הלוואות בערבות מדינה להרחבת בית תוכנה ☝️ הכי מקצוענים סל יועצים

יזם בעל עסק בית תוכנה הבין שיש לו הזדמנות להשקיע בהתאמת תוכנה קטנה למוצר שלו, שתוסיף לו לסל המוצרים מוצר נוסף וכך הוא יוכל להגדיל את ההכנסות של העסק שלו.

✔️ הלוואות בערבות מדינה על בסיס הצלחה ☝️

✔️צלצלו לזכאות!

יעקב אלון | סל יועצים

מי זכאי לקבל הלוואות בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

  קורות חיים והפעילות העסקית:

  קורות חיים

  היזם בעל הכשרה בתחום התוכנה במגוון קורסי תכנות מחשבים במכללת סיוון וניסיון מקצועי עשיר כמתכנת במספר חברות תוכנה, היזם עבד בתחילת דרכו כמתכנת בצוות פיתוח של עסק שפיתח מערכת פיננסית בחו”ל, בחברה זו הוא עבד כמתכנת ויש לו ניסיון ב: C#, ASP.NET, WinForms, MS-SQL, לאחר מכן היזם עבר לעסק אחר בתחום התוכנה, ועבד כמתכנת בכיר בצוות פיתוח. בתפקידו הוא ביצע אפיון תהליכים ותוכנה , וביצע תכנון וביצוע של פרויקטים ברמה טכנית הגבוהה ביותר מול גורמים בתוך העסק וגם ומול הלקוחות. כל הפרויקטים שהוא ביצע הם משל האפיון של המערכת במגוון תחומים ועד פרודקשן כלומר עד לעלייה לאוויר וליווי של הלקוח בייצוב מערכת התוכנה לאחר עלייתה לאוויר. בהמשך היזם התקדם ועבר לתפקידים של תכנון וביצוע אינטגרציות בין מערכות. כאן נדרש ממנו ניסיון שונה ב: C#, ASP.NET, AJAX, Web-Services, WCF, WinForms, PHP, BlackBerry(J2ME), Google Android(J2ME) MySql, MS-SQL,, בהמשך דרכו היזם עבר לעבוד בעסק תוכנה אחר כמתכנת מוביל בצוות פיתוח תוכנה. במסגרת תפקידו הוא ביצע אפיון תהליכים במערכת, והוא ניווט בין הגורמים המרכזיים שהובילו את פיתוח המערכת כולל קבלת החלטות טכנולוגיות, ופיתוח בפועל. כאן נדרש ממנו להיות מומחה ב- תכנון ופיתוח Front-End, Back-End במערכת לניהול. כולל תכנון וביצוע אינטגרציות עם מערכות חיצוניות. בעסק הזה הוא הוביל את צוות הפיתוח, כאן נדרש ממנו יכולות בתחומים אחרים של תוכנה C#, ASP.NET, AJAX, Web-Services, WinForms, VB6, MSSQL, בהמשך דרכו  היזם פתח עצמאי כמתכנת פרילנסר וכיועץ עצמאי ופרויקטור עצמאי. כאן היזם נתן ללקוחותיו יעוץ, תכנון וביצוע פרויקטים של תוכנה עבור לקוחות. כלי העבודה בהם הוא השתמש כאן היו:  C#, ASP.NET, Web-Services, WinForms, VB6, MSSQL, בהמשך דרכו היזם עבד כמתכנת בצוות פיתוח. וביצע פיתוח Front-End, Back-End במערכת לניהול של עסק. כאן נדרש ממנו להשתמש בכלים של  ASP, VB6, MSSQL, ליזם יש שליטה מצוינת במספר שפות כולל עברית אנגלית ועוד.

   להשארת פנייה זריזה

   הפעילות העסקית – רעיון עסקי

   ליזם יש בית תוכנה לניהול של חברות גדולות בתחום, מדובר בתוכנה שמטפלת במוצר מקליטתו במערכת, דרך מיון וטיפול במחסנים, ועד לפיזור לנמענים, ניהול כספי של התהליך, כולל חשבוניות עד למסירתו של המשלוח ללקוח. סוגי החברות שמשתמשות בתוכנה מסדר גודל בינוני וגדול רבות והוא נחשב בית תוכנה מוביל בתחומו, לחברה יש מאות לקוחות בגדלים שונים. לתוכנה יש שם מצוין ולא נדרשות פעולות שיווק מאחר וכל מי שצריך תוכנה ייעודית לתחום שלו פונה אל היזם. בתקופה האחרונה חלה פריחה בתחום והרבה מאוד לקוחות פונים אל בית התוכנה וגם קונים יותר מאשר בתקופה רגילה, היזם זקוק לקבל הלוואות בערבות מדינה לצורך הרחבת בית תוכנה כפי שיתואר בהמשך. 

