הלוואות בערבות מדינה לקניית מזנון צבאי חדש ☝️ הכי מקצוענים סל יועצים

יזם שעבד במזנון צבאי שנים רבות החליט לקנות אותו בסיוע של  הלוואות בערבות מדינה לפתיחת מזנון צבאי חדש

✔️ הלוואות בערבות מדינה על בסיס הצלחה ☝️

✔️צלצלו לזכאות!

יעקב אלון | סל יועצים

מי זכאי לקבל הלוואות בערבות מדינה

היזם הוא מקצוען אמיתי, נולד באוריינטציה חיובית של איש מכירות , נותן שירות מהלב, אוהב בני אדם ובעל תקשורת טובה. 

  להשארת פנייה זריזה

  קורות חיים

  היזם  עבד כשכיר כאיש מכירות בחברה למכירת מוצרים. מדובר בעבודת שטח שבה היזם מייצר לקוחות חדשים ומוכר להם מוצרים, מדובר במכירות של מוצרים שהמחירים שלהם זהים בין הספקים השונים. היזם  הגדיל את המכירות תוך שבעה חודשים בלפחות מעל פי 20!. היזם  היה מגיע לבעלי העסקים כל יום לשיחות נפש עם הלקוחות. וכך קנה אותם והם עבדו איתו בצורה מלאה, בהמשך היזם  עבד כשכיר כמנהל תפעול בחברה מסחרית למכירת מוצרים למטבח ולאמבטיה כגון מקלחונים, אביזרי אמבטיה ועוד. האחריות הייתה על שניים עשר עובדים, על כל שלבי קבלת ההזמנות מלקוחות ואספקתם ללקוחות, התפקיד כלל  קליטת סחורה מהספקים בישראל ומחו”ל, וסידורם במחסן, ארגון מסלולי הנסיעה וההפצה של הנהגים ללקוחות, התפקיד כלל ניהול מדוקדק של העובדים שכל דבר יבוצע בדיוק לפי מה שנדרש. שלא יהיו טעויות, שכל דבר שהוזמן ישלח והלקוחות יקבלו את המוצרים הנכונים בזמן שהובטח להם. היזם  דאג לסדר וניקיון, כל דבר במקום שלו ושלא יהיה משהו שיעלם, מדובר בקונטיינרים גדולים והכל חייב להיות מדויק, נדרש היה לתכנן מידות ומשקלים שייכנסו לקונטיינרים בצורה מלאה ובהתאם לגדלים של כל אריזה. במקביל לעבודתו  הרגילה  היזם  התחיל לעבוד במזנון צבאי, המזנון צבאי הזה משרת את חיילי הבסיס והמילואים בבסיס, המזנון מיועד לתת שירות גם לחיילים גם סדירים וגם מילואים. היזם עבד במזנון הצבאי כל יום בשעות הערב לבד, המוצרים שהיזם מכר במזנון הצבאי היו: פיצות, טוסטים, סלטים מוצרי מאפה ,בורקס, ג’חנון, מלאווח, פסטות, סנדוויצ’ים, סלטים, סלטים בהרכבה עצמית, שתייה חמה ושתייה קרה, כל המוצרים נאפים במקום כולל אפייה עם תנור אחד ענק של הפיצות ושני תנורי אפייה גדולים לבגטים ומוצרי מאפה, במקום יש ויטרינות להצגת הסלטים והתוספות, ויטרינה  למוצרי מאפה, ויטרינה לסנדוויצ’ים, שלושה מקררים לשתייה קרה,  יש שלושה מקפיאים גדולים, מכונה של גלידה אמריקאית, שייקים, אייס קפה ושתייה חמה. המזנון עובד בצורה מלאה, והיזם ביצע את כל העבודות מא-ת, עבודת מכירה ללקוחות, אפייה של כל המוצרים פיצות, טוסטים, בורקסים, סידור הוויטרינות, הכנסת סלטים, פסטות והכל. קבלת הכסף הייתה או בכרטיס אשראי או במזומן. המכירה ללקוחות במזנון הצבאי מתבצעת בשעות ההפסקה, ואז מגיעים ארבעים חיילים ביחד להם רעבים וצריך לספק את המוצרים מהר תוך שעה. ובשעה הזו היזם  מספק להם את כל מה שהם צריכים, חשוב להגיד שהם “לקוחות שבויים” אין ללקוחות שלו שהם חיילים בסדיר או מילואים אפשרות לקנות משהו חם, טרי ואפוי בשום במקום אחר. היזם  משתלט על כל הפעילות במלואה. יש להדגיש שהפעילות היא אינטנסיבית, ואין זמן אפילו להפסקת סיגריות במהלך הפעילות במקום, כי מבצע את כל הפעולות במקום של הכנה, אפייה, סידור, אפייה, שירות, תלונות  לקוחות ועוד. 

