ייעוץ פיננסי הלוואות בערבות מדינה – הכי מקצוענים סל יועצים

מטרתו העיקרית של בעל עסק היא לייצר רווחים לבעליו, מינימום הוצאות ומקסימום הכנסות, חשוב ביותר לנהל תזרים מזומנים שיתמוך בעסק, יועץ פיננסי הלוואות בערבות מדינה יכול לעזור לך לקדם את העסק 

יעקב אלון | סל יועצים

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

   

  קיימים עסקים רבים בעלי פוטנציאל עסקי מצוין, שהם מייצרים מצבים פיננסיים מסוכנים כדוגמת חוסרים כספיים בתזרים המזומנים של העסק שהתוצאה שלו היא מחנק אשראי. מצבים בעייתיים אלה עלולים בסופו של דבר לגרור את העסק למשבר פיננסי חמור אשר יוביל לקריסתו.

  ואיך זה קורה?

  כל זמן שהתנהלותו של בעל העסק במערכות הפיננסיות היא תקינה, אז הבנקים ושאר הגופים שמדווחים על לקוחות בעייתיים לא רואים את בעל העסק, אבל ברגע שמתחילים לחזור צ’קים בחשבונות הבנק, או חזרות של חיובים קטנים של הוראות קבע, כרטיסי אשראי אז נדלקות המנורות האדומות בכל המערכת שזה “מערכת דיווחי האשראי של בנק ישראל” או שהבנק מזהה שבעל העסק מגמגם, ואז המערכות הללו נכנסות למגננה, בנק ישראל מדווח לשאר הגופים הפיננסיים על החזרות של החיובים…צ’קים….הוראות קבע, ואז כל הקשה פשוטה של מספר תעודת זהות של בעל העסק חוסמת אותו, ומה שקורה זה שבעל העסק גם אינו יכול לפנות לגופים אחרים, וכך הדלתות של הספקים של בעל העסק גם נחסמות ומכאן סגירתו של העסק קרובה מתמיד, ולכן צריך להתארגן מראש. לבצע תכנון פיננסי נכון בהתאם לגידול ולהתפתחות של העסק.

  סיבות אפשריות למצבים שיכולים לגרום לחוסר בתזרים מזומנים:

  המצבים הבעייתיים שיכולים להיגרם לעסק הם ממספר סוגים:

   1. בעיית ניהול של בעל העסק של עובדים, תהליכים לא סגורים, תהליכי גבייה לא נכונים, ניהול לקוי של פרויקטים, עובדים ממורמרים ועוד נושאים ניהוליים ארגוניים. כאן בעל העסק צריך לפתור את הבעיות שלו בעזרת יועץ עסקי, או פעילות מונעת לפתרון הבעיות.

   להשארת פנייה זריזה

    2. קבלת פרויקט גדול שהוא הרבה מעבר ליכולות של העסק מבחינה פיננסית, לדוגמא קבלן חשמל שמבצע פרויקט עבור לקוח, כאשר בדרך כלל תנאי התשלום של הלקוח הם: שוטף פלוס 60, או שוטף פלוס 90, בינתיים בעל העסק נדרש לשלם משכורות לעובדים, תשלומי דלק ורכב, ביטוחים לעסק למיניהם, לרכוש את חומרי החשמל ולשלם לספקים שלו, והוא עדיין לא קיבל כסף מהלקוח שכולל בתוכו כלול הרווח, זה נקרא הון חוזר מתאים לפעילות של העסק, כי כל זמן שהעסק פעל במחזורים קבועים אז לא היו לבעל העסק צורך בהון חוזר, כאן בעל העסק צריך לפנות לייעוץ פיננסי מתאים שייתן לו את הפתרון המתאים לו לדוגמא:  הלוואה בערבות מדינה שהיא הטובה ביותר והזולה ביותר עבורו מצד אחד, אבל דורשת ליווי של יועץ פיננסי מתמחה בתחום הלוואות בערבות מדינה שיוליכו במסלול הנכון, על מנת שיוכל למקסם את התהליך בצורה נכונה בהתאם לצרכים שלו. קחו לדוגמא בעל עסק שזקוק ל 400 אלף ש”ח הון חוזר, וביקש רק 200 אלף ש”ח, כלומר העבודה נעשתה, בעל העסק קיבל כסף אבל הוא לא מספיק בכדי לממן את הפרויקט והוא חוזר למצבו ההתחלתי שהוא חנוק ואין לו כסף. מה שנקרא “מה הועילו חכמים בתקנתם” .

