אנחנו זמינים לשאלות בטלפון נייד 050-762-7623
תל אביב, מגדל אלקטרה רחוב יגאל אלון 98 - טלפון: 03-632-3349
חיפה, פארק תעשייה מת"מ בניין 25 - טלפון: 04-8111-322

Facebook Twitter Google linkedin

הלוואה לעסק מהמדינה

העולם מנוהל על ידי כסף ועל הנתון הזה אין עוררין. לא נתעכב על דיון בנוגע לשאלה למה זה קורה ומה ההשלכות של עצם היותנו מנוהלים וחיים על פי סולם ערכים שבו כסף מככב בראש הרשימה, אם נרצה בכך או לא. נתמקד בעובדה שכדי להתקדם צריך כסף ובמיוחד כשמדובר על העולם העסקי.

יזמים, מנהלים בתחילת דרכם וגם מנכ"לים של חברות גדולות ומוכרות, זקוקים מעת לעת לסיוע כלכלי כדי לפתוח עסק חדש, לפתח חברה קיימת או להיחלץ ממשבר פיננסי. כך או כך, כדי לקבל את העזרה הזו, יש לפנות לבנקים, לחברות פרטיות או למדינה ולבקש הלוואה.

בכתבה הבאה נדון בסוג השלישי מבין ההלוואות שתוארו לעיל, הלוואות לעסקים מהמדינה. נסביר כיצד יודעים שהגיע הזמן לקחת הלוואות ובפרט הלוואה לעסק מהמדינה וניתן טיפים שיאפשרו לכם לבצע בחירה מושכלת בנוגע להלוואה שאתם עתידים לקחת.

איך יודעים שהגיע הזמן לקחת הלוואה?

ישנן מגוון סיבות שבגינן עולה צורך לקחת הלוואה ובכלל זאת: מימון לעסק חדש, פיתוח רעיונות/ מוצרים/ שירותים בחברה קיימת, הבראת חברה, משבר כלכלי לא צפוי שהוביל לפגיעה בתזרים המזומנים ועוד כהנה וכהנה. בכל המקרים, הרגע שבו מבינים שיש צורך בהלוואה מגיע כאשר אין מספיק כסף כדי להקים את המיזם החדש ו/או כשהמצב הכלכלי והפיננסי הקיים לא יציב או במקרים קיצוניים יותר, רעוע.

כפי שאתם וודאי יודעים, יש הרבה מאוד אפשרויות להלוואות ואם אתם רוצים לקבל הלוואה מהירה, בתנאי ריבית נוחים ועם מינימום ערבות מצדכם, ההמלצה שלנו היא לבחור הלוואה עסקית מהמדינה. הלוואות מדינה לעסקים ניתנות באופנים שונים, כאשר המדינה מתאימה את סוג ההלוואה ואופי ההחזר למצב הנתון של אותה חברה, קטנה כגדולה.

חשוב שתדעו, שהסכום המקסימלי יכול להיות עד 500 אלף ₪ לעסקים קטנים או עד 8 מיליון ₪ לחברות גדולות יותר. הסכום נקבע על ידי המדינה בהתאם למסלול ההלוואה, לנתונים הפיננסיים של בעל העסק, לגודלו וכמובן, בהתאם למטרת ההלוואה.

המדינה דורשת העמדת בטחונות, כ-10%-25% מסך ההלוואה ואת כל היתר היא מכסה בעצמה, מה שאומר שאתם למעשה זוכים להשתתפות מזערית בערבויות ביחס להלוואות אחרות. כמו כן, האישורים של הלוואה בערבות המדינה מהירים יותר ודורשים פחות כאבי ראש ובירוקרטיה.

בחירה בהלוואה משתלמת ומהירה!

לסיכומו של עניין, כדי לבחור הלוואת מדינה לעסקית שתתאים לצרכים ולמטרות שלכם, כדאי מאוד להיעזר ביועצים עסקיים ופיננסיים מנוסים, שידעו להתאים עבורכם את ההלוואה הנוחה והכדאית ביותר.

זאת בהתאם למטרות, למחזור החודשי, לרווח הנקי, לסכום שנדרש לפיתוח החברה, הסכום הנדרש להון החוזר (הוצאות קבועות), בהתאם לתכנית העסקית, חוזים עם לקוחות וספקים וכך הלאה. אנחנו מתחייבים להעניק ייעוץ מקצועי ומקיף, במחירים נוחים ומבטיחים לעזור לכם לקבל את ההלוואה הטובה ביותר.

זקוקים להלוואה לעסק? התקשרו לטלפון 050-7627623 וקבלו הצעה משתלמת ומיידית!