אנחנו זמינים לשאלות בטלפון נייד 050-762-7623
תל אביב, מגדל אלקטרה רחוב יגאל אלון 98 - טלפון: 03-632-3349
חיפה, פארק תעשייה מת"מ בניין 25 - טלפון: 04-8111-322

Facebook Twitter Google linkedin

הלוואה בערבות מדינה להקמת עסק

החלטתם להקים עסק ואתם זקוקים להלוואה? בכתבה הבאה תוכלו לקרוא על הלוואה בערבות מדינה להקמת עסק.

אפשרות לצאת מהבוץ

כל אחד אשר חולם להקים עסק מעוניין כי העסק יצליח. לא משנה באיזה תחום העסק שלכם, הצלחה מאפשרת לכם להרגיש בטוחים יותר בעולם העסקים. אם החלטתם להקים עסק, הרי חשוב לדעת כי היציאה לדרך כוללת לא מעט מוטיבציה וגילוי יוזמה, אבל כמובן גם כסף. ללא כסף יהיה קשה לכם להתקדם הלאה ולא תוכלו לקדם את העסק שלכם. כמו המשפט המפורסם במחזמר קברט- כסף מסובב את העולם, הכסף בהחלט מסייע לכם בכל הקשור להקמת העסק שלכם. ללא כסף יהיה קשה מאד לקדם את העסק שלכם ולתכנן תוכניות קדימה.

אחד הדברים החשובים ביותר בעת הקמת עסק זה היכולת לראות קדימה ולשם כך יש צורך בכסף. אותם מזומנים מאפשרים לכם לתכנן את הפעולות שלכם בנחת, כך אתם יודעים כי יש לכם את הכסף בו תוכלו לעשות שימוש למטרות שונות. אם אין לכם חסכונות, אחת האופציות לקבלת הלוואה לפתיחת עסק  היא קבלת הלוואה בערבות המדינה.

מי שחולם על הקמת עסק, יכול לקבל הלוואה לעסק חדש. באמצעות אותה הלוואה תוכלו לצאת מהבוץ ולקדם את העסק שלכם. אותה הלוואה תאפשר לכם להתחיל ולקדם את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר.

 

 

הלוואה בערבות מדינה להקמת עסק

 

עבור מי מיועדת ההלוואה 

נשאלת השאלה האם כל בעל עסק יכול לקבל הלוואה. הלוואה בערבות המדינה נועדה לבעלי עסקים אשר אין ביכולת שלהם לחרוג ממסגרת האשראי בבנק. אמנם רוב העסקים מביאים בחשבון את הבנק כמקור להלוואה, אך יתכן מצב כי אותו הבנק לא יאפשר להם לקבל הלוואה. מה ניתן לעשות במקרה הזה המדינה מתערבת זאת מתוך מטרה לסייע לאותם עסקים קטנים

מה היתרון של אותן הלוואות

היתרון המרכזי של אותן הלוואות בא לידי ביטוי בעובדה כי המדינה היא זו שלוקחת את האחריות. המדינה מאפשרת את מתן ההלוואות לצורך פתיחת עסק חדש, לעסקים קטנים ובינוניים. על מנת לסייע לאותם בעלי עסק הממשלה קיבלה החלטה להקים קרן הון בערבות המדינה כאשר לא כל עסק יכול לקבל הלוואה אלא עסקים אשר הוכיחו כי יש הצדקה לקיום שלהם.

מי הדרך הנכונה לקחת הלוואה

במידה ואתם עסק קטן ומעוניינים לקחת הלוואה, אנחנו, סל יועצים נשמח לסייע לכם ולהדריך אתכם בנוגע לדרך הנכונה. חברתנו פועלת בכמה מישורים: האחד, הלוואת בערבות המדינה. השני, הלוואות לעסקים. אנחנו מאפשרים לקהל הלקוחות שלנו ליטול הלוואה בריבית נמוכה. כיצד אנו מאפשרים לכם זאת? על מנת שנוכל לסייע לכם  נתחיל בראיון טלפוני אשר במסגרתו נשאל אתכם שאלות על מנת לבדוק האם העסק שלכם עומד בתנאים לקבלת ההלוואה. בשלב הבא נבדוק את הדוחות הכספיים שלכם על מנת לבדוק האם אתם יכולים להתקדם לקראת הגשת הלוואה.

אנו מבינים כי מדובר בצעד מורכב ואינו פשוט ולכן סל יועצים מקפידים לשמור על הפרטיות שלכם לאורך כל הדרך על מנת שתרגישו בנוח. צוות היועצים שלנו הינו צוות מנוסה אשר יש ביכולתו לסייע לכם בכל הקשור לנושא הלוואה. מי נמצא בצוות שלנו? אנחנו לא מתפשרים ומקבלים לצוות שלנו אנשי מקצוע מהשורה הראשונה אשר מקפידים להתעדכן בכל הנעשה בתחום על מנת לסייע ללקוחות שלהם בצורה הטובה ביותר. יש לכם שאלות? נשמח לענות לכם על כל שאלה ושאלה שיש לכם  על מנת להצעיד את העסק שלכם קדימה ותוכלו לצאת לדרך בצורה הטובה ביותר, בעזרת הלוואה לעסק