הלוואת מדינה – הלוואות מהמדינה – הכי מקצוענים סל יועצים

אחד הדברים הקשים בפתיחת עסק הוא לא החזון או איך ליישם אותו בתכנית עבודה, אלו כבר נמצאים אצלכם, אתם יודעים איך העסק אמור להבנות ולהראות, הבעיה בפתיחת עסק לרוב הוא המימון, ההון ההתחלתי שלעתים קשה להשגה במיוחד עם עומדים לבד במערכה.

יעקב אלון | סל יועצים 

מי זכאי לקבל הלוואות בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

  שני דברים בסיסיים חשוב להבין:

   1. ניתן לקבל הלוואות מהמדינה. המדינה מעוניינת לפתוח עסקים חדשים בישראל,  או לפתח עסקים טובים שמוכיחים את עצמם בביצועים טובים, ובמדינה מוכנה לקחת את הסיכון עבורכם על ידי מתן בטחונות לבנקים שבאופן רגיל אינם מוכנים לממן הלוואות לפתיחת עסק או הלוואות לפיתוח עסקים, הלוואות אלו נחשבות הלוואות בסיכון, ולבנקים קשה לבצע בדיקות מעמיקות מול כל לקוח, הבנק רוצה לעשות פגישה עם הלקוח, לקחת החלטה שהוא יכול למכור כסף בביטחון גבוה ולהמשיך ללקוח הבא. בדיקות מעמיקות עושות קרנות ובראשן המדינה 

   2. אין צורך שתעמדו לבד במערכה, לשם כך יש יועצים מקצוענים שילוו אתכם לאורך כל הדרך לקבלת ההלוואה מהמדינה. חשוב מאוד לבחור יועץ מקצועי עם המלצות, יועץ שהוכיח את עצמו הראה פעמים, לא צריך להתבייש ולבקש מספרי טלפון של לקוחות שאותו יועץ עזר לו, תשאלו שאלות קשות: איך היה התהליך, כמה זמן זה לקח, איך יחסי האנוש של היועץ, האם היועץ עזר לממליצים 

  הלוואות מהמדינהתמונת אילוסטרציה של הלוואות מהמדינה

    להשארת פנייה זריזה

   למי ניתן ומה התהליך לקבלת הלוואה מהמדינה?

   הלוואת מדינה תתאים לאינדיבידואל או קבוצה המעוניינים בהשקעה, בעסק חדש, לכאלה המעוניינים לגייס הון לפתוח או לפתח את העסקהלוואות בערבות מדינה תינתן בהתאם למחזור העסקי של העסק או האינדיבידואל, בהתאם לכך שבעל העסק יציג את תיאור העסק וניסיונו כמו כן רעיון העסקי, תכנית עבודה ושיטת עבודה צריכים להיות גלויים, בנוסף מטרת ההלוואה, פרטים הפיננסיים של הגורם המבקש צריכים להיות שקופים וכן צפי של העסק לשנים הבאות.

   כמובן שישנם עוד נתונים לבדיקה על מנת לקבל הלוואה מהמדינה כמו, רווח של העסק, תכנית עסקית, התנהלות עסקית תקינה, במידה והעסק יוכל לעמוד בהחזרי ההלוואה וכן הלאה..

   לאחר שסימנו ויעל כל הנתונים ויש עוד, נגיש בקשה לקרן המתאימה, יש לקבוע פגישה עם נציג מטעם הקרן, לאחר האישור התיק עובר להנהלת הקרן לאישור סופי ואז לבנק הנבחר, הבנק מעביר את ההמלצה שלו לוועדה מיועדת להלוואות מהמדינה שזו מאשרת סופית את ההלוואה ואת סכומה.

   ייעוץ וסיוע

   לא תמיד מקבלים את ההלוואות המיוחלות מהמדינה, לעתים מקבלים סירוב. כדי שהסיכויים שלך לקבל את ההלוואה מהמדינה יהיו גבוהים, אתה צריך  יועץ עסק מקצוען שילווה אותך לכל אורך הדרך.

   אני יעקב אלון בחברת סל יועצים מלווה יזמים בכל שלבי החיים שלהם לצורך קבלת הלוואות מהמדינה, צרו עמנו איתי בכדי שאוכל לבדוק את האפשרות לעזור לכם לקבל את ההלוואה שאתם זקוקים לה בכדי להתקדם עם העסק שלך הקיים או זה שחלמת עליו. 

    להשארת פנייה זריזה