הלוואות מדינה לעסקים – הלוואה לעסק מהמדינה – הכי מקצוענים סל יועצים

יזמים, מנהלים בתחילת דרכם וגם מנכ”לים של חברות גדולות ומוכרות, זקוקים מעת לעת לסיוע כלכלי כדי לפתוח עסק חדש, לפתח חברה קיימת או להיחלץ ממשבר פיננסי. כך או כך, כדי לקבל את העזרה הזו, יש לפנות לבנקים, לחברות פרטיות או למדינה ולבקש הלוואה.

יעקב אלון | סל יועצים 

מי זכאי לקבל הלוואות בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

  העולם מנוהל על ידי כסף ועל הנתון הזה אין עוררין. לא נתעכב על דיון בנוגע לשאלה למה זה קורה ומה ההשלכות של עצם היותנו מנוהלים וחיים על פי סולם ערכים שבו כסף מככב בראש הרשימה, אם נרצה בכך או לא. נתמקד בעובדה שכדי להתקדם צריך כסף ובמיוחד כשמדובר על העולם העסקי.

  בכתבה הבאה נדון בסוג השלישי מבין ההלוואות שתוארו לעיל, הלוואות לעסקים מהמדינה. נסביר כיצד תוכל לדעת שהגיע הזמן לקחת הלוואות ובפרט הלוואה לעסק מהמדינה ואתן לך טיפים שיאפשרו לך לבצע בחירה מושכלת בנוגע להלוואה שאתה עתיד לקחת

  הלוואה לעסק

  תמונת אילוסטרציה של הלוואה לעסק

   

  איך תדע שהגיע הזמן לקחת הלוואה?

  ישנן מגוון סיבות שבגינן עולה צורך לקחת הלוואות בערבות מדינה ובכלל זאת: מימון לעסק חדש, פיתוח רעיונות/ מוצרים/ שירותים בחברה קיימת, הבראת חברה, משבר כלכלי לא צפוי שהוביל לפגיעה בתזרים המזומנים ועוד כהנה וכהנה. בכל המקרים, הרגע שבו אתה מבין שיש צורך בהלוואה מגיע כאשר אין מספיק כסף כדי להקים את המיזם החדש ו/או כשהמצב הכלכלי והפיננסי הקיים לא יציב או במקרים קיצוניים יותר, רעוע.

  כפי שאתה וודאי יודע, יש הרבה מאוד אפשרויות להלוואות ואם אתם רוצים לקבל הלוואה מהירה, בתנאי ריבית נוחים ועם מינימום ערבות מצדכם, ההמלצה שלי היא לבחור הלוואה עסקית מהמדינה. הלוואות מדינה לעסקים ניתנות באופנים שונים, כאשר המדינה מתאימה את סוג ההלוואה ואופי ההחזר למצב הנתון של אותה חברה, קטנה כגדולה.

   להשארת פנייה זריזה

   כאשר אני אומר הלוואה מהירה, אז טווח זמן של חודש הוא טווח זמן סביר, אם תפנה לבנק בהלוואה קטנה או בהלוואה שלא נדרש לבצע עליה הרבה בדיקות, סביר להניח שתקבל תשובה באותו היום, ואז סיימת את התהליך בצורה פשוטה, סביר להניח שתקבל ריבית גבוהה של מעל 8 אחוזים כולל פריים, אבל אם תרצה הלוואה משמעותית ובריבית מעולה, עם גרייס מצוין אז יש לך את הפתרון של הלוואות בערבות מדינה, שהוא נחשב פתרון מוביל 

   חשוב שתדע, שהסכום המקסימלי יכול להיות עד 500 אלף ₪ לעסקים קטנים או עד 8 מיליון ₪ לחברות גדולות יותר. הסכום נקבע על ידי המדינה בהתאם למסלול ההלוואה, לנתונים הפיננסיים של בעל העסק, לגודלו וכמובן, בהתאם למטרת ההלוואה.

   המדינה דורשת העמדת בטחונות, כ-10%-25% מסך ההלוואה ואת כל היתר היא מכסה בעצמה, מה שאומר שאתה למעשה זוכה להשתתפות מזערית בערבויות ביחס להלוואות אחרות. כמו כן, האישורים של הלוואה בערבות המדינה מהירים יותר ודורשים פחות כאבי ראש וביורוקרטיה.

   בחירה בהלוואה משתלמת ומהירה!

   לסיכומו של עניין, כדי לבחור הלוואת מדינה לעסקית שתתאים לצרכים ולמטרות שלכם, כדאי מאוד להיעזר ביועצים עסקיים ופיננסיים מנוסים, שידעו להתאים עבורכם את ההלוואה הנוחה והכדאית ביותרזאת בהתאם למטרות, למחזור החודשי, לרווח הנקי, לסכום שנדרש לפיתוח החברה, הסכום הנדרש להון החוזר (הוצאות קבועות), בהתאם לתכנית העסקית, חוזים עם לקוחות וספקים וכך הלאה.

   אני מתחייבים להעניק לך ייעוץ מקצועי ומשמעותי שיבחן את האפשרויות שלך להתקדם עם העסק שלך או עם העסק החדש, הרעיון המרכזי הוא שתקבל ייעוץ נכון, כאן תדע לאיזה כיוון כדאי לך ללכת, אני כאן בכדי שתקבל את ההלוואה הטובה ביותר האפשרית בכל מצב נתון .

   זקוקים להלוואה לעסק? צור קשר לטלפון 050-7627623 או פשוט שלח פרטים ואחזור אליך במהירות

    להשארת פנייה זריזה