הלוואות בערבות מדינה – השכרת רכב המגזר החרדי ☝️ הכי מקצוענים סל יועצים

יזם מהמגזר החרדי קיבל הלוואות בערבות מדינה לפתיחת עסק חדש השכרת רכב, היזם מנצל את קשריו למגזר החרדי שבו הוא אהוד וידוע.

✔️ הלוואות בערבות מדינה על בסיס הצלחה ☝️

✔️צלצלו לזכאות !

יעקב אלון | סל יועצים

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה?

  להשארת פנייה זריזה

  קורות חיים

  היזם למד שנים רבות בישיבה חרדית באחת מהערים החרדיות במדינת ישראל, מדובר בישיבה חרדית שהלימודים הם בתנאי פנימייה, הישיבה שבה היזם למד היא ישיבת הדגל של המגזר החרדי, ומי שמתקבל אליה הוא תלמיד מצטיין מאוד ונבחר בחברה החרדית. היזם שלנו הוא אחד שיודע לדבר עם אנשים, שאנשים סומכים עליו, הוא יודע לעבוד, כל היום עובד מקדם דברים, מכירים אותו, והוא עבד כשכיר במשך כמה שנים בתחום השכרת מכוניות למר החרדי,  ביקש ממנו לנהל את הפעילות שהוא הקים, ניהול של הפעילות, היזם  יודע לנהל פעילות פרסומית, ניהול עובדים, ניהול ביטוח, בתחילת הפעילות של העסק היזם  הביא את העסקאות, לאור קשריו והיכרותו עם המגזר החרדי, כמו כן יש לאחת מבני משפחתו פעילות עסקית במגזר החרדי, והיא יודעת היטב לפרסם לציבור החרדי, וכך היזם בנה קהל לקוחות חרדי גדול של לקוחות, היזם למד איך לבצע פרסום במגזר החרדי, מה שמעניין את המגזר החרדי, לציבור החרדי חשוב לפרסם בזול, לפרסם עכשיו על עונת החתונות שהיא חשובה למר החרדי , כלומר לבצע פרסום למי שצריך רכב לחתונה חרדית, לפרסם לחרדים השכרת רכב לפי מועדי החג בישראל, כל שבועים, לדוגמא פרסום “קול חתן וקול כלה”, זה מה שהציבור החרדי מבין, או פרסום שפונה לכל הפלגים של המגזר החרדי, ולא לשלושת הפלגים: הליטאי, החסידי פוליני והמגזר הספרדי, וכאשר כאשר היזם מפרסם הוא שם שלוש מגבעות וכותב ” עדיין מחכה לאוטובוס? סע בנוחות ברכב שכור”. היזם  ניהל את כל הפעילות של העסק להשכרת רכב שכלל: פרסום והבאת לקוחות חרדים, סגירת עסקאות פשוטות ועסקאות מורכבות עם חרדים, הבאת עובדים חרדים, ניהול עובדים יום יומי, הקמת מערכת טלפונית, הקמת מקום בשכירות, מוסכים, טיפולים, מבחני רישוי, לדאוג שכל הרכבים מטופלים היטב, מדובר בפעילות מורכבת ומדויקת, מחלקת תביעות, להתעסק מול הביטוח בנושאים של התובע ומול הנתבע. היזם  דאג לפיתוח העסק בצורה יומיומית, עבודה מול קצין בטיחות, היזם  ביצע את הקנייה והמכירה של הרכבים מא-ת. היזם   עבד במקביל ללימודיו בישיבה בעסק שעושה השכרת רכב לציבור החרדי, בעסק  יש שלושה עובדים, ובבעלות החברה יש עשרים רכבים שמושכרים לציבור החרדי ברחבי ישראל. וכך היזם שלנו שהוא בעל ראש גדול, יודע לנהל משא ומתן, יודע למתג את החברה, יודע להתחבר לאנשים ברמה העסקית, הבעלים של העסק ראה לאט לאט שהיזם  הוא איש עם ראש עסקי ויודע להפעיל את החברה, מדובר על משרת אמון שבה היזם  מנהל את כל הפעילות של החברה:
  היזם  מנהל את העובדים של העסק שהם: עובד נותן תמיכה טלפונית משרדית שמקבל הזמנות של רכבים, עושה חוזי השכרה עם הלקוחות, עובד זה גם עושה את הקליטה והמסירה של הרכבים. עובד שני שמנהל את הפעילות התפעולית שמכין את המכוניות מבחינה תפעולית, העובד לוקח את הרכבים ומטפל המכוניות מבחינת רישוי, ניקיונות ברכבים, תיקונים והכנה של הרכבים לקראת העברתם ללקוחות. היזם  בנה תשתית פרסומית לחברה, היזם  מיתג את החברה שהיא נחשבת לחברה גדולה במגזר החרדי למרות שמדובר בחברה קטנה, היזם  בקשר יום יומי עם הגרפיקאי, עיתונים בירושלים ובביתר, היזם  הוא אחראי על הכנת המבצעים המדליקים החדשים למר, היזם  יצר לחברה שם של חברה ישרה, חברה שהיא “משלנו” של הציבור החרדי, היזם  מחובר להלך רוח החרדי ויוצר מבצעים מותאמים לרוח התקופה במגזר החרדי, ליזם  יש קשרים לקהל עסקי גדול, מפלגות, לעריות, היזם  גדל לתושבים, היזם  יודע לדבר באידיש עם הלקוחות, והוא מוכר עם הקהל  העסקי, זהו קשר ישיר  עם הקהל שאוהב לעבוד איתו, הקהל מוכן לעבוד עם היזם  מאחר ומכירים אותו וגם אם הרכב של היזם  הוא פחות טוב הוא יעבוד עם היזם , בתחום הזה חשוב האמון הוא מאוד חשוב, הקהל בציבור החרדי מפחד מקנסות של השכרת רכב, משום שניתן לקבל קנסות על השכרת רכב, לדוגמא אדם קיבל דוח חנייה או קנס על כביש 6, אדם מחזיר רכב לא נקי, אדם מחזיר את הרכב שעה מאוחר, ואז ניתן לתת קנס של 80-100 שח, אצל היזם  ידוע שלא מקבלים קנס לציבור החרדי. זה יוצר אמון וקשר אישי לטווח ארוך ועם מוניטין ושם טוב. כמו כן היזם  יודע לקחת מכוניות זולות שעולות פחות, וכך הוא יכול למכור השכרת רכב במחירים יותר זולים שמותאמים לחברה החרדית.

