אנחנו זמינים לשאלות בטלפון נייד 050-762-7623
תל אביב, מגדל אלקטרה רחוב יגאל אלון 98 - טלפון: 03-632-3349
חיפה, פארק תעשייה מת"מ בניין 25 - טלפון: 04-8111-322

Facebook Twitter Google linkedin

הלוואה לעסק – הבחירה שמתאימה לעסק שלך

כבעלי עסק אתם מחפשים מעת לעת הלוואות. וזאת על מנת להגדיל את הפעילות ובשביל לתפעל את העסק. כאן תקרא ממי אפשר לקחת הלוואה משתלמת, ממי אפשר לקבל הלוואה לעסק

 

בעלי עסקים רבים רואים בהלוואה בערבות מדינה הצעה בלעדית ומשתלמת במיוחד. אך למעשה חשוב מאוד לדעת שקיימות כיום אפשרויות נוספות שעשויות להיות אף הן משתלמות ושוות, ואולי אפילו יותר. לכן לא כדאי להגיע לשלב נטילת הלוואה עם דעות קדומות. כי בסופו של דבר מה שחשוב לכם זה לקבל הלוואה בסכום הדרוש לכם ובתנאים אידאליים. כדאי לכם לבחון את כלל האפשרויות ולבחור לקבל את ההלוואה הנוחה והמשתלמת ביותר לכם. השוו בין הלוואה בערבות מדינה לשאר ההלוואות העסקיות וגלו מהי ההלוואה שמתאימה לכם. הלוואה בערבות מדינה, אנשי עסקים, נדבנים ללא ריבית, חברות ביטוח ועוד .

על האפשרויות השונות

קראו להלן על מספר מקורות שניתן לקבל מהם הלוואה לעסק. לכל גוף יש תנאים משלה ואפשרויות הלוואה שונות. חשוב להכיר אותם כדי לדעת מהן האפשרויות בפניהן אתם עומדים.

 

הלוואה לעסק במסלול הלוואות בערבות מדינה

אפשרות זו הינה פופולארית בקרב בעלי עסקים רבים. היא מהווה מענה עבור בעלי עסקים שמחפשים מקור מימון לפעילות העסקית שלהם. המושכל הראשון של אנשים רבים היא שלקיחת הלוואה בערבות מדינה משתלמת ונוחה לכל אחד. אך למעשה יש לבחון כל הלוואה לגופה וכל מקרה לפרטיו. כיוון שעל מנת לקבל הלוואה צריך העסק לענות על הקריטריונים הרלוונטיים. כמו כן על פי הפעילות של העסק יוחלט מהו הסכום שמאושר לבית העסק, וכן מהו גובה הריבית הגין ההלוואה. אם החלטתם בכל זאת ללכת על הלוואה זו, ובדקתם כי היא ניתנת לכם באחוזי ריבית משתלמים ובתנאים נוחים בהחלט תוכלו לקדם את ההלוואה הזו. אם כי מומלץ לפעול באמצעות יועץ עסקי לענייני הלוואות. הוא יוכל לכוון אתכם ולסייע לכם בקבלת ההלוואה האולטימטיבית עבור הצורך שלכם ספציפית. העלות של היועץ מתבררת כמשתלמת ביותר, מכיוון שהידע המקצועי שלו מאפשר לכם להוזיל את עלויות ההלוואה ולקבל אותה בתנאים נוחים יותר.

הלוואה לעסק במסלול פועלים לעסקים

לפני תקופת מה חל שינוי בתחום ההלוואות לעסקים. הגוף שביצע את השינוי הוא בנק הפועלים. הבנק יצא בהכרזה על השקה של קרן פועלים לעסקים. זו קרן פנימית שמתנהלת על ידי הבנק בשיתוף עם חברת כלל ביטוח. באמצעות קרן זו יוכלו בעלי עסקים קטנים ובינוניים לקבל הלוואת למטרות עסקיות בתנאים נוחים. ההלוואות הללו נוחות יותר מכל הלוואה בנקאית מסחרית. המטרה של הקרן היא לאפשר לבעלי עסקים לקבל סכומי כסף נחוצים לפעילות העסקית בתנאים מועדפים. כך שעבור ההלוואה ישלם הלווה אחוזי ריבית נמוכים מאוד.

