אנחנו זמינים לשאלות בטלפון נייד 050-762-7623
תל אביב, מגדל אלקטרה רחוב יגאל אלון 98 - טלפון: 03-632-3349
חיפה, פארק תעשייה מת"מ בניין 25 - טלפון: 04-8111-322

Facebook Twitter Google linkedin

הלוואה לעסק – הלוואות לעסקים – סל יועצים ניסיון ומקצוענות

כבעלי עסקים אתם מחפשים מעת לעת הלוואות לעסקים . וזאת על מנת להגדיל את הפעילות וכדי לתפעל את העסק. כאן תקרא ממי אפשר לקחת הלוואה משתלמת, ממי אפשר לקבל הלוואה לעסק

בעלי עסקים רבים רואים בהלוואה בערבות מדינה הצעה בלעדית ומשתלמת במיוחד. אך למעשה חשוב מאוד לדעת שקיימות כיום אפשרויות נוספות שעשויות להיות אף הן משתלמות ושוות, ואולי אפילו יותר. לכן לא כדאי להגיע לשלב נטילת הלוואה עם דעות קדומות. כי בסופו של דבר מה שחשוב לכם זה לקבל הלוואה בסכום הדרוש לכם ובתנאים אידאליים. כדאי לכם לבחון את כלל האפשרויות ולבחור לקבל את ההלוואה הנוחה והמשתלמת ביותר לכם. השוו בין הלוואה בערבות מדינה לשאר ההלוואות העסקיות וגלו מהי ההלוואה שמתאימה לכם. הלוואה בערבות מדינה, אנשי עסקים, נדבנים ללא ריבית, חברות ביטוח ועוד .

הלוואה לקניית עסק קיים – יש הבדל גדול בין הקרנות בנושא הלוואה לקניית עסק קיים, הקרן בערבות מדינה נותנת רק 35 אחוז מסך תכנית ההשקעה, והיזם צריך להביא את רוב הכסף מהבית, לעומת זאת קרן פועלים לעסקים נותנת הלוואה לקניית עסק קיים בגובה 80 אחוז מסך תכנית ההשקעה, הקרנות שנותנות הלוואה לקניית עסק קיים מאפשרות לבעל העסק החדש לקבל הלוואה לציוד או למלאי ואת יתרת הכסף היזם צריך להביא מהבית

הלוואה לעסק במסלול הלוואות בערבות מדינה

אפשרות זו הנה פופולרית בקרב בעלי עסקים רבים. היא מהווה מענה עבור בעלי עסקים שמחפשים מקור מימון לפעילות העסקית שלהם. המושכל הראשון של אנשים רבים היא שלקיחת הלוואה בערבות מדינה משתלמת ונוחה לכל אחד. אך למעשה יש לבחון כל הלוואה לגופה וכל מקרה לפרטיו. כיוון שעל מנת לקבל הלוואה צריך העסק לענות על הקריטריונים הרלוונטיים. כמו כן על פי הפעילות של העסק יוחלט מהו הסכום שמאושר לבית העסק, וכן מהו גובה הריבית בגין ההלוואה. אם החלטתם בכל זאת ללכת על הלוואה זו, ובדקתם כי היא ניתנת לכם באחוזי ריבית משתלמים ובתנאים נוחים בהחלט תוכלו לקדם את ההלוואה הזו. אם כי מומלץ לפעול באמצעות יועץ עסקי לענייני הלוואות. הוא יוכל לכוון אתכם ולסייע לכם בקבלת ההלוואה האולטימטיבית עבור הצורך שלכם ספציפית. העלות של היועץ מתבררת כמשתלמת ביותר, מכיוון שהידע המקצועי שלו מאפשר לכם להוזיל את עלויות ההלוואה ולקבל אותה בתנאים נוחים יותר.

הלוואה לעסק במסלול פועלים לעסקים

לפני תקופת מה חל שינוי בתחום ההלוואות לעסקים. הגוף שביצע את השינוי הוא בנק הפועלים. הבנק יצא בהכרזה על השקה של קרן פועלים לעסקים. זו קרן פנימית שמתנהלת על ידי בנק פועלים בשיתוף עם חברת כלל ביטוח. באמצעות קרן זו יוכלו בעלי עסקים קטנים ובינוניים לקבל הלוואת למטרות עסקיות בתנאים נוחים. ההלוואות הללו נוחות יותר מכל הלוואה בנקאית מסחרית. המטרה של הקרן היא לאפשר לבעלי עסקים לקבל סכומי כסף נחוצים לפעילות העסקית בתנאים מועדפים. כך שעבור ההלוואה ישלם הלווה אחוזי ריבית נמוכים מאוד.

