הלוואות בערבות מדינה לעסק מותג מזרונים ☝️ הכי מקצוענים סל יועצים

יזם מקצוען, איש טכני ברמה הגבוהה ביותר, שהבין שבמאמץ קטן הוא יכול להרחיב ולהגדיל את העסק שלו בתחום המזרונים בסיוע של הלוואות בערבות מדינה במסלול משולב של השקעות והון חוזר

✔️ הלוואות בערבות מדינה על בסיס הצלחה ☝️

✔️צלצלו לזכאות !

יעקב אלון | סל יועצים

מי זכאי, ומי לא יכול לקבל הלוואות בערבות מדינה לעסק?

  להשארת פנייה זריזה

  קורות חיים והפעילות העסקית

  קורות חיים

  היזם עבד שנים רבות כשכיר בעל מקצוע טכני, הוא החל את עבודתו כטכנאי תיקונים והתקנות של מערכות חשמל לבתי מלון, המערכות הותקנו גם בעסקים וגם לאנשים פרטיים, כשכיר מתקין מערכות חשמליות הוא הפגין ידע טכני ומקצועי מאוד, שמשלב ידע מקצועי רחב של מערכות מכניות מצד אחד ומצד שני מערכות חשמליות מורכבות. היזם נחשב טכנאי ברמה הכי גבוהה שיש, היזם עולה על התקלה בשנייה אחת, יש להדגיש שאין הרבה אנשים שיש להם השכלה פורמלית טכנית מקצועית, וגם יש להם יכולות טכניות גבוהות. יש להדגיש שהמכללה בה היזם למד נחשבת למכללה מצוינת ובעלת מוניטין של אנשי מקצוע מובילים. וכך מאחר והיזם הוא איש טכני  החליט לפתוח עסק מזרונים והחל לעבוד כמתקין קבלן משנה בחברת מזרונים, היזם קיבל עבודות ישירות מהיצרן, והיה מקבל את התשלום ישירות מהחברה שהיא הלקוח שלו, היזם פנוי בשעות היום ויכול לטפל בעוד נושאים בנוסף לפעילות שלו מול העסק הגדול. היזם מעוניין להגדיל את היקף הפעילות שלו ולהתרחב בסיוע של הלוואות בערבות מדינה וימשיך לעשות התקנות לחברת המזרונים , וכך הוא רק יגדיל את ההכנסות שלו הנוכחיות, והקמת מותג מזרונים חדש רק ייתן לו אפשרות לקבל הכנסות נוספות, היזם הוא איש ביצוע מהשורה הראשונה ומבצע התקנות בעסק בתחום אחזקת מכונות.  בתקופה הזו היזם למד והכיר את כל סוגי המכונות המכניות, וגם הוא למד כיצד מייצרים מוצרים, שם היזם למד היכן קונים את חומרי הגלם, שם היזם למד כיצד לקנות חומרי גלם בזול, והיכן ניתן לקנות חומרי גלם. כמו כן היזם שימש כאיש תחזוקה של המכונות בזכות הידע הטכני הגבוה שלו, וכך היזם צבר ידע ששווה הרבה כסף בכך שהוא יודע גם לתחזק מכונות ויודע לתקן כל מכונה בלי כסף, במקסימום אם חלק מתקלקל היזם מחליף אותו. 

