אופציות שונות שלמתן הלוואה עבור מימון לעסק. למשל הלוואת שפיצר יש להחזיר את ההלוואה בשיעור נומינלי בתוספת של ריבית. דרך זהה הנה ליטול הלוואה באמצעות קרן שמעניקה שיעור קבוע של ריבית המשולמת לבנק, בניגוד לאופציה של הלוואת שפיצר, שתשלום הקרן יורד יותר לאט מאשר תשלומי הריבית הגבוהים בקרן המלווה.

 מציאת מימון לעסקים משתלם

הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים- גם בשלבי הפתיחה שלהם, זקוקים לייעוץ והכוונה במיוחד כאשר הם נמצאים בהוצאות של רכישה מספקים או עסק שכבר קיים ומעוניין להתפתח יותר, כאשר הוא נוכח שהעסק מתחיל להיות רווחי.

על מנת למצוא הלוואות לעסקים יש לפנות ליועצים עסקיים וותיקים המכירים היטב את השוק ועשויים לסייע לבעלי העסקים למצוא תנאי מימון טובים כמו באמצעות גופי מימון בערבות המדינה..

סל יועצים, היא חברה מובילה מזה שנים, המלווה עסקים קטנים ובינוניים רבים ומסייעת במציאת הלוואות לעסקים באמצעות תשע קרנות שונות, הכנת תכנית עסקית לגופי המימון שבחרו ומצאו כי הם מתאימים בתנאים שיהיו משתלמים לבעל העסק.

 

אפשר להתרשם כאן מסיפורי הצלחה של סל יועצים

ניתן ליצור קשר להתייעצות  עם יעקב אלון,

מנכ"ל,

בטלפון 050-762-7623

או למלא פרטים כאן ונחזור אליך מיד