הלוואות בערבות מדינה ליצואנים – הכי מקצוענים סל יועצים

הלוואות בערבות מדינה ליצואנים הם בראש סדר העדיפויות של מדינת ישראל, משום שהם חלק גדול מליבת הכלכלה בישראל.

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

   

  כל הגופים הגדולים כגון – בנקים, קרנות, וגם חברות פרטיות יודעות לעשות את ההפרדה ולתת התייחסות שונה בין מימון והלוואות המיועדות למסחר מקומי לבין מימון והלוואות המיועדות למסחר חוץ, ולכן מדינת ישראל רואה בעדיפות עליונה את מתן סיוע הכלכלי לעוסקים בסחר חוץ עם הלוואות בערבות מדינה בכדי לעודד אותם ולתת להם את היכולת להתמודד ולהוביל את התחרות הגדולה הקיימת בשוק העולמי. באמצעות הלוואות בערבות מדינה ליצואנים יכולים עסקים וחברות לקדם את הצרכים שלהם ולממן את הפרויקטים שעומדים בפניהם, אנחנו ננסה להבין כאן למי הלוואות אלו מיועדות ומה האפשרויות שעומדות בפניכם. 

  היצוא במדינת ישראל

  כל הייצור של מוצרים, סחורות שנשלחים אל לקוחות בחו”ל והשירותים שניתנים על ידי חברות ועסקים למדינות אחרות הם היצוא של מדינת ישראל.  

  ענפי יצוא במדינת ישראל הם:

  • היצוא של חבות יצרניות בתחומים כגון אלקטרוניקה, מתכת, מזון וכדומה נחשבים ליצוא תעשייתי.
  • יצוא של תוצרת חקלאית לחו”ל אם זה תפוזים או פרחים וכל תוצרת חקלאית אחרת.
  • יצוא של מוצרים ביטחוניים ממדינת ישראל למדינות ידידותיות כגון ארצות הברית וכדומה על מנת שנוכל לשמור על היתרון שלנו על פני מדינות שנמצאות במצב מלחמה עם ישראל. בדרך כלל מדובר על נשק, או ציוד וחמרי עזר לנשק אלקטרוני או תוכנה בדרך כלל
  • יצוא תוכנות כגון אבטחת מידע, תוכנות לניהול חברות ועסקים במגוון שפות 
  • נכסים רוחניים.
  • יצוא שירותים מחוץ למדינת ישראל, היום בתחום הגלובלי ניתן לתת שירות מכל מקום בעולם באמצעות התחברות מרחוק ואין צורך להגיע לחו”ל בצורה פיזית, לדוגמא: מרכזי שירות לקוחות טלפוניים, מרכזי טלמרקטינג שדוברים שפות זרות וכן הלאה.
  • יצוא כוח אדם.
  • יצוא חומרי גלם של מוצרים מים המלח כגון מלח או מינרלים שמופקים מהאדמה או מהמים.

   להשארת פנייה זריזה

    

    

   אילוסטרציה של מכולות בנמל - הלוואות ליצואנים - הלוואות בערבות מדינה

   אילוסטרציה של מכולות בנמל – הלוואות ליצואנים – הלוואות בערבות מדינה

   הלוואות בערבות מדינה ליצואנים

   לנו בחברת סל יועצים יש את הידע הרחב והמקצועי שנדרש בכדי שנוכל לעזור לכם לבחור את המסלול הנכון והמתאים לכם לקבלת הלוואה לעסק. נשמח להציג בפניכם את מגוון פתרונות הגדול שקיים במדינת ישראל, ואנחנו נבחן את הצרכים שלכם מצד אחד ונבחן גם את ההתאמה שלכם לקבל הלוואות למימוש הפוטנציאל של היצוא של העסק או החברה שלכם. נזכיר כאן שהפתרון הנכון ביותר עבור יצואנים הוא הלוואות בערבות מדינה שהן מאפשרות לקבל סכומים גדולים שנדרשים למימוש מטרות גדולות כגון יצוא.

   הליווי של סל יועצים יעניק לך ערך מוסף בניהול כלכלי נכון של העסק, ויביא את העסק לשגשוג כלכלי. נשמח לעזור לכם וללוות אתכם בצורה מקצועית לקבלת  הלוואה מ- קרן פועלים לעסקים או מקרנות טובות אחרות.

   אפשר להתרשם כאן מסיפורי הצלחה של סל יועצים

   ניתן ליצור קשר להתייעצות  עם יעקב אלון,

   מנכ”ל,

   בטלפון 050-762-7623

   או למלא פרטים כאן ונחזור אליך מיד