אנחנו זמינים לשאלות
תל אביב, מגדל אלקטרה רחוב יגאל אלון 98
חיפה, מגדל קרית הממשלה שדרת הפל”ים 15
טלפון: 03-632-3349, טלפון: 04-8111-322, נייד: 050-762-7623

Facebook Twitter Google linkedin

סוגי הלוואות

מדינת ישראל מעודדת עסקים וחברות להרחיב ולייצב את העסקים שלהם, כמו כן המדינה מעודדת יזמים בתחילת דרכם להקים חברות ועסקים חדשים, המדינה הקימה לצורך כך קרנות שונות לצורך מתן סוגי הלוואות שונים בערבות המדינה, או מענקים לחברות  וזאת על מנת להרחיב את מעגל התעסוקה.

סל יועצים היא חברה בעלת ידע וניסיון עסקי בתחומי השיווק, התפעול וניהול פיננסי של  עסקים וחברות למעלה מעשרים וחמש שנה בקרב אלפי עסקים בישראל מהחברות המובילות בישראל ועד לעסקים קטנים.
ידע זה מאפשר לחברה להגיש תכניות עסקיות שמאפשרות לבעל העסק לקדם את העסק שלו ומצד שני המדינה מוכנה לתת ליזם או בעל העסק את ההזדמנות לקבל הלוואה ולפעול במסגרת העסקית שסל יועצים התוותה.

סל יועצים בוחנת את העסק בהיבט השיווקי ופיננסי, ונותנת ללקוחותיה ערך מוסף בתוכניות פיננסיות נכונות שכדאי לבצע אותם עם הכסף שמתקבל.

בתחום הלוואות בערבות מדינה, המטרה של כל בעל עסק היא להגיש את הבקשה ולקבל את ההלוואה ולא להסתבך עם תשובה שלילית שתעכב את מתן ההלוואה לפחות בחצי שנה שהוא הזמן המינימלי בין הגשת בקשה חדשה למועד סירוב הבקשה הראשונה.

סל יועצים מבצעת בדיקות ראשוניות ומעמיקות של כלכלן ויועץ עסקי בכיר ללא תשלום בכדי לוודא שבעל העסק יצליח בדרכו העסקית, לא ייטול הלוואה שלא יוכל לעמוד בהחזרים שלה שתוצאותיה הן לא נעימות לבעל העסק ומשפחתו.

הידע והניסיון של סל יועצים מקנים לתוכניות העסקיות שלנו אמינות גבוהה ואחוזי הצלחה גבוהים בקבלת תשובה חיובית בתחומי הלוואות בערבות מדינה לעסקים או הלוואות בנקאיות לעסקים.

לקוחותינו נהנים מתמיכה ועזרה לאורך התהליך: ייעוץ ופיתוח עסקי, ליווי מול הבנקים והמדינה, המלצות לגבי ההתנהלות של הלקוח מול הבנק והמדינה.

אנו נפעל יחד אתכם בשיתוף פעולה, ובסודיות עסקית מוחלטת בכדי לקדם את העסק או החברה שלכם, ולהביא את העסק או החברה שלכם לחוף מבטחים של פעילות עסקית רווחיות ומניבה לבעל העסק.

בכדי להגדיל את הפעילות הכלכלית בישראל מדינת ישראל ערבה להלוואות שמעמידים הבנקים לעסקים קטנים ובינוניים שאין להם מחזור המכירות ועד לעסקים עם מחזור של מאה מיליון ש"ח.

הלוואות בערבות מדינה

סוגי הלוואות שהמדינה מעוניינת לקדם:

  1. מסלול הון חוזר הלוואות בערבות מדינה המיועדות למימון הון חוזר לעסקים בצמיחה אשר זקוקים להון למימון הפעילות השוטפת שלהם.
  2. מסלול השקעות הלוואות בערבות מדינה המיועדות לצורך הרחבת עסקים קיימים, הוספת סניפים חדשים, רכישת ציוד ומכונות לעסק או לחברה.
  3. מסלול הקמת חברות ועסקים חדשים – הלוואות בערבות מדינה המיועדות לצורך הקמת עסקים או חברות חדשות.

התנאים לקבלת הלוואה הם:

המדינה מאפשרת לבעל העסק הקטן-בינוני שמחזור המכירות שלו הוא ללא מחזור מכירות ועד מחזור שנתי של שישה מיליון שקלים  לקבל הלוואה בערבות מדינה בסכום מקסימלי של חמש מאות אלף ש"ח.

עבור עסקים בינוניים מחזור המכירות השנתי  שלהם גדול משישה מיליון המדינה מוכנה להעניק הלוואה בערבות מדינה שהיא בגובה  שמונה אחוזים מהמחזור.

תקופת ההחזר של ההלוואה הוא עד חמש שנים, כאשר ניתן ומומלץ להשתמש בזכות של שישה חודשי גרייס.

הריבית בסוג זה של הלוואה היא הריבית המקובלת במערכת הבנקאית.

מנהל העסק או החברה נדרשים להעמיד בטחונות עד עשרים וחמישה אחוזים, אנחנו יכולים לייעץ לכם כיצד להתמודד עם נקודה זו שבדרך כלל אינה קיימת ברשותו של מנהל העסק או החברה, שהרי הוא פונה לקבלת הלוואה כשהמזומנים אינם נמצאים בכיסו.

דרישות המדינה למתן הלוואה

קיימים קריטריונים שונים שהמדינה קבעה לגבי הזכאות לקבל הלוואה בערבות מדינה, לנו בסל יועצים יש את הידע והניסיון לעמוד מול המדינה או מול המערכת הבנקאית ויכולים לעזור לכם להחליט למי לפנות לצורך קבלת ההלוואה.

  • לעסק אין חובות מול רשויות המס בישראל.
  • חשבונות בנק של העסק או של בעל העסק אינם מוגבלים.
  • לא קיים הליך משפטי של בנק נגד העסק או בעל העסק, או באמצעות הוצאה לפועל.

אנחנו נשמח לעזור לכם לקבל הלוואה בערבות מדינה, ולהוציא את התכניות שלכם לפועל.

יעקב אלון מנכ"ל סל יועצים 050-762-7623

jacob@www.sal1.co.il