  היזם  יודע לקבל רכבים בהנחה מהמנהלים של חברות השכרת רכב הכי גדולות בישראל,  שמשם הוא קנה את הרכבים לחברה, הקשרים האלו מאפשרים לקנות רכבים בזול, רכבים איכותיים, לקנות רכבים מבוקשים, היזם מעוניין לקבל הלוואות לפתיחת עסק חדש למטרת פתיחת עסק חדש עסק חדש בסיוע של הלוואות בערבות מדינה והוא קיבל מכתב המלצה שצורף לבקשה

  הפעילות העסקית

  העסק החדש של היזם  הוא השכרת רכב באחת מערי ישראל החרדיות, המיוחדות של העסק היא שזה דבר מאוד חסר בעיר החרדית, כי אין הרבה סוכנויות מקומיות, אנשים מחפשים השכרה חרדית, המחירים של השכרת מכוניות הם מאוד גבוהים, והיזם  יודע לקנות מכוניות , היזם  אדם מאוד ישר, מדובר בעיר שחיה ונושמת וצריכה את השכרות הרכב, קיימות אומנם השכרות רכב, אבל הן לא עונות לצרכים הגדולים של החרדים, תמיד חסר מכוניות, ולכן היזם  רוצה לפתוח את העסק בעיר החרדית, מדובר באחת מהערים החרדיות החזקות במגזר החרדי, העיר הזו היא כמו תל אביב לחילונים, היזם  גדל בעיר הגדולה והוא מכיר היטב את  המגזר החרדי, ומאוד קל לחרדי לפתוח עסק בעיר חרדית.

