הלוואה לעסק חדש מהמדינה

הגיע העת שבה אתם מחליטים שזהו, הגיע הזמן לפתוח עסק חדש, הגיע הזמן להיות עצמאיים! ההחלטה הזו מגיעה ברגעים שונים בחיים ובכל גיל שהוא, יכול להיות חייל משחורר, יכול להיות שאתם שכירים ומעוניינים להשתחרר מעול השכירות ולהפוך להיות עצמאיים, יכול להיות פשוט שיש לכם רעיון שאתם רוצים לפתח ואו לייצר, הסיבות מגוונות.

כדי לבנות עסק אנו צריכים רעיון ותכנית עסקית, אבל לא רק, אנו זקוקים לגורם נוסף, כסף, הון התחלתי. פה הרבה יזמים נופלים ואו מתייאשים, כי תמיד תעלה השאלה מהיכן אגייס את ההון ההתחלתי? האם מהבנקים? באילו תנאים? וכן הלאה.

ובכן יש לכך פתרון והוא נקרא הלוואה לעסק חדש מהמדינה. לפני שנסביר רצוי בשלב זה להדגיש שמומלץ בחום להיוועץ בנושא עם מומחים לדבר, כי קל מאוד ללכת לאיבוד בעולם הזה.

הלוואות מדינה לעסקים חדשים

המדינה מעודדת יזמים, פתיחת עסקים באשר הם ועידוד תעסוקה, המדינה הבינה את הבעיה הכרוכה

הלוואה לעסק חדש

הלוואה לעסק חדש

 בפתיחת עסק חדש וגיוס הון לכן המציאו את הלוואה בערבות המדינה, נושא שרץ כבר מספר שנים.

בעצם הלוואה לעסק חדש מהמדינה דרך קרנות מסוימות עם תנאים טובים למדי, ההלוואות יכולות להגיע גם ל– 500,000 שקלים במידה ותימצאו מתאימים. בדרך כלל מדובר בפריסה של מספר שנים עם השתתפות עצמית של 10-20 אחוז תלוי באיזו קרן משתמשים, שימו לב שוב, כדאי להיוועץ עם מומחים.

כדי לקבל הלוואה בערבות מדינה לעסק חדש מהמדינה יש צורך לשים לב לדקויות ולאותיות הקטנות, ישנם תנאים מגבילים המאפשרים הלוואות מדינה לעסקים חדשים.

מלבד תכנית עסקית ורצון טוב, יש צורך להביט על נתונים כמו האם אתם רשומים כעוסק מורשה או עדיין לא? האם אתם עדיין שכירים? ניתן להתחיל להתקדם בנושא הלוואה לעסק חדש מהמדינה בעודכם שכירים.

עולות שאלות כמו האם אתם עוסק פטור? כמה הלוואה אתם רוצים? ומה המציאות דורשת כך עוד ועוד.. ישנן הרבה שאלות שתשובות ברורות עליהן יענו כאמור המומחים לדבר, יועצי הון, יועצים פיננסיים, יועציי עסקיים.

סיכום

כפי שראינו הלוואות מדינה לעסקים חדשים אפשריים בהחלט, אך יכולים להיות מורכבים, לכן רצוי עד מאוד שתלווה אתכם חברה העוסקת בתחום ייעוץ וליווי לעסקים חדשים. החברה המתמקדת בדיוק בסיוע גיוס הלוואה מטעם המדינה, חברה כזו שתסייע לכם להקים את ה״בייבי״ שלכם.

חברת ״סל יועצים״ עוסקת בדיוק בכך, צרו עמנו קשר עוד היום! טלפון: 03-6323349