הלוואות מהמדינה

אחד הדברים הקשים בפתיחת עסק הוא לא החזון או איך ליישם אותו בתכנית עבודה, אלו כבר נמצאים אצלכם, אתם יודעים איך העסק אמור להבנות ולהראות, הבעיה בפתיחת עסק לרוב הוא המימון, ההון ההתחלתי שלעתים קשה להשגה במיוחד עם עומדים לבד במערכה.

שני דברים חשובים להבין:

  1. ניתן לקבל הלוואות מהמדינה.

  2. הלוואות מהמדינה

    הלוואות מהמדינה

    אין צורך שתעמדו לבד במערכה, לשם כך יש יועציי ליווי עסקים, שילוו אתכם לאורך כל הדרך לקבלת ההלוואה מהמדינה.

הלוואות מדינה

כבר שנים שהמדינה מבינה שיזמות עצמאית ופתיחת עסקים אלו פעילויות טובות ותומכות במשק, בשנים האחרונות המדינה הבינה את הקושי הכרוך בפתיחת עסק ובגיוס ההון ההתחלתי, ולכן פתחו אפשרות ליזם ואו לעצמאי לבקש ולקבל הלוואה מהמדינה.

הלוואות מדינה כרוכות בהרבה סעיפים והבנת אותיות הקטנות, לכן ייעוץ עסקי זה בגדר חובה אם אתם מעוניינים להקים עסק עם הלוואה מהמדינה.

הלוואות ערבות מהמדינה מלוות על ידי מספר סוגים של קרנות, שכל אחת מציעה סכום אחר להלוואה עם תנאים שונים. ניתן לקבל עד 500,000 שקלים לעסקים קטנים ועד 8,000,000 לעסקים הנחשבים גדולים.

למי ניתן ומה התהליך לקבלת הלוואה מהמדינה?

הלוואת מדינה תתאים לאינדיבידואל או קבוצה המעוניינים בהשקעה, בעסק חדש, לכאלה המעוניינים לגייס הון לפתוח או לפתח את העסק.

הלוואה בערבות מדינה תיתן בהתאם למחזור העסקי של העסק או האינדיבידואל, בהתאם לכך שבעל העסק יציג את תיאור העסק וניסיונו כמו כן רעיון העסקי, תכנית עבודה ושיטת עבודה צריכים להיות גלויים, בנוסף מטרת ההלוואה, פרטים הפיננסיים של הגורם המבקש צריכים להיות שקופים וכן צפי של העסק לשנים הבאות.

כמובן שישנם עוד נתונים לבדיקה על מנת לקבל הלוואה מהמדינה כמו, רווח של העסק, תכנית עסקית, התנהלות עסקית תקינה, במידה והעסק יוכל לעמוד בהחזרי ההלוואה וכן הלאה..

לאחר שסימנו "וי" על כל הנתונים ויש עוד, נגיש בקשה לקרן המתאימה, יש לקבוע פגישה עם נציג מטעם הקרן, לאחר האישור התיק עובר להנהלת הקרן לאישור סופי ואז לבנק הנבחר, הבנק מעביר את ההמלצה שלו לוועדה מיועדת להלוואות מהמדינה שזו מאשרת סופית את ההלוואה ואת סכומה.

ייעוץ וסיוע

לא תמיד מקבלים את ההלוואות המיוחלות מהמדינה, לעתים מקבלים סירוב. כדי שהסיכויים שלכם לקבל את ההלוואה מהמדינה יהיו גבוהים, אתם צריכים חברת ייעוץ עסקי שתלווה אתכם לכל אורך הדרך.

אנחנו חברת ״סל יועצים״ מומחים להלוואות מהמדינה, צרו עמנו קשר עוד היום להבטיח לכם טוב יותר מחר!

טלפון: 03-632-3349 / 04-8111-322