הלוואות מדינה לעסקים קטנים – הלוואות לעסקים קטנים מהמדינה – הכי מקצוענים סל יועצים

פתחתם עסק חדש, או ברצונכם להרחיב את הקיים. החלומות גדולים, אך עדיין אין לכם את כל המימון על מנת להגשימם. הידעתם כי המדינה יכולה לסייע בידכם להשיג את ההון הנדרש?

מי זכאי לקבל הלוואות בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

  באמצעות תהליך מסודר וידוע מראש שיארך חודש ימים תוכלו לקבל הלוואות לעסקים קטנים ולהרחיב את פעילותכם מצד אחד או לפתוח עסק מצד שני.

  אז מהי הדרך אל הכסףואיך תוכלו לצלוח את המכשול הביורוקרטי, ומדוע המדינה תומכת בכם? הכל במאמר שלפניכם.

  מדוע המדינה תומכת בעסקים קטנים?

  נשאלת השאלה, פעמים רבות, מדוע מקבלים הלוואות מהמדינה לעסקים קטנים. מה מרוויחה מכך מדינת ישראל? בפועל, העסקים הקטנים מהווים הלב של התעסוקה בישראל. מעבר לעובדה כי אותו אדם שפתח את העסק אינו שכיר (ואינו תופסמקום עבודה של שכיר אחר במשק), העסק הקטן שפתח יוצר מקומות עבודה נוספים. המדינה שותפה בהכנסות העסק, באמצעות המסים, וגם המשכורות אותם משלמים לעובדים ימוסו. יש החרגה של הנושא אם אתם רוצים לרכוש עסק שהוא כבר פעיל או אז המדינה נותנת רק 35 אחוז מערך הרכישה שהרי לא הגדלתם את התעסוקה במדינת ישראל, מה שעשיתם זה “החלפת ראש בראש”, כלומר היה בעל עסק והוא מכר לכם את העסק ויצא מהעסק, ואז מעגל התעסוקה במדינה לא גדל, ולכן המדינה עוזרת באופן מוגבל בעניין. 

  כך, באמצעות הענקת ערבויות לעסק, המדינה מהווה מעין שותף שקט מחד מסייעת בפעולת המימון של העסק, ומזרימה את ההון הנדרש להצלחתו, ומאידך מקבלת חזרה את כספי הלוואה ואת המסים הנובעים מפעילות העסק. אכן, נוצר מצב של WIN-WIN.

   להשארת פנייה זריזה

   איך הופכים את המדינה לשותפהבמימון העסק?

   כאשר אתם מתכננים להיכנס לעסק חדש, תרצו לבדוק את סיכויי הצלחתו. מן הסתם תרצו לראות את התכנית העסקית, את ההכנסות הצפויות וההוצאות, ומהי הדרישה למוצר או השירות שהעסק שלכם מוכר. בדומה לכך, גם כאשר מבקשים לקבל הלוואת מדינה לעסקים קטנים, תצטרכו להציג תכנית עסקית הממחישה בצורה חיה כיצד תשתמשו בכספים שתקבלו על מנת לבנות עסק משגשג בישראל.

   אילוסטרציה של הלוואות לעסקים קטנים

   אילוסטרציה של הלוואות לעסקים קטנים

   איך בונים את התכנית העסקית?

   לא כל אדם מכיר את הדרך לבניית תכנית עסקית, הנלמדת בצורה מקיפה בקורסים למנהל עסקים או בהדרכות הנוגעות לשוק ההון. לכן, חברות המלוות את מבקשי ההלוואות בונים עבורכם את התכנית העסקית, בצורה ראלית אך קורצת למשקיעים (וביניהם המדינה), ומסייעים לכם לצלוח את בקשת ההלוואה. ככל שתציגו את עצמכם ואת החזון שלכם בצורה טובה יותר, עם מספרים וגרפים תומכים, כך גדלים הסיכויים שתקבלו את ההלוואה המבוקשת. הכירו את סל יועציםהמלווים עסקים רבים בדרך להלוואה בערבות המדינה.

    להשארת פנייה זריזה

    סרטון הדרכה לכתיבת תכנית עסקית ומילוי טפסים בשיטת עשה זאת בעצמך לקבלת הלוואות בערבות מדינה

     להשארת פנייה זריזה

     הלוואות בסיוע המדינה רק עם סל יועצים

     סל יועצים הוקמה על מנת לסייע לעסקים קטנים, וליזמים פרטיים, ליהנות מהלוואות בערבות מדינה, תוך בניית התכנית העסקית עבורם. מעבר להלוואה זו קיימות גם קרנות נוספות מהן אפשר לנסות ולקבל את ההון הדרוש לפתיחת או פיתוח העסק הקיים. אנו מסייעים לכם לראות את החזון בצורה מתמטית, ולנתח ביחד אתכם כמה תצטרכו על מנת להפוך את העסק למשגשג. לאחר מכן נמלא עבורכם את כל המסמכים הדרושים ונלווה אתכם עד לקבלת הכספים בפועל.

     החזון שלכם במרחק נגיעה לקבלת ייעוץ בנוגע להלוואות בערבות מדינה חייגו עוד היום אל יעקב אלון סל יועצים, או תשאירו הודעה ואזור אליכם מהר.

      להשארת פנייה זריזה