 

הלוואה לעסק במסלול אנשי עסקים

קיימת קרן של אנשי עסקים שמציעה הלוואות בסכומים של כחמש מאות אלף שח. על פי הצורך וההחלטה של הקרן גם יותר. בעלי עסקים שונים עשויים למצוא בקרן זו את המענה לצורך שלהם. גם לגבי פעילותה של קרן זו מומלץ לברר ולפעול באמצעות יועץ שמכיר היטב את התחום. הוא יודע לכוון ולברר את הפרטים הרלוונטיים עבור ההלוואה הנדרשת לכם.

הלוואה לעסק חדש במסלול הלוואות של נדבנים ללא ריבית

קרן של נדבנים נועדה עבור מי שמעוניין להקים עסק חדש. ההלוואה הניתנת היא על סך של 250 אלף שקל, והיא מיועדת עבור מי שעומד להקים עסק חדש ולצורך הקמת העסוק זקוק לתזרים מזומנים על מנת לייצב את העסק. כדי להתחיל בצורה טובה נועדה קרן זו. בעל העסק מקבל לידיו את הסכום הוא יכול להתחיל לפעול ולהפעיל את העסק.

 

הלוואה לעסק במסלול הלוואות של נדבנים ללא ריבית

קיימת קרן של נדבנים שאף היא מאפשרת לבעלי עסקים לקבל הלוואה. היתרון של קרן זו היא שההלוואה ניתנת ללא ריבית. סכום של כמאה אלף ש"ח בתנאים נוחים במיוחד. כמובן שההלוואה ניתנת על פי קריטריונים מסוימים על פי החלטת הקרן. מטרת הקרן היא לאפשר לבעלי עסקים לקבל הלוואה בלי להיכנס להתחייבות של תשלומי ריבית בגין ההלוואה.

 

הלוואה לעסק במסלול חברות ביטוח

באמצעות הקרנות של חברות הביטוח ניתן לקבל הלוואה בסכום של כמאתיים אלף ₪. זו הלוואה שעשויה להיות מתאימה ומשתלמת. כמובן שיש לבחון אותה היטב ולוודא כי היא מתאימה לצרכים והולמת את המצב בו העסק נמצא.

להתנהל בחכמה

החלטתם להגיש בקשת הלוואה, מה הלאה? חשוב לדעת שכאשר מגישים בקשה עבור הלוואה בערבות מדינה או כל הלוואה עסקית אחרת חשוב לפעול באמצעות חברה מקצועית שמכירה את התחום לעומקו איש מקצוע בעל מומחיות בתחום הלוואה בערבות מדינה והלוואת לבעלי עסקים ידע לכוון אתכם להלוואה הנוחה והמשתלמת ביותר לכם.

 

כאשר לוקחים הלוואה, ולא משנה אם מדובר בהלוואה לרכישת רכב או הלוואה לעסק, חשוב שלא להתבלבל: הלוואה היא נטילת כסף שאינו שייך לנו, ויצירת התחייבות שלנו להחזיר את הכסף על פי תנאים מוגדרים שנקבעים במסגרת הסכם ההלוואה. בניגוד להלוואה המשמשת לרכישת נכס, הלוואה לעסק היא הלוואה לצורך הוצאות והשקעות שלא תמורת צבירת נכסים. כשמחברים את זה עם הסטטיסטיקה שעל פיה נסגרים בכל שנה 95% מהעסקים שהוקמו באותה השנה או בשנה הקודמת, אפשר להבין מדוע הבנקים אינם ששים להעניק הלוואות מסוג זה.