  השירותים שהיזם  רוצה לתת: השכרת רכב לתקופות קצרות, יומיות, שבוע, חודש, ושנה, השכרת רכב לעסקים שזקוקים מספר רכבים, כמו כן לתת שירותי ליסינג למגזר  החרדי. היזם  רשם עסק  חדש שמטרתו היא לבצע השכרת רכב לציבור החרדי שהוא מחובר אליו בצורה עמוקה כתוצאה מהניהול והקשרים של שיצר במסגרת עבודתו בחברה הקודמת. היזם  הפסיק את הלימודים שלו בישיבה לצורך הפעלת העסק החדש שלו.

  היזם  מציע למגזר החרדי מחירים נמוכים ביחס למגזר החרדי, ויושר עבודה כפי שהוא יודע למכור היום.  היזם  יודע לתת מחירים נמוכים כי הוא יודע לקנות רכבים משומשים פשוטים, משנים קודמות. היזם  קונה מכוניות טובות מחברות המכוניות הגדולות בישראל המכוניות מגיעות עם אחריות לשנה, היזם  עושה את זה כבר שנתיים ורוצה להמשיך בסיוע של הלוואות בערבות מדינה גם היום.

  דוגמא לקניית רכב להשכרה שעולה 20 אלף שקלים:

  מחיר השכרה ממוצע יומי ללקוח: 180 ₪ כולל מע”מ

  עלויות גולמיות:

  עלות ביטוח: 8 ₪ ביום

  טסט: 6 ₪ ביום

  תיקונים: 10 ₪ ביום

  ניקיון חשמל ומים: 6 ₪ ביום

  ירידת ערך רכב: 17 ₪ ביום

  סה”כ עלויות לרכב אחד: 47 ₪ ביום

  רווח גולמי: 133 ₪

  אחוז רווח גולמי: 74 אחוז

  היתרון של העסק של היזם הוא הקשר של היזם , מחירים נמוכים, עסק של חרדי לחרדי, יושר בפעילות שזה דבר חשוב מאוד במגזר החרדי, היתרון של המיקום העסק של היזם , הוא באזור קרוב לאולמי החתונות, קרוב לאוכלוסייה חרדית ספציפית שהיזם  לעבוד איתה, מדובר באוכלוסייה החסידית הפולנית, הונגרית, שאתה היזם  רוצה לעבוד באופן ספציפי, גם העובדים של היזם  יהיו חרדים וכך תהיה הלימה בין העסק לקהל הלקוחות, האוכלוסייה הזו נמצאת בדיוק בלב האוכלוסייה החסידית פולנית

  ההכנסות לאחר קבלת הלוואות בערבות מדינה

  20 ימי עבודה במינימום כל חודש כפול 155 שח + מע”מ= 3100  ₪ בחודש.

  סה”כ הכנסות חודשיות כתוצאה מהשכרת מכוניות:

  21 כלי רכב כל רכב מכניס 155 ₪ + מע”מ

   כפול 3,100 ₪ בחודש = 62,000₪  

  תחזיות פיננסיות לאחר קבלת הלוואות בערבות מדינה 

  דו”ח רווח והפסד מינימלי לשלושת השנים הקרובות לאחר קבלת הלוואות לעסק  חדש

  סעיףשישה חודשים מחודש יולישנה שנייהשנה שלישית
  מכירות390,000780,000858,000
  הוצאות עלות המכירות102,000203,000224,000
  רווח גולמי288,000577,000634,000
  הוצאות הנהלה וכלליות, ופרסום114,000228,000240000
  רווח תפעולי174,000349,000394,000
  הוצאות מימון7,00014,00014,000
  אחוז רווח גולמי74%74%74%