הלוואות בערבות מדינה לרפואה סינית ודיקור סיני – הכי מקצוענים סל יועצים

סיפורו של יזם בעל עסק קיים שהחליט שהוא רוצה לקבל הלוואות בערבות מדינה לצורך החלפת מקצוע לתחום של רפואה סינית ודיקור סיני, פעולה זו נחשבת כהלוואה בערבות מדינה להרחבת עסק, יעקב אלון ליווה את היזם בתהליך. 

יעקב אלון | סל יועצים 

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

   

  קורות חיים

  היזם עבד מאז שנולד כשיפוצניק בעיר שהוא גר בה בהרבה מאוד סוגים של “עבודות שחורות” של שיפוצים, גינון, איטום כל מה שהגיע, וגם ביצע טיפולים בביתו של בתחום הדיקור הסיני, ולרוב היה מגיע לאנשים אל הבית ושם היה עושה להם טיפולים של דיקור סיני. היזם  הוא בעל ידע רחב בתחום הרפואה הסינית, מדובר בשנה של שיאלו, ארבע שנים של דיקור סיני והשלמה של קורסים נוספים, היזם  הוא בעל יכולות גבוהות מאוד של למידה אישית, ורוב זמנו מוקדש להשתלמות והבנה של התחום מא-ת.

  היזם  הוא מומחה בתחום הדיקור הסיני, מגיעים את היזם  אנשים שעוזר לאנשים ברפואה משלימה, היזם  הולך עם המדע המודרני, הוא חושב שהדיקור הסיני עוזר לאנשים שמטופלים תוך כדי הטיפולים הרגילים של הרפואה.

  לדוגמא אנשים שיש להם פריצת דיסק דוקרים אותו והופכים לו את החיים, כמו כן יש אנשים שמפחדים ללכת לניתוח ואז הם מגיעים את היזם , היזם  יודע לטפל בעזרת הדיקור הסיני, היזם   מצוין בטיפול בסבל והעלמת כאבים בשלד האדם בכל הגוף כאבי ראש ומיגרנות שרופאים לא מצליחים לטפל והכל בטיפול אחד, ידיים מפרקים, גב, ברכיים, כאבי שיניים, הרפואה הסינית עוזרת מאוד כאשר יש לאנשים דלקות, היזם  עוזר לאנשים וזה עובד ומוכח, לדוגמא טיפול עם שני מחטים ניתן לעזור לאדם. לעיתים נדרש טיפול אחד, כאשר יש בעיות בעמוד השדרה אז האנשים חוזרים אחרי זמן מה משום שהכאב עובר והאדם יכול לתפקד, אנשים מגיעים עם שרירים תפוסים ויוצאים הולכים. אנשים מגיעים אל היזם  עם בעיות אסטמה ואחרי שמונה טיפולים הם מחלימים לגמרי. לדוגמא, מגיע אלכוהוליסט ואחרי מספר טיפולים הוא מפסיק לשתות לתקופה מסוימת, ויש אנשים שמפסיקים לשתות בכלל. היזם  גם יודע לתת תמיכה רגשית ואז היזם  עוזר לו. היזם  גם מייעץ למטופלים שלו לאיזה טיפול כדאי לו לללכת ברפואה המודרנית, והיזם  נותן לו טיפול של רפואה משלימה. היזם  לא ממציא את הגלגל הוא משתמש בידע שלו.

  היזם  יודע לטפל בכל מחלה, היזם  מאבחן את האדם, היזם  נותן לכל שאלון שאלון, ואז הוא מבין מה יש לאדם והכל לפי הרפואה הסינית, ולפי זה הוא מטפל. היזם  החליט לעבוד עם הדיקור סיני מאחר והוא שזה התחום שעניין אותו, משום שבתחום זה ניתן להגיע לשורש הבעיה, המחטים עובדים הרבה יותר טוב, מדובר בתורה מורכבת, מדובר משהו מעשי לחלוטין, מגיעים אל היזם  אנשים שהם מושבתים ויוצאים הולכים, לעיתים נדרש לעשות סדרה של טיפולים בכדי שהאדם יוכל לתפקד.