 

הלוואה לעסק במסלול אנשי עסקים

קיימת קרן של אנשי עסקים שמציעה הלוואות בסכומים של כחמש מאות אלף שח. על פי הצורך וההחלטה של הקרן גם יותר. בעלי עסקים שונים עשויים למצוא בקרן זו את המענה לצורך שלהם. גם לגבי פעילותה של קרן זו מומלץ לברר ולפעול באמצעות יועץ שמכיר היטב את התחום. הוא יודע לכוון ולברר את הפרטים הרלוונטיים עבור ההלוואה הנדרשת לכם.

הלוואה לעסק חדש במסלול הלוואות של נדבנים ללא ריבית

קרן של נדבנים נועדה עבור מי שמעוניין להקים עסק חדש. ההלוואה הניתנת היא על סך של 250 אלף שקל, והיא מיועדת עבור מי שעומד להקים עסק חדש ולצורך הקמת העסוק זקוק לתזרים מזומנים על מנת לייצב את העסק. כדי להתחיל בצורה טובה נועדה קרן זו. בעל העסק מקבל לידיו את הסכום הוא יכול להתחיל לפעול ולהפעיל את העסק.

 

הלוואה לעסק במסלול הלוואות של נדבנים ללא ריבית

קיימת קרן של נדבנים שאף היא מאפשרת לבעלי עסקים לקבל הלוואה. היתרון של קרן זו היא שההלוואה ניתנת ללא ריבית. סכום של כמאה אלף ש"ח בתנאים נוחים במיוחד. כמובן שההלוואה ניתנת על פי קריטריונים מסוימים על פי החלטת הקרן. מטרת הקרן היא לאפשר לבעלי עסקים לקבל הלוואה בלי להיכנס להתחייבות של תשלומי ריבית בגין ההלוואה.

 

הלוואה לעסק במסלול חברות ביטוח

באמצעות הקרנות של חברות הביטוח ניתן לקבל הלוואה בסכום של כמאתיים אלף ₪. זו הלוואה שעשויה להיות מתאימה ומשתלמת. כמובן שיש לבחון אותה היטב ולוודא כי היא מתאימה לצרכים והולמת את המצב בו העסק נמצא.

להתנהל בחכמה

החלטתם להגיש בקשת הלוואה לעסק, מה הלאה? חשוב לדעת שכאשר מגישים בקשה עבור הלוואה בערבות מדינה או כל הלוואה עסקית אחרת חשוב לפעול באמצעות חברה מקצועית שמכירה את התחום לעומקו איש מקצוע בעל מומחיות בתחום הלוואות לעסקים ידע לכוון אתכם להלוואה הנוחה והמשתלמת ביותר לכם.

 

הלוואה לעסק, הלוואות לעסקים

 

הסתייעו ביועץ עסקי מקצועי

אחד הכלים הטובים ביותר, העומדים לרשותכם לעניין זה, הוא ייעוץ עסקי מקצועי. יועץ עסקי הוא אדם חיצוני שבוחן את הדברים בעיניים קרות ורציונליות. בדיוק מהסיבה הזאת, רבים מהיועצים העסקיים נתפסים כפסימיסטים על ידי יזמים רבים. העניין הוא שלא מדובר בפסימיסטים אלא באנשים רציונליים, שבוחנים את הדברים בעיניים מקצועיות ושקולות. בבחינה מקצועית של הדברים, אפשר לראות אין ספור פרטים שנסתרים מהעין כאשר בוחנים אותם על בסיס רגשות ותקוות. יועץ עסקי מקצועי, יוכל לספק לכם תובנה מצוינת לגבי הסיכויים של העסק, ולגבי היכולת שלכם להתמודד עם כישלון, ובהתאם לכך גם עם הכדאיות מבחינתכם ליטול הלוואה לעסק .

הלוואות לעסקים – בחירת מסלול ההלוואה המתאים לכם

אחרי שאמרנו את כל זה, קיימים סוגים שונים של הלוואות לעסקים: קרן בערבות מדינה, קרן פועלים לעסקים, קרנות של אנשי עסקים, קרנות של נדבנים ללא ריבית, קרנות למימון נכסים והלוואות למימון פרויקטי נדלן, כדאי לבחון את כל מסלולי הלוואות לעסקים שפתוחים בפניכם, ובכלל זה גם הלוואות בערבות מדינה. סוגי ההלוואות הללו מאפשרות לכם להגדיל את סיכויי קבלת ההלוואה הנדרשת לכם, וליהנות מהלוואה בריבית מופחתת. גם במקרה זה, יועץ עסקי מקצועי יוכל לסייע לכם ולנהל עבורכם את כל ההתקשרות מול הבנק ומול המדינה.

 

ניתן ליצור קשר להתייעצות  עם יעקב אלון,

מנכ"ל,

בטלפון 050-762-7623