אנחנו זמינים לשאלות בטלפון נייד 050-762-7623
תל אביב, מגדל אלקטרה רחוב יגאל אלון 98 - טלפון: 03-632-3349
חיפה, פארק תעשייה מת"מ בניין 25 - טלפון: 04-8111-322

Facebook Twitter Google linkedin

הלוואות להגדלת הפעילות העסקית בישראל

בעולם המערבי ידועה העובדה שהעסקים הקטנים והבינוניים מהווים את עמוד השדרה של המשק, היות והם משמשים כמנוע צמיחה חיוני. לכן המדינה מעודדת יזמים להקים עסקים וגם לפתח את העסק שלהם ולבקש הלוואה בערבות מדינה או לפנות לאפיקים נוספים כגון קרן פועלים לעסקים , אין זה סוד כי ניהול עסק או פתיחת עסק כרוכה בכמה וכמה אתגרים, ביניהם האתגר הכלכלי. לרוב, עסקים בתחילת דרכם צריכים להיערך לכל התרחישים הפיננסיים שעומדים לפניהם, אך אין ספק כי אם אין לבעלי העסק הון עצמי גדול ולכן לא פעם, קיים צורך בהלוואה.

בעוד שהבנקים לא תמיד ששים לספק , ישנם גורמים חוץ בנקאים אשר תמיד ישמחו להירתם לעזרה. לכן, בהיעדר תמיכה של הבנק, הנה כמה מהאפשרויות העומדות לרשותכם בעת פתיחת עסק חדש.

הלוואות בערבות המדינה

היות והמדינה מעודדת את פתיחתם של עסקים אלו, כשם שצוין קודם, הם טובים לכלכלה המקומית, היא הקימה קרנות שונות ומעודדת חלוקה של מענקים לעסקים בתחילת דרכם. באמצעות קרנות ומענקים אלו אתם תוכלו לקבל הלוואה בערבות מדינה לעסק חדש שלכם וכך להתחיל את דרככם בשקט, מבלי עכבות רבות מן הפן הכלכלי.

במקום בו אתם נכשלתם, חברה מקצועית ולה ניסיון רב שנים בתחום, כמו סל יועצים , יכולה לעזור. בעלי עסקים רבים מאמינים כי הבנקים מערימים קשיים על עסקים בתחילת דרכם, אולם יש לקחת בחשבון כי הבנקים מחפשים להשקיע במקום הנכון, וזאת כדי לוודא שקיימת סבירות גבוהה שהחוב יוחזר במלואו. בעזרת צוות יועצים של חברה המתמחה בעולם הפיננסי תוכלו לקבל הלוואות לעסקים ולא רק, אלא שהלוואה בנקאית זו תהיה בריבית גבוהה יותר ממה שנהוג בשוק.

כיצד זה יתכן? חברה מקצועית יכולה לעזור לכם לגייס את ההון העצמי הדרוש ויחד אתה, אף תוכלו לתכנן את העתיד הפיננסי על הצד הטוב ביותר.

 

https://www.sal1.co.il/

סל יועצים

באפשרותכם לקבל הלוואה לעסק עוד היום! כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר או להשאיר פרטים באתר ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.