בעל מרפאה קיבל הלוואות בערבות מדינה לשיפוץ מרפאה – הכי מקצוענים סל יועצים

 סיפור לקוח. בעל מרפאה קיבל הלוואות בערבות מדינה לשיפוץ המרפאה ורכישת ציוד שנדרש להגדלת המרפאה, המרפאה זוכה לביקוש עודף בזכות יכולות היזם.

יעקב אלון | סל יועצים 

מי זכאי לקבל הלוואות בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

   

  קורות חיים

  היזם עבד בשנות השמונים בבתי חולים רבים במדינת ישראל, ובמשך במספר מרכזים רפואיים כרופא בכיר. בהמשך השנים היזם הפך להיות עצמאי שעבד עם מספר קופות חולים. וכך היזם פתח מרפאה לעשות בדיקות של מכון לב, אקו לב ובדיקת מאמץ של הלב, וכמו כן הוא נתן שירות לכל המבוטחים, בנוסף היזם נותן ייעוץ ותמיכה לסניפים נוספים של מרפאות אחרות שזקוקות לידע הגדול שלו. וכך הדבר מגדיל את ההכנסות שלו באופן מתמיד. היזם  הוא המנהל של שני הסניפים והוא נחשב כרופא טוב ואהוב, ליזם  יש גישה מקצועית ורציונלית לכל אדם, וגם יחסי אנוש. כמו כ מדובר בישובים שיש בהם גידול גדול מאוד של תושבים בכל שנה.

   

  רעיון עסקי

  העסק של היזם עובד ונותן שירות מקצועי ואישי, רפואה ילדים ורפואת נשים, שירות וייעוץ אורטופדי, ייעוץ סוכרת, עובד סוציאלי, וכאשר נותנים שירות טוב אנשים מצטרפים לסניף, השמועה עוברת מפה לאוזן, והסניף ביישוב גדל באלפיים מטופלים וכל לקוח חדש מגדיל את ההכנסה של העסק, וכך נוצר בסיס נוסף של אמינות שאף אחד לא יכול לקחת מהיזם , והלקוחות רוצים לעבוד רק עם היזם, והרופא דוקטור שלנו מטפל בכל לקוח מכל טיפול קטן ועד טיפול גדול. היתרון של העסק של היזם  הוא במתן פתרון כולל של שירותי רפואה. העסק של היזם עובד ונותן שירות מקצועי ואישי, שירות טוב ואנשים מצטרפים לסניף, וכך יש לעסק בסיס של אמינות. והשם של היזם הולך לפניו. היזם מוכר לכל אחד ואחד בסביבה בזכות הרקע שלו כראש מועצה. ליזם יש שני מתחרים, והם לא מתחרים אמיתיים.

  מטרת ההלוואה

  הסניף של היזם קטן ואין מקום לספק את הביקוש של הלקוחות שמגיעים וזה פוגע באיכות השירות ובזמינות של המרפאה. הגדלת הסניף תאפשר לקלוט הרבה לקוחות חדשים, כרגע אין מקום לציוד, וגם נדרש כוח אדם נוסף שיעזור לתת טיפול הולם ללקוחות שמצביעים ברגליים מטרת ההלוואה 

  1. שיפוץ של המבנה – 300 אלף שקל
  2. קליטת כוח אדם – חצי משרה טכנאי+ אחות = 7 אלף ₪ בחודש

  רכישת ציוד – 180 אלף שקלים

  המטרה היא לשפץ וברגע שהשיפוץ ייגמר, העסק יכניס ויהיה מקום לרופאים וגם ציוד שנדרש לסניף. העסק יגדל במינימום של מספר אלפי לקוחות חדשים בשנה הראשונה:

  1. כל לקוח מכניס כל חודש 40 שקלים שזה תוספת חודשית = 60 אלף ₪ בחודש
  2. מכון הלב יכניס מינימום 20 אלף ₪

  כלומר ההכנסות הממוצעות החודשיות של המרפאה בסניף הראשי יקבלו תוספת של 80 אלף שקל בחודש, והשיפוץ יארך שלושה חודשים.

  ההכנסות בשנה הראשונה יהיו : 

   

  סה”כ בשנה הראשונה = 2,682,000

  סה”כ בשנה השנייה = 4,128,000

  סה”כ בשנה השלישית = 4,623,000