   תיאור השוק שבו פועל העסק בית תוכנה

   החברות המטופלות בבית התוכנה הן חברות מסדר גודל גדול ובינוני, יש הרבה חברות קטנות שזקוקות לתוכנה, היום אין לחברות הקטנות  פתרון מקצועי וקל לתפעול של מספר מועט של משתמשים,  ולכן יש ביקוש גדול מאוד, כמו כן נושא המוצרים הפך בתקופה האחרונה לנושא נדרש שדורש תוכנה שמנהלת את הנושא, ולכן הרבה חברות פונות לפתרונות מתאימים

   היתרון היחסי

   היתרון של התוכנה של היזם הוא בניסיון וידע, אלפי שעות תכנון ופיתוח הושקעו במהלך השנים. כמו כן יש לבית התוכנה לקוחות גדולים בעלי דרישות משמעותיות שמאפשרות לחברה להעביר ידע דרך התוכנה, וזה יתרון שלקוחות לא מוותרים עליו מאחר ואם הפתרון קיים בתוכנה אז אין צורך לשלם עבור פיתוח מיוחד, כך שהלקוח מקבל פתרון איכותי, מיידי ללא צורך בהשקעות נוספות, ולכן הלקוחות באים. צריך להבין שברגע שלקוח מפעיל את חבילת התוכנה שמנהלת לו את העסק של המוצרים , הלקוח כבול לחבילת התוכנה והרצון שלו להחליף את תוכנת הניהול היא כמעט ולא קיימת או אפשרית

   מתחרים.

   בשוק יש מספר בתי תוכנה מתחרים קטנים, ובתי תוכנה נוספים שהם באותו סדר גודל של היזם,

   מטרת הלוואות בערבות מדינה

   היזם זקוק לקבל הלוואות בערבות מדינה לצורך הרחבת העסק שלו בית תוכנה, עד היום המוצר של היזם נותן פתרון מצוין לעסקים , לעומת זאת לעסקים קטנים אין חבילה נוחה ומהירה לתפעול של משמש אחד עד עשרים משתמשים, כאשר כל חבילת תוכנה לעסק קטן עולה ללקוח בממוצע 650 שח בחודש + מע”מ לצורך התאמת חבילת התוכנה מעסקים רגילים לעסקים קטנים נדרשת השקעה של 250 אלף ₪, לוח הזמנים לבצוע התאמת חבילת התוכנה הוא שלושה חודשים. 

    להשארת פנייה זריזה

    ההכנסות בשנה הקרובה כתוצאה מקבלת הלוואות בערבות מדינה 

    לעסק בית התוכנה ייכנסו לאחר קבלת הלוואות  בערבות מדינה במינימום 25 לקוחות קטנים חדשים כפול 800 ₪ בכל חודש = 19 אלף ₪ גידול. כלומר המכירות של החברה יגדלו  ל 51 אלף ₪ בחודש

    מאחר ומדובר בחבילת “תוכנת מדף” שהלקוח קונה ומשתמש אין לעסק הוצאות נוספות מעבר להוצאות הרגילות שיש לו. הרווחיות תגדל בצורה ישרה בהתאם למספר חבילות התוכנה שיימכרו ללקוחות קטנים, מאחר ואין הוצאות נוספות לחבילה. מדובר בתוכנה.

    ההכנסות לאחר קבלת הלוואות  בערבות מדינה בשנה הראשונה יגיעו ל =  32,000 כפול תשעה חודשים + 51 אלף כפול 3 חודשים = 441  אלף שקלים

    ההכנסות לאחר קבלת הלוואות  בערבות מדינה בשנה הראשונה יגיעו ל =  51 אלף כפול 12 חודשים = 612  אלף שקלים

    ההכנסות לאחר קבלת הלוואות  בערבות מדינה בשנה הראשונה יגיעו יגדלו בכעשרה אחוזים ל 673 אלף

    סך כל ההשקעה בפרויקט תגיע בסיוע של  הלוואה לעסק בסך 250 אלף שקלים 

    תחזיות פיננסיות

    דו”ח רווח והפסד מינימלי ל- 3 השנים הקרובות  

    סעיףשנה ראשונהשנה שניהשנה שלישית
    מכירות441,000612,000673,000
    הוצאות עלות המכירות000
    רווח גולמי441,000612,000673,000
    הוצאות הנהלה וכלליות, ופרסום110,000117,000125,000
    רווח תפעולי331,000495,000548,000
    הוצאות מימון3,50012,50012,500
    רווח לפני מס327,000482,000535,000
    רווח נקי261,000385,000428,000
    אחוז רווח גולמי% 100% 100% 100
    אחוז רווח תפעולי% 75% 80% 80
    אחוז רווח נקי% 59% 63% 63

    הצהרות בעלים לבקשת הלוואות בערבות מדינה

    הנני מצהיר כי הנתונים שנמסרו בשאלון זה הינם המדויקים ביותר שבאפשרותי למסור, וכי ידוע לי כי הסתרה מהותית של מידע עלולה להביא לפסילת בקשת הלוואה לעסק לאלתר. הנני מתחייב לא לשנות את הרכב וסכום הלוואות הבעלים לחברה ממועד הגשת הבקשה להלוואה בערבות מדינה, ועד לקבלת תשובה סופית (דחייה/ אישור ועדת אשראי).

    שם הבעליםתאריךחתימה
    היזם   xx-xx-xxהיזם