  הפעילות העסקית

  היזם הוא בעל ידע טכני רחב, וגם מכיר היטב את כל שיטות הייצור, היזם למד והבין שהלוואות בערבות מדינה יעזרו לו לבצע את ייצור המזרונים עם מותג משלו, דבר שיביא לו הכנסות גדולות. ייצור ושיווק מותג חדש של מזרונים שהוא שלו בלבד, כאשר היזם יבצע את רכישת העטיפות של המזרונים ממדינה בעלת יכולת ייצור זולה, ורכישה של המזרון ממפעל ישראלי מפורסם לייצור מזרונים, כך שיהיה ליזם מותג מזרונים יוקרתי יותר, איכותי יותר וזול יותר. בדבר הזה מאפשר ליזם לתת שירות יותר טוב ללקוחות, במידה והעטיפה של המזרון נקרעת או נחבלת הלקוח יכול לפנות אל היזם ולקבל החלפת עטיפה של מזרון. וזהו שירות מיוחד ומהיר של היזם, היזם ישווק וייצר את כל הגדלים והסוגים של מזרונים לאחר קבלת הלוואות בערבות מדינה: מיטה, מיטה וחצי, ועוד. היזם ירכוש מזרונים מחברת  ידועה עם מותג שנחשב איכותי , יחד עם זאת היזם לא יהיה מוגבל לקנות את המזרונים מהחברה הידועה, והוא יוכל בהמשך לייבא את המזרונים מחו”ל, או לקנות ממקור אחר. יחד עם זאת ייחודו של העסק הוא המותג החדש של המזרונים שיהיה שייך ליזם בלבד. היזם יקים בסיוע ששל הלוואות בערבות מדינה מחסן שיווק של “מפעל היצרן” בעלות מופחתת של מזרון איכותי, היזם ידאג לייצר מוצר באיכות גבוהה, כך שהלקוחות יעריכו את המותג שלו. היזם ישווק את מזרוני המותג גם לבעלי חנויות שמוכרות מזרונים, וגם ללקוחות פרטיים. ברמה השיווקית היזם יפנה לאחר קבלת הלוואות בערבות מדינה לחנויות שמוכרות מזרונים איכותיים, שיוכלו להציע ללקוחות שלהם את המזרון האיכותי של היזם, היזם  מסתובב כל היום כמתקין באזורים שונים של הארץ. כך שהוא יוכל כל הזמן להיכנס לחנויות של מזרונים ולקבל הזמנות של מזרונים למפעל שלו. היזם מתכנן לפרסם את המוצר בגוגל וגם בפייסבוק על מנת שיוכל להביא את המותג שלו למינימום של 3000 חשיפות של  המוצר, כמו כן היזם יעשה מבצעי פרסום מקומיים למוצר שלו לאחר קבלת הלוואות בערבות מדינה

  היתרון היחסי

  היתרון של היזם הוא ביכולת הטכנית שלו לייצר מזרונים איכותיים, וליצור מותג איכותי ויותר זול, השוק משווע למותג זול שיקל על בעלי החנויות למכור מזרונים איכותיים, וכך גם היזם ירוויח כסף טוב, וגם בעלי החנויות. היזם משתמש בחברה ישראלית ידועה כיצרן הבית שלו כקבלן משנה, היזם יקנה את העטיפות של המזרונים, וייצור המזרונים בישראל חוסך ליזם את עלויות של הקמת מפעל. היזם שיפעיל את העסק שלו בסיוע של הלוואות בערבות מדינה אינו כבול למפעל מסוים, ישנם יצרני מזרונים רבים שהוא יכול לרכוש מהם את המזרון, היתרון של היזם שהוא מבין היטב טכנולוגיות ייצור, ואיכות מוצרים ויודע להבדיל בין מוצרים איכותיים ומוצרים שלא. היזם רוכש אריזות איכותיות ובכך משביח את המוצר שלו. ליזם יש מותג משלו שמאפשר לו להיות תחרותי בצורה יוצאת מהכלל.

  מתחרים

  יש יצרנים רבים בתחום, אבל, היתרון של היזם שהוא מבין היטב טכנולוגיות ייצור, ואיכות מוצרים ויודע להבדיל בין מוצרים איכותיים ומוצרים שלא. היזם רוכש אריזות איכותיות ובכך משביח את המוצר שלו. ליזם יש מותג משלו שמאפשר לו להיות תחרותי בצורה יוצאת מהכלל, היזם ימשיך לקבל הכנסות מהעסק הנוכחי שלו, ויוכל לשווק לחנויות לפי אזורים שהוא מתקין בהם את ההתקנות שלו. ובכך היזם יכול לבקר את הגדילה שלו וגם לשמור על רמת בטחון גבוהה שהעסק שלו ימשיך להרוויח, ורק לגדול.

