"אני עומדת להתעלף" – אביגיל מקבלת הלוואה לפתיחת עסק חדש – הכי מקצוען יעקב אלון סל יועצים

רבות אני כותב על הידע והמקצועיות שנדרשים בכדי שאוכל לעזור ליזמים לקבל הלוואות לפתיחת עסק חדש, כדאי ללמוד מהמסע של אביגיל שפתחה עסק חדש  

תודה |יעקב אלון | סל יועצים » 08 בפבר' 2020

צילום שיחת ווטסאפ

צילום ווטסאפ- אביגיל מקבלת הודעה מיעקב אלון שאושרה לה הלוואה בערבות מדינה לפתיחת עסק חדש- להלן הטקסט בווטסאפ: יעקב אלון: אושר סכום מלא עכשיו ישר מהקרן אביגיל: די נו אביגיל: אתה עובד עלי יעקב אלון: יאללה תקפצי משימחה!!! אביגיל: אמיתי ????? יעקב אלון: יאללה תקפצי משימחה!!! אביגיל: אני עומדת להתעלף יעקב אלון: תתעלפי אביגיל: אני לא נושמת אביגיל: בוכה כמו מפגרת אביגיל: מה עכשיו? יעקב אלון: תיזהרי אני עושה צילום מסך ומעלה לאתר! אביגיל: לך על זה אביגיל: אני מתרגשת כל כך , הכל בזכותך יעקב אלון: מחכים למכתב רישמי יגיע אחרי צהריים אביגיל: לא הייתי עושה את זה בלעדיך , הביטחון שנתת לי , התמיכה , הכל אביגיל: אין לי מספיק מילים להודות לך על המסע הזה, אביגיל שולחת אימוג'י של שלושה לבבות גדולים 

להשארת פנייה זריזה

המסע של אביגיל כלל:

1. סירוב לבקשת הלוואה לפתיחת עסק של קרן אחת.

2. בקרן השנייה – אישור מטעם הגוף המתאם של הלוואות בערבות מדינה.

3. בקרן השנייה – סירוב של אחד הבנקים שקיבלו זיכיון למתן הלוואות בערבות מדינה.

4. בקרן השנייה – אישור של בנק שני שזכה בזיכיון למתן הלוואות בערבות מדינה. לפי חוקי הקרן ניתן להגיש בקשות רק לשני בנקים, כך שסירוב שני היה מבטל את האפשרות של הלוואה בערבות מדינה בחצי שנה שלאחר הסירוב. 

המלחמה הייתה כולה שלי, לנהל את התהליך, לקבל סירוב, לא לוותר על היזמת. להמשיך ולנצל את הידע והמקצועיות שלי ולעזור ליזמת אביגיל ששמה את כל מבטחה בי. שהאמינה בי שאני אוכל לעזור לה לפתוח עסק. היא הפקידה בידי את החלום הגדול ביותר שלה. ואני הרגשתי מחויבות מלאה עבורה. איני נרתע מתשובות שליליות מגוף זה או אחר מקרן זו או או אחרת מבנק זה או אחר. אני יודע שההבדל בין הצלחה לכישלון הוא בנחישות להצליח. אני יודע שאני רוצה וחייב לתת הכל למען הצלחת היזם.

המטרה שלי היא ההצלחה של היזם. ולכן אני עושה את כל מה שנדרש על מנת לעזור ליזם לפתוח עסק.

צריך להבין, היזמת מקבלת אישור של הגוף המתאם בערבות מדינה, והכל נראה כל כך קרוב, ואז אחד מהבנקים שקיבל זיכיון מהמדינה מחליט לא לאשר ליזמת הלוואה בערובת מדינה. כל חברת ייעוץ אחרת שולחת ליזם סמס "קיבלת תשובה שלילית מהקרן בערבות מדינה" ובזה תם מסעו של היזם, בזה נגמר חלומו של היזם. ואולם אני שבחרתי בלקוחה הזו מתוך אמונה שיש לה את כל הנתונים הנכונים מבחינת הקרנות בכדי לקבל הלוואה לפתיחת עסק. ובאמת לפתוח עסק!!!

אם נסתכל על התמונה הכוללת, אז יש לי לקוחות שאני עושה איתם מסע ארוך יותר, שהרי אם אביגיל הייתה מקבלת סירוב מהבנק השני , הייתי פונה לקרנות הנוספות שנותנו הלוואות ללא ריבית: קרן נתן, קרן עמותת סולם יעקב וקרן עוגן. 

