הלוואות לעסקים קטנים – הלוואות בערבות מדינה – הכי מקצוענים סל יועצים

כול עסק באשר הוא שואף לגדול ולצמוח, לשם כך יש צורך של גיוס הלוואות לעסקים קטנים שזהו מהלך לא פשוט כלל. ישנם מקרים רבים וסיבות שונות ומגוונות ללקיחת הלוואה: שדרוג ציוד | מעבר מקום | הוספת תקני עבודה | שינויים כלכליים ועוד.

 

יעקב אלון | סל יועצים 

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

  מקור ההלוואות המקובל כיום במדינת ישראל על בעלי עסקים קטנים במדינת ישראל הוא הבנק, שבמידה והוא עוזר לבעל העסק, אזי מדובר במהלך מהיר, עם ריבית גבוהה, כאשר הבנק לוחץ על בעל העסק לקחת את ההלוואה בזמן הקצר ביותר שהוא יכול ללחוץ על הלקוח, הבנק מעוניין למזער את הסיכון שלו מול העסק מצד אחד, ומצד שני מעוניין לקבל ריבית גבוהה. הגיוני. הבנק הוא גוף שרוצה להרוויח כסף. וכמה שיותר. כל בעל עסק חווה את העניין גם בעסק שלו. כל בעל עסק מנסה תמיד לקבל את המחיר הטוב ביותר מהלקוח. שהרי מדוע לפתוח תא העסק אם לא מרוויחים בו כסף טוב?

  לעומת זאת לקוחות רבים, מקבלי תשובה שלישית מהבנקים, ואז הם מחליטים לחפש פתרונות אחרים, כאן הם נפגשים לראשונה בהלוואות בערבות מדינה. לעומת הבנק שלרוב מקשה על בעלי עסקים במתן הלוואות, כאשר ישנו הבדל גדול בהתייחסות הבנק אל עסק גדול לבין עסק קטן ומובן אל מול עסק חדש. 

  תמונת אילוסטרציה - הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים

  תמונת אילוסטרציה – הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים

  הלוואות לעסקים קטנים משמשים כמנוע צמיחה חיוני למשק, אל מולם עומדת קרן בערבות מדינה שנותנת הלוואות בערבות המדינה, ישנן קרנות תחרותיות שנותנות הלוואות טובות מגופים בנקאיים, קרנות אלו נולדו בגלל הזיכיון שהמדינה נתנה למספר בנקים במדינת ישראל, ומצד שני לא אפשרה לבנקים אחרים את הזכות לתת הלוואות, חוסר זה יצר קרנות מתחרות על ליבו של הלקוח. שהוא כאן המרוויח היחידי.  ניתן לדוגמא את קרן פועלים לעסקים, חברות ביטוח כגון כלל ביטוח ועוד, קרנות חברתיות של אנשי עסקים וקרנות של נדבנים שמעוניינים לתת הלוואות ללא ריבית לעסקים קטנים.

   להשארת פנייה זריזה

    

   ניהול של עסקים קטנים כרוך בין היתר באתגר הכלכלי. עסקים קטנים צריכים להיערך לכל התרחישים הפיננסיים שעומדים לפניהם, אשר משפיעים ישירות על תזרים המזומנים של העסק כגון: מימון תנאי תשלום של לקוחות, השקעות מיוחדות שנדרשות לעסק, חופשות וחגים בהן אין זרם של מזומנים ועוד.

   מכן יש את העובדה שלבנקים קשה להחליט למי מבין הלקוחות הם יתנו כסף ולמי לא, שהרי אין באפשרותם לצאת לביקור לכל עסק ועסק שפונה אליהם בבקשת הלוואה, וכאן לתוך החלל הריק נכנסות קרן בערבות המדינה וקרנות רבות אשר תמיד ישמחו לבצע בדיקות מקיפות ולתת בטחונות לבנקים לאותן הלוואות לעסקים קטנים

   הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים

   להלן הקרנות שנותנות הלוואות לעסקים קטנים:

   קרן בערבות מדינה

   קרן פועלים לעסקים

   שתי קרנות של אנשי עסקים

   שלוש קרנות של נדבנים – הלוואות ללא ריבית

   קרן של הלוואת לנכסים

   קרן של חברת ביטוח

   קרן של חברת כרטיסי אשראי

   קרנות אלו הוקמו בעקבות כניסת בנק לאומי אל קרן בערבות מדינה מצד אחד ומצד שני הקרן בערבות מדינה הוציאה את בנק פועלים מהמכרז, בנק פועלים יצר שותפות עם חברת כלל ביטוח לצורך מתן הלוואות לעסקים קטנים ועם תנאים תחרותיים מול קרן בערבות המדינה

    להשארת פנייה זריזה

     

    גיוס  הלוואות לעסקים קטנים מקרנות מתחיל בסל יועצים

    סל יועצים היא חברה מקצועית ומנוסה בתחום עם יותר מאלף לקוחות, החברה מכירה את כל התרחישים וכל האפשרויות של קרן בערבות המדינה וקרנות אחרות, החברה יכולה לעזור לכם, כאשר ידוע שהבנקים מחפשים את הלקוחות הנכונים שניתן להשקיע בהם , וזאת על מנת לוודא שקיימת סבירות גבוהה שההלוואה של קרן בערבות המדינה תוחזר במלואה לבנק.

    אנחנו בוחנים את נתוני העסק ובעל העסק, ומוודאים שהאפשרות לקבלת הלוואה קיימת מצד אחד ומצד שני מי אותם קרנות שמעוניינות לתת הלוואות לעסקים קטנים תיתן את ההלוואה המיוחלת לבעל העסק, אנחנו בודקים פרמטרים רבים שנדרש לבדוק בכדי להגיע למסקנה הנכונה

    אנחנו חברה שמתמחה בעולם הפיננסי והעסקי, אנחנו מכירים היטב את מגוון ההלוואות לפי התאמה והצורך של כל עסק ועסק, ולפיכך נתאים את סוג ההלוואה לעסק שלכם

     להשארת פנייה זריזה