כל מה שחשוב לדעת על הלוואה בערבות מדינה לעסקים

כל מה שחשוב לדעת על הלוואה בערבות מדינה לעסקים 

מעוניינים לקבל הלוואה לעסק קטן בערבות המדינה בתנאים טובים? הגעתם למקום הנכון! קרנות ממשלתיות מאפשרות לעסקים קטנים לקבל הלוואות לטובת פיתוח העסק או הקמת עסק חדש. ההלוואות ניתנות בתנאים אטרקטיביים מאלו שתוכלו לקבל במסלולים הרגילים של הבנקים וחברות האשראי. הסיבה לכך היא ניסיון של המדינה לתמוך בעסקים הקטנים ולעודד יזמות.

ההלוואה ניתנת לעסקים תוך התאמה אישית של הסכום והתנאים למחזור הכספים החודשי, שיעור הרווח של העסק, סכום הכסף הנדרש לפיתוח או הקמה, ובעיקר, בהתאם לתכנית העסקית של העסק ולגובה ההחזר החודשים. הלוואה בערבות מדינה לעסקים קטנ

 

ים ניתנת לאחר בדיקה של ההתנהלות הפיננסית, התכנית העסקית והיכולת של העסק לעמוד בתשלומי ההחזר החודשיים.

לא ניתן יהיה לקבל הלוואות לעסקים קטנים בערבות מדינה במקרים בהם קיימות תביעות משפטיות נגד העסק או הליכים בהוצאת לפועל. על עסק חדש להציג הון עצמי בגובה של 20% מהסכום הנדרש למימון הקמת העסק על מנת לקבל אישור להלוואה בערבות המדינה.

כיצד מגישים את הבקשה לקבלת ההלוואה?

כשדרוש לכם סכום כסף לפיתוח העסק או הקמת עסק חדש, הלוואה בריבית נמוכה עם תנאים גמישים של החזר היא בדיוק מה שאתם צריכים. מה קורה כאשר אתם לא מצליחים למצוא את הפתרון הפיננסי הטוב ביותר? חברת סל יועצים מציעה לכם כבר עכשיו ייעוץ מקצועי לאיתור פתרון המימון הטוב ביותר בעבורכם – פתרון המימון שיצליח להציל את העסק, לקדם אותו ולהשאיר את המתחרים הרחק מאחור.

 

על מנת להגיש בקשה לקבלת הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים יש להציג תכנית עסקית מקצועית. ההשקעה שלכם בכתיבת תכנית עסקית מפורטת המציגה בצורה ברורה את הרעיון העסקי, את שיטות העבודה, את התהליכים, את הרווחים הצפויים ואת תנאי התשלום הקבועים של הלקוחות ושל הספקים, היא הצעד הראשון לקראת אישור ההלוואה.

על מנת להגדיל את הסיכויים שלכם לאישור מהיר של ההלוואה חשוב להציג נתונים פיננסיים מלאים של העסק, תחזית פיננסית ל-3 השנים הבאים, פרטים על סכום הכסף הדרוש והתנאים המבוקשים. את התכנית המקצועית אתם מכינים יחד עם נציגי חברת סל יועצים. הניסיון הרב של החברה וההיכרות שלה עם מסלולי הלוואות לעסקים קטנים בערבות המדינה, מגדילים משמעותית את הסיכויים שלכם לקבל במהרה את סכום הכסף הדרוש לכם בתנאים הטובים ביותר.

מי מקבל את ההחלטה הסופית?

לאחר עיון של נציג הקרן במסמכים שהוגשו, יוזמן בעל העסק לפגישה במהלכה יבחן הנציג את הבקשה, ויקבע האם הוא מאשר את הבקשה ומעביר א

ותה הלאה אל הנהלת הקרן או דוחה אותה. כאשר הנהלת הקרן מאשרת גם כן את ההלוואה טופסי הבקשה מועברים אל הבנק במסגרתו בחרתם לקבל את ההלוואה. הבנק בוחן שוב את הדברים ומעביר את ההמלצות שלו אל וועדה הנותנת את האישור הסופי לבקשת ההלוואה.

חברת סל יועצים תלווה אתכם לאורך כל הדרך ותוודא הכנת תכנית עסקית מקצועית בהתאם לכל הסעיפים הדרושים. עם תכנית מקצועית שמבליטה את היתרונות שלכם ומציגה את ההצלחות של העסק על פני הקשיים והתחרותיות הרבה בשוק, תצליחו לקבל הלוואה לעסקים קטנים בערבות מדינה בסכום מקסימלי, ריבית מינימלית ובתנאים הטובים ביותר. לפרטים נוספים על הלוואות בערבות מדינה ושאר פתרונות פיננסיים חכמים לעסקים קטנים, חייגו: 03-6323349.