  היזם למד שיאצו במכללה מאחר והוא מאוד אוהב את התחום של שיאצו, מדובר רפוי בשיטה יפנית שמבוססת על בסיס של לחיצות ולא על ידי מחטים.

  היזם  הוא אדם צנוע מאוד, בעל ידע רב בתחום הרפואה הסינית למד תחומים רבים ומציין שהתחום שהוא מומחה בו בעיקר הו בבעיות בשלד של גוף האדם וטיפול בדלקות, יש לו הצלחות בתחומים נוספים כגון אסטמה ועוד דברים אבל הייחוד שלו הוא בתחום הטיפול בכאבים ובסבל של אנשים

   

  הפעילות העסקית – רעיון עסקי

  היזם מעוניין לעבור לעיר אחרת, והוא החליט שהגיע הזמן להתמקצע בתחום הרפואה הסינית, ולצורך כך הוא זקוק להלוואות בערבות מדינה, היזם שהוא עצמאי היום בתחום אחר החליט  שהוא רוצה לשנות את מקצועו בחיים ולפתוח עסק חדש בתחום חדש עבורו כבעל מקצוע  עם כל הניסיון שלו בעבודות פרטיות שעשה בביתו עד היום. ולפתוח קליניקה באופן מסודר, ולעבוד רק בתחום שהוא אוהב, היזם  רוצה לפתוח חנות במרכז העיר לעיר שהוא מעוניין לעבור אליה, כרגע היזם  מחפש נכס במקום מרכזי וחשוב לו שתהיה חניה ליד, תחנת רכבת, תחבורה ציבורית נוחה. יש ליזם  מספר נכסים מתאימים, היזם  זקוק לאישור עקרוני שהוא יכול לסגור על נכס טוב, מאחר והנכסים הטובים נתפסים מהר. כרגע המקום שהיזם  רצה להשכיר נתפס והוא זקוק לאישור העקרוני בכדי שיוכל לסגור מהר על נכס ברגע שידע שיש לו אפשרות  

  היזם הוא מומחה בתחום הדיקור הסיני שעוזר לאנשים ברפואה משלימה, היזם  הולך עם המדע המודרני, הוא חושב שהדיקור הסיני עוזר לאנשים שמטופלים תוך כדי הטיפולים הרגילים של הרפואה.

   

  תיאור השוק שבו פועל העסק

  הלקוחות של היזם  הם כל אדם, והיזם  אומר שגם חיות ניתנות לטיפול משום שהטיפולים שלו עוזרים למי שהוא מטפל בהם. היזם  זקוק לחנות שתראה נקייה ומסודרת, כולל מחשב שיוכל להתקין בה את התוכנה שמיועדת לענף ( בתשלום חודשי), היזם זקוק לקבל הלוואות בערבות מדינה לצורך פתיחת קליניקה פרטית במקום שכולם יראו אותו, הוא זקוק לחדר המתנה וחדר טיפולים. עם שירותים ופינת קפה. וגם דרוש מיזוג אוויר.

   

   

  היתרון היחסי

  היתרון היחסי של העסק של היזם  הוא בידע המקצועי הרחב של היזם , וביכולות המצוינות שלו שמאפשרות לו לתת טיפול מצוין ללקוחות שלו. היזם  מעוניין למצוא חנות במקום מרכזי ונוח בכדי שהוא ייחשף לאנשים שייכנסו למקום נחמד ונעים שניתן להיכנס אליו. היזם  בטוח שהלקוחות יהיו מרוצים. וברור שהלקוחות הממליצים יביאו לקוחות חדשים על פי המלצה, כמו שאמרנו כבר יש ליזם  שני לקוחות בתקופה הקצרה שהוא נמצא בעיר שהוא מעוניין לעבור אליה. לכן היזם יעשה פרסום ראשוני בנוסף למיקום המרכזי של החנות.

