הלוואות בערבות מדינה ליבוא לעסק מזון בעלי חיים – הכי מקצוענים סל יועצים

סיפור לקוח – בעלת עסק קיבלה הלוואות בערבות מדינה ליבוא מזון בעלי חיים, יעקב אלון מחברת סל יועצים ליווה את היזמת בכל התהליך

יעקב אלון | סל יועצים 

מי זכאי לקבל הלוואות בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

   

  קורות חיים:

   

  מילדותה היזמת  גידלה בעלי חיים, אהבה בעלי חיים והבינה את הצרכים של בעלי חיים, ובעצם היזמת  חלמה להקים עסק בתחום מזון בעלי חיים, במהלך עבודתה היזמת  ביצעה מחר שוק ולמדה את הסביבה, ואת האוכלוסייה, והיא הבינה שבסביבה הזו שהיא שכונה טובה נדרש פתרון איכותי, שהוא לא קיים, ולכן מאחר וליזמת  יש חוש עסקי ויודעת לבצע סדר, היא נתנה לסביבה שלה את הפתרון שהיא צריכה . היזמת  התחברה לספקים הנכונים בתחום, ולאנשים הנכונים בשוק, וכך היא למדה היטב ממי קונים מה, ובאיזה מחיר. ליזמת  היה ידע רחב בתחום והיא פתחה את העסק.

  היזמת  היא בעלת ידע של התאמה של מזון לבעלי חיים, סוג הכלב, גודל הכלב, התאמת מזון לגיל הכלב, התאמת מזון לפי צרכים של כלב, אוכל לכלב שיש לו בעיות מפרקים, אוכל שמותאם לגורים, אוכל לכלב שיש לו בעיית השמנה, היזמת  יודעת לקרוא את כל המפרטים של המזון ולדעת מהו מזון טוב ומהו מזון לא טוב, הבנה של מוצרים חדשים, הבנה של מתחרים, הבנה של מחירים, היזמת  מודעת למלאי שלה. המלאי של היזמת  הוא מאוד מדויק, כל דבר עובר דרך היזמת . היזמת  מנהלת משא ומתן עם הלקוחות, ניהול של הנהלת החשבונות, ניהול עובדים, ליזמת  יש שליטה מלאה על כל דבר שקורה בעסק. כל לקוח שנכנס היא מודעת למה הוא צריך, מה הוא קיבל – וכל זאת למרות שיש ליזמת  מספר עובדים, העסק של היזמת  מקבל מחמאות על כל מה שיש בו.

   

  רעיון עסקי:

  קומפלקס שלם את כל מה שהכלב צריך, מזון וציוד לבעל החיים, מספרה ומרפאה וטרינרית שנותנת מענה רפואי לרפואה דחופה, מקרי חירום, ורפואה משמרת ומונעת, כולל חיסונים בדיקות, יש ליזמת  תכנית טיפולים ובדיקות לכל כלב, יש במרפאה רנטגן, אולטרסאונד, מעבדה לבדיקות דם, חדר ניתוח, רנטגן דנטלי, והעסק של היזמת  מקבל מחמאות על כל מה שיש בו.

  ליזמת  יש מנויים שמשלמים סכום קבוע. והכלב מקבל את החיסונים, ובדיקות שנתיות, המנוי מקנה ללקוחות הנחות בפרוצדורות רפואיות שצריך.

  מוצרים: מזון בעלי חיים, חטיפים, צעצועים, מיטות, בגדים, רצועות, הדברות, מוצרים קוסמטיים מסרקות מברשות, דגים, אקווריומים, מזון לדגם, מזון למכרסמים, כלובים למכרסמים.  במרפאה יש תרופות, משחות, ויטמינים, מזון רפואי ורפואה משלימה,  הדברות, כמו כן החנות מבצעת תספורות לכל סוגי הכלבים, רחצות, גזיזת ציפורניים, ותכשירים לכלבים, הכנה לתערוכות.

   

  תיאור השוק שבו פועל העסק:

  שוק מזון בעלי חיים נחשב שוק פשוט שבו יש חנויות פשוטות שמוכרות מזון וציוד, אבל הם לא נותנים פתרונות לכל סוג של כלב, מספרה מרפאה וטרינרית. החנות היא ברמה מקצועית אחרת שלא רואים בתחום

   

  היתרון היחסי:

  החנות נותן פתרון לכל צרכי הכלב. ללקוח יש פתרון כולל.

  חנות מקצועית ברמה הגבוהה.

  מיקום החנות הוא בלב אוכלוסייה, הרמה של האוכלוסייה היא מאוד גבוהה. ובסביבה יש בניינים רבי קומות רבים, כמעט לכל בית יש כלב או חתול

  הלקוח מטיל עם הכלב ואז הוא נכנס ומקבל חיסון, קונה צעצוע, קונה חטיף. וממשיך לדרכו. פתרון קל איכותי ונוח ללקוח

   

  מטרת ההלוואה ומקורות המימון: 400 אלף ש”ח

  מטרת ההלוואה היא לבצע יבוא של המוצרים שלה ישירות מחו”ל כאשר המטרה היא להוריד עלויות בצורה משמעותית, וכדי לדאוג לכך שיהיו לה “גלגלי יבוא” נכונים ומסודרים שהם מותאמים לעסק שלה.

   

  מחירון ישן : רווח גולמי 50 אחוז.

  היזמת  תוריד את עלויות רכישת המוצרים

  מוצר שעולה ליזמת  170 + מע”מ

  מחיר המכירה ללקוח – 255 + מע”מ.

  רווח גולמי – 85 ₪.

  רווח גולמי של 33 אחוז במגוון המרכזי של המוצרים.

   

  מחירון חדש ליבוא משוקלל עם טיפולים : רווח גולמי 62 אחוז

  היזמת  תוריד את עלויות רכישת המוצרים

  עלות המוצר ביבוא  יעלה ליזמת  70 + מע”מ

  מחיר המכירה ללקוח – 255 + מע”מ.

  רווח גולמי ביבוא – 185 ₪

  רווח גולמי ליבוא של 62 אחוז במגוון המרכזי של המוצרים.

  ההכנסות בשנה הקרובה כתוצאה מקבלת ההלוואה:

  ההכנסות של היזמת  יגדלו גם במכירה של מוצרים לחנויות אחרות, ולמרפאות אחרות ולמספרות אחרות, יש ליזמת  כבר ביקוש והיא תשווק את המוצרים שלה גם בסיטונאות. היזמת  יודעת  שהיא תוכל לשווק את המוצרים שלה גם לעצמה וגם לחנויות אחרות. אנחנו לוקחים בשמרנות גידול במחזור של 20 אחוז בשנה הראשונה כתוצאה מקבלת  הלוואות בערבות מדינה ליבוא.

   

   

  תחזיות פיננסיות: דוח רווח והפסד מינימלי ל-3 השנים הקרובות:

  שם הסעיף / שנים שנה ראשונה שנה שניה שנה שלישית
  מכירות בש”ח באלפי שקלים 3508 3928 4399
  הוצאות עלות המכירות 1544 1493 1672
  רווח גולמי 1964 2435 2727
  הוצאות הנהלה וכלליות ופרסום 787 838 878
  רווח תפעולי 1177 1597 1849
  הוצאות מימון 35 42 42
  רווח לפני מס 1142 1555 1807
  רווח נקי 913 1244 1455
  אחוז רווח גולמי 56 אחוז 62 אחוז 62 אחוז
  אחוז רווח תפעולי 33 אחוז 38 אחוז 40 אחוז
  אחוז רווח נקי 26 אחוז 31 אחוז 33 אחוז