   דוגמא נוספת היא הרצון של בעל עסק לשפץ את הכסף מרווחיו של העסק, זו טעות נפוצה מאוד בקרב בעלי עסקים, אני רואה בעלי עסקים רבים “חנוקים” בתזרים המזומנים, כי הם חוסכים כסף מהרווח של העסק, וזו טעות הכי חמורה שיכולה להיות. בעל עסק צריך להרוויח, והרווח צריך “להיכנס לכיס שלו” , ולא לפזר אותו בהשקעות שגורמות לו לדוח כספי רע, כי כל מי שקורא את הדוח רואה הפסד, שבעצם העסק לא הפסיד, העסק הרוויח , אבל הכסף הלך להשקעות, וזה במקום לפזר את ההשקעה על פני חמש שנים. לכל עסק יש יכולת החזר מתאימה לו ולכן ייעוץ פיננסי נכון יאפשר לו לשפץ את העסק ולשלם את ההלוואות שהוא מקבל בצורה מסודרת וללא פגישה עם מנהלי הבנקים או עם מערכות שמכניסות אותו ל”סימנים האדומים” שחבל להתחיל איתם כי הסוף שם רע.

    

   הפתרונות האפשריים:

   התמחות מרכזית בסל יועצים היא שירותי ייעוץ פיננסי,  סל יועצים היא מהמובילות בתחומה בשוק, אנו גאים להעניק לכם שירותי ייעוץ פיננסי על ידי יועץ פיננסי בכיר שמתמחה בייעוץ לבעלי עסקים שמעוניינים לקבל הלוואות בערבות מדינה, או להסתייע בהלוואות מקרנות לעסקים אחרים בישראל. וזאת על מנת שניתן יהיה להעלות את העסק שלכם לפסים של שגשוג וצמיחה, יועץ פיננסי טוב  מתמחה בכתיבת תכניות עסקיות לעסקים לצורך קבלת הלוואות מהבנקים או בערבות מדינה, ומטרתו היא שההלוואות ישמשו לגישור על פערי זמנים שבין כניסת הכסף מהלקוחות לבין ההשקעה הנדרשת מהעסק לצורך קבלת ההכנסות מהלקוחות, סל יועצים שמה את  המצוינות כנר לרגליה ועושה ככל האפשר על מנת שהעסק שלכם יצליח וישגשג וזאת בעזרת יועץ פיננסי בכיר שילווה אתכם.

    להשארת פנייה זריזה

     

    ייעוץ פיננסי לעסקים הוא צורך הכרחי.

    מאחר ובעלי העסק מתמחים שתחום העיסוק המרכזי שלהם ותחום הכספים והפיננסים אינו סביבת העבודה הטבעי שלהם , מטרתנו היא למנוע מהעסק ליפול לבור של תזרים מזומנים שלילי,  החלום שלכם לעסק מרוויח ומצליח היא אפשרית ולכן כדאי ללמוד מניסיונו של היועץ הפיננסי בתחום הייעוץ הפיננסי
    לב ליבו של העסק הוא ההון הנזיל שמאפשר את קיום הפעילות העסקית שאתם כה מצטיינים בה, ולכן אנחנו יכולים באמצעות  היועץ הפיננסי להקנות לכם כלים פשוטים להפעלה  יום יומית לבעל העסק. הכלים מטרתם היא לעזור לבעל העסק כיצד להתנהל מבחינה פיננסית וחכמה כזו שתצעיד את העסק קדימה עם שקט נפשי שהעתיד ידוע וברור.

    תהליך הליווי של יועץ פיננסי לעסקים מתחיל בהבנתו של היועץ הפיננסי מהן נקודות התורפה של העסק שמולו הוא פועל, ואיזה פעולות נדרש לבצע תוך כדי כתיבת התכנית העסקית והעבודה אשר מגדירה מטרות לבעל העסק ונקודות בקרה לבחינת ההתקדמות בתהליך.

