הלוואות בערבות מדינה לפתיחת מכון לעיצוב שיער חדש – הכי מקצוענים סל יועצים

סיפורה של יזמית שהחליטה שזהו, נמאס לה לעבוד עבור אחרים, היא מוכשרת, היא מנוסה, והיא תפתח מכון לעיצוב שיער, היזמת קיבלה  הלוואות לפתיחת מכון לשיער חדש

 

מי זכאי לקבל הלוואות בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

  קורות חיים והפעילות העסקית:

  קורות חיים:

  היזמת  עבדה שלוש שנים במכון עיצוב שיער בתחילת העבודה היזמת  החלה בעבודה של חפיפה, ולאחר מכן היזמת  התקדמה לכל התפקידים ממכון לעיצוב שיער: חפיפה, פן, צבע לשיער, החלקות שיער, תספורות. היזמת  היא יזמת בנשמתה, למדה את הכול בכוחות עצמה, בשנה הראשונה היזמת  “נזרקה למים בתחום החלקות שיער” מאחר ולא היה ידע בתחום, היזמת  למדה את התחום לבד. לאחר מכן היזמת  עברה לעבוד במכון עיצוב שיער אחר בחולון במשך כשנה, התפקידים שהיזמת  ביצעה במכון זה היו: פן לשיער, צבעים לשיער, החלקות שיער, חפיפות, תספורות. גם כאן הלקוחות אהבו לעבוד עם היזמת , היזמת  היא אדם חברותי נעים לשיחה, היזמת  מתחברת לאנשים מהר, מוצאת נושאי שיחה משותפים. וכך היזמת החליטה לעבור לעבוד במכון שיער אחר שם היא  עבדה במשך שנתיים אצל התפקידים שהיזמת  ביצעה במכון זה היו: פן לשיער, צבעים לשיער, החלקות שיער, חפיפות, תספורות, היזמת  החליטה לעבור למכון שיער אחר בעיר בתפקיד של החלקות שיער ותספורות לאחר ההחלקה, הלקוחות היו מבקשות שרק היזמת  תעשה להן את ההחלקה ואת התספורת שמבוצעת לאחר ההחלקה. פה היזמת  עבדה בצורה עמוסה במיוחד בהחלקות שיער ותספורות, הלקוחות דרשו רק את היזמת  בזכות הידע והניסיון שלה, והצורה המהירה והטובה של ההחלקה. שוב היזמת החליטה לשנות מקום עבודה, שם  היזמת  עבדה במשך שנתיים בתפקיד של ביצוע פן לשיער, צבעים לשיער, החלקות שיער, חפיפות, תספורות. היזמת  התחילה לעבוד בכל התפקידים, ואז דניאל הבין את היכולת של היזמת  בהחלקות שיער, ומיד כל הפעילות של ניקל הפכה רק להחלקות שיער ותספורת לאחר החלקות שיער.

  ליזמת יש שיטה שהיא רק שלה, שיטה נעימה ללקוחה וגם שיטה יותר טובה עבור הלקוחה. התגובות של הלקוחות הן שהיזמת  פדנטית, עושה את הפעולה ביסודיות מהר וטוב, כל הלקוחות רוצות רק את היזמת , הלקוחות שהן נשים באזור מחפשות החלקות מקצועיות, מכוני עיצוב אחרים לא משתמשים בחומרים טובים, את החלקות השיער עושים במכוני שיער עושים אנשים לא מקצועיים, מקצועיות התחום הזה היא סופר חשובה, חשוב לדעת באיזה טמפרטורה לבצע את ההחלקה, חשוב לדעת כמה זמן צריך להחזיק את החומר על השיער, צריך לדעת לזהות את השיער, לכל שיער יש את המאפיינים שלו ולכן זמן החזקת החומר הוא קריטי, איזה חומר להשתמש, ישנם סוגים שונים של חומרים שמתאימים לכל סוג שיער, כמו כן לאחר ההחלקה יש הנחיות שצריכות להינתן כגון האם לצבוע את השיער, האם ללכת לישון עם שיער רטוב ועוד, טיפול מיוחד לסגירת שערות של שערות פגומות,

  וכך נוצר מצב שהיזמת  עבדה במכון רק בהחלקות שיער, יום העבודה של היזמת  היה עמוס רק בהחלקות שיער בזכות המקצועיות הגבוהה והמיומנות שהיא פיתחה. היזמת  יודעת לזהות מה סוג השירות שהלקוחה צריכה, לפעמים מגיעות לקוחות לשבת במכון ולשוחח בלבד תוך כדי עבודה, כך שהקשרים של היזמת  לאנשים הם מאוד חברותיים.

  יש להדגיש במהלך השנים הלקוחות שמרו אמונים ליזמת , ועברו יחד איתה ממכון להחלקות שיער אחד למקום עבודתה הבא. ומיד כל הפעילות של היזמת הפכה רק להחלקות שיער ותספורת לאחר החלקות שיער.

  יש להדגיש שהיזמת עשתה קורס הנהלת חשבונות וחשבות באקדמיה לפיננסים BDO  – היזמת  החליטה להיות בעת עסק ולכן הלכה ללמוד את תחום הנהלת חשבונות בכדי שהיא תוכל להבין איך עסק מרוויח ואיך עסק צריך לעבוד.

