הלוואה בערבות מדינה לקבלן בניין – הכי מקצוענים סל יועצים

קבלן בניין שבונה בנייני מגורים רבי קומות באזור הצפון  קיבל הלוואה מקרנות  הלוואות בערבות מדינה לצורך מימון הפרויקט

יעקב אלון | סל יועצים 

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

קבלן בניין שבונה בנייני מגורים רבי קומות באזור הצפון  קיבל הלוואה מקרנות  הלוואות בערבות מדינה לצורך מימון הפרויקט

להשארת פנייה זריזה

תקציר מתוך התכנית העסקית שהוגשה להלוואות בערבות מדינה

 

קבלני הבניין בישראל והלוואות בערבות מדינה או מקרנות אחרות

קבלני הבניין הם בעלי מקצוע בתחום הבנייה שאחראים על עבודות תשתית הקשורות לבנייה, ובניית הבניינים עצמם, הם מבצעים את בניית המבנים לפי שלבי הבנייה. הקבלנים יכולים לעסוק בתחום הפעילות שלהם כעצמאיים או כחברות בנייה בע”מ, לעתים חברות הבנייה מעסיקות עובדים ולעתים עובדות עם קבלני משנה, בניהן ישנן חברות שעוסקות ביזמות, יש להדגיש שתחום היזמות הוא “מוקצה” בתחום הלוואות בערבות מדינה, והלוואות בערבות מדינה אינן מאושרות לסוג זה של פעילות

קבלני הבניין בישראל פועלים בשיטות שונות של בנייה, וסוגי מבנים שונים, כאשר מדובר בקבלן שיפוצים אז היקף הפעילות שלו הוא מוגבל, ישנם קבלני שיפוצים שמסתייעים בקירות גבס בכדי להגיע לתוצאות מהירות ובמינימום עלויות, בכל פרויטק בנייה  פועלים סוגים שונים של קבלנים או קבלני משנה כגון :קבלן הריסת מבנים, קבלן עבודות עפר, קבלן שלד, קבלן חשמל, קבלן אינסטלציה, קבלן עבודות טיח, צבע, גמר ועוד הכל לפי סוגי ההתמחויות השונות שנדרשות לשם הקמת המבנה.

קבלן בניין שבונה בנייני מגורים רבי קומות באזור הצפון  קיבל הלוואה מקרנות  הלוואות בערבות מדינה לצורך מימון הפרויקט

להשארת פנייה זריזה

 

סוגים של חוזים לקבלני בניין :

חוזה לפי כמויות ביצוע: חוזה לפיו שכרו של הקבלן נקבע לפי חישוב כמויות הבנייה שמבוצעות בפועל בשטח, כאשר בסוף חודש מבצעים כתב כמויות של העבודות, ואז מוציאים חשבון עסקה, והקבלן מקבל את הכסף לפי העבודה שביצע בפועל .

חוזה לפי זמן עבודה שהושקע בפועל: הקבלן מתחייב בחוזה על כלים שהוא מעמיד בשטח, מספר עובדים שהוא מעמיד בשטח, והוא מקבל את הכסף לפי הזמן ביצוע בפועל בשטח בסוף כל חודש מבצעים חשבון.

בקבלנות “גומרים הולכים” – כאן המדידה היא לפי פרויקט ואבני דרך, הקבלן מציג תוצאה כגון סיום ריצוף, סיום שלד, סיום צבע, סיום הנחת חול – בכל בהתאם לחוזה 

באחריות הקבלן לבצע את בדיקות האיכות, לכל שלב יש את הבדיקות שלו, הקבלן נדרש להציג את התוצאות, בשטח יש בדרך כלל מהנדס אזרחי שמבצע בדיקות איכות מתמשכות בשטח, והוא מאשר את המעבר משלב לשלב.

אחריותו של הקבלן היא נמשכת מספר שנים לאחר סיום גמר עבודות הבנייה. כלומר אם יש ליקויים בבנייה שמתגלים מספר שנים לאחר סיום הבנייה הקבלן חוזר לשטח במסגרת האחריות שהוא נתן לבנייה שהוא ביצע, על הקבלן לתמחר מראש גם את עלויות התיקונים הנוספות והם חייבות להיות בתוך חוזה העבודה עם הלקוח

להשארת פנייה זריזה

 

מטרת הלוואה בערבות מדינה לקבלן בניין:

הקבלן נדרש לבצע רכישת ציוד עזר לבניית הבניינים, ותשלום לעובדים שמשולם במזומן מידי יום, כמו כן לממן את רכישת חומרי הגלם עבור הבנייה ועד לקבלת הכסף מהלקוח, כאשר התשלום מתקבל מהלקוחות בתנאי תשלום של שוטף פלוס 60 או שוטף פלוס 90, הדבר מקשה על בעל העסק לשלם תשלומים בזמן ולכן הוא פנה אל סל יועצים בבקשת עזרה בהגשת בקשת הלוואה בערבות מדינה, יעקב אלון סל יועצים, הגיש את הבקשה לקרן של המדינה, וליווה את הלקוח בתהליך קבלת הלוואה לעסק.

להשארת פנייה זריזה

 

סרטון הדרכה לכתיבת תכנית עסקית ומילוי טפסים בשיטת עשה זאת בעצמך לקבלת הלוואות בערבות מדינה

להשארת פנייה זריזה

 

סרטון הדרכה חתימות עורך דין ורואה חשבון ומסמכים נדרשים להגשת בקשות הלוואות בערבות מדינה

לנוחותכם, מצורף סרטון הדרכה שנותן לכם הסבר מפורט כיצד לחתום על מסמכי הבקשה של הלוואות בערבות מדינה, ניתן להתקשר לצורך קבלת הסבר, זה הכי פשוט והכי קל.

טלפון הנייד: 050-762-7623

להשארת פנייה זריזה

 

אפשר להתרשם כאן מסיפורי הצלחה של סל יועצים.

ניתן ליצור קשר להתייעצות  עם יעקב אלון,

מנכ”ל,

בטלפון 050-762-7623

או למלא פרטים כאן ונחזור אליך מיד

————————

**

בסיפורי לקוחות שאנחנו מביאים אליכם, אנחנו דואגים לשמור על חסיונם של לקוחותינו, ולכן אנחנו לא נותנים פרטים מזהים של הלקוח, מדובר על סודות עסקיים, שיטות תמחיר, ונקודות עסקיות שאיננו רוצים לחשוף וגם לקוחותינו אינם מעוניינים לחשוף, אנחנו בחברת סל יועצים דואגים לשמור על חסיונם של לקוחותיה בצד העסקי ולשמור על הצלחתם בעתיד.

**