הלוואה לעסק חדש מהמדינה – הלוואות מדינה לעסקים חדשים – הכי מקצוענים סל יועצים

הגיע העת שבה אתם מחליטים שזהו, הגיע הזמן לפתוח עסק חדש, הגיע הזמן להיות עצמאיים! ההחלטה הזו מגיעה ברגעים שונים בחיים ובכל גיל שהוא

יעקב אלון | סל יועצים 

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

  אתה יכול להיות חייל משחורר, יכול להיות שאתה שכיר שמעוניין להשתחרר מעול השכירות ולהפוך להיות עצמאי, יכול להיות פשוט שיש לכם רעיון שאתם רוצים לפתח ואו לייצר, הסיבות מגוונות. אבל כאן צריך מישהו שיוביל את התהליך בכדי שתוכל לפתוח עסק. יועץ הלוואות בערבות מדינה יכול להגדיר לך את התנאים שבזכותם תוכל לקבל הלוואה בערבות מדינה. לדוגמא, מכתבי כוונות מלקוחות שישכנו את הנציג מהקרן שיש לכם עסק שהפוטנציאל העסקי שלו טוב, מישהו שיגדיר לכם מתי לפתוח עוסק מורשה, מישהו שעשה את זה מאות פעמים לפחות ויודע היטב מתי זה יעבור ומתי זה לא יעבור, אתה לא רוצה “שיתגלחו” עליך, אתה לא רוצה להיות הראשון או העשירי אצל מישהו שאינו יודע ומכיר את העבודה. אתה רוצה לעבוד עם מקצוען שיעזור לך. 

  ולכן, כדי לבנות עסק אנו צריכים רעיון ותכנית עסקית, אבל לא רק, אנו זקוקים לגורם נוסף, כסף, הון התחלתי. פה הרבה יזמים נופלים ואו מתייאשים, כי תמיד תעלה השאלה מהיכן אגייס את ההון ההתחלתי? האם מהבנקים? באילו תנאים? וכן הלאה.

  ובכן יש לכך פתרון והוא נקרא הלוואה לעסק חדש מהמדינה. לפני שנסביר רצוי בשלב זה להדגיש שמומלץ בחום להיוועץ בנושא עם מומחים לדבר, כי קל מאוד ללכת לאיבוד בעולם הזה.

   להשארת פנייה זריזה

   הלוואות מדינה לעסקים חדשים

   המדינה מעודדת יזמים, פתיחת עסקים באשר הם ועידוד תעסוקה, המדינה הבינה את הבעיה הכרוכה

   תמונת אילוסטרציה של הלוואה לעסק חדש מרעיון לביצוע דרך הלוואות בערבות מדינה לפתיחת עסק חדש

   תמונת אילוסטרציה של הלוואה לעסק חדש מרעיון לביצוע דרך הלוואות בערבות מדינה לפתיחת עסק חדש

    בפתיחת עסק חדש וגיוס הון לכן המציאו את הלוואה בערבות המדינה, נושא שרץ כבר מספר שניםבעצם הלוואה לעסק חדש מהמדינה בסיוע הלוואות בערבות מדינה עם תנאים טובים הם הפתרון הנכון עבורך, ההלוואות יכולות להגיע גם ל– 500,000 שקלים במידה ותימצאו מתאימים. בדרך כלל מדובר בפריסה של מספר שנים עם הון עצמי של 10 אחוז מגובה ההלוואה המבוקשת, הכל תלוי באיזו קרן משתמשים, שימו לב שוב, כדאי להיוועץ עם מומחים.

   כדי לקבל הלוואה בערבות מדינה לעסק חדש מהמדינה יש צורך לשים לב לדקויות ולאותיות הקטנות, ישנם תנאים מגבילים המאפשרים הלוואות מדינה לעסקים חדשים.

   מלבד תכנית עסקית ורצון טוב, יש צורך להביט על נתונים כמו האם אתם רשומים כעוסק מורשה או עדיין לא? האם אתם עדיין שכירים? ניתן להתחיל להתקדם בנושא הלוואה לעסק חדש מהמדינה בעודכם שכירים.

   עולות שאלות כמו האם אתם עוסק פטור? כמה הלוואה אתם רוצים? ומה המציאות דורשת כך עוד ועוד.. ישנן הרבה שאלות שתשובות ברורות עליהן יענו כאמור המומחים לדבר, יועצי הון, יועצים פיננסיים, יועציי עסקיים.

    להשארת פנייה זריזה

    סיכום

    כפי שראינו הלוואות מדינה לעסקים חדשים אפשריים בהחלט, אך יכולים להיות מורכבים, לכן רצוי עד מאוד שתלווה אתכם חברה העוסקת בתחום ייעוץ וליווי לעסקים חדשים. החברה המתמקדת בדיוק בסיוע גיוס הלוואה מטעם המדינה, חברה כזו שתסייע לכם להקים את ה״בייבי״ שלכם.