הלוואות בערבות מדינה: יבוא ציוד מכני הנדסי כבד – הכי מקצוענים סל יועצים

זהו סיפורו של לקוח שהקרן לעסקים נתנה לו הלוואות בערבות מדינה ליבוא של ציוד מכני הנדסי כבד מחו”ל בסיוע של יעקב אלון

יעקב אלון | סל יועצים 

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

  מטרת ההלוואה:

  מימון הון חוזר של יבוא ציוד מכני הנדסי כבד שמשולם לספק של הציוד מחו”ל שמיובא ממדינות שונות במזומן, לעומת זאת מאחר ומדובר ציוד מכני הנדסי כבד יקר מאוד הלקוחות מבצעים פריסות ארוכות של התשלומים ליבואן, כלומר היבואן זקוק לממן את הלקוחות שלו לתקופות ארוכות, עד שהלקוח מקבל את  התשלומים, צריך להבין שמרגע ההזמנה עד קבלת ציוד מכני הנדסי כבד לישראל יש פרק זמן מינימלי של שלושה חודשים, והלקוח משלם בפריסות ארוכות של 12 תשלומים בממוצע, כך שההון החוזר הנדרש הוא למשך שנה וחצי בממוצע. כמובן שהרווח  לעסק שפועל בשיטת יבוא  ציוד הוא גדול, אבל בדרך חסר לו מזומן ובגדול. ולכן הלוואות בערבות מדינה הן הפתרון הכי טוב שיכול להיות עבורו. מדובר בהלוואות בערבות מדינה עם גרייס של חצי שנה, ריבית ממוצעת של 2.7 אחוז, כאשר במקרה שלנו הלקוח קיבל הלוואה בערבות מדינה של פריים 1.5 אחוז מאחר והוא נחשב חזק ואז נציג המדינה נותן לו ריבית נמוכה, הצורך של היבואן הוא גדול מאוד, מצד אחד יש ליבואן ביקושים גדולים של ציוד מכני הנדסי כבד, לקוחותיו רוצים ממנו ציוד מכני הנדסי כבד הן בגלל השירות המצוין שהוא נותן ללקוחותיו, אצל היזם מילה היא מילה, והתחייבות היא התחייבות, וכאשר נותנים שירות טוב, הלקוחות חוזרים, אבל יש ליזם בעל העסק בעיה גדולה, לא פעם המחסן שלו נותר ריק, הלקוחות מבקשים לקנות ממנו ציוד והוא עונה להם שאין לו כרגע במלאי והם יצטרכו להמתין מספר חודשים עד שהמוצרים יגיעו למלאי, בדרך כלל לקוח שזקוק לרכוש ציוד מכני הנדסי כבד אינו יודע שהצורך שלו יהיה מהיר, ואז לקוחותיו אינם יכולים להמתין והם פונים ליבואנים אחרים שיש להם כלים זמינים במלאי 

   להשארת פנייה זריזה

    

   צריך להבין מהו ציוד מכני הנדסי כבד

   ציוד מכני הנדסי כבד הם כלים מאוד יקרים שעלותם יכולה להתחיל ב200 אלף שקלים ציוד מכני כבד קטן ביותר, ויכולות להגיע למיליוני שקלים ציוד מכני הנדסי כבד גדול מאוד.

   ציוד מכני הנדסי כבד מיועד לבצע עבודות עפר כגון בניית וסלילת כבישים, הריסה של מבנים וגם ציוד מכני כבד גדול מאוד זה ציוד לכריית מנהרות, מדובר על כלים כבדים שיש להם מנוע גדול והם מאוד חזקים ומאפשרים להם לבצע עבודות בעפר וחול, ציוד מכני הנדסי כבד חייב לעבוד תחת פיקוח של קצין בטיחות שמפקח על תקינות הכלי, ועל הרישיונות להפעלת הכלי של הרכב וגם של הנהג.  אין אפשרות להזיז את הכלים ממקום למקום כאשר המקום מרחק ולכן הם ממועברים באמצעות רכבי הובלה ענקיים שנושאים אותם ממקום למקום. לכן כאשר לקוח רוכש כלים הוא נזקק לרכוש גם כלי הובלה. שהרי זה לא הגיוני בכל יום להזמין מוביל שעולה הרבה כסף. הכלים שיש היום בתחום ציוד מכני הנדסי כבד הם: שופל, מחפרונים, באגרים, מפלסות, מגרדות, מערבלי בטון, מקרצפות, מכבשים, מכונות קידוח, משאבות בטון, מערבלי בטון, מסור בטון, מלגזות, מעמיסים טלסקופיים ועוד כלים 

    

   יועץ מקצוען

   יעקב אלון סל יועצים – הלוואות  בערבות מדינה הוא יועץ מקצועי בתחום הלוואות בערבות מדינה, ועזר לאלפי עסקים בייעוץ לאורך שנים רבות, בין לקוחותיו ניתן למצוא לקוחות קטנים מאוד ממקצועות העיצוב שיער ועד לחברות ענק במשק הישראלי, ליעקב אלון יש ידע רחב בתחומי הייעוץ ומתמקד בעבודתו בגיוס הלוואות בערבות מדינה שהן הטובות ביותר לבעלי עסקים במדינת ישראל.

   הפתרון של הלוואות בערבות מדינה מספק ליזם תנאים מצוינים, שיכולים לאפ]שר ליזם לקדם את העסק שלו ברוגע, יש ליזם תקופה של המתנה של שישה חודשים עד לתחילת התשלומים, אין לפתרון זה אח ורע מבחינת תנאים מול הלוואות במערכת הבנקאית, במערכת הבנקאית הבנק מעוניין שתשלם לו את ההלוואה כבר בחודש הקרוב, כך הבנק רואה את הלקוח שלו, ללקוח שאין יכולת להחזיר תשלומים מיד הבנק רואה את זה בעין לא יפה, וזה אפילו מסכן את אישור ההלוואה. פעמים רבות פונים אלי יזמים ושואלים האם ניתן לקבל הלוואות בערבות מדינה או הלוואות בנקאיות לתקופה שהיא ארוכה מחמש שנים, תשובתי אליהם היא ברורה. כאשר אתה מבקש הלוואות בערבות מדינה לתקופה ארוכה מחמש שנים, מי שבודק את הבקשה טול משנה אם זה בנקאי, או בודק כלכלן מטעם הגוף המתאם הוא יפסול את הבקשה ברמת ודאות מאוד גדולה, משום שהוא יאמר שאם אתה לא יכול להחזיר את ההלוואה בתוך חמש שנים זהו סימן שיש לך עסק שהוא לא עסק טוב. ולכן היזהרו בנקודה זו.  

    

   אפשר להתרשם כאן מסיפורי לקוח והצלחה של יעקב אלון

   ניתן ליצור קשר להתייעצות  עם יעקב אלון,

   מנכ”ל,

   בטלפון 050-762-7623

   או למלא פרטים כאן ונחזור אליך מיד

    

    

   תמונת אילוסטרציה של הלוואות בערבות מדינה לציוד מכני כבד הן היתרון משמעותי לעסק החדש או לעסק קיים

   תמונת אילוסטרציה של הלוואות בערבות מדינה לציוד מכני כבד הן היתרון משמעותי לעסק החדש או לעסק קיים