    יעוץ פיננסי נוגע בנושאים שונים אליהם יש להתייחס בניהול הפיננסי של העסק, יועץ פיננסי וכלכלי של סל יועצים  ינתח את מצבו הפיננסי של העסק, היועץ הפיננסי יבנה למען בעל העסק תכנית עסקית פיננסית נכונה המבוססת על נתונים נכונים , כזו שתסייע לבעל העסק לקבל הלוואות בערבות מדינה או מהבנקים, כאשר המרכיב המרכזי הוא לגרום ליכולת החזר בטוחה של ההלוואות שבעל העסק נוטל

    יועץ פיננסי של סל עסקים ילווה ויסייע לבעל העסק בהתנהלות מול הבנקים. יש לנו קשרים בהנהלות הבנקים ואנו יודעים להחליט באיזה מסלול כדאי לבעל העסק לפעול, האם לפנות להלוואה בערבות מדינה או להלוואה מהבנקים, אין ספק שבסופו של דבר הסיוע נועד לשפר את ביצועיו של העסק

     להשארת פנייה זריזה

      

     לסיכום:

     סל יועצים תבדוק את הסטטוס העסקי והפיננסי של העסק, תכתוב תכנית עסקית לפי דרישת בעל העסק ותייעץ לבעל העסק באיזה מסלול לקחת: הלוואות בערבות מדינה, קרן עוגן הלוואות לעסקים, קרן פועלים לעסקים, קרן הלוואות ללא ריבית, ותמליץ על המקום הטוב ביותר מבחינת בעל העסק לקבל הלוואה לעסק  מקרנות הלוואות בערבות מדינה, או מאחת הקרנות האחרות שפועלות בישראל , כאשר הלוואה לעסק צריכה להילקח לפי מידת ההתאמה של בעל העסק והעסק לקרן הנכונה.

      

     קרא עוד: 

     הלוואות לפתיחת עסק חדש

     הלוואות בערבות מדינה – איך בוחרים וכמה זה עולה

     קרן פועלים לעסקים

     הלוואות בערבות מדינה

     צור קשר – שלח הודעה אל יעקב אלון

     מי אני

     מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

     הלוואות בערבות מדינה – קורונה

     מדוע כדאי לבחור בערוץ הלוואות בערבות מדינה

     הבלוג שלי

     קרן פועלים לעסקים

     הלוואות בערבות מדינה בנק לאומי

     הלוואות לעסקים בערבות מדינה

     מי נותן הלוואה לפתיחת עסק – ומי זכאי לקבל

     חשיבותו של יועץ בליווי בקשת הלוואה בערבות מדינה

     איך להפוך משכיר לעצמאי באמצעות הלוואה לעסק חדש 

     כל הפתרונות – הלוואות לעסקים קטנים – בישראל

     מה שחשוב לדעת על הלוואות בערבות מדינה 

      

     מקורות מידע לקבלת הלוואה בערבות מדינה:

     פרופיל יועץ הלוואות בערבות מדינה מקצועי יעקב אלון עם +20 שנים בייעוץ לעסקים

     איש המקצוע שיעזור לכם לקבל הלוואה בערבות מדינה

     עשה זאת בעצמך וקבל הלוואה בערבות מדינה

     קידום עסקים קטנים בעזרת הלוואה בערבות מדינה

     קרן עוגן הקרן הכי חברתית בישראל – הלוואות לעסקים 200 אלף ש”ח תוך עשרה ימים 

     הלוואות בערבות מדינה דפי זהב

     הלוואות בערבות מדינה בטוויטר

     הלוואות לפתיחת עסק חדש

     עשר קרנות נותנות הלוואות לעסקים – מי הן 

     ראיון באתר של אופיר מנחם על הלוואות בערבות מדינה וגם הלוואות לפתיחת עסק חדש

     הלוואות בערבות מדינה – תנאי סף לקבלת הלוואה 

     יעקב אלון יועץ כלכלי בלשכת היועצים העסקיים של ישראל 

     לשכת היועצים העסקיים של ישראל 

      להשארת פנייה זריזה