שאלות שחשוב לשאול לפני שנוטלים הלוואה לעסק

אבל מה שצריך לעניין אותנו יותר הוא האם נטילת הלוואה לעסק היא הרפתקה שאנחנו רוצים להיכנס אליה, האם זה כדאי והאם זה נכון. ובכן, התשובה לכך היא כמובן מורכבת ותלויה בשורה של פרמטרים כדוגמת:
• ההיסטוריה הפיננסית שלכם – האם אי פעם הצלחתם לחסוך, לצבור או לפחות להרוויח סכום דומה לסכום שאתם מבקשים כהלוואה?
• המוכנות האובייקטיבית שלכם – האם אתם באמת מוכנים להפעיל את העסק במישור האובייקטיבי, ולא רק במישור הרגשי של חלומות ותקוות?
• מה קורה אם העסק נופל – האם אתם לוקחים בחשבון גם את האפשרות של נפילת העסק? האם יש לכם כיצד להתמודד עם החזרי ההלוואה במצב כזה?
• מהי רשת הביטחון שלכם – האם יש לכם רשת בטחון? האם יש לכם חסכון שיוכל לשרת אתכם? האם יש לכם מקצוע שתוכלו לחזור אליו במהירות במקרה של כישלון?
פרמטרים אלה, שאותם הצגנו בצורת שאלות, יכולים לספק לכם את הבסיס לבחינת הכדאיות של נטילת הלוואה לעסק , ואתם בהחלט רוצים לשבת על הנושא ולבחון אותו לעומקו.

הלוואה לעסק חדש

בחינת הדברים במישור הרציונלי, ובמנותק מהמישור הרגשי

אחד האתגרים המרכזיים שעומדים בפניכם לאורך תהליך זה הוא האתגר להתנתק מהרגשות שלכם ולהתחבר לחשיבה הרציונלית. תהליך ההפעלה של עסק מלווה ברגשות רבים וחזקים, ובהם תקווה, פחד, תאוות בצע ולא מעט דמיון. אלו הם מרכיבים חשובים וחיוניים בקרב יזמים, אך ישנה חובה ליישם גם חשיבה רציונלית שרואה את המציאות בצורה מפוכחת. כאשר אתם בוחנים את הכדאיות של נטילת הלוואה לעסק, אתם רוצים לוודא שאתם בוחנים את הדברים במישור הרציונלי ובמנותק לחלוטין מהמישור הרגשי.

הסתייעו ביועץ עסקי מקצועי

אחד הכלים הטובים ביותר, העומדים לרשותכם לעניין זה, הוא ייעוץ עסקי מקצועי. יועץ עסקי הוא אדם חיצוני שבוחן את הדברים בעיניים קרות ורציונליות. בדיוק מהסיבה הזאת, רבים מהיועצים העסקיים נתפסים כפסימיסטים על ידי יזמים רבים. העניין הוא שלא מדובר בפסימיסטים אלא באנשים רציונליים, שבוחנים את הדברים בעיניים מקצועיות ושקולות. בבחינה מקצועית של הדברים, אפשר לראות אין ספור פרטים שנסתרים מהעין כאשר בוחנים אותם על בסיס רגשות ותקוות. יועץ עסקי מקצועי, יוכל לספק לכם תובנה מצוינת לגבי הסיכויים של העסק, ולגבי היכולת שלכם להתמודד עם כישלון, ובהתאם לכך גם עם הכדאיות מבחינתכם ליטול הלוואה לעסק .

בחירת מסלול ההלוואה המתאים לכם

אחרי שאמרנו את כל זה, כאשר אתם נוטלים הלוואה לעסק, אתם רוצים לבחון את כל המסלולים הפתוחים בפניכם, ובכלל זה גם הלוואות בערבות מדינה. הלוואות אלה לא פוטרות אתכם מהחזר ההלוואה, אך הן מאפשרות לכם להגדיל את סיכויי קבלת ההלוואה הנדרשת לכם, וליהנות מהלוואה בריבית מופחתת. גם במקרה זה, יועץ עסקי מקצועי יוכל לסייע לכם ולנהל עבורכם את כל ההתקשרות מול הבנק ומול המדינה.

 

אפשר להתרשם כאן מסיפורי הצלחה של סל יועצים

ניתן ליצור קשר להתייעצות  עם יעקב אלון,

מנכ"ל,

בטלפון 050-762-7623

או למלא פרטים כאן ונחזור אליך מיד

 

סל יועצים – הלוואה בערבות מדינה ברשתות החברתיות :

אתם מוזמנים לתת לנו לייק בפייסבוק

לצפות בפרופיל שלנו  ב – LinkedIn

סל יועצים ב –  טוויטר