הלוואות לפתיחת עסק – ניסיון ומקצוענות בהשגת הלוואה לפתיחת עסק

הלוואות לפתיחת עסק

הלוואות לפתיחת עסק

 

הלוואות לפתיחת עסק חדש – חשיבות ההשוואה בין הקרנות השונות

כיום ישנם שתי קרנות מרכזיות שנותנות הלוואות לפתיחת עסק חדש:

שתי קרנות אלו שמתחרות ביניהן על הלקוחות שמעוניינים לפתוח עסק חדש מחפשות את היזמים הטובים, בעלי ניסיון ורקע פיננסי תקין לאורך שנים, לקהל יעד זה הקרנות המרכזיות ישמחו לתת הלוואות לפתיחת עסק ללא היסוס, הבדיקות שהקרנות עושות הן ברמה גבוהה וכל זמן שהיזם שעומד מולן עומד בקריטריונים הם יתנו את הכסף

כמו כן היזם צריך לדעת את הגבולות שלו, ולא להגיע עם בקשות שחורגות מיכולת ההחזר שלו, כל השאלות הללו הן טכניות ואנחנו יודעים לנתח כל יזם לגופו, אנחנו ממשיכים ללוות יזמים שעומדים בקריטריונים, אנחנו לא נמשיך בתהליך בקשת הלוואות לפתיחת עסק מול יזמים אשר אנחנו חוששים שלא יעמדו בתנאי הקרנות.

מעבר לשתי הקרנות המרכזיות קיימות קרנות לפתיחת עסקים חדשים שזהו הייעוד שלהם, קרנות אלו הם הפתרון ליזמים ש”נפלו בקרנות הרגילות”, גם כאן יש לנו את הידע והניסיון להחליט האם יש אפשרות לקבל הלוואה או שחבל על הזמן של כולנו, הקרנות הנוספות הן:

  • קרן הלוואות לפתיחת עסק ללא הון עצמי או ריבית עד 90,000 ₪
  • קרן הלוואות לפתיחת עסק ללא הון עצמי או ריבית עד 240,000 ₪
  • קרן הלוואות לפתיחת עסק ללא הון עצמי או ריבית עד 100 אלף ש”ח

הבדיקה של קרנות הלוואות לפתיחת עסק ללא הון עצמי או ריבית הן הרבה יותר מעמיקות, ונכנסות לפרטי פרטים של פתיחת העסק, ברמה של מה תהיה ההכנסה החודשית בעוד 12 חודשים מיום פתיחת העסק, מה יהיה הרווח ועל מה מבוסס תחשיב הרווח, התכנית העסקית חייבת להיות ברמה הגבוהה ביותר, אם נחליט שאנחנו יכולים לעזר לך אז נילחם על ההצלחה שלך, חברתנו סל יועצים היא חברה ותיקה בתחום ונשמח לעמוד לשירותכם.

אנו יודעים כי השוואה בין הקרנות השונות יכולה להיות משימה לא פשוטה ולכן אם אתם רוצים להגיע למקום הנכון – אנחנו הכתובת עבורכם. חברתנו היא חברה העוסקת בתחום ייעוץ וליווי פתיחת עסקים חדשים המעוניינים בסיוע בקבלת הלוואה לפתיחת עסק

 הלוואות לפתיחת עסק

באמצעות הלוואות לפתיחת עסק, ייעוץ עסקי ופיננסי על ידי מומחים בעלי ניסיון בפתיחת מאות עסקים חדשים תוכלו לפתוח את העסק בצורה הטובה ביותר, לקבל הלוואות בתנאים שהם נוחים לעסקים חדשים כגון גרייס של שנה או חצי שנה שמאפשר לעסק להתבסס ורק לאחר מכן להתחיל לשלם את ההלוואות,  כיום קיימות קרנות רבות אשר יציעו לכם הלוואות לפתיחת עסק חדש.

אותן קרנות יבדקו את הבקשה לפתיחת עסק ואת הכשירות שלכם להחזיר את ההלוואה, במידה ותעמדו בתנאי הקרן תקבלו הלוואה לפתיחת עסק

הלוואות  לפתיחת עסק חדש – להגיע למטרה בצורה נכונה

כידוע, הקמה של עסק חדש אינה דבר קל ולכן חשוב מאד להגיע מוכנים להמשך הדרך בצורה הטובה ביותר. באמצעות קבלת הלוואות לפתיחת עסק על ידי בעלי מקצוע ניתן להכין את הקרקע להמשך הדרך, כמו כן באמצעות הדרכה נכונה של בעלי מקצוע שהם יועצים פיננסיים ועסקיים תוכלו לדעת כיצד לנהל את העסק שלכם מבחינה כלכלית בצורה נכונה.

הלוואות לפתיחת עסק חדש – התמיכה של מדינת ישראל

כולנו מכירים את המשפט המוכר הראש היהודי מכיר לנו פטנטים, מה שנכון גם בעניין עסקים. מדינת ישראל תומכת בפתיחת עסקים חדשים היוצאים לדרך באמצעות הלוואות בערבות מדינה, וזאת משום שאותם עסקים בעלי פוטנציאל לסייע לכלכלה של מדינת ישראל.

מה המשמעות של הדבר? ניתן לקבל הלוואות לפתיחת עסק חדש באמצעות המדינה, וישנן חברות המציעות ליווי ליזמים החדשים בכל תהליך בקשת ההלוואה, התהליך כולל בחינה של העסק החדש והאפשרות המעשית לקבלת ההלוואה

הלוואות לפתיחת עסק – נעזרים ביועץ מומחה עסקי ופיננסי

יעקב אלון הינו בעל ניסיון רב בתחום ויכול להתאים לך היזם הלוואה לפתיחת עסק שמתאימה לצורך שלך. אנו מבינים כי אתה עומד בפני תקופה חדשה ומרגשת ביותר בחיים שלכם ונשמח ללוות אתכם בתקופה הנ”ל. חברתנו היא חברה ותיקה בתחום הלוואות לפתיחת עסקים חדשים, ושנות הניסיון הרבות שצברנו מסייעות לנו להעניק לקהל הלקוחות שלנו את הביטחון בדרך להצלחה וקבלת הלוואה לפתיחת עסק ויחד עם זאת את השירות הטוב ביותר.

פנו אלי!

יעקב אלון,

מנכ”ל

סל יועצים הלוואה בערבות מדינה

050-762-7623