אנחנו זמינים לשאלות בטלפון נייד 050-762-7623
תל אביב, מגדל אלקטרה רחוב יגאל אלון 98 - טלפון: 03-632-3349
חיפה, פארק תעשייה מת"מ בניין 25 - טלפון: 04-8111-322

Facebook Twitter Google linkedin

הלוואות לעסקים חדשים | הלוואה בערבות מדינה סל יועצים ניסיון ומקצוענות

הלוואות לעסקים חדשים

הלוואות לעסקים חדשים, מי עומד מאחורי היזמה?

הגופים העומדים לרשות יזמים לטובת הלוואה לעסק חדש הם גופים מדיניים כמו הלוואה בערבות המדינה, קרן פועלים לעסקים, קרן של הלוואות ללא ריבית עד 90,000 ₪, קרן של הלוואות ללא ריבית עד 240,000 ₪. הקרנות נפתחו מתוך נקודת הנחה, שחלק מרכזי מהתוצר הלאומי מגיע דווקא מהעסקים הקטנים והעוסקים העצמאיים.

מהם התנאים לקבלת הלוואה לעסק חדש מהקרן?

התנאי הראשון לקבלת הלוואה לעסק חדש הוא בחינת יכולת פירעון ההלוואה. כפי שניתן לראות, הלוואות לעסקים חדשים ניתנות בתנאים מועדפים של ריבית נמוכה, גרייס של חצי שנה או שנה, או הלוואות ללא ריבית, וזאת במטרה לקדם ולהרחיב את הפעילות העסקית של מבקש ההלוואה. בעיקר כאשר מדובר על עסק בהקמה, נדרש ביצוע ניתוח של תזרים המזומנים, התכנית העסקית, הבנת השוק הקיים, התחרות במרחב בו העסק פועל וכמובן פוטנציאל הרווח העתידי בטרם תינתן ההלוואה. חשוב לציין, שגם אם מבקש ההלוואה מבקש לרכוש עסק קיים ומניב, באמצעות קבלת ההלוואה, עליו להוכיח יכולת פירעון.

הלוואות לעסקים חדשים – מהם המטרות האפשריות להלוואה?

רכישת מלאי בין אם מדובר על ייבוא סחורה, יצירת מערכת של אמון עם ספקים מחו"ל ועוד.

השקעה – שיפוץ, רכישת ציוד ועוד

פרסוםעסקים בתחילת דרכם נדרשים לפרסם את עצמם על מנת להגיע אל התודעה הציבורית. תקציבי פרסום, בין אם מדובר על פרסום חוצות או פרסום ברשתות החברתיות ובמדיה המקוונת עלולים להגיע לעלויות של אלפי שקלים בחודש.

הון חוזר עסקים, נדרשים לשלם הוצאות גדולות לפני קבל הכסף מהלקוח, שכירות, דלק , רכב, חשמל, מים, ארנונה, תשלום לספקים ועוד, כל אלה דורשים מרחב נשימה כלכלי, ואותו ניתן לקבל באמצעות ההלוואה.

הלוואה לעסק חדש – מהי הדרך הטובה יותר לקבל הלוואות לעסקים חדשים?

הדרך הקצרה הנכונה והטובה ביותר להגשת בקשות הלוואות לעסקים חדשים היא לגשת להכנת תכנית עסקית בכוחות עצמך, ניתן לקרוא מאמר בשם: הלוואה בערבות מדינה – עשה זאת בעצמך שמדריך כל יזם לבצע הלוואה לעסק חדש בכוחות עצמו, יחד עם זאת הכנת תכנית עסקית שתציג לקרנות בצורה נכונה את העסק, היזם, רווחיות, בדיקת יכולת פירעון ועוד נתונים רבים שרק בעל מקצוע יכול לעשות בצורה נכונה היא באמצעות הסתייעות בגוף מקצועי ומנוסה שיודע לכתוב תכניות למטרת הלוואות לפתיחת עסקים חדשים, גוף שיש לו סיפורי הצלחה מוכחים, שיוכל להעביר את העסק שלכם בנתיב הנכון, יעניק את הייעוץ הרלוונטי לקבלת תמונה אמתית, וימזער את הסיכון, כך שהעסק זוכה לנקודת התחלה ברורה ואיכותית.

הלוואה לעסק חדש? תנו לנו אפשרות לגייס את הכסף בעבורכם.

הלוואה בערבות מדינה סל יועצים – עם ניסיון עשיר ועם יותר מאלף לקוחות

לפרטים נוספים וליצירת קשר:

יעקב אלון

מנכ"ל

הלוואה בערבות מדינה סל יועצים 

נייד: 050-762-7623