אנחנו זמינים לשאלות בטלפון נייד 050-762-7623
תל אביב, מגדל אלקטרה רחוב יגאל אלון 98 - טלפון: 03-632-3349
חיפה, פארק תעשייה מת"מ בניין 25 - טלפון: 04-8111-322

Facebook Twitter Google linkedin

הלוואות לעסקים קטנים – סל יועצים ניסיון ומקצוענות

הלוואות לעסקים קטנים,  בעולם המערבי ידועה העובדה שהעסקים הקטנים מהווים את עמוד השדרה של המשק, היות והם משמשים כמנוע צמיחה חיוני.

לכן המדינה וגם קרנות אחרות מעודדת יזמים להקים עסקים וגם לפתח את העסק שלהם ולבקש הלוואה בערבות המדינה או לפנות לאפיקים נוספים כגון קרן פועלים לעסקים

אין זה סוד כי ניהול עסק כרוך בכמה וכמה אתגרים, ביניהם האתגר הכלכלי. לרוב, עסקים בתחילת דרכם צריכים להיערך לכל התרחישים הפיננסיים שעומדים לפניהם

בעוד שהבנקים לא תמיד ששים לתת הלוואה לעסק קטן , ישנם גופים אחרים  אשר תמיד ישמחו להירתם לעזרה. לכן, בהיעדר תמיכה של הבנק, הנה כמה מהאפשרויות העומדות לרשותכם

הלוואות לעסקים קטנים

מרחב הפתרונות של הקיימים לעסקים קטנים הוא גדול, קיימות היום עשר קרנות שונות שנותנות הלוואות לעסקים קטנים:

הקרן בערבות מדינה

קרן פועלים לעסקים

שתי קרנות של אנשי עסקים

שלוש קרנות של נדבנים – הלוואות ללא ריבית כלל

קרן של הלוואת לנכסים

קרן של חברת ביטוח

קרן של חברת כרטיסי אשראי

קרנות אלו הוקמו כתוצאה מתחרות הם הקרן בערבות מדינה, משרד הכלכלה יזם את התחרות על ידי כך שנבחרו ארבעה בנקים במכרז, וזאת כאשר בנק פועלים יצא מהקרן בעקבות כניסת בנק לאומי לקרן בערבות מדינה.

היות והמדינה מעודדת לתת הלוואה לעסק קטן לעסקים אלו, כשם שצוין קודם, הם טובים לכלכלה המקומית, היא הקימה קרנות שונות ומעודדת חלוקה של הלוואות לעסקים קטנים. באמצעות קרנות ומענקים אלו אתם תוכלו לקבל הלוואה בערבות מדינה לעסק שלכם וכך לעשות את דרככם בשקט, מבלי עכבות רבות מן הפן הכלכלי.

חברה מקצועית ולה ניסיון רב שנים בתחום, כמו סל יועצים , יכולה לעזור, יש לקחת בחשבון כי הבנקים מחפשים להשקיע במקום הנכון, וזאת כדי לוודא שקיימת סבירות גבוהה שהחוב יוחזר במלואו.

סל יועצים בוחנת את הנתונים של בעל העסק ומוודאת שיש לו אפשרות לקבל הלוואה לעסק קטן, ישנם פרמטרים רבים שנדרש לבדוק אותם,לא פעם הלקוח נבדק במערכות BDI ונמצא מתאים להגשה, ואולם בבדיקה שלנו עולות שאלות מרכזיות שהקרנות בוחנות, יש לציין שמספיק שפרמטר אחד ייכשל בכדי שכל הבקשה תיפסל

בעזרת צוות יועצים של חברה המתמחה בעולם הפיננסי תוכלו לקבל הלוואות לעסקים קטנים ולא רק, אלא שהלוואה בנקאית זו תהיה בריבית גבוהה יותר ממה שנהוג בשוק.

כיצד זה יתכן? חברה מקצועית יכולה לעזור לכם לגייס הלוואה לעסק קטן הדרוש באמצעות הלוואות לעסקים קטנים ויחד אתה, אף תוכלו לעבוד בשקט ולקדם את העסק שלכם .

 

https://www.sal1.co.il/

סל יועצים

באפשרותכם לקבל הלוואה לעסק קטן, כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר או להשאיר פרטים באתר ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.