   

  מטרת הלוואה בערבות מדינה 

  היזם  מעוניין להשכיר חנות, זקוק למחשב שיוכל להתקין בה את התוכנה שמיועדת לענף ( בתשלום חודשי), היזם  זקוק לקליניקה במקום שכולם יראו אותו, הוא זקוק לבצע שיפוץ קטן לחדר המתנה וחדר טיפולים. עם שירותים ופינת קפה. וגם דרוש מיזוג אוויר. וכמובן לשלט גדול ומאיר

   

  ההכנסות החודשיות לאחר קבלת הלוואת בערבות מדינה

  היזם  לוקח לטיפול אחד 200  שקלים כולל מע”מ – כלומר 170 שקלים לטיפול של 30-40 דקות.

  מינימום טיפולים לפי חודשים:

  חודש ראשון –

  2 טיפולים ביום * 22 ימי עבודה*170 שקלים לטיפול =  7,480 שקלים בחודש

  חודש שני –

  3 טיפולים ביום * 22 ימי עבודה*170 שקלים לטיפול =  11,220 שקלים בחודש

  חודש שלישי –

  4 טיפולים ביום * 22 ימי עבודה*170 שקלים לטיפול =  14,960 שקלים בחודש

  חודש רביעי –

  5 טיפולים ביום * 22 ימי עבודה*170 שקלים לטיפול =  18,700 שקלים בחודש

  חודש חמישי –

  6 טיפולים ביום * 22 ימי עבודה*170 שקלים לטיפול =  22,400 שקלים בחודש

  חודש שישי –

  7 טיפולים ביום * 22 ימי עבודה*170 שקלים לטיפול =  26,180 שקלים

  הוצאות – הוצאות הנהלה וכלליות – תקציב

  מהות הוצאה סכום חודשי בש”ח
  שכר עבודה לאנשי ההנהלה  
  שכר דירה וארנונה 7,500 ₪
  תקשורת וסלולר 150 ₪
  הנהלת חשבונות 300 ₪
  ביטוח  ₪ 300
  חשמל, מים 500 ₪
  סליקת כרטיסי אשראי 250 ₪
    0
  משרדיות, קפה, תה, סוכר, מחטים, פדים, מוקסות, סדינים חד פעמיים, תוכנה, 700 ₪
  פרסום 1,000 ₪
  סה”כ 10,600 ₪

  סה”כ הוצאות הנהלה וכלליות בחודש

  סה”כ הוצאות 10,600 ₪

   

  תחזיות פיננסיות

  דו”ח רווח והפסד חודשי מינימלי לאחר קבלת הלוואות בערבות מדינה

  סעיף רווח והפסד לאחר קבלת הלוואה
  מכירות 26,180
  הוצאות עלות המכירות 0
  רווח גולמי 26,180
  הוצאות הנהלה וכלליות, ופרסום 10,600
  רווח תפעולי 15,580
  הוצאות מימון 0
  רווח לפני מס 15,580
  רווח נקי 14,080
  אחוז רווח גולמי 100%
  אחוז רווח תפעולי 59%
  אחוז רווח נקי 53%

   

  הצהרות בעלים לבקשת הלוואות בערבות מדינה

  הנני מצהיר כי הנתונים שנמסרו בשאלון זה הינם המדויקים ביותר שבאפשרותי למסור, וכי ידוע לי כי הסתרה מהותית של מידע עלולה להביא לפסילת בקשת הלוואה לעסק לאלתר. הנני מתחייב לא לשנות את הרכב וסכום הלוואות הבעלים לחברה ממועד הגשת הבקשה להלוואה בערבות מדינה, ועד לקבלת תשובה סופית (דחייה/ אישור ועדת אשראי).

  שם הבעלים תאריך חתימה
  היזם    xx-xx-xx היזם   

  **

  בסיפורי לקוחות שאנחנו מביאים אליכם, אנחנו דואגים לשמור על חסיונם של לקוחותינו, ולכן אנחנו לא נותנים פרטים מזהים של הלקוח, מדובר על סודות עסקיים, שיטות תמחיר, ונקודות עסקיות שאיננו רוצים לחשוף וגם לקוחותינו אינם מעוניינים לחשוף, אנחנו בחברת סל יועצים דואגים לשמור על חסיונם של לקוחותיה בצד העסקי ולשמור על הצלחתם בעתיד.