  הכנסות של העסק לאחר קבלת הלוואות בערבות מדינה

  ההכנסות החודשיות בשנה הראשונה כתוצאה מקבלת הלוואות בערבות מדינה הן: 75 אלף שקלים בחודש

  מכירות מזרונים:

  היזם ימכור בכל יום מינימום 50 מזרונים בחודש שזה 2 מזרונים ביום, ישנם סוגים שונים של מזרונים, ישנם עוביים שונים של מזרונים, עלות של כל מזרון היא בהתאם לגודל שלו ולאיכות שלו.

  מחיר ממוצע של מזרון: 1,500

  25 ימי עבודה בחודש  * 2 מזרונים ביום * 1500 שקלים = 75 אלף שקל בחודש 

  בונוס מכירה לאשת מכירות: 20 שקלים

  רווח גולמי מזרונים: 50 אחוז  

  הכנסות כוללות בעסק הקיים  + מזרונים בעסק החדש = 33 אלף שח + 75 אלף שקלים = 108 אלף שקלים בחודש, וכך היקף ההכנסות של היזם מהתקנות יעמוד על 33 אלף שקלים, יש לשים לב שהרווח הגולמי הממוצע של היזם מהתקנות + מזרונים יהיה – 46 אחוז, כמו כן יש לשים לב שהלקוח משלם את עלות ההובלה

  הוצאות קבועות

  היזם יקלוט אשת מכירות במשרד שתבצע את ההזמנות ומשלוחים בסכום חודשי , אשת המכירות תקבל משכורת בסיס של 6,500 שקל, והיא תקבל על כל מכירה 20 שקלים בונוס. ליזם יש מחסן משלו, שם היזם יתפעל את המחסן שלו, ומשם יצאו המשלוחים, כך שהיזם חוסך עלויות תפעוליות, ואין לו עלויות אחסנה יקרות.

  מטרות הלוואות בערבות מדינה מאה אלף שקלים

  רכישת עטיפות למזרונים – 50 אלף שקלים

  מלאי מזרונים – 15 אלף שקלים

  הון חוזר – 35 אלף שקלים

  הוצאות

  הוצאות הנהלה וכלליות למזרונים + התקנות מהעסק הנוכחי לאחר קבלת הלוואה לעסק

  מהות הוצאהסכום חודשי בש”ח
  שכר עבודה לאשת מכירות6,500
  שכר דירה וארנונה0
  תקשורת וסלולר100
  הנהלת חשבונות – משלם כבר בעסק שלו400
  ביטוח300
  חשמל, מים וארנונה200
  רו”ח, ייעוץ מקצועי אחר 
  רכב, ליסינג, דלק וטיפולים1500
  משרדיות ואחרות1000
  אחר 
  סה”כ10,100

  הוצאות נוספות

  הוצאות מכירה ושיווק1000
  הוצאות עובדים לאחר קבלת ההלוואה 

  סה”כ הוצאות הנהלה וכלליות בחודש

  סה”כ הוצאות11,100 שקלים

  תחזיות פיננסיות

  דו”ח רווח והפסד מינימלי לשלושת השנים הקרובות 

  סעיףשנה ראשונהשנה שנייהשנה שלישית
  מכירות84100012960001450000
  הוצאות עלות המכירות455000699000783000
  רווח גולמי386000596000667000
  הוצאות הנהלה וכלליות, ופרסום97000132000139000
  רווח תפעולי289,000464000528000
  הוצאות מימון200050005000
  רווח לפני מס287000459000523000
  רווח נקי243000390000444000
  אחוז רווח גולמי% 46%46%46
  אחוז רווח תפעולי% 34%35%35
  אחוז רווח נקי% 29%30%30