אביגיל מציינת  שהיא לא הייתה עוברת את המסע הזה בלעדי, אני יכול להבין אותה, כמה תעצומות נפש צריך יזם שהוא מקבל סירוב מקרן אחת , סירוב מקרן שנייה, וצריך עכשיו להמשיך איתי לקרן השלישית ואולי לרביעית, הרי היזם יכול להישבר בדרך, ולכן אני רואה את תפקידי המקצועי לתת ליזם את הביטחון בהצלחה בדרך, זה לא פשוט, צריך לעזור לו לקום מהנפילות, אני לא עושה את זה בתור פסיכולוג, אני עושה את זה מתוך ניסיון אין סופי של לקוחות שהצלחתי לעזור להם, שבו אני יודע מי היזם שיכול לקבל הלוואה לפתיחת עסק ומי היזם שלא יכול לקבל הלוואה לפתיחת עסק. 

אני חוזר על זה כל הזמן: אני בוחר את הלקוחות שלי שאני יכול לעזור להם, הכי קל לי וכל יועץ לקבל כסף מהלקוח , לכתוב תכנית עסקית ולומר ליזם " קיבלת תשובה שלילית" בלי שום אחריות למי שעומד בצד השני, לסיים בלי מלחמה על חייו של הלקוח שבטח בך.

אני לא מבין אף פעם כיצד גוגל מעמיד במקומות גבוהים בנקים, חברות כרטיסי אשראי, חברות שהן פועליות ללא מחויבות מקצועית ללקוח, האם חברת כרטיסי אשראי תעזור ליזם כמו שאני עוזר?

האם בנקאי יעזור ללקוח לקבל  כמו שאני עוזר? האם הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים של משרד הכלכלה תעזור ללקוח כמו שאני עוזר לו?  

הסיפור של אביגיל יכול היה להסתיים אחרת אם היא הייתה בוחרת בגוף אחר שיעזור לה.

בבנק, במשרד הכלכלה יש שעות קבלה, מגיעים למשרד מקבלים תור, הבנקאי בודק במחשב אם אושרה לך הלוואה לפתיחת עסק או אם אושרה לך הלוואה בערבות מדינה. ואז הפקיד מסתכל במחשב ומודיע לך את התשובה. אתה קם מהכיסא בבנק, יוצא החוצה מסתכל סביב, תוהה מסביבך וחושב:

"מה קרה פה? למה זה לא עבר? עבדתי על זה כל כך קשה ואני מקבל תשובה לקונית? מישהו בכלל ראה אותי? מישהו בכלל ספר אותי?זה כל כך מגיע לי, אני טוב, אני מקצועי, לא היו לי בעיות בבנקים, יש לי עסק טוב שאני רוצה לפתוח. יש לי לקוחות שרוצים לעבוד איתי. אז למה זה קורה לי?" 

אף אחד לא רואה אותך, אף אחד לא סופר אותך, תשלם שוב לגוף אחר ותעבור שוב את התהליך מחדש.

אני מקווה שהגעת לכאן, תתקשר ואבדוק אם אוכל לעזור לך.

אביגיל נתנה אישור להפצתו באתר האינטרנט שלי ואני מודה לה מאוד על ההסכמה לחשיפה האין סופית שלה עבורי, להלן השיחה בווטסאפ:

אביגיל: יש אישור ?
יעקב אלון: אושר סכום מלא עכשיו, ישר מהקרן
אביגיל: די נו
אביגיל: אתה עובד עלי
יעקב אלון: יאללה תקפצי משימחה!!!
אביגיל: אמיתי ?????
יעקב אלון: יאללה תקפצי משימחה!!!
אביגיל: אני עומדת להתעלף
יעקב אלון: תתעלפי
אביגיל: אני לא נושמת
אביגיל: בוכה כמו מפגרת
אביגיל: מה עכשיו?
יעקב אלון: תיזהרי אני עושה צילום מסך ומעלה לאתר!
אביגיל: לך על זה
אביגיל: אני מתרגשת כל כך , הכל בזכותך
יעקב אלון: מחכים למכתב רישמי לקבלת הלוואה בערבות מדינה לפתיחת עסק חדש, יגיע אחרי צהריים
אביגיל: לא הייתי עושה את זה בלעדיך , הביטחון שנתת לי , התמיכה , הכל
אביגיל: אין לי מספיק מילים להודות לך על המסע הזה

אביגיל שולחת אימוג'י של שלושה לבבות גדולים 

Tidhar.avigail@gmail.com

0584336878

תודה אביגיל שוב על שבחרת בי לעזור לך את אלופה אמיתית

להשארת פנייה זריזה

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה?

להשארת פנייה זריזה

קרא עוד: 

הלוואות לפתיחת עסק חדש

קרן פועלים לעסקים

הלוואות בערבות מדינה

צור קשר – שלח הודעה אל יעקב אלון

מי אני

מי זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה

הבלוג שלי

קרן פועלים לעסקים

הלוואות לעסקים בערבות מדינה

מי נותן הלוואה לפתיחת עסק – ומי זכאי לקבל

חשיבותו של יועץ בליווי בקשת הלוואה בערבות מדינה

איך להפוך משכיר לעצמאי באמצעות הלוואה לעסק חדש 

כל הפתרונות של הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בישראל