אשראי לעסק – הלוואות בערבות מדינה – הכי מקצוענים סל יועצים

כל עסק שהוא, זקוק לאשראי לעסק בכל שלבי הפעילות שלו כשלדוגמה ניתן למשל להביא את אותו יזם צעיר שמעוניין להגשים חלום ולפתוח גלידרייה בשכונה בה גדל. בשלבי פתיחת העסק הוא נזקק לאשראי לעסק בכדי לרכוש ציוד, לשלם משכורות לעובדים, לשלם דמי שכירות, או בקיצור כדי להעמיד את העסק על הרגליים.

יעקב אלון | סל יועצים 

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

  להשארת פנייה זריזה

   

  בהמשך הוא יזדקק כמובן לאשראי כדי להתמודד עם תקופות שבהן תזרים המזומנים לא מעודד כמו למשל בשבועות הגשומים והקרים או בתקופות שאחרי החגים, כשתושבי השכונה יבינו שהוציאו יותר מדי כסף במהלך החופש וישמרו היטב על הארנק שלהם. אם העסק יצליח וישגשג, ייתכן שיזדקק לאשראי על מנת להתרחב ולגדול, אם על ידי שכירת החלל הסמוך לגלידרייה והרחבה פיזית של העסק ואם על ידי רכישה של ציוד נוסף והעסקה של עובדים חדשים וכן הלאה והלאה.

  מעבר לזה שעסק רציני חייב לשמר את קווי האשראי שלו ולפעול למען פיתוח של צינורות אשראי חדשים, בדרך כלל ככול שהעסק מתפתח, באופן טבעי ישנו צורך להגדיל את האשראי שלו בצורות שונות כגון הלוואות בערבות מדינה .

   

  לראות את המציאות דרך העיניים של ספק האשראי

  ישנם רבים המאמינים כי אין קל מלהגדיל את האשראי, ברור שזו לא הפעולה הנכונה משום שזה רק פלסטר, לכן צריך לבנות תכנית נכונה עם ספק האשראי שלהם שהוא כבר מכיר אתכם ויודע שהם לקוחות טובים ואמינים. יחד עם זאת, חשוב לזכור שספק האשראי מתבקש בעצם לקחת סיכון גדול יותר מזה שלקח עד כה כשפונים אליו בבקשה להגדיל את האשראי של העסק. מדי שנה בעלי עסקים רבים מגיעים למסקנה שהגיע זמנם להתרחב בצורה כזו או אחרת ופונים לבנקים או לספקי אשראי אחרים בבקשה לאשראי חדש לעסק. 

  אילוסטרציה של חתימה על מסמך

  אילוסטרציה של חתימה על מסמך

  לאחר קבלת האשראי הם משקיעים בציוד חדיש, בשיפוצים או בצוות מקצועי יותר, ומסיבות כאלו ואחרות שלא בהכרח תלויות בהם ישירות, נכשלים בגדול ומוצאים את עצמם במצב שבו אין באפשרותם לעמוד בהתחייבויות שלהם. ספקי האשראי מודעים לכך היטב, שכן עסק שמצליח לשגשג בהיקף מסוים, לאו דווקא יפיק תועלת מהתרחבות עסקית, הדורשת סכום אשראי גדול יותר. חשוב להבין זאת כאשר פונים לספק האשראי בבקשה להגדיל את האשראי לעסק בצורת הלוואה בערבות מדינה.

   

  מה היא הדרך הטובה ביותר להגדיל את האשראי של העסק?

  ישנם טיפים שימושיים רבים שבאפשרותנו לחלוק עמכם אם נכון להיום אתם זקוקים להגדלה של האשראי שלכם. עם זאת, ישנה עצה אחת שיכולה לעשות לכם שירות טוב יותר מכל הטיפים שתוכלו לקבל: הדרך הטובה ביותר שבה הבקשה שלכם להגדלת האשראי שלכם, והיא להסתייע בגורם מקצועי.

  הכוונה היא לכך שעל מנת למקסם את הסיכויים שלכם להגדיל את האשראי, עליכם לפנות לייעוץ פיננסי המיועד לעסקים. להלן כמה מהיתרונות הגלומים באפשרות של פנייה לייעוץ מקצועי על קצה המזלג, כשישנו צורך לבצע אשראי לעסק:

  · הגדרת הצרכים של העסק – ישנם בעלי עסקים רבים המתקשים להחליט מה היקף האשראי שהם זקוקים לה. חוסר הבהירות הזה יכול להיות קריטי בכל מה שקשור לסיכויי קבלת הבקשה, שכן כאשר פונים בבקשה להגדלת האשראי, ספק האשראי צריך להיות משוכנע שבעל העסק יודע מה הוא עושה ושניתן לסמוך עליו. את הבקשה להגדלת צריך לנמק בצורה מפורטת כשהסברים לא משכנעים לרוב יחבלו קשות בסיכויי קבלת הבקשה. יועצים מקצועיים יוכלו לסייע לבעל העסק להבין מה הם הצרכים של העסק מבחינת האשראי והודות לכך יוכל לפרט בצורה מדויקת כיצד תסייע ההגדלה של האשראי לצמיחה של העסק. דוגמא אפשרית טובה היא קרן פועלים לעסקים

  · בחירת ספק אשראי מתאים – חברה מקצועית לייעוץ עסקי ופיננסי תוכל לספק לבעל העסק מידע מעודכן ואמין בנוגע לגורמים השונים הפועלים בתחום האשראי העסקי, על מנת שלא יגביל את עצמו לספק אחד בלבד. לא אחת בעלי עסקים הנתקלים בסירוב להגדלת האשראי, מקבלים את הדין בהכנעה ולא מנסים לשנות את רוע הגזירה. בעזרת יועצים פיננסים הנמצאים בקשר שוטף עם ספקי אשראי רבים, יוכל בעל העסק להיחשף להזדמנויות חדשות וליהנות מהגדלת האשראי לעסק פשוט על ידי קבלת אשראי מגורמים אחרים מאלו שקיבל מהם אשראי עד כה.

  · שיפור התדמית העסקית – לסיום נציין שבכל מקרה בעל עסק המשקיע בייעוץ עסקי ופיננסי, נמצא בעמדה טובה יותר בהשוואה לבעל עסק המגיש בקשה להגדלת האשראי באופן עצמאי. למעשה עצם הפנייה לגורם מקצועי משדרת לספק האשראי מסר שלא משתמע לשתי פנים לפיו מדובר באדם שלא לוקח סיכונים ושניתן לסמוך עליו, שכן הוא מכיר בגבולות היכולת שלו ויודע להיעזר באנשי המקצוע המתאימים בהתאם לצורך שלכם.

  אתם מוזמנים להתייעץ עם סל יועצים שהם מומחים בפתרונות מימון כגון הלוואה לעסק