הלוואות לעסקים מהמדינה- בקלות

פתחתם עסק חדש, או ברצונכם להרחיב את הקיים. החלומות גדולים, אך עדיין אין לכם את כל המימון על מנת להגשימם. הידעתם כי המדינה יכולה לסייע בידכם להשיג את ההון הנדרש? באמצעות תהליך בירוקרטי, לעתים סבוך מעט, תוכלו לקבל הלוואות לעסקים קטנים ולהרחיב את פעילותכם.

אז מהי "הדרך אל הכסף" ואיך תוכלו לצלוח את המכשול הבירוקרטי, ומדוע המדינה תומכת בכם? הכל במאמר שלפניכם.

מדוע המדינה תומכת בעסקים קטנים?

נשאלת השאלה, פעמים רבות, מדוע מקבלים הלוואות מהמדינה לעסקים קטנים. מה מרוויחה מכך מדינת ישראל? בפועל, העסקים הקטנים מהווים הלב של התעסוקה בישראל. מעבר לעובדה כי אותו אדם שפתח את העסק אינו שכיר (ואינו "תופס" מקום עבודה של שכיר אחר במשק), העסק הקטן שפתח יוצר מקומות עבודה נוספים. המדינה שותפה בהכנסות העסק, באמצעות המסים, וגם המשכורות אותם משלמים לעובדים ימוסו.

כך, באמצעות הענקת ערבויות לעסק, המדינה מהווה מעין שותף שקט מחד מסייעת בפעולת המימון של העסק, ומזרימה את ההון הנדרש להצלחתו, ומאידך מקבלת חזרה את כספי הלוואה ואת המסים הנובעים מפעילות העסק. אכן, נוצר מצב של WIN-WIN.

איך הופכים את המדינה ל"שותפה" במימון העסק?

כאשר אתם מתכננים להיכנס לעסק חדש, תרצו לבדוק את סיכויי הצלחתו. מן הסתם תרצו לראות את התוכנית העסקית, את ההכנסות הצפויות וההוצאות, ומהי הדרישה למוצר או השירות שהעסק שלכם מוכר. בדומה לכך, גם כאשר מבקשים לקבל הלוואת מדינה לעסקים קטנים, תצטרכו להציג תוכנית עסקית הממחישה בצורה חיה כיצד תשתמשו בכספים שתקבלו על מנת לבנות עסק משגשג בישראל.

איך בונים את התוכנית העסקית?

לא כל אדם מכיר את הדרך לבניית תוכנית עסקית, הנלמדת בצורה מקיפה בקורסים למנהל עסקים או בהדרכות הנוגעות לשוק ההון. לכן, חברות המלוות את מבקשי ההלוואות בונים עבורכם את התוכנית העסקית, בצורה ריאלית אך קורצת למשקיעים (וביניהם המדינה), ומסייעים לכם לצלוח את בקשת ההלוואה. ככל שתציגו את עצמכם ואת החזון שלכם בצורה טובה יותר, עם מספרים וגרפים תומכים, כך גדלים הסיכויים שתקבלו את ההלוואה המבוקשת. הכירו את "סל יועצים" המלווים עסקים רבים בדרך להלוואה בערבות המדינה.

הלוואות בסיוע המדינה רק עם סל יועצים

"סל יועצים" הוקמה על מנת לסייע לעסקים קטנים, וליזמים פרטיים, ליהנות מהלוואות בערבות המדינה, תוך בניית התוכנית העסקית עבורם. מעבר להלוואה זו קיימות גם קרנות נוספות מהן אפשר לנסות ולקבל את ההון הדרוש לפתיחת או פיתוח העסק הקיים. אנו מסייעים לכם לראות את החזון בצורה מתמטית, ולנתח ביחד אתכם כמה תצטרכו על מנת להפוך את העסק למשגשג. לאחר מכן נמלא עבורכם את כל המסמכים הדרושים ונלווה אתכם עד לקבלת הכספים בפועל.

החזון שלכם במרחק נגיעה לקבלת ייעוץ בנוגע להלוואות בערבות מדינה חייגו עוד היום לסל יועצים:

סניף חיפה: 04-8-111-322 או סניף תל אביב 03-632-3349