הלוואות בערבות מדינה לפתיחת עסק יהלומים חדש ☝️ הכי מקצוענים סל יועצים

גם בתקופות קשה אפשר לקבל הלוואות בערבות מדינה לפתיחת עסק חדש! יזם בעל ניסיון רב בתחום מכירת תכשיטים והיהלומים קיבל הלוואה בערבות מדינה לפתיחת עסק חדש.

יעקב אלון | סל יועצים 

מי זכאי לקבל הלוואות בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

  זהו סיפורו של יזם שמתחילת עבודתו בבורסה היה איש מכירות מצליח ביותר שכל לקוחותיו אוהבים ומערכים אותו מאוד.  היזם ניהל את כל החברה מא-ת, הוא ניהל את התפעול והמכירות של החברה, היזם בתחילת דרכו היה איש מכירות, ואז הוא התקדם לתפקיד ניהולי בחברה והמשיך לבצע מכירות בכוחות עצמו. היזם  מנהל את עצמו, מנהל את הזמנים שלו, היזם  מנהל שיחות שבועיות קבועות עם הלקוחות והספקים, הם כבר חברים שלו, כולם מכירים אותו, וכולם רוצים לעבוד אתו. היזם  הוא אדם מאוד אמין, תמיד מקיים את מה שהוא אומר, היזם  יודע לעבוד מול תקציב ומול מטרות עסקיות. היזם  קשוב ללקוחות ולספקים, היזם  יודע לתת ללקוחות את מה שהם צריכים.

  רעיון עסקי:

  היזם  מנצל את כל הידע והניסיון שצבר במשך השנים ופותח עסק חדש, עסק של קניית ושיווק יהלומים ללקוחות אותם הוא מכיר שנים, הלקוחות שלו כשכיר שרוצים לעבוד אתו ישירות, הם מכירים אותו, והם בסיס הלקוחות שלו. היזם  מביא אתו לקוחות שעובדים אתו במשך עשר שנים.

   היתרון היחסי:

  ליזם  יש את הידע והמקצועיות שאין לאף אדם אחר, היחסים של היזם עם הספקים, הבנת הסחורות, כמה הסחורה שווה, זה ידע ומומחיות של שנים בתחום. ברגע שהיזם  אמר להם שהוא פותח עסק הם אמרו לו  קדימה אנחנו מחכים לך רק תודיע לנו, חשובה ללקוחות ולספקים המילה, כאן האמינות היא בלחיצת יד. כאשר הלקוחות יודעים שתיתן להם את מה שהבטחת, ולא מעוניינים להסתכן עם מישהו חדש שהם לא מכירים. היזם  יודע לקנות סחורה ויש לו לקוחות שרוצים לקבל את הסחורה, מדובר בלקוחות שמכירים את היזם  שנים

  עסקים מתחרים לעסק:

  יש בתחום תחרות, אבל ליזם יש לקוחות שהם רוצים לעבוד רק איתו ומיד.

  מטרת הלוואות בערבות מדינה לעסק יהלומים ומקורות המימון: 350 אלף ₪

   מינימום ההכנסות בשנה הקרובה כתוצאה מקבלת ההלוואה: 340 אלף ₪ בחודש, כאשר ליזם יש לקוחות קיימים שמעוניינים לרכוש ממנו בסכומים חודשיים של עשרות ומאות אלפי דולרים בכל חודש, היזם  הוא אדם מאוד מסודר ומתוקצב, היזם  יודע שיש לו לקוחות שהוא צריך לשלם להם מזומן מראש ויקבל את הכסף בעוד 75 ימים מהלקוחות ושם הוא צריך לגשר על פערי תזרים, לעומת זאת יש ליזם ספקים אחרים שתנאי התשלום שלהם הם מקבילים ואפילו טיפה יותר טובים מתנאי התשלום של הלקוחות. היזם  ינווט בין כל הלקוחות והספקים שלו, בדיוק כפי שהוא עושה מעל עשר שנים בתפקידו בחברה הנוכחית. צירפנו רק שני מכתבי כוונות עבודה של שני לקוחות גדולים שמעוניינים לעבוד עם היזם  כתוצאה מהיכרות רבת שנים. כפי שהסברנו לאור המקצועיות והאמינות של היזם  זהו המשך ישיר של עבודתו היום. כי פשוט סומכים עליו. וזה מה שנדרש בענף היהלומים.

  הכנסות חודשיות מינימליות : 292 אלף שקלים בחודש

  היזם פתח את העסק מיד ביצע מכירות גדולות כאשר הוא מימן את פתיחת העסק החדש מהונו הפרטי, כאשר הרווח גולמי המינימלי בסוג הלקוחות שהיזם יעבוד איתם יעמוד על 10 אחוזים. היזם  מכיר היטב את התחום, ויודע שהרווח הגולמי הממוצע יעמוד על עשרה אחוזים במינימום, למרות שיש ליזם עסקאות יוצאות דופן של 20 אחוז רווח גולמי, אבל היזם  מחשיב אותם כתותים ושמנת שטוב שתהיה לחיוב .