   

  רעיון עסקי:

  היזמת  פותחת עסק בתחום שהיא הכי מבינה בו, תחום החלקות שיער ותספורות לאחר החלקות, כל הלקוחות שעבדו איתה בעבר באזור עברו ממכון עיצוב לשיער אחד למכון עיצוב לשיער הבא שהיה מקום עבודתה כשכירה.

  ליזמת  יש שיטה מיוחדת שהיא למדה על סמך ניסיונה, יש לזכור שהיזמת  למדה את התחום של החלקות שיער, כאשר לא היה ידע בתחום הזה בכלל. היזמת  נחשבת למקצוענית בתחום, פדנטית, עושה עבודה מדויקת, ובשיטה הכי מהירה ונעימה ללקוח.

   

  מיקום העסק:

  העסק יפתח בעיר, מקום בו היזמת  מוכרת כמקצוענית בתחום החלקות שיער.

   

  תיאור השוק שבו פועל העסק:

  הלקוחות שהן נשים באזור קריית גת מחפשות החלקות מקצועיות, מכוני עיצוב אחרים לא משתמשים בחומרים טובים, את החלקות השיער עושים במכוני שיער עושים אנשים לא מקצועיים, מקצועיות התחום הזה היא סופר חשובה, חשוב לדעת באיזה טמפרטורה לבצע את ההחלקה, חשוב לדעת כמה זמן צריך להחזיק את החומר על השיער, צריך לדעת לזהות את השיער, לכל שיער יש את המאפיינים שלו ולכן זמן החזקת החומר הוא קריטי, איזה חומר להשתמש, ישנם סוגים שונים של חומרים שמתאימים לכל סוג שיער, כמו כן לאחר ההחלקה יש הנחיות שצריכות להינתן כגון האם לצבוע את השיער, האם ללכת לישון עם שיער רטוב ועוד, טיפול מיוחד לסגירת שערות של שערות פגומות,

  היתרון היחסי:

  היתרון היחסי של היזמת  הוא במקצועיות שלה, בידע שלה, בלקוחות שהולכות אחריה לכל מקום ומעוניינות להשתמש בשירותים של היזמת , כמו כן אין בכל קריית גת מכונים מקצועיים דיים להחלקות שיער.

   

  עסקים מתחרים לעסק:

  בכל האזור אין מקומות מקצועיים נוספים בתחום החלקות שיער, והלקוחות מעוניינות שטיפול המיוחד של היזמת

   

   

  ההכנסות בחודש בשנה הקרובה כתוצאה מקבלת ההלוואה: 49 אלף ₪ בחודש

  לאחר קבלת הלוואות בערבות מדינה יהיה ליזמת  במינימום מידי יום ארבע החלקות שיער, 24-25 ימי עבודה בחודש

   

  חישוב הרווח הגולמי להחלקה בודדת:

  המחיר הממוצע : 520 פלוס מע”מ

  עלות חומרים: בקבוק עולה 1,000 ₪ + מע”מ והוא מספיק למינימום של 7 החלקות שיער

  עלות חומר = 142 ₪ פלוס מע”מ

  רווח גולמי – 378 ₪ פלוס מע”מ

  אחוז רווח גולמי = 72 אחוז

   

  הון עצמי מהבית: 30 אלף ₪

   

   

  מטרת ההלוואה בערבות מדינה לפתיחת המכון: 150 אלף ₪  

  הון חוזר – 20 אלף ₪

  מלאי חומרים – 20  אלף ₪

  ציוד ומפוחים – 50 אלף ₪

  עיצוב פנים – 10 אלף ₪

  שיפוץ

  דלפק וריהוט פנימי

  שלט

  שלט מאיר

   

  הוצאות הנהלה וכלליות:

  מהות הוצאה סכום חודשי בש”ח
  שכר עבודה לאנשי הנהלה
  שכר דירה וארנונה 7,000+850
  טלפון וסלולר 150
  הנהלת חשבונות 200
  ביטוח 300
  חשמל ומים וגז 600
  רו”ח, ייעוץ מקצועי ואחר
  רכב, ליסינג, דלק וטיפולים 0
  משרדיות, קפה והוצאות אירוח, חשבונית ירוקה ואחרות 1000
  אחר
  סה”כ

   

  סה”כ הוצאות הנהלה וכלליות בחודש : 10,400

   

  תחזיות פיננסיות: דוח רווח והפסד מינימלי ל-3 השנים הקרובות:

  שם הסעיף / שנים שנה ראשונה לפעילות שנה שנייה שנה שלישית
  מכירות בש”ח באלפי שקלים 490 588 658
  הוצאות עלות המכירות 138 165 184
  רווח גולמי 352 423 474
  הוצאות הנהלה וכלליות ופרסום 104 124 131
  רווח תפעולי 248 299 343
  הוצאות מימון 5 7 7
  רווח לפני מס 243 292 336
  רווח נקי 194

  עשרה חודשים בלבד

  233 268
  אחוז רווח גולמי 72 אחוז  72 אחוז 72 אחוז
  אחוז רווח תפעולי 50 אחוז 50 אחוז 51 אחוז
  אחוז רווח נקי 39 אחוז 39 אחוז 40 אחוז