הלוואות לעסק חדש | הלוואה לעסקים גדולים וקטנים - סל יועצים

אנחנו זמינים לשאלות בטלפון נייד 050-762-7623
תל אביב, מגדל אלקטרה רחוב יגאל אלון 98 - טלפון: 03-632-3349
חיפה, פארק תעשייה מת"מ בניין 25 - טלפון: 04-8111-322

Facebook Twitter Google linkedin

הלוואה לעסקים קטנים חדשים

ישנם אנשים, אשר אופיים היזמי דוחף אותם למצוא רעיונות חדשים, לחפש את ההזדמנות הבאה, והם נוטים לעבוד טוב יותר, באופן עצמאי. פעמים רבות, הפער בינם לבין פתיחת עסק עצמאי, אשר יפרנס אותם ויקדם אותם מבחינה כלכלית, נמצא דווקא במינוף הפיננסי. שכן, אחרי הכל, יזמות היא סיכון, וסיכון דורש הון. ליזמים ברוחם, לבעלי עסקים קיימים, לשכירים המעוניינים לצאת לעצמאות, קיימות אפשרויות רבות ומבטיחות. יש לך חלום? המרחק בינו לבין המציאות הולך ומתקצר בזכות הלוואה לעסקים קטנים וחדשים.כסף צומח - הלוואה לעסק קטן

הלוואה לעסקים קטנים חדשים, מי עומד מאחורי היוזמה?

הגופים העומדים לרשות יזמים לטובת הלוואות לעסק חדש הם גופים מדיניים כמו קרנות בערבות המדינה, קרן פועלים לעסקים, קרן של הלוואות ללא ריבית עד 90,000 ₪, קרן של הלוואות ללא ריבית עד 240,000 ₪. הקרנות נפתחו מתוך נקודת הנחה, שחלק מרכזי מהתוצר הלאומי מגיע דווקא מהעסקים הקטנים והעוסקים העצמאיים.

מהם התנאים לקבלת הלוואה לפתיחת עסק חדש מהקרן?

התנאי הראשון לקבלת הלוואה לעסקים חדשים הוא בחינת יכולת פירעון ההלוואה. כפי שניתן לראות, מדובר בהלוואה להקמת עסק חדש בתנאים מועדפים, ללא ריבית, במטרה לקדם ולהרחיב את הפעילות העסקית של מבקש ההלוואה. בעיקר כאשר מדובר על עסק בהקמה, נדרש ביצוע ניתוח של תזרים המזומנים, התכנית העסקית, הבנת השוק הקיים, התחרות במרחב בו העסק פועל וכמובן פוטנציאל הרווח העתידי בטרם תינתן ההלוואה. חשוב לציין, שגם אם מבקש ההלוואה מבקש לרכוש עסק קיים ומניב, באמצעות קבלת ההלוואה, עליו להוכיח יכולת פירעון.

לאילו מטרות נדרש עסק קטן להלוואה?

הרחבת הפעילות העסקיתבין אם מדובר על ייבוא סחורה, יצירת מערכת של אמון עם ספקים מחו"ל ועוד.

פרסוםעסקים קטנים, ובעיקר עסקים בתחילת דרכם נדרשים לפרסם את עצמם על מנת להגיע אל התודעה הציבורית. תקציבי פרסום, בין אם מדובר על פרסום חוצות או פרסום ברשתות החברתיות ובמדיה המקוונת עלולים להגיע לעלויות של אלפי שקלים בחודש.

הוצאות תפעולעסקים קטנים, נדרשים פעמים רבות, לסחורה, רכב, חברות שינוע, דואר, אחסנה, הובלות, תשלום לספקים ועוד, כל אלה דורשים מרחב נשימה כלכלי, ואותו ניתן לקבל באמצעות ההלוואה.

מהי הדרך הטובה יותר לקבל את ההלוואה?

הדרך הקצרה, הנכונה והטובה ביותר לאור הבירוקרטיה, הכוללת הכנת תכנית עסקית, בדיקת יכולת פירעון ואיסוף נתונים, היא באמצעות הסתייעות בגוף מקצועי ומנוסה, עם סיפורי הצלחה מוכחים, שיוכל להעביר את העסק שלכם בנתיב הנכון, יעניק את הייעוץ הרלוונטי לקבלת תמונה אמתית, וימזער את הסיכון, כך שהעסק זוכה לנקודת התחלה ברורה ואיכותית.

זקוקים להלוואה? תנו לנו אפשרות לגייס את הכסף בעבורכם. "סל יועצים" הלוואות בערבות המדינה, הלוואות לעסקים קטנים מתחילים, עם ניסיון עשיר ועם לקוחות מרוצים רבים, לפרטים נוספים וליצירת קשר: טלפון: 03-632-3349, נייד: 050-7627623