  הון עצמי לפתיחת העסק 100 אלף ₪

  מהות הוצאהסכום חודשי בש”ח
  שכר עבודה לאנשי הנהלהלא
  שכר דירה וארנונה (תשלום שנתי כחבר בורסה 6,000 ₪ בשנה)500
  טלפון וסלולר80
  הנהלת חשבונות800
  ביטוח מלאי350
  טיסות לחו”ל3150
  רו”ח, ייעוץ מקצועי ואחר 
  רכב, ליסינג, דלק וטיפולים500
  משרדיות ואחרות 
  אחר 
    

  סה”כ הוצאות הנהלה וכלליות בחודש : 5,380 ₪ בחודש

  תחזיות פיננסיות: דוח רווח והפסד מינימלי לשלושת השנים הקרובות

  שם הסעיף / שניםשנה ראשונה שנה שנייהשנה שלישית
  מכירות בש”ח באלפי שקלים345041404630
  הוצאות עלות המכירות310537264167
  רווח גולמי345414463
  הוצאות הנהלה וכלליות ופרסום596973
  רווח תפעולי286345390
  הוצאות מימון121414
  רווח לפני מס274331376
  רווח נקי232 עשרה חודשים בלבד281319
  אחוז רווח גולמי10 אחוז10 אחוז 10 אחוז
  אחוז רווח תפעולי8 אחוז8 אחוז8 אחוז
  אחוז רווח נקי7 אחוז7 אחוז7 אחוז

  היזם הוא בעל רישיון בורסה, היזם מנהל את כל מחלקת המכירות תכשיטים ויהלומים מלוטשים, היזם הוא זה שמקבל את כל ההחלטות בפעילות של חברה: איזה מלאי נכון לקנות, ניהול הקניות של היהלומים, התנהלות מול כל הספקים בחברה, משא ומתן, מתן הצעות מחיר ללקוחות, קביעת מחיר מול הספקים, קביעת המחירים מול הלקוח, הרכבת חבילות שמוצעות ללקוחות בהתאם לצרכים של הלקוחות.

  היזם  מכיר את כל הנפשות הפועלות בבורסה, וגם בקשר אישי שוטף עם כל הספקים, נסיעות לחו”ל, היכרות אישית עם כל המשפחות של הספקים והלקוחות, היזם  היה נוסע כ-15 פעם בשנה בחו”ל בפגישות רק עם ספקים ולקוחות. היזם  הוא אדם חרוץ ושאפתן, היזם  הוא איש עם 4 רגליים על הקרקע.

  כך תקבלו הלוואה בערבות מדינה לפתיחת עסק חדש

  השאלה שמסקרנת כל יזם שרואה עסק חדש נפתח בישראל, ומסתכל על בעל העסק בעיניים כלות שאינן מבינות את גודל התדהמה, הרי מדובר בהרבה מאוד כסף.  והשאלה היא: “כיצד הוא עשה את זה? כיצד הוא השיג סכום דמיוני של רבע מיליון שקלים?” והתשובה נמצאת כאן והיא די פשוטה. רק המקצוענים של הלוואות בערבות מדינה מכירים ויודעים כיצד עושים את זה. וכמובן מי שלומד באינטרנט את הדברים. שהרי הכול כתוב. רק צריך לקרוא. וליישם. ברוב המקרים מתקשרים אלי יזמים שרוצים לפתוח עסק, והתוצאה של שיחת ההיכרות שלהם איתי היא שהם נשלחים לבצע עבודה להכנת השטח לפני הגשת בקשת הלוואות בערבות מדינה. זה לא עובד ככה סתם להגיש ולקבל. הסיכוי של יזם לקבל בלי עבודת הכנה הוא אפסי, לא בגלל שהיזם אינו מתאים אלא משום שסביר להניח שהוא צריך לבקשת כל מיני בקשות מאנשים שיתנו לו מסמכים שיתמכו בבקשת הלוואות בערבות מדינה לפתיחת עסק חדש, דוגמאות לעבודת הכנה הם: הכנת מכתבים מלקוחות מתעניינים שרושמים שהם מעוניינים בשירותיו של היזם שרוצה לפתוח עסק חדש,  נושא חדש שדרש בדיקה הוא נקודת הון עצמי מתאים בהתאם לקרן המוגשת, לא כל קרן דורשת הון עצמי, אולם יש קרנות שדורשים ערב, ולכן היזם צריך להחליט על דרכו, זו לא חוכמה לקבל אישור לבקשת הלוואות בערבות מדינה ללא שום יכולת ליישם בפועל את קבלת הלוואות בערבות מדינה בגלל חוסר של מסמך שידוע מראש שהוא אינו ניתן להשגה.  

   **

  בסיפורי לקוחות שאנחנו מביאים אליכם, אנחנו דואגים לשמור על חסיונם של לקוחותינו, ולכן אנחנו לא נותנים פרטים מזהים של הלקוח, מדובר על סודות עסקיים, שיטות תמחיר, ונקודות עסקיות שאיננו רוצים לחשוף וגם לקוחותינו אינם מעוניינים לחשוף, אנחנו בחברת סל יועצים דואגים לשמור על חסיונם של לקוחותיה בצד העסקי ולשמור על הצלחתם בעתיד.