יועץ עסקי

 

יועץ עסקי

סל יועצים מתמחה בגיוס מימון לעסקים באמצעות הלוואות בערבות מדינה וקרנות נוספות
יועץ עסקי של סל יועצים מייעץ באופן שוטף בצד השיווקי, עסקי ופיננסי בכדי שהעסק שלכם יממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בו, הליווי של היועץ העסקי עוזרת לבעל העסק להגדיל באופן משמעותי את רווחיות העסק ולהפוך את הזמן של בעל העסק  ליעיל יותר, לשפר את תפקוד העסק, וכפועל יוצא מכך להגדיל  את המכירות ולהקטין ההוצאות.

ייעוץ עסקי שסל יועצים מעניקה ללקוחותיה נוגע בתחומים הבאים: ניהול ושיטות עבודה, תפעול מערכת המידע בכדי לקיים שליטה מלאה על החברה בנקודות הקריטיות, בחינת הערך השיווקי והמכירות בפועל , בחינת ערך המלאי וניהול המלאי, צורך במצבת כוח האדם הקיימת ובחינת חלופות, בחינת ההוצאות בעסק, שיתופי פעולה ועוד.

ניסיונה רב השנים של סל יועצים בליווי עסקים שנטלו הלוואות הוא רב, יועץ העסקי מאבחן את התנהלות העסק וצרכיו בתחום העסקי, התפעולי, הפיננסי, הארגוני והשיווקי. ובאיזה נקודות אפשר לשפר את צד המכירות והשיווק של העסק.

מישהו שיחד אתך ינתח את מצב העסק. ביחד תבנו תכנית התייעלות. ולאחר שהתכנית תגובש לשביעות רצונך, יחד תממשו את התכנית ותהפכו את העסק שלך, לעסק ריווחי יעיל ומצליח.

יועץ עסקי של סל יועצים יוביל את דרככם במקרה של יזם שרוצה לפתוח עסק, ואינו יודע היכן להשקיע את המשאבים הראשונים שלו בתחילת הדרך, יועץ עסקי של סל יועצים יגרום לכך שהעסק יצליח הרבה יותר, תקבלו עצה טובה היכן עדיף לפרסם, מה התקציב שנדרש לצורך הכנת התכנית העסקית, כך שבמסגרת הייעוץ העסקי נעזור לכם בכל נקודות ההתלבטות על העסק שלנו: איך, כמה, מתי ועוד.

יועץ עסקי של סל יועצים יעזור לכם בקביעת מתן עדיפויות לנושאים הבוערים בעסק, בכדי למנוע מצב של ללכת לאיבוד בין עשרות הנושאים בהם צריך לטפל והתחומים בהם צריך להבין.

קצת נמאס לך מהיועצים שאומרים לך מה לעשות, איך לעשות ואפילו מתי לעשות, רק שוכחים לתת מענה לשאלה מי יעשה?

ולכן ,יועץ עסקי של סל יועצים יעזור לכם לגייס  הלוואה לעסק,  במסגרת הייעוץ העסקי ייתן מניסיונו לטובת בחירת  קמפיינים שיווקיים נכונים ובביצוע שלהם. הפיכת העסק למרכז רווח עכשיו ומיד, ביחד נצעיד את העסק שלך לעסק מניב רווחים.

יועץ העסקי שילווה אתכם יבחן מה המסלול העדיף שלכם: האם ניתן וכדאי להביא את המימון מהבנקים או מהמדינה, יש לנו קשרים בהנהלות הבנקים ואנו נמליץ לכם האם כדאי להגיש את התכנית העסקית לבנק, או לבקש הלוואה בערבות מדינה.