  קורסים מקצועיים

  היזם  עשה קורסים מקצועיים התחום הבישול והאפייה של בישול בשר דרום אמריקאי, שם לומדים להכין כיצד לבחור בשר נכון, כיצד להכין ולטפל בנתחים של בשר, כיצד לצלות בשר, כמה זמן לצלות כל בשר, איזה בשר מתאים לכל סוג של בישול, בנוסף היזם עשה קורס של הכנת דגים, בשר, מדובר בקורס שבו מלמדים את לקנות מוצרים, איך עושים, כמה זמן, מדובר בסדנא מעשית, כיצד להכין אוכל מאודה, בישול איטי, בישול מהיר

   להשארת פנייה זריזה

   פירוט הפעילות העסקית של המזנון הצבאי

   היזם  מעוניין לרכוש את המזנון צבאי שהוא עובד בו בסיוע של הלוואות בערבות מדינה לקניית מזנון צבאי חדש , המזנון הופעל על ידי היזם  מידי יום בשעות אחר הצהריים. מדובר במזנון צבאי  שמשרתת את חיילי בסיס סדירים וגם מילואים. המוצרים שנמכרים במזנון הצבאי   הם פיצות, טוסטים, סלטים מוצרי מאפה , בורקס, ג’חנון, מלאווח, פסטות, סנדוויצ’ים, סלטים, סלטים בהרכבה עצמית, שתייה חמה ושתייה קרה, כל המוצרים הם נאפים במקום. אפייה עם תנור אחד ענק של הפיצות ושני תנורי אפייה גדולים לבגטים ומוצרי מאפה, במקום יש ויטרינות להצגת הסלטים והתוספות, ויטרינה  למוצרי מאפה, ויטרינה לסנדוויצ’ים, שלושה מקררים לשתייה קרה, יש שלושה מקפיאים גדולים, מכונה של גלידה אמריקאית, שייקים, אייס קפה ושתייה חמה. היזם  עובד במקום כבר שנה מידי ערב והוא מכיר את ההכנסות וגם את הרווחיות במקום היטב, יש להבין שיש במזנון הצבאי במקום לחץ של עבודה , היזם  הוא יזם בעל אמביציה משמעותית לאור ניסיונו בעבר והתנהלותו הקודמת הוא עובד בצורה מהירה מאוד ובטוח שיגדיל את ההכנסות בזכות היכולת שלו להשביע את רצון לקוחותיו ולתת להם את השירות הכי טוב שהוא יכול לתת. ולכן ברור ליזם  שהוא יעלה את המכירות להכנסה יומית הרבה יותר גבוהה ממה שקיים היום, אנחנו לא מעלים את התחזית שלנו, וגם לא את רמת ההכנסות הצפויה. אבל ברור שהיא תהיה גבוהה הרבה יותר. מדינת ישראל מעניקה שלושים וחמישה אחוזים בלבד ליזמים שמעוניינים לרכוש עסק, מהסיבה הפשוטה שאין כאן הגדלת מעגל התעסוקה, בעל העסק הקודם עוזב את עבודתו בעסק הקיים, והיזם השכיר בעל העסק החדש נכנס במקומו, מטרתה של מדינת ישראל היא חד- משמעית על מנת להגדיל עסקים קיימים שאנחנו מבינים שכל עסק שגדל קונה ורוכש חומרים ומלאים נוספים ממקומות אחרים, יש לו יותר עובדים, העובדים שלו יוצאים לאכול ארוחת צהריים במסעדה או בבית קפה, או במזנון מהיר, העובדים שלו מקבלים משכורת ועם המשכורת קונים יותר מוצרים לביתם מוצרי מזון, בידור, נופש, מוצרי צריכה, מוצרי חשמל, קוסמטיקה לרווחתם האישית וכך הרבה מעגלי תעסוקה מתפתחים במקביל, אנחנו יודעי שבכל חודש מאושרות כ2500 בקשות הלוואות בערבות מדינה לפתיחת עסק חדש או להרחבת עסק קיים, הדבר הזה קורה בכל הנישות של תחומי פעילות המשק. שלושים ומישה אחוזים ממחיר המכירה שח העסק הקיים, יש לציין שאם היזם מעוניין להוסיף השקעות בעסק כגון שיפוץ, הרחבה של העסק, רכישה של ציוד, הגדלת מלאי, וזאת כתוצאה מהגדלת ביקוש שהיזם החדש יודע להביא אזי המדינה מגדילה את הלוואות בערבות מדינה בשמחה רבה, והיזם יכול לקבל סכומים כסף נוספים גדולים למטרות אלו, כלומר יש לשים לב מה מבקשים ובאיזה צורה, בקשה שמוגשת לא לפי האחוזים הללו תיפסל, ולכן יש לבדוק היטב את המספרים ולראות שישנה התאמה הולמת בין הסכום הנדרש להון העצמי הקיים. 

   קהל היעד

   המזנון צבאי משרת את חיילי הבסיס והמילואים בבסיס, מדובר בבסיס עם פעילות עניפה של חיילים סדירים וגם מילואים, הבסיס מתפתח כל הזמן ובונים אותו כל הזמן מאחר והצרכים של הבסיס גדלים, אין צורך לשווק את המזנון צבאי  , הקהל של המזנון הצבאי הוא קהל שבוי, אין עסקים מתחרים בכל הסביבה, במקום יש הפסקות, והחיילים מגיעים למזנון כל פעם לשעה.

   עלויות כוח אדם צפויות:

   תפקידמספר עובדיםשכר חודשי (עלות מעביד)
    עובד כללי לשעות הבוקר והצהרים- 6 שעות ביום * 18 ימים בחודש – לפי 30 שקלים לשעה 3,500 שקלים בחודש
   סה”כ: 3,500 שקלים

   הוצאות הנהלה וכלליות חודשיות:

   סעיףסכום
   שכר עבודה לעובד3,500
   שכירות4,500 שח כולל מים, חשמל ואין ארנונה, הביטוח כלול במחיר
   ארנונהאין
   חשמלאין
   מיםאין
   אחזקת ציוד400
   פרסום ושיווקאין
   טלפוניה ומחשוב100 ₪
   ביטוחאין
   אגרותאין
   הנהלת חשבונות ויועצים350 ₪
   הוצאות רכבאין
   משרדיותאין
   אחרות 
     
   סה”כ:8,850 שקלים בחודש כולל עובד אחד

    להשארת פנייה זריזה

    צפי תחזית הכנסות כולל מע”מ :

    היזם מעוניין לקנות את המקום בסיוע לשל הלוואות בערבות מדינה, והוא עובד במקום מידי ערב והוא מכיר את הקופות ואת ההכנסות של המזנון הצבאי היטב, היזם  מכיר את ההכנסות היומיות במקום והם עומדות על מינימום של  3000 שקלים כולל מע”מ במינימום ועד  5000 שקלים כולל מע”מ בכל יום עבודה.

     כמותמחיר לחודשסה”כ
    ימים א-ה183,00054,000
    סה”כ:  54,000

    חישוב הרווח הגולמי של העסק כולל מע”מ :

    כלל המוצרים הם מוצרי בצק ומאפה, ולכן הרווח הגולמי הממוצע הוא בהתאם לחשוב הבא:

    חישוב רווח גולמי של פיצה גדולה + שתייה

    בצק, רוטב וגבינה  : 10 שקלים + 2.5 שקלים = 12.5 ₪

    מחיר פיצה + שתייה  ללקוח : 47 שקלים

    רווח גולמי: 34.5 שקלים

    אחוז רווח גולמי: 76 אחוז

    רווח גולמי ממוצע על כלל המכירות: 73 אחוז

    דוח רווח והפסד חזוי לשלושת השנים הקרובות לאחר קבלת הלוואות בערבות מדינה:

      שנה ראשונה –שנה שניהשנה שלישית
     מכירות648,000712,000784,000
    עלות המכירות175,000193000212,000
    =רווח גולמי473,000519,000572,000
    הוצאות הנהלה וכלליות108,000113,000118,000
    =רווח תפעולי365,000406,000454,000
    הוצאות מימון000
    =רווח לפני מס365,000406,000454,000

    תכנית ההשקעות:

    סעיף ההשקעהסכום ההשקעה
    רכישת העסק300 אלף ₪
    סה”כ השקעה:300 אלף שקלים

    מקורות כספיים הלוואות בערבות מדינה לקניית המזנון הצבאי:

    היזם זקוק לקבל הלוואות בערבות מדינה לקניית מזנון צבאי

    מקור כספיסכום
    הון עצמי210 אלף שקלים
    מקורות מימון נוספים 
    אשראי מבוקש הלוואות בערבות מדינה 90 אלף שקלים ₪
      
    סה”כ:300 אלף שקלים

    פרט במידה וישנן תביעות משפטיות או התראות / הגבלות / עיקולים נגד העסק או בעליו

    לא

     להשארת פנייה זריזה

     הצהרות בעלים לבקשת הלוואות בערבות מדינה

     הנני מצהיר כי הנתונים שנמסרו בשאלון זה הינם המדויקים ביותר שבאפשרותי למסור, וכי ידוע לי כי הסתרה מהותית של מידע עלולה להביא לפסילת בקשת הלוואה לעסק לאלתר. הנני מתחייב לא לשנות את הרכב וסכום הלוואות הבעלים לחברה ממועד הגשת הבקשה להלוואה בערבות מדינה, ועד לקבלת תשובה סופית (דחייה/ אישור ועדת אשראי).

     שם הבעליםתאריךחתימה
     היזם